Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

13 דקות לפני, thunderbolt said:

לא מבין למה אנשים פה מוכנים להתאבד בגלל צ'יבוטה

זה פשוט השם היחיד שהם מרגישים שהוא קצת בכיוון

3 דקות לפני, snufkin said:

כל מה שמפורסם בתקשורת זה לרוב חרטא. רק כשתראה כתבות זהות בכל האתרים ש"x על סף חתימה" זה יתחיל להיות אמין. אבל ממה שאמר אי אפשר להבין כלום

זה לא מה שהוא אמר, זה הצבע שבו הוא אמר...

5 דקות לפני, snufkin said:

לא קונים. והם לא קנו. שחקנים חופשיים.

ולמה זה דומה?! חלוץ שבשנתיים האחרונות מחורר את הליגה. לעומת שחקן קישור טוב שהיה בירידה דרסטית ביכולת ואם אני לא טועה גם ירד לספסל במכבי. מכבי לא בנו על אלברמן כשחקן מוביל, לא הביאו לו חוזה לשנתיים לכן הוא הלך לחיפה.

ניקיטה זה סקורר אמיתי, עדיף על כל החלוצים בליגה

*עדין אני מאוד בספק שזה יקרה

*להביא. טעות בניסוח.

רוקאביצה בחצי השני של העונה כמעט לא נתן כלום. אולי זה הגיל, אולי זו הקורונה, אבל השורה התחתונה ברורה.

כשהביא מספרים זה היה כשהיה קבוע בהרכב. לבנות על שחקן בגיל הזה, בטח אחרי חצי העונה האחרונה, זה אפילו לא הימור בעיניי, אלא פשוט החלטה רעה. 

לפני4 שעות , קובי השועל said:

עושים בשכל מכבי שלא משתוללים, לדעתי לפחות.

מלא כשרונות חזרו בהשאלות ועלו מהנוער וצריך באמת לראות אולי הם עדיפים על כל מיני ביטונים וכנענים.. עידו שחר פוטנציאל הרבה יותר גדול מכנעאן. תפסיקו לחפש לרעות בשדות זרים.

ככל שהחלון מתקדם המחירים יורדים ואופציות טובות יותר נפתחות.

איפה סוגרים את השאלטר אחרי התגובה הזו.

הייתי רוצה להגיד שזה נובע מטפשות, אני פשוט חושב שאתה משתייך לאותו זן של אוהדים שמבחינתם אין שחקנים ישראלים טובים בחוץ ושלנו הכי טובים מכולם וזה הכל. לא רק שזה לא נכון, בישראל הקטנה לא עובדים ככה.
ממתי מכבי נשענת על ילדים / שחקני נוער שחוזרים מהשאלות בלאומית כשחקני הרכב מדיי וואן ? כולם שיחקו בליגת העל לפני כן. 

פיבן, יוני, גלזר, אלמוג, חוזז, ברסקי לאורך השנים, קארצב וכן הלאה וכן הלאה. היחידי שהיה שונה הוא גררו כי הוא זר שבמנטליות שלו הגנון מסתיים כבר בגיל 19-20 ולא בגיל 23. כשהם אולי יהיו לראשונה בסגל של מכבי הוא כבר ישחק באירופה אם הכל יתקדם בקו הזה. שיסלחו לי בשלב זה חנציס ובר כהן, הם לא עשו עונה יוצאת דופן, אנחנו אחרי עונה ללא אליפות (שיש לה משמעות כלכלית אדירה) , להביא שחקן זר או ישראלי סטייל כנעאן / צ׳יבוטה / ניר ביטון או כל שחקן שיכול לשדרג אותך בנקודת זמן הזו צריך להגיע לכאן (על אחת כמה וכמה שיש פוטנציאל מכירה בהמשך) אין סיבה שהשוק יהיה ער ואתה תבחוש בשוקו ותתפלל שייתפס. וואלה מה אני אגיד לך אחי אני מקווה שמתישהו תתפקס על עצמך. אני רק מקבל פלאשבקים מהסלוגן שלך במשך כל העונה ״דוניס יביא אליפות״. אלא אם תבוא ותגיד שזה חלק מהתרפיה שלך לבוא ולדבר שטויות בלי הפסקה.

רוקאביצה מכוון בכלל לליגה סינית, הודית או משהו כזה שיכול לתת לו הרבה כסף, כדורגל פחות עושה לו את זה לקראת סיום הקריירה. אם אחרי עונת אליפות ועם סיכוי על הנייר לבתים אלופות/אירופית הוא מעדיף כסף אז זה די מסביר הכל. 

קיצר פרסום שהוא קליקבייט קל, בטח אוהדי חיפה הפגיזו אותו אז הוא מרגיע אותם. אישית שמח שהוא לא בא.

16 דקות לפני, MTA For Ever said:

איפה סוגרים את השאלטר אחרי התגובה הזו.

הייתי רוצה להגיד שזה נובע מטפשות, אני פשוט חושב שאתה משתייך לאותו זן של אוהדים שמבחינתם אין שחקנים ישראלים טובים בחוץ ושלנו הכי טובים מכולם וזה הכל. לא רק שזה לא נכון, בישראל הקטנה לא עובדים ככה.
ממתי מכבי נשענת על ילדים / שחקני נוער שחוזרים מהשאלות בלאומית כשחקני הרכב מדיי וואן ? כולם שיחקו בליגת העל לפני כן. 

פיבן, יוני, גלזר, אלמוג, חוזז, ברסקי לאורך השנים, קארצב וכן הלאה וכן הלאה. היחידי שהיה שונה הוא גררו כי הוא זר שבמנטליות שלו הגנון מסתיים כבר בגיל 19-20 ולא בגיל 23.
שיסלחו לי בשלב זה חנציס ובר כהן, הם לא עדו עונה יוצאת דופן, אנחנו אחרי עונה ללא אליפות (שיש לה משמעות כלכלית אדירה) , להביא שחקן זר או ישראלי סטייל כנעאן / צ׳יבוטה / ניר ביטון או כל שחקן שיכול לשדרג אותך בנקודת זמן הזו צריך להגיע לכאן (על אחת כמה וכמה שיש פוטנציאל מכירה בהמשך) אין סיבה שהשוק יהיה ער ואתה תבחוש בשוקו ותתפלל שייתפס. וואלה מה אני אגיד לך אחי אני מקווה שמתישהו תתפקס על עצמך. אני רק מקבל פלאשבקים מהסלוגן שלך במשך כל העונה ״דוניס יביא אליפות״. אלא אם תבוא ותגיד שזה חלק מהתרפיה שלך לבוא ולדבר שטויות בלי הפסקה.

הייתי ציני יטיפש, איפה הלכת?

3 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

רוקאביצה מכוון בכלל לליגה סינית, הודית או משהו כזה שיכול לתת לו הרבה כסף, כדורגל פחות עושה לו את זה לקראת סיום הקריירה. אם אחרי עונת אליפות ועם סיכוי על הנייר לבתים אלופות/אירופית הוא מעדיף כסף אז זה די מסביר הכל. 

קיצר פרסום שהוא קליקבייט קל, בטח אוהדי חיפה הפגיזו אותו אז הוא מרגיע אותם. אישית שמח שהוא לא בא.

מסכים. שחקן שרעב לכסף ולא להצלחה, לא הייתי רוצה אצלנו.

נשמע לי הזיה שרוקאביצה שעזב את חיפה בשביל כסף יבוא למכבי. טיבי צעיר ממנו ועם כל ההיסטוריה שלו במכבי לא רצו לתת לו חוזה גדול אז רוקאביצה? אישית אני שמח כי אני לא רוצה אותו פה. לא ברור לי איך כל כך מהר התחלנו לרצות שאריות של חיפה.

עם ובלי קשר, אמרתי את זה כמה פעמים פה בנושא ועדיין לא הפנמתם - הכסף שנשפך פה פעם לא יהיה יותר. לפחות לא השנה. אם זה רשת הביטחון, שינוי תפיסה של מיץ' או שסתם בגלל שיצחקי תימני אני לא יודע. אבל זו המציאות. רואים את זה בכל הסחבת ו/או עזיבות של שחקנים שסיימו חוזה ורואים את זה גם בנסיונות שלנו לקנות שחקנים. פעמיים חיפה לקחו שחקן שרצינו כי הם היו מוכנים לשלם יותר. זו המציאות, כמה שתתחילו להפנים אותה מהר יותר ככה יהיה לכם קיץ יותר נחמד.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

נשמע לי הזיה שרוקאביצה שעזב את חיפה בשביל כסף יבוא למכבי. טיבי צעיר ממנו ועם כל ההיסטוריה שלו במכבי לא רצו לתת לו חוזה גדול אז רוקאביצה? אישית אני שמח כי אני לא רוצה אותו פה. לא ברור לי איך כל כך מהר התחלנו לרצות שאריות של חיפה.

עם ובלי קשר, אמרתי את זה כמה פעמים פה בנושא ועדיין לא הפנמתם - הכסף שנשפך פה פעם לא יהיה יותר. לפחות לא השנה. אם זה רשת הביטחון, שינוי תפיסה של מיץ' או שסתם בגלל שיצחקי תימני אני לא יודע. אבל זו המציאות. רואים את זה בכל הסחבת ו/או עזיבות של שחקנים שסיימו חוזה ורואים את זה גם בנסיונות שלנו לקנות שחקנים. פעמיים חיפה לקחו שחקן שרצינו כי הם היו מוכנים לשלם יותר. זו המציאות, כמה שתתחילו להפנים אותה מהר יותר ככה יהיה לכם קיץ יותר נחמד.

מלך השערים של הליגה זה שאריה
?

3 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

?

שהוא בקושי שיחק במשחקין האחרונים משום מה, והוא בן 34 אס די שאריה

5 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

?

בחצי השני של העונה הוא בכלל לא היה שחקן הרכב. הוא בן 35 והראש שלו בלעשות כסף לא להשיג הישגים. חיפה שילמה 1.1 מ' יורו + שחקן + שכר על דין דוד, היא יכלה לשים את זה על רוקאביצה ולהשאיר אותו לפחות לעוד עונה והחליטה שלא. אז כן, זה שאריות.

3 דקות לפני, oshri1992 said:

שהוא בקושי שיחק במשחקין האחרונים משום מה, והוא בן 34 אס די שאריה

אתם קצת חיים בסרט,בתור ישראלי לסגל מבחינה מקצועית זה יכול להיות שיחוק וגם עניין הגיל לא כזה מעניין.

יש פה מישהו שרוצה לראות את רקוביצה ואלטמן ולא בגלל היכולת שלהם? שכירי חרב קלאסים, יבואו לפה רק בגלל שנשלם להם יותר, רוצה שחקנים שיבואו לפה להלחם ולא ורמוטים.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

יש פה מישהו שרוצה לראות את רקוביצה ואלטמן ולא בגלל היכולת שלהם? שכירי חרב קלאסים, יבואו לפה רק בגלל שנשלם להם יותר, רוצה שחקנים שיבואו לפה להלחם ולא ורמוטים.

ברמה המקצועית אין להם מה לחפש במכבי.

7 דקות לפני, אלק נילאש said:

בחצי השני של העונה הוא בכלל לא היה שחקן הרכב. הוא בן 35 והראש שלו בלעשות כסף לא להשיג הישגים. חיפה שילמה 1.1 מ' יורו + שחקן + שכר על דין דוד, היא יכלה לשים את זה על רוקאביצה ולהשאיר אותו לפחות לעוד עונה והחליטה שלא. אז כן, זה שאריות.

היה לו 34 לפני כמה ימים

חיפה היו בשמחה נמנעים מלשלם על דין דוד אם רוקאביצה היה מסכים להאריך חוזה. היו צריכים להביא 2 חלוצים ישראלים במקומו ועוואד

4 דקות לפני, erantheking21 said:

וחלוץ זר יגיע כדי להילחם? לא בשביל הכסף?

4 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

אתם קצת חיים בסרט,בתור ישראלי לסגל מבחינה מקצועית זה יכול להיות שיחוק וגם עניין הגיל לא כזה מעניין.

איזה סגל אחי? אתה צריך חלוץ פותח. אתה יוצא מנקודת הנחה שאם לרוקאביצה הלך טוב בחיפה אז בהכרח ילך גם אצלנו. זה לא עובד ככה. וואלה לשים את כל הז'יטונים על שחקן כזה זו טעות גדולה לדעתי. קשה לי גם להאמין שניתן לו איזה סכום מפוצץ.

1 דקה לפני, Keano said:

היה לו 34 לפני כמה ימים

חיפה היו בשמחה נמנעים מלשלם על דין דוד אם רוקאביצה היה מסכים להאריך חוזה. היו צריכים להביא 2 חלוצים ישראלים במקומו ועוואד

מה זה מסכים להאריך את החוזה, לא הציעו לו מספיק. העדיפו לשלם על דין דוד כבר סכום בדיוני

Just now, oshri1992 said:

מה זה מסכים להאריך את החוזה, לא הציעו לו מספיק. העדיפו לשלם על דין דוד כבר סכום בדיוני

ממה שהבנתי הם לא הגיעו לדבר על כסף בכלל, מניח שהיה דורש חוזה לשנתיים, בגיל שלו זה לגיטימי להאריך לשנה זה לא אומר שהוא שאריות. 

2 דקות לפני, Keano said:

היה לו 34 לפני כמה ימים

צודק משום מה זכרתי 35. למה הוא לא הסכים? הם אלופים, הם ישחקו באירופה בוודאות דיי גדולה, הוא משחק שם כבר שנים, למה שיעדיף לעבור אם הם לא החליטו שזה לא מתאים להם? 

אם אמרנו שטיבי מבוגר מדי וצריך להצעיר את הסגל למה להחתים את רוקאביצה?