Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, מכביסט לעד said:

מתעניינים בזרגרי ואם קניקובסקי בהמשך ישנה את דעתו (לא נראה לי אבל לך תדע) אני מאמין שמכבי תנסה לסגור איתו. בטוח שבית"ר ונתניה היו שמחות לקבל את ברסקי.

לדעתי כל השמועות והכתבות על "מתעניינים ב.." זה ספינים או המצאות. על קניקובסקי אני במקרה יודע ממקור מאוד קרוב אליו שהוא מתעקש. בעתיד הכל יכל להיות...

מקווה ומאמין שיביאו עוד 2 שחקנים לפחות. קשר יצירתי לקישור (אולי 50-50 עם דריבל) וחלוץ. זרים אם ראקוביצה

3 דקות לפני, snufkin said:

לדעתי כל השמועות והכתבות על "מתעניינים ב.." זה ספינים או המצאות. על קניקובסקי אני במקרה יודע ממקור מאוד קרוב אליו שהוא מתעקש. בעתיד הכל יכל להיות...

מקווה ומאמין שיביאו עוד 2 שחקנים לפחות. קשר יצירתי לקישור (אולי 50-50 עם דריבל) וחלוץ. זרים אם ראקוביצה

לפי רז אמיר הייתה התעניינות רצינית בזרגרי בגלל הפציעה של גלזר. 

אנחנו חייבים גם חיזוק לאגף. 

46 דקות לפני, המכבייה said:

כל חלון מדברים פה על טריידים. לא רק כאן, גם בפורומים של יונייטד למשל. זאת אגדה אורבנית שמתרחשת לעיתים רחוקות אבל כל חלון אוהדים מפנטזים את זה. מחוץ לפרקטיות הכמעט לא קיימת של העניין, ברסקי כבר בן 28. הוא שירת יפה את המועדון והצליח ליצור קאריירה יפה מהקרשים ממש. פחות מכובד לכפות עליו איזשהוא מעבר(כמו שעשית עם ארמלי וצ'יבוטה בזמנו על קנדיל). ואני לא חושב שאתה באיזה שהיא עמדת יתרון לקבוע לסגל לדוגמא את מי לקחת. זה תלוי גם בו. אלו "החסרונות" הנסבלים בלהיות מליארדר עולמי בליגה של מתנסים. זה הרע במיעוטו. 

יואב, ברסקי לא שווה לכל הפחות את עלות החוזה שלנו לעונה ? (עזוב שווי בטרנספרמרקט ע״ס 300 אלף יורו) ההגדרה מיליארדר בליגה של מתנסים כל-כך מדויקת, אבל לא בנקודת זמן הזו. אבל אם כבר פילנתורפיה אז עד הסוף ...

אגב ברסקי. החלטה איומה אלא אם לא מספרים לנו כלום ויש 2 קשרי אמצע כבר סגורים.

פרץ בונציה, גולסה פצוע, גלזר ככל הנראה יושבת לחודש במינימום ... דווקא עכשיו הייתי שומר עליו.

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

קודם כל לא צריך לכפות כלום על אף אחד. בטח לא על ברסקי. אבל צריך לזכור שהחיים הם לא שחור ולבן, יכול להיות שהיית יכול לכלול אותו בעסקה עם איזו הפועל חיפה או מכבי נתניה. האם זה בהכרח היה גרוע מבחינתו מהפועל ירושלים? 

טריידים זה לא דבר נפוץ, אבל בליגה הישראלית יש 4-5 קבוצות שמשלמות כסף על שחקנים ו3 מהן משתדלות לא לעשות איתך עסקאות.

יתר הקבוצות בנויות כל מחלקות הנוער הרקובות של חלקן וכל מיני שחקני דרג ב שהן אוספות מהליגה הלאומית או שהן מעבירות בין אחת לשניה. לכן אני חושב שטריידים זה משהו שקבוצות בישראל יהיו יותר פתוחות לעשות ברגע שהם יבינו שאתה לא משחרר להם בחינם (שמע לראיון של סגל).

בפועל יש בערך 10 קבוצות בליגה שהיו שמחות *מאוד* לקבל שחקנים כמו ברסקי, חלקן מחזיקות בשחקנים שמעניינים אותך. לכן הדרך היא לומר לברסקי שלא תעמוד בדרכו אבל שינסה להביא הצעה.זה נכון בוודאי לקיץ בו רכשת שחקנים מקרית שמונה, סכנין והבעת התעניינות בשחקנים של אשדוד, בית"ר, מכבי נתניה ועוד.

לשחרר שחקנים בחינם אחרי שהחזקת מנגנון שיאפשר להם לפתח קריירה 5 שנים זו טעות. השת"פי עם בית"ר תל אביב עולה כסף, שכר של מושאלים עולה כסף, סקאוטינג עולה כסף.

עכשיו מיד פעם תגיע לסיטואציה הזאת. אבל אם יש לך שחקן שחצי ליגה תשמח לקבל? נצל זאת

אף אחת לא פנתה לברסקי מלבד הפועל ים. זה המצב להרגע. אפילו לא ביתר שזקוקה לכח אדם בדחיפות. כל כך הרבה תנאים צריכים לקרות כדי שטרייד יקרה, שזה פשוט לא שווה את האנרגיה שאנחנו כאוהדים מוציאים על זה. 

6 דקות לפני, snufkin said:

חושב שאתה צודק ומכבי תשמור כסף לא קטן לזרים. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אף אחת לא פנתה לברסקי מלבד הפועל ים. זה המצב להרגע. אפילו לא ביתר שזקוקה לכח אדם בדחיפות. כל כך הרבה תנאים צריכים לקרות כדי שטרייד יקרה, שזה פשוט לא שווה את האנרגיה שאנחנו כאוהדים מוציאים על זה. 

בית''ר רצתה את ברסקי אחרי שגילתה שריקן חתם אצלנו.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה קרה אתמול...

אז אולי למכבי יש תוכניות אחרות מלבד זרגרי. אם ברסקי בעסקה, בלי ברסקי בעסקה, אתה תצטרך להיפרד לפחות ממיליון יורו פה. ברסקי הוא לא הדיל ברייקר כאן. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

אין לי מושג מי היתה אופציה.

אני כן מעריך שלפחות 10 קבוצות היו רוצות אותו והוא היה נכנס בהן להרכב. אנחנו לא בסיטואציה שאין לו ביקוש. ברור שלחלק הוא לא היה רוצה לעבור, לחלק אחר אין מה להציע, אבל מרגיש לי שהיה אפשר למצות פה יותר.

לגבי האנרגיה? מכבי משקיעים המון על לפתח שחקנים ולתת להם במה חלק מהמערכת צריך להיות לא רק למכור אחרי ששחקן הצליח אצלך אלא גם להתשמש באלה שלא ישתלבו אצלך.

3 דקות לפני, המכבייה said:

אז אולי למכבי יש תוכניות אחרות מלבד זרגרי. אם ברסקי בעסקה, בלי ברסקי בעסקה, אתה תצטרך להיפרד לפחות ממיליון יורו פה. ברסקי הוא לא הדיל ברייקר כאן. 

נכון, אבל זה אחלה קלף מיקוח שאיבדת. 

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אין לי מושג מי היתה אופציה.

אני כן מעריך שלפחות 10 קבוצות היו רוצות אותו והוא היה נכנס בהן להרכב. אנחנו לא בסיטואציה שאין לו ביקוש. ברור שלחלק הוא לא היה רוצה לעבור, לחלק אחר אין מה להציע, אבל מרגיש לי שהיה אפשר למצות פה יותר.

לגבי האנרגיה? מכבי משקיעים המון על לפתח שחקנים ולתת להם במה חלק מהמערכת צריך להיות לא רק למכור אחרי ששחקן הצליח אצלך אלא גם להתשמש באלה שלא ישתלבו אצלך.

זה נכון, אבל אין פה שוק. כולן רוצות רק מתנות. יש פה שלוש קבוצות גירעוניות שמוציאות כסף והשאר חיות מהקצבות ופליטים. אנחנו בוודאי צריכים להשתפר ולהאיץ תהליכים ולמכור אותם בפיק אחרי שנתיים שלוש. אבל אלו גם נגזרות של חוסר איכות בשוק המקומי. 

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נכון, אבל זה אחלה קלף מיקוח שאיבדת. 

הם לא היו נותנים לך את זרגרי תמורת ברסקי גם אם היית מוסיף סכום נכבד.

4 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

הם לא היו נותנים לך את זרגרי תמורת ברסקי גם אם היית מוסיף סכום נכבד.

הם נואשים לכסף ולשחקנים. אם הייתי מוסיף סכום רציני ומביא להם אותו לא בטוח שהם היו מסרבים. כנ"ל נתניה או אשדוד. 

למכבי של גולדהאר יהיה מאוד קשה לעשות עסקאות עם בית"ר הנוכחית של חוגג.

ג'קי בן זקן, אלונה ברקת ואם יש עוד בעלים פישי בליגת העל, יוכלו לעשות עסקאות בקלות עם בית"ר.

גולדהאר שהוא איש איש, יהיה לו מאוד קשה. חוגג תמיד יעדיף קומבינה ותמורה מתחת לשולחן מאשר עסקת כדורגל אמיתית בין שני מועדונים.

בוא נאמר שכל השחקנים שעברו בבית"ר-ב"ש-אשדוד, רב הנסתר על הגלוי ואצל גולדהאר זה לא אוכל.

אם זרגרי יגיע למכבי זאת תהיה הפתעה, אלא אם כן גולדהאר יסכים לשחרר 1000 מחבלים עם דם על הידיים או משהו. כזה

חוגג בטח חייב המון המון כספים ולכאורה בעסקאות שהוא עושה בתוך הליגה יש הרבה התחשבנויות. כגון מיכאל אוחנה. אצל מכבי זה פחות עובד.

14 דקות לפני, קובי השועל said:

זרגרי, צ'יבוטה, קניקובסקי, רוקביצה, חלוץ זר ולוקחים את הקונפרנס.

הייתי גם משחרר את ניקוליץ' והרננדס ומביא את מסי וראמוס. שניהם חופשיים ומבוגרים ככה שלא יעלו לנו הרבה...

1 hour ago, Keano said:

הוא לא שווה כלום בעסקה, הם עושים לך טובה שהם מורידים את המשכורת שלו מהפיירול 

ממתי ברסקי נהיה כל כך שנוא?

שחקן סביר שיכול לתרום הרבה לקבוצות אמצע אפילו בליגה

3 דקות לפני, zeudemort said:

איפה קראת שאמרתי שהוא שנוא? 

זאת המציאות בעסקאות האלה, הרי הוא לא בתכניות המקצועיות של מכבי אז למה שקבוצות ישלמו עליו או יעריכו אותו בשווי כלשהו

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לפי רז אמיר הייתה התעניינות רצינית בזרגרי בגלל הפציעה של גלזר. 

אנחנו חייבים גם חיזוק לאגף. 

יש לי הרבה כבוד לרש אמיר (למרות הקיר), ועדין "התעניינות רצינית" זה שטויות. אני מבין שהוא צריך לייצר תוכן ולנו צריכה להיות היכולת לסנן שטויות כדי שלא נתאכזב סתם. עד שאין הצעה רשמית ופגישות מו"מ - "התעניינות" = שטויות

7 דקות לפני, zeudemort said:

לא רק שהוא לא שנוא, הסיפור שלו מאוד מרגש והוא אחלה גבר. לא שחקן על אבל גבר ושחקן סבבה

5 דקות לפני, Keano said:

איפה קראת שאמרתי שהוא שנוא? 

זאת המציאות בעסקאות האלה, הרי הוא לא בתכניות המקצועיות של מכבי אז למה שקבוצות ישלמו עליו או יעריכו אותו בשווי כלשהו

כי בשבילן הוא שווה.

דרך אגב גם אצלנו הוא יכול להיות אחלה שחקן סגל אם צריך.