Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

ההתפתחויות האחרונות היום ועזיבת טיבי לבאר שבע הופכת החלון הזה למטורף ומורט עצבים אם כי מאוד מעניין.

מעניין בעיקר מבחינתנו כי שנים אמרנו שאנחנו רוצים רכש ולעשות רענון עם כל המבוגרים שיש בקבוצה, אז כשחותכים, צריך לחתוך גם בבשר החי.

איתן טיבי זה בשר חי ומאוד-מאוד כואב, אבל זו גם הבחירה שלו שיכול להיות ובעתיד הוא יתחרט עליה.

בכל מקרה, מסתבר שמכבי רוצים לעשות פה פירוק והרכבה מחדש ממש מאפס.

מצד אחד - פחד אלוהים ופירקו פה קבוצה שפירקה את הליגה במשך שנתיים ובשנה האחרונה כמעט גם לקחה אליפות שלישית ברציפות.

מצד שני - יש כאן פוטנציאל לבנות את השושלת הבאה של מכבי שתחזיק לאיזה 5 שנים.

ועם מגבלות הפייר פליי שככל הנראה הוסרו הקיץ, אולי נראה פה רכש שלא ראינו כבר כמה שנים, מאז החלון האגדי של זהבי ופריצה בינואר 13׳ (לטעמי החלון הכי חשוב, משמעותי וענק של מכבי מאז עידן ג׳ורדי).

אני לחוץ מזה אבל גם שומר על אופטימיות, אין מצב שנותנים לשחקנים ככה ללכת ומפרקים את מכבי ממש על האפס בשביל לא להביא שום דבר במקומם.

הרי גולדהאר לא יקבל כישלון מקצועי מפואר ללא סיבה טובה ארוכת טווח.

יש פה בנייה מחדש, אני מוכן לשלם שנה-שנתיים של חוסר הצלחה בליגה עבור עשור של שליטה אבסולוטית בליגה שתבוא לאחר מכן.

אל תשכחו שאיבדנו המון אליפויות שאם היינו מסתכלים קדימה על העונות האלו בנקודת הזמן של גמר גביע 2015 שפירקנו את באר שבע בשישיה, לא היינו מאמינים שבשש השנים הבאות אנחנו נפסיד 4 אליפויות ליריבויות שלנו.

אז וואלה, אולי מתחיל משהו שלטווח הארוך יהיה חיובי ונברך על הקיץ הזה בהסתכלות אחורה.

בינתיים באר שבע עם קבוצה של שחקני מפתח שכולם 30+.
הם עושים בדיוק ההפך מאיתנו, אולי זה יילך להם בשנה-שנתיים הקרובות, אבל לטווח הארוך יקרה להם בדיוק מה שקרה להם לפני שלוש שנים וזה יהיה יותר כואב וקשה בפעם הזאת.

היחידה שבאמת נראה שרק מתחזקת זו חיפה, אבל רק בהזמן יענה על הדבר הזה וגם לקבוצה החזקה שיש להם היום יש אורך חיים מוגבל, בדיוק שכמו קרה לנו בשושלת של ג׳ורדי ובשושלת של איביץ׳.

4 דקות לפני, קובי השועל said:

דניאל/דניאל

נחמיאס/בלטקסה  הרננדס/פיבן

סבוריט/זאדה                                 ג'ראלדש/קנדיל

גלזר/קארצב            נ.ביטון/שרן/שחר

גולסה/פארפה/חנציס

יוני/צ'יבוטה/טבח                      גררו/חוזז/אלמוג

זר/חלאילה

לא מספיק טוב. קישור חלש מאוד מבחינה התקפית.

עזוב את זה שכרגע דניאל וסאבוריט לא ממש נשארים, ניקוליץ' פה לעד, העסקה עם צ'יבוטה מסובכת ויונתן רוצה לאירופה.

Just now, קובי השועל said:

דניאל/דניאל

נחמיאס/בלטקסה  הרננדס/פיבן

סבוריט/זאדה                                 ג'ראלדש/קנדיל

גלזר/קארצב            נ.ביטון/שרן/שחר

גולסה/פארפה/חנציס

יוני/צ'יבוטה/טבח                      גררו/חוזז/אלמוג

זר/חלאילה

זר/חלאילה לא מספיק בעיניי, צריך חלוץ שלישי אחרת נמצא את עצמנו עם קארצב חלוץ בודד במאני טיים.

גררו/חוזז/אלמוג - גררו סבבה אם כי לא בלב שלם הייתי פותח עונה חדשה שמלכתחילה אני סוהה עליו כשחקן הרכב, זה לא מחליק לי עדיין, אבל מילא. חוזז ספסל ליגיטימי ואלמוג חייב לצאת להשאלה גם בשבילו וגם בשבילנו, אין לו מה לתרום ביכולת ובגישב הנוכחית, שינסה להתאפס שנה במקום אחר ואם יצליח מעולה ואם לא אז צר לי הוא בדרך של השועות. 

יוני/צ'יבוטה/טב"ח זה נורא כי א. יוני אולי עוזב ב. צ'יבוטה רחוק עדיין ויש הפרשים גדולים בין הקבוצות וטב"ח מקצועית לא אמור להיות פה בכלל.

גולסה/פאראפה/חנציס - קח בחשבון שגולה עם כביים והוא...גולסה. אז למעשה אתה בונה על פארפה וחנציס שני שחקנים שאני מת לראות במכבי, סופר סקרן לגביהם אבל לבנות עליהם מהתחלה להרכב? זה לא טוב, לא מספיק

גלזר/קארצב סבבה

נ.ביטון/שרן/שחר סבבה אם אכן נ.ביטון יגיע 

ג'ראלדש/קנדיל סבבה

סבוריט/דודזאדה - בעיה, סבוריט אולי לא ממשיך, אחרי טיבי אני פסימי עוד יותר גם לגביו ולגבי טננבאום, זה ניפץ לי אשליה על מחויבות ונאמנות, אז לא בטוח שימשיך ודודזאדה רע גם בתור מחליף אבל ברור לי שלא יביאו מחליף טוב יותר.

נחמיאס/בלטקסה מניח שסבבה למרות שאני לא סגור על בלטקסה בכלל

הרננדס/פיבן לא טוב, הרננדס אולי לא ממשיך ופיבן לא היה טוב העונה.

דניאל/דניאל - לא טוב, חשש כבד לגבי ההמשך של טננבאום, דניאל 2 שוער 2 סבבה עם פוטנציאל למעבר אבל לא מלכתחילה לבנות עליו עונה כרגע, אלא בתור גיבוי, חייבים שוער ראשוו, אופציות ישראליות נגמרות ואין לנו גם מקום לזרים כי צריכים אותם לעמדות אחרות. רע מאוד.

29 דקות לפני, hen34 said:

אם אני יצחקי,אני "מתאבד" בכל הכוח על קניקובסקי.

קישור והתקפה שבנוי מגלזר, גולסה, קניקובסקי,יוני,ציבוטה וגררו

זה די אכזרי לליגה...

בול

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה עם תמונות של האישה עצמה?

Spoiler

f20fd57aa1f167d398b398cb49af04f7.jpg

Spoiler

בצחוק לא צריך להעלב בשם האומה הקונגולית 

Spoiler

התלהבתי מהפונקציה של ספויילר

Spoiler

כל הפועל בני זונות

Spoiler

זהו אחרון מבטיח

Spoiler

שיקרתי, עשיתי עוד אחד

Spoiler

עוד עוד עוד

Spoiler

טוב די

10 דקות לפני, turgi said:

לגבי גביאל

קשה לי לראות איך משלמים כסף גם עליו, גם על ציבוטה וגם על ניר ביטון

ביטון ממש לא נחוץ, יש לנו את קארצב,שרן,פיבן שחר,ונידם.

זה מספיק בהחלט

1 hour ago, מכביסט לעד said:

למה היא צריכה אותו ועוד בסכום כזה? יש לה את מיכה שהרגע הגיע. 

כי היא בטירוף של רכש ומיכה של היום רחוק מלהיות מספיק.

גם בשיא שלו תמיד הרגשתי שצריך שיהיה שחקן נוסף בעמדה.

17 דקות לפני, hen34 said:

ביטון ממש לא נחוץ, יש לנו את קארצב,שרן,פיבן שחר,ונידם.

זה מספיק בהחלט

לא אמרתי שניר ביטון נחוץ

אם אתם כל-כך רוצים את ציבוטה ולא אכפת לכם מה אמר בעבר על המועדון אז מה הבעיה, אפשר לקחת את אבו פאני, כולה אמר לנו נאצים..

אם כבר להיות מושפלים, אז עד הסוף

בשביל 150,000 דולר לעונה בחוזה לשתי עונות ויתרו על טיבי? לא יודע עד כמה זה נבון. לטב"ח האריכו בסכומים האלה ועל טיבי ויתרו?

מאוד מקווה שזה חלק מתוכנית סדורה, אחרת איבדנו בלם ישראלי בכיר סתם, ליריבה בצמרת.

52 דקות לפני, זיפו said:

אם אתם כל-כך רוצים את ציבוטה ולא אכפת לכם מה אמר בעבר על המועדון אז מה הבעיה, אפשר לקחת את אבו פאני, כולה אמר לנו נאצים..

אם כבר להיות מושפלים, אז עד הסוף

ושכטר השכיר חרב בחגיגות של הפועל תשתחוו יא בני זונות מכבי זונה ועוד דברים ובסוף כשבא לפה כולם מצצו לו בערך (לי הוא תמיד נראה כמו שכיר חרב לקק צבוע שמנסה להתחבב על כולם)

מצחיק שאומרים טיבי ייגמור כמו אלברמן כאילו אלברמן יושב עכשיו מובטל בבית ממרר בבכי, גם הוא קיבל ג'וב שקר אצל שחר. 

כואב, יכאב, יעבור (לקחנו אליפות עם פיבן וייני הכל טוב). 

מי שמסמן את ניר ביטון לקישור- הבן אדם נראה לי לא שיחק בקישור כבר כמה עונות אלא רק בלם. אז אולי רוצים אותו לשם. 

כמו שאמרתי

לסגור ומהר, אסור להתבחבש יותר מדי, טיבי זה דוגמא לכך, בלם שרצינו בסופו של דבר שישאר אבל עשינו לו דריקס\לוני ובסוף ב"ש חטפו אותו, לא מאמין לתאוריה שאם רצינו אותו כלכך הוא היה נשאר, את חיפה וב"ש מחירים לא מוצדקים זה לא מעניין , עד שמקס התקשרו להוריד להם את האשראי הם ימשיכו לקנות ולשלם במחירים גבוהים

צריך לסגור עם הבולגרים מהר, עם טננבאום מהר וכ'ו 

אנחנו פתחנו די באיחור, צריך להמשיך במגמה, עוד יש לנו עבודה והסגל לא קרוב להיות מוכן.

תכף טננבאום דופק לנו עזיבה ומעצים את העבודה שלו ואת החורים 

גם סגל שרץ שנים לא מחליפים הכל ביום 

לפני7 שעות , שי123 said:

כי היא בטירוף של רכש ומיכה של היום רחוק מלהיות מספיק.

גם בשיא שלו תמיד הרגשתי שצריך שיהיה שחקן נוסף בעמדה.

יש לה עמדות הרבה יותר דחופות מלהביא מחליף למיכה ב1.3 מיליון יורו.