Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

4 דקות לפני, בראון said:

זורק פה משהו ששמעתי משחקן חבר מאוד קרוב של ציבוטה. נראה שזה בדרך ללהתפוצץ. הם לא יורדים מה1.4 ....

זה גם מה שליפקין דיווח.

מפתיע שהבולגרים לא מוכנים להתפשר. זה לא שיש להם אופציה, השחקן רוצה לחזור לארץ. סתם ישב ביציע ויקבל משכורת. תכלס, עושים לנו טובה, אני ממש לא חושב שהוא שווה סכומים כאלו. 

Just now, PLASTOMAN said:

מפתיע שהבולגרים לא מוכנים להתפשר. זה לא שיש להם אופציה, השחקן רוצה לחזור לארץ. סתם ישב ביציע ויקבל משכורת. תכלס, עושים לנו טובה, אני ממש לא חושב שהוא שווה סכומים כאלו. 

מפליא שהפעם דודו דהן לא הצליח לסגור את העסקה.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

מפליא שהפעם דודו דהן לא הצליח לסגור את העסקה.

מה מפליא? דחף להם שני בינוניים בימבה כסף, לא פלא שלא רוצים לדבר עם ישראלים יותר.

4 דקות לפני, PLASTOMAN said:

לפי מה שאני מבין הם קבוצה עשירה, לא לחוצים לכסף

לא מפליא אבל נשארנו עם הבולבול ביד

יש לנו כלכך הרבה חורים ולפחות 5-6 שחקנים שאנחנו עוד צריכים(אחד במקום הרננדס אינשאלה תחתום בספרד, איפה סראגוסה שצריכים אותה?) ואנחנו מתעכבים בכל עסקה

הוא לא הצליח לסגור את עסקת ביטון, לא ביטון השני ולא צ'יבוטה זה כבר חריג...לא שצ'יבוטה שווה יותר מ800 אלף כמו שהוא עלה אבל רבאק אפילו הבולגרים יודעים שהשוק הישראלי חרא וצריך לחטוף כל שחקן...מי נביא במקום? עבאדה? 

טוב אני יודע שזה אחד המקורות היותר לא אמינים בארץ (והתחרות קשה) אבל משה פרימו טוען שרוקאביצה (או נציגיו) נפגש עם מכבי הערב

1 דקה לפני, erantheking21 said:

לא מפליא אבל נשארנו עם הבולבול ביד

יש לנו כלכך הרבה חורים ולפחות 5-6 שחקנים שאנחנו עוד צריכים(אחד במקום הרננדס אינשאלה תחתום בספרד, איפה סראגוסה שצריכים אותה?) ואנחנו מתעכבים בכל עסקה

הוא לא הצליח לסגור את עסקת ביטון, לא ביטון השני ולא צ'יבוטה זה כבר חריג...לא שצ'יבוטה שווה יותר מ800 אלף כמו שהוא עלה אבל רבאק אפילו הבולגרים יודעים שהשוק הישראלי חרא וצריך לחטוף כל שחקן...מי נביא במקום? עבאדה? 

ואללה הייתי לוקח את כל התקציב התיאורטי של ניר ביטון, דן ביטון, צ'יבוטה ורוקאביצה, ושם על חצי כרטיס של עבאדה.

2 דקות לפני, snufkin said:

טוב אני יודע שזה אחד המקורות היותר לא אמינים בארץ (והתחרות קשה) אבל משה פרימו טוען שרוקאביצה (או נציגיו) נפגש עם מכבי הערב

היה הראשון לדווח על זהבי בזמנו מפלארמו

Just now, thunderbolt said:

ואללה הייתי לוקח את כל התקציב התיאורטי של ניר ביטון, דן ביטון, צ'יבוטה ורוקאביצה, ושם על חצי כרטיס של עבאדה.

ואגב אם אתה מדבר על זה, אז טיבי הוא סמטום לזה שיכולנו לסגור את ההגנה ולהפרד יפה לשלום מהרננדס בלי לחץ, לתת לו לחפש את היעד שלו ולהביא זרים בעמדות חשובות יותר.

Just now, בראון said:

לא בטוח שציבוטה שווה את ה1.4 בואו...

הוא לא שווה גם מליון יורו. עפים עליו כי הוא סביר והוא ישראלי. ב ynet טוענים שמכבי מגששת אצל אלטמן

1 דקה לפני, בראון said:

לא בטוח שציבוטה שווה את ה1.4 בואו...

מה אתה רציני? הוא נקנה בשיא ב800 אלף, 800 אלף! בקושי כבש 10 גולים שם אז תאכלס הוא שווה היום 500-800 אלף בלחץ, כמו שרשמתי, הבולגרים יודעים איך השוק הישראלי עובד יותר מיצחקי, לא סתם הם עובדים עם דהאן ועכשיו יצחקי התחיל ללמוד מדהאן מה המחירים וכ'ו בגלל זה כל השחרורים בהתחלה היו טעיות קשות.

אז לשלם כפול על שחקן שלא משחק בבולגריה? 1.4? זה רק מראה כמה הם עושםי לנו בית ספר ..היה צריך להרים מה שיש.

Just now, erantheking21 said:

ואגב אם אתה מדבר על זה, אז טיבי הוא סמטום לזה שיכולנו לסגור את ההגנה ולהפרד יפה לשלום מהרננדס בלי לחץ, לתת לו לחפש את היעד שלו ולהביא זרים בעמדות חשובות יותר.

כאילו פטריק לא יודע את זה.

טיבי לא במכבי כי לא בנו עליו בתור בלם פותח.

3 דקות לפני, thunderbolt said:

לוזון לא יתן לנו טת עבדה גם בתמורה ל10 מ €

3 דקות לפני, erantheking21 said:

מה אתה רציני? הוא נקנה בשיא ב800 אלף, 800 אלף! בקושי כבש 10 גולים שם אז תאכלס הוא שווה היום 500-800 אלף בלחץ, כמו שרשמתי, הבולגרים יודעים איך השוק הישראלי עובד יותר מיצחקי, לא סתם הם עובדים עם דהאן ועכשיו יצחקי התחיל ללמוד מדהאן מה המחירים וכ'ו בגלל זה כל השחרורים בהתחלה היו טעיות קשות.

אז לשלם כפול על שחקן שלא משחק בבולגריה? 1.4? זה רק מראה כמה הם עושםי לנו בית ספר ..היה צריך להרים מה שיש.

מצחיק איך אתה מפתח תאוריות לפי כל מיני שמועות שמפיצים עיתונאי ספורט ואנשים בפורום.

אגב אם יעקב שחר ירצה מחר גם את צ'יבוטה(וזה לא משהו מופרך, בכר חולה על רכישות הוא כמו שחקן מנג'ר) זה יסגר מהר בהרבה פחות ממה שהבולגרים רוצים(אפילו פחות ממליון) הכל ענין של גישה

שאתה אומר להם תביאו בהשאלה שחקן ונשלם לכם סכום שאתם לא מתכוונים לשלם אותו, אל תתפלא שהבולגרים מחר ירצו לזיין אותנו במחיר גבוה.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

אז אמרתי את זה כקונטרה למה שנכתב פה לאנשים שבאים בטענות ליצחקי, שלגיטימי שירד מזה (במידה וזה נכון)

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו בבעיה רצינית אם צ'יבוטה לא מגיע. 

אני מסכים, יש לנו בעיה רצינית של איכות בעמדה הזאת וראינו מה קרה בעונה שעברה כשאחד מהם נפצע.

לא נוכל להביא גם חלוץ זר וגם שחקן אגף זר.

אני לא מבין איך מכבי לא מתאבדים עליו.