Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

43 דקות לפני, מכביסט לעד said:

היום נשבר שיא חדש. אפילו שמועה אחת על רכש לא הייתה. לא באתרי הספורט, לא בפורום, לא בפייסבוק, לא בווטסאפ. אין תקווה.

עכשיו יהיו יומיים בלי יורו בטח יהיה גל של שמועות.

אם אני צריך להמר מה קורה בעמדת השוער-

מיטש דורש פתרון לסאגת יאניוטיוס כדי לא להחזיק ולשלם שכר לשני שוערים בכירים. זאת נשמעת לי אופציה עדיפה על פני זה שמתווכחים עם טננבאום על גובה החוזה כל כך הרבה זמן או על זה שהחליטו ללכת על שוער בלי דקות בבוגרים.

4 דקות לפני, פנחס שוף said:

להביא את חן עזרא.

לנצח חן עזרא יזכיר לי את התרגיל  המפורסם שלו באירופה 

6 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מיטש דורש פתרון לסאגת יאניוטיוס כדי לא להחזיק ולשלם שכר לשני שוערים בכירים. זאת נשמעת לי אופציה עדיפה על פני זה שמתווכחים עם טננבאום על גובה החוזה כל כך הרבה זמן או על זה שהחליטו ללכת על שוער בלי דקות בבוגרים.

הימור הגיוני למדי בהתבסס על מה שג'ורדי אמר באירוח אצל יוסיפוביץ' בפודיום לפני שנה-שנה וחצי בערך אם אני זוכר נכון שאין למיטש בעיה עם רכש כל עוד אתה מציג רציונל סביר להבאתו ולמה להוציא את הסכום המסויים הזה.

8 דקות לפני, הילד בן 30 said:

חבר, לא כך זה אמור להתנהל לדעתי אם אתה מועדון חפץ חיים. מאמינים בדניאל פרץ? מעולה. שיתמודד עם דניאל הנוכחי. על כמה כבר מדובר? יאטוניס הוא הפסד שצריך להכיל. אנחנו לא הקבוצה הראשונה בעולם שאוכלת לקרדה. אנחנו כנראה כבר לא בפייר פליי. איך אתה לא סוגר את זה? נשגב מבינתי. ומבאס. 

13 דקות לפני, הילד בן 30 said:

ליאניוטיס יש חוזה לעוד עונה אחת בלבד. שוער זו עמדה קריטית ביותר למחנה אימונים. לא מאמין שזו הסיבה

7 דקות לפני, המכבייה said:

חבר, לא כך זה אמור להתנהל לדעתי אם אתה מועדון חפץ חיים. מאמינים בדניאל פרץ? מעולה. שיתמודד עם דניאל הנוכחי. על כמה כבר מדובר? יאטוניס הוא הפסד שצריך להכיל. אנחנו לא הקבוצה הראשונה בעולם שאוכלת לקרדה. אנחנו כנראה כבר לא בפייר פליי. איך אתה לא סוגר את זה? נשגב מבינתי. ומבאס. 

ברור שזה לא צריך להתנהל כך.

אבל אני לא מצליח לספק הסבר אחר. לא חושב שזה סביר לתת לדניאל פרץ את המפתחות פתאום ולכן לא חושב שזאת התכנית של מכבי, בטח כשהחלופה היא פשוט להאריך חוזה לטננבאום.

8 דקות לפני, snufkin said:

ליאניוטיס יש חוזה לעוד עונה אחת בלבד. שוער זו עמדה קריטית ביותר למחנה אימונים. לא מאמין שזו הסיבה

אז מה הסיבה? אתה באמת חושב שלא מצליחים להאריך איתו חוזה כל כך הרבה זמן?

סאבוריט ברור לי שממתין להצעות אחרות או שוקל אם בכלל בא לו להישאר בישראל.

קשה לי להאמין שיש משיכות חבל על שכר כבר חודש עם טננבאום.

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אבל אני לא מצליח לספק הסבר אחר. לא חושב שזה סביר לתת לדניאל פרץ את המפתחות פתאום ולכן לא חושב שזאת התכנית של מכבי, בטח כשהחלופה היא פשוט להאריך חוזה לטננבאום.

לדעתי מתקרבים לרגע שצד אחד יישבר, וזה היציאה למחנה אימונים, עד אז אפשר למשוך עם האימונים בארץ בלי שוער. 

מבחינת דניאל גם מתחילות להיסגר לו האופציות אלא אם יש לו משהו מחו"ל

Just now, הילד בן 30 said:

אז מה הסיבה? אתה באמת חושב שלא מצליחים להאריך איתו חוזה כל כך הרבה זמן?

סאבוריט ברור לי שממתין להצעות אחרות או שוקל אם בכלל בא לו להישאר בישראל.

קשה לי להאמין שיש משיכות חבל על שכר כבר חודש עם טננבאום.

לא יודע אבל הטיים ליין של מיץ' תמיד היה ארוך הרבה יותר מהמקובל בעולם הכדורגל. יש מקרים שזה קצת יותר קיצוני. 

אני מאמין שנהיה יותר חכמים ביציאה למחנה האימון. אם לא יסגרו עם דניאל עד אז, יעברו הלאה או לפחות נשמע את פטריק עונה אם הוא מאמין בדניאל פרץ

1 דקה לפני, snufkin said:

לא יודע אבל הטיים ליין של מיץ' תמיד היה ארוך הרבה יותר מהמקובל בעולם הכדורגל. יש מקרים שזה קצת יותר קיצוני. 

אני מאמין שנהיה יותר חכמים ביציאה למחנה האימון. אם לא יסגרו עם דניאל עד אז, יעברו הלאה או לפחות נשמע את פטריק עונה אם הוא מאמין בדניאל פרץ

הטיים ליין הוא בד"כ בהבאת שחקנים חדשים- הוא רוצה להבין אם הם מתאימים למערכת ולמה צריך אותם. פה זה הארכת חוזה שהיתה אמורה להיות פשוטה.

דניאל היה שוער פותח שנתיים בהצלחה מרובה,  הוא צעיר וקשה לי להאמין שמכבי יוותרו עליו בגלל הפרשי שכר.

אז או שהוא הגזים לגמרי בדרישות ומכבי מחכה בסבלנות שהוא ירד מהעץ, או שהוא משתהה כי הוא מקווה להצעות מקבוצות אחרות או שמכבי מחכה לפתור את סאגת יאניוטיוס. 

אבל בסדר, הניחוש שלי פה שווה לניחוש של כל אחד אחר... סתם שיתפתי מחשבה

כולם מופתעים על ההתנהלות ועל גרירת הרגליים בהחתמת שחקנים.

זה לא חדש ואפיין את רוב העונות תחת מיטש. 

תתמודדו, יש לנו קיץ ארוך.

9 דקות לפני, קמחי said:

כולם מופתעים על ההתנהלות ועל גרירת הרגליים בהחתמת שחקנים.

זה לא חדש ואפיין את רוב העונות תחת מיטש. 

תתמודדו, יש לנו קיץ ארוך.

אף אחד לא מופתע, אבל כשאתה משחרר שליש סגל, מצופה ממך להתנהל אחרת.

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אף אחד לא מופתע, אבל כשאתה משחרר שליש סגל, מצופה ממך להתנהל אחרת.

הרכש שמכבי עשתה הוא עתודות בעמדות שאין לנו כל כך כשרונות בהם כרגע. כל שאר הכשרונות צריכים לקבל את הבמה ולא ימהרו במכבי להביא שחקנים על הראש של שחר, חנציס, פארפה ובר כהן. מעריך שכן רוצים להביא זר לקישור וחלוץ.

אין מה להשוות את הקיץ הזה לקודמים. כשהתנהלנו באיטיות אחרי שלקחנו אליפות ב31 הפרש ורק דסה עזב אותנו זה היה הגיוני. אם מתנהלים ככה אחרי שאיבדנו את האליפות ביחד עם פרץ, טיבי, פשיץ' וכנראה גם הרננדס, דניאל וסאבוריט זה מגוחך.

הקיץ הזה הכי מדאיג שהיה מאז ג'ורדי. אפילו בקיץ שאיבדנו את זהבי המחליף שלו הגיע מהר מאוד (סקאריונה, חתם ב20 ביוני).

25 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מסכים איתך.סגור את שני השוערים -ראשון. ושני וצא לדרך.

טטנבאוים הרוויח משכורת חייל פה כשוער שצמח ולגיטימי הפך לראשון משלישי. נחמד אם תפצה בחוזה בכיר של שוער . שימשיכו להקיז דם אחד לשני.לא היה שום דבר אחר.הם הבאבק בונז שלנו.ו ולא קשה לסגור עם דניאל המקורי. מה אנחנו קבוצה של אברמוב?