Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

On 24.6.2021 at 21:29, אני חלש אתם חזק said:

לא מאמין שכל זה קורה כי ברק רוצה לבנות את הסגל ולהראות חותם, כי באמת אני מחזיק מברק בן אדם שמבין בכדורגל ומכבי לגמרי איבדה את הבסיס שלה.

גם אם המטרה שלו זה להצעיר את הקבוצה ,אתה לא שולח את העוגנים של הקבוצה בכזאת קלות במיוחד אחרי שיש עוגן כמו דור פרץ שעזב בלי שלמכבי יש באמת מה לעשות. 

ועוד שחקנים חשובים שכרגע משאירים את מכבי על ״הולד״.

אני גם חושב שברק יצחקי איש כדורגל לא רע בכלל והמון תעוזה לבצע מהלכים לא קלים מקצועית ולדעת לקחת סיכונים(היו לו מורים לא רעים בלשון המעטה+אפילו בתקופת ה"אייל גולן" שלו,הוא תמיד היה חד מחשבה ולא איזה חזיזה שבקושי יכול לחבר משפט).

ארצה להוסיף הערה קטנה שתהיה רלוונטית מעכשיו והלאה: יש לי סימפטיה מובנת לברק יצחקי משום שהוא אשקלוני(גדלתי סמוך לעיר והוא היה נחשב גאוות האזור כשהוא יצא לקבוצות הגדולות בישראל מהפועל אשקלון ובמידה מסויימת עדיין גאווה מקומית,אוסיף שאין לי איתו שום היכרות אישית).

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא שאני חושב ככה, אבל עדיין לא ברור לי למה האריכו דווקא לבן חיים חוזה למרות שהוא תרם הכי פחות מבין אלה ששחררו.

אולי היתה שם אופציה חוזית שקשה יותר להשתחרר ממנה? 

52 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני גם חושב, ורבאק די, הסגל הזה סחט מעצמו מעל ומעבר, ראינו יפה מאוד השנה שאנחנו כבר על האדים האחרונים לגמרי. מכבי חייבת דם חדש, רעננן ורעב. 

נכון, אבל יש הבדל בין לשחרר את שכטר וריקן שגמרו את הסוס לבן לשחרר את הבלם הישראלי הטוב בליגה.

העזיבה של טיבי בתחילת החלון היתה נחשבת הזויה אבל בשבועיים האחרונים זה היה צפוי, זה היה באוויר, זה ריחף, זה זמזם, זה זימר

10 דקות לפני, המכבייה said:

אולי היתה שם אופציה חוזית שקשה יותר להשתחרר ממנה? 

לכמה זמן החוזה שלו? אולי הסכים לחוזה לשנה בניגוד ליתר הותיקים

רז אמיר טוען שהוא קיבל מידע ממקור די אמין שלו שדן ביטון לא יהיה במכבי בעונה הבאה (אבל הוא לא בדק את המידע הזה)

ולגבי ניר ביטון הוא לא מכיר משהו מידיעה ואומר שהכל בינתיים שמועות של אוהדים 

1 דקה לפני, LL6 said:

רז אמיר טוען שהוא קיבל מידע ממקור די אמין שלו שדן ביטון לא יהיה במכבי בעונה הבאה (אבל הוא לא בדק את המידע הזה)

איפה הוא אמר את זה?

Just now, LL6 said:

חבל מאוד. זו העמדה הכי קריטית למשחקי ליגה. אין לנו שחקן כשה בסגל ואם לא נביא מחליף ראוי או שפארפרה לא יתגלה כבינגו כבר עכשיו, יהיה לנו קשה מאוד לפצח הגנות. 

2 דקות לפני, snufkin said:

חבל מאוד. זו העמדה הכי קריטית למשחקי ליגה. אין לנו שחקן כשה בסגל ואם לא נביא מחליף ראוי או שפארפרה לא יתגלה כבינגו כבר עכשיו, יהיה לנו קשה מאוד לפצח הגנות. 

להביא את קניקובסקי.

Just now, ClinteastwoodFan said:

נזדקק להרבה אימונים כדי להגיע לרמת תיאום טובה בהגנה החדשה, יתכן שגם נספוג שערים מחוסר תיאום. 

זה כנראה יהיה המחיר שבונים מחדש.

ספגנו ים בסוף העונה שעברה, מכאן אפשר רק לעלות

31 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא שאני חושב ככה, אבל עדיין לא ברור לי למה האריכו דווקא לבן חיים חוזה למרות שהוא תרם הכי פחות מבין אלה ששחררו.

הורג אותי, זה הורג אותי הארכת החוזה הזאת, באמת. 
שכטר וריקן - מסכים לגמרי עם השחרור. 
טיבי - כואב לי אבל אם הביאו את נחמיאס במקומו מלכתחילה, אני יכול להבין את ההחלטה וגם להסכים איתה (גם אם עדיין לא מסכים ב100 אחוז).
אני גם לא מבין למה אלמוג לא מושאל, עוד עונה כמו עונה שעברה והוא פורש יחד עם ירדן שועה והופך לזכיין של גולדה. בשבילו ובשבילנו הוא חייב לצאת לשנת השאלה ולנסות להתאפס על עצמו לפני שיהיה מאוחר מידי, בלאו הכי היכולת שלו לא תורמת לנו כלום וגם הגישה שלו (ראה ראיון עם פשיץ' שאימת עבורי מה שחששתי ממנו) לא כמו שצריך. 
אבל מילא, זאת החלטה שאני לא מבין, 
אבל החלטה שמוציאה ואתי מדעתי זה ההשארה של טב"ח, פשוט לא יכול להבין את זה. 

12 דקות לפני, LL6 said:

החלק הראשון ממש מבאס וכנראה מגיע מואן לוון. זה אומר שחייבים להביא קשר התקפי זר. 

החלק השני קצת יותר מעודד.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

יש את פראפרה, אז אם תביא קשר התקפי זר, זה יהיה רק במידה ותשאיל אותו. וגם אז לא יהיה לך מקום לחלוץ זר אלא אם מישהו במכבי סוף סוף יחתוך את הפארסה הזאת שנקראת ניקוליץ אחרי 3 שנים כמעט

10 דקות לפני, Eli basa said:

הורג אותי, זה הורג אותי הארכת החוזה הזאת, באמת. 
שכטר וריקן - מסכים לגמרי עם השחרור. 
טיבי - כואב לי אבל אם הביאו את נחמיאס במקומו מלכתחילה, אני יכול להבין את ההחלטה וגם להסכים איתה (גם אם עדיין לא מסכים ב100 אחוז).
אני גם לא מבין למה אלמוג לא מושאל, עוד עונה כמו עונה שעברה והוא פורש יחד עם ירדן שועה והופך לזכיין של גולדה. בשבילו ובשבילנו הוא חייב לצאת לשנת השאלה ולנסות להתאפס על עצמו לפני שיהיה מאוחר מידי, בלאו הכי היכולת שלו לא תורמת לנו כלום וגם הגישה שלו (ראה ראיון עם פשיץ' שאימת עבורי מה שחששתי ממנו) לא כמו שצריך. 
אבל מילא, זאת החלטה שאני לא מבין, 
אבל החלטה שמוציאה ואתי מדעתי זה ההשארה של טב"ח, פשוט לא יכול להבין את זה. 

מרגיש בדיוק כמוך.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לצערי המאמן שישן פלייאוף שלם ממשיך לישון. אין לנו שחקן כמו דביטון (וקניקובסקי לא יגיע)

פארפה יעשה חמוצים וחייב לצאת להשאלה בליגה כדי שיקבל הזדמנות אמיתית לנו אין זמן לניסויים.

ביצוע סנטימנטלי

פתאום הלכת ממני הלך איתך גם החלום
אל בית ריק חזרתי מכתב השארת לי
ובו אמרת הכול
כתבת שאת אהבת אותי
שבאמת היית שלי
אך את עצמך מצאת איתו
נתת לו את הכול

:/

14 דקות לפני, snufkin said:

יש את פראפרה, אז אם תביא קשר התקפי זר, זה יהיה רק במידה ותשאיל אותו. וגם אז לא יהיה לך מקום לחלוץ זר אלא אם מישהו במכבי סוף סוף יחתוך את הפארסה הזאת שנקראת ניקוליץ אחרי 3 שנים כמעט

עם כל הכבוד לבנות עליו שיככב בעונה הראשונה בליגה זה לא רציני. גם אם הוא ישחזר את המספרים מהלאומית זה לא מספיק. 

אנחנו אכן בפלונטר, אבל חייבים לפתור אותו. 

או להביא ישראלי לעמדה הזאת (אם לא ביטון, אז קניקובסקי למרות שהוא לא ריאלי לדעתי), או להביא לשם זר ואז זה עוד פלונטר כי זה או לשחרר את הרננדס ולהביא את ניר ביטון כבלם או לשחרר סוף סוף את ניקוליץ' או להביא חלוץ ישראלי (רוקאביצה?) למרות שגם זה בעיני פחות סביר. 

בקיצור אנחנו בבעיה ולא מובן למה לא ללכת על דן ביטון.