Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, אלק נילאש said:

צודק משום מה זכרתי 35. למה הוא לא הסכים? הם אלופים, הם ישחקו באירופה בוודאות דיי גדולה, הוא משחק שם כבר שנים, למה שיעדיף לעבור אם הם לא החליטו שזה לא מתאים להם? 

אם אמרנו שטיבי מבוגר מדי וצריך להצעיר את הסגל למה להחתים את רוקאביצה?

לדעתי הוא רוצה למצות הזדמנויות להרוויח ארגזים בכל מיני הודו, סין, קטאר. 

אם לא ימצא, אפשר יהיה להחתים אותו. 

ההבדל הוא שיש לנו אלטרנטיבות טובות בעמדת הבלם, לחלוץ אין, גם לא ישראלי, וזר צריך לקישור. 

2 דקות לפני, Keano said:

לדעתי הוא רוצה למצות הזדמנויות להרוויח ארגזים בכל מיני הודו, סין, קטאר. 

אם לא ימצא, אפשר יהיה להחתים אותו. 

ההבדל הוא שיש לנו אלטרנטיבות טובות בעמדת הבלם, לחלוץ אין, גם לא ישראלי, וזר צריך לקישור. 

ברור שזה מה שהוא רוצה. בא לו לעשות ארגזים לפני הפרישה, הכדורגל כבר פחות מעניין אותו. זה למה אנחנו לא צריכים שחקן כזה, בטח שלא לבנות עליו כשחקן מוביל.

פעם פינטזו פה שנהיה באיירן מינכן ונקח לחיפה את השחקנים הכי טובים שלהם בקיץ. עד עכשיו הם אלה שלקחו את בן הרוש ואת אלברמן שאנחנו לא רצינו. אם היוצרות התהפכו אז באמת נצטרך להתחיל לדאוג.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

ברור שזה מה שהוא רוצה. בא לו לעשות ארגזים לפני הפרישה, הכדורגל כבר פחות מעניין אותו. זה למה אנחנו לא צריכים שחקן כזה, בטח שלא לבנות עליו כשחקן מוביל.

פעם פינטזו פה שנהיה באיירן מינכן ונקח לחיפה את השחקנים הכי טובים שלהם בקיץ. עד עכשיו הם אלה שלקחו את בן הרוש ואת אלברמן שאנחנו לא רצינו. אם היוצרות התהפכו אז באמת נצטרך להתחיל לדאוג.

לא הייתי קורא לזה התהפכו היוצרות, זה מצב נתון. אלברמן כבר היה גמור בעונה האחרונה, רוקאביצה מלך השערים של הליגה. 

לא יודע אם ראקוביצה יגיע או לא (מקווה שכן), מה שבטוח שהמחליף הזמני של רז אמיר פשוט בדיחה. כתב של כמה שורות שלא אומרות הרבה, אי אפשר להבין מה הוא באמת רוצה להגיד. מה זה "מתקרב למכבי"? היו שיחות? מכבי פנו? יש הצעה?

מעבר לזה שיש בכתבה שגיאת כתיב מביכה והכתבה כבר שלוש שעות באוויר בערך ילא טרחו לתקן

1 דקה לפני, snufkin said:

לא יודע אם ראקוביצה יגיע או לא (מקווה שכן), מה שבטוח שהמחליף הזמני של רז אמיר פשוט בדיחה. כתב של כמה שורות שלא אומרות הרבה, אי אפשר להבין מה הוא באמת רוצה להגיד. מה זה "מתקרב למכבי"? היו שיחות? מכבי פנו? יש הצעה?

מעבר לזה שיש בכתבה שגיאת כתיב מביכה והכתבה כבר שלוש שעות באוויר בערך ילא טרחו לתקן

זה לא רז אמיר שדיווח הוא בחופשת לידה

Just now, erantheking21 said:

מעדיף את צ'יבוטה, קניקובסקי ודן ביטון עליו קל

אפשר להביא את שלושתם ואותו + חלוץ עיקרי ובטח ובטח שלא הצרפתי מאתמול שנתן ב33 משחקים גול אחד.

אבל יש לנו את יצחקי וממנו אני לא מצפה לכלופ

Just now, The yellow Toms said:

זה לא רז אמיר שדיווח הוא בחופשת לידה

הוא אמר המחליף הזמני שלו..

מתקרב זה אומר שחיפה לא צריכים אותו אז אולי אולי אולי יהיה משהו בכיוון שלנו, הזיה

1 דקה לפני, Dbolsa said:

אפשר להביא את שלושתם ואותו + חלוץ עיקרי ובטח ובטח שלא הצרפתי מאתמול שנתן ב33 משחקים גול אחד.

אתה חושב שיצחקי לא רוצה להתחפש לבכר ולהכריז כל יום על החתמה חדשה?

אם הקבוצה לא תצליח ותביא הישגים הוא ישלם את המחיר.

2 דקות לפני, Dbolsa said:

בקושי אחד במקרה הטוב

31 דקות לפני, אלק נילאש said:

איזה סגל אחי? אתה צריך חלוץ פותח. אתה יוצא מנקודת הנחה שאם לרוקאביצה הלך טוב בחיפה אז בהכרח ילך גם אצלנו. זה לא עובד ככה. וואלה לשים את כל הז'יטונים על שחקן כזה זו טעות גדולה לדעתי. קשה לי גם להאמין שניתן לו איזה סכום מפוצץ.

לא כל הז'יטונים עליו, יש לנו עוד שחקנים מצויינים בסגל שיכולים לשחק 9. חוץ מזה שהוא סקורר מדהים ביחס לליגת העל. זה שחקן שעם רגל אחת קשורה מסיים הדו סיפרתי לפחות. אם הוא על המדף ואפשר להביא, לא הייתי חושב פעמיים.

Just now, בראון said:

זורק פה משהו ששמעתי משחקן חבר מאוד קרוב של ציבוטה. נראה שזה בדרך ללהתפוצץ. הם לא יורדים מה1.4 ....

יששששש

3 דקות לפני, בראון said:

זורק פה משהו ששמעתי משחקן חבר מאוד קרוב של ציבוטה. נראה שזה בדרך ללהתפוצץ. הם לא יורדים מה1.4 ....

עצוב המנהל המקצועי ליצן