Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו לא הצלחנו בעונת אוסקר? 

גם אנחנו בדרך למיני מהפכה. פרץ, ריקן, שכטר, בלקמן, פשיץ' וטיבי עזבו. יונתן, הרננדס, דניאל וסאבוריט מתנדנדים. לא פשוט.

אני מקווה ורוצה להאמין שבסוף העניינים עם סבוריט הסתדרו,לא רואה את יונתן יוצא העונה לאירופה והאמת שדווקא לגבי דניאל אם מה שנאמר בתקשורת נכון על כל העניין של החוזה שהוא רוצה סטייל ״רטרו״ הייתי שולח אותו הביתה ומביא ישראלי בכיר לשער(למרות שאני חושב שגם איתו העניינים יפתרו.

לא רואה תסריט שמכבי היו משחררים את טיבי אם הרננדס היה עוזב.

לגבי שאר השחקנים שעזבו אין שום סיכוי שמכבי לא מתכננת משהו שאפילו בחלומות שלנו אנחנו לא מצפים לו ואם לא אז לא אנחנו בבעיה קשה,סומך על מיץ׳.

איך זיינת אותנו בסרפסבורג וק"ש יאיתן איך, ועוד עושה אלברמן בשביל מה? בשביל להיות שחקן רוטציה במדבר עם הבדואים?

אני לא דואג, אתה תגיע לב"ש, כל יום יראה יותר ארוך מהקודם, האוכלוסיה והחום ישבשו את המוח הקטן שלך ואתה ואשתך תקללו את היום שהחלטתם להתפתות למלכת הג'חנון.

אוהב אותך מאוד איתן ותודה על 9 עונות נהדרות אבל מהרגע שאתה אדום אתה שרוף.

מה שכן טעות או לא, זה עצוב מאוד. במיוחד שזה לב"ש.

איבדנו תוך שנה כל כך הרבה. אצילי שהיה מהאוהבים התגלה כנבל וחגג לנו אליפות של חיפה על הראש, מיכה שהיינו בטוחים שיפרוש פה עזב ועכשיו יחתום בב"ש, שכטר שנתן המון במשך שלוש עונות גם בב"ש, ריקן שהיה פה שש עונות והיה אחד המרגשים עוזב, טיבי ששכחנו מה זה מכבי בלעדיו עוזב אחרי תשע שנים (בעיני הפנים של העשור המצליח) גם הוא לב"ש, דור פרץ שהתאהבנו בו כל כך העונה שובר לנו את הלב ועוזב בחינם לאירופה, איביץ' האדיר, מנספורד.

וזה לא נגמר כי יונתן שכולנו בנינו עליו עוד מהנוער רוצה ללכת, דניאל מחליט לעשות שרירים והכי גרוע סאבוריט... אוף. 

סוף עידן במכבי, נקווה שהבא בתור יהיה לא פחות מוצלח.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו לא הצלחנו בעונת אוסקר? 

גם אנחנו בדרך למיני מהפכה. פרץ, ריקן, שכטר, בלקמן, פשיץ' וטיבי עזבו. יונתן, הרננדס, דניאל וסאבוריט מתנדנדים. לא פשוט.

יש להם רוני לוי על הקווים ורוב השחקנים שעליהם הם מתבססים הם 30+

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה שכן טעות או לא, זה עצוב מאוד. במיוחד שזה לב"ש.

איבדנו תוך שנה כל כך הרבה. אצילי שהיה מהאוהבים התגלה כנבל וחגג לנו אליפות של חיפה על הראש, מיכה שהיינו בטוחים שיפרוש פה עזב ועכשיו יחתום בב"ש, שכטר שנתן המון במשך שלוש עונות גם בב"ש, טיבי ששכחנו מה זה מכבי בלעדיו עוזב אחרי תשע שנים (בעיני הפנים של העשור המצליח) גם הוא לב"ש, דור פרץ שהתאהבנו בו כל כך העונה שובר לנו את הלב ועוזב בחינם לאירופה, איביץ' האדיר, מנספורד.

וזה לא נגמר כי יונתן שכולנו בנינו עליו עוד מהנוער רוצה ללכת, דניאל מחליט לעשות שרירים והכי גרוע סאבוריט... אוף. 

סוף עידן במכבי, נקווה שהבא בתור יהיה לא פחות מוצלח.

חושב שאתה מגזים לגמרי

40 דקות לפני, דקסטר said:

מי אמר לי שהחתימה של נחמיאס לא קשורה לעזיבת טיבי? @snufkin?

צפוי מאוד אבל עדיין כואב. 

אם זה או טיבי או נחמיאס אז לנוכח הגיל הייתי הולך על נחמיאס גם (עם כל הכאב) בגלל שיש לו חיי מדף ארוכים יותר. 
אבל מבחינתי היה עדיף את טיבי ונחמיאס על חשבון הרננדס ולשחרר זר למקום אחר 
אולי חבל שלא ניצלנו את זה להביא את דהן שגם כך מסונכרן עם נחמיאס וזה היה מצמצם קשיי "התאקלמות" מקצועית וחברתית כאחד,
אין מה לעשות כרגע.

Just now, מכביסט לעד said:

מגזים במה? ככה אני מרגיש. אתה לא מרגיש עצב מכל זה?

עצוב לגמרי אחי,כנראה לא הבנתי אותך,קראתי סוף עידן חשבתי שאתה מתכוון לזה שאנחנו הולכים להיות קבוצה לא טובה.

3 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

עצוב לגמרי אחי,כנראה לא הבנתי אותך,קראתי סוף עידן חשבתי שאתה מתכוון לזה שאנחנו הולכים להיות קבוצה לא טובה.

לא לא, אין לי מושג לאן אנחנו הולכים מבחינה מקצועית. נטו מבחינת חומר אנושי.

10 דקות לפני, הישראלי היפה said:

יש משהו בקנה.

לא סתם עושים מהפכה כזאת בקבוצה אם אין תחליפים על הכוונות או תוכניות להתחזק.

לא מודאג, ברור לי שיגיעו אחרים.

בעיקרון די מנקים את הסגל מכל מה שג'ורדי השאיר לפני שהוא עזב ובכללי זה הסגל הראשון שנבנה ע"י יצחקי בפרונט והאג'נדה שלו(זו גם לדעתי אחת הסיבות לשינויים הנרחבים בסגל,הרצון שלו להראות את החותם שלו זה לא בהכרח דבר רע,אלא זה יעורר דרייב פנימי של מחלקת הכדורגל לבצע עבודה טובה ומקצועית)

Just now, מכביסט לעד said:

לא לא, אין לי מושג לאן אנחנו הולכים מבחינה מקצועית. נטו מבחינת חומר אנושי.

מובן לי,הכי כואב לי על מיכה,זה ישבור לי את הלב.

קצת מתסכל אותי שנעשים צעדים כל כך דרסטיים מבלי שיש לנו איזשהו שמץ של מושג למה שעומד מאחוריהם.

אני מבין שהם שומר על מיסוך ושהם לא חייבים לי כלום אבל אני פאקינג רוצה מאוד מאוד לדעת למה שחקן עוזב אותנו אחרי כל כך הרבה שנים שהוא כאן עם חיבור מושלם למועדון.

מבאס ממש

7 דקות לפני, Raumdeuter said:

בעיקרון די מנקים את הסגל מכל מה שג'ורדי השאיר לפני שהוא עזב ובכללי זה הסגל הראשון שנבנה ע"י יצחקי בפרונט והאג'נדה שלו(זו גם לדעתי אחת הסיבות לשינויים הנרחבים בסגל,הרצון שלו להראות את החותם שלו זה לא בהכרח דבר רע,אלא זה יעורר דרייב פנימי של מחלקת הכדורגל לבצע עבודה טובה ומקצועית)

לא מאמין שכל זה קורה כי ברק רוצה לבנות את הסגל ולהראות חותם, כי באמת אני מחזיק מברק בן אדם שמבין בכדורגל ומכבי לגמרי איבדה את הבסיס שלה.

גם אם המטרה שלו זה להצעיר את הקבוצה ,אתה לא שולח את העוגנים של הקבוצה בכזאת קלות במיוחד אחרי שיש עוגן כמו דור פרץ שעזב בלי שלמכבי יש באמת מה לעשות. 

ועוד שחקנים חשובים שכרגע משאירים את מכבי על ״הולד״.

2 דקות לפני, המכבייה said:

מה שוודאי הוא שיצחקי "לא" מסדר פנסיה לחברים שחלקו איתו חדר הלבשה.

אתה צודק.

תאמת, חשבתי הפוך כשנתנו לבן חיים חוזה לעוד עונה.

מסתבר שטעיתי.

ככה מנהל מקצועי צריך להתנהל

4 דקות לפני, המכבייה said:

נכון. להערכתי יקח קצת זמן להדביק את זה שוב לאגרוף אחד אבל כדאי להתחיל. צריך לראות את התמונה בסוף, כי זה מרגיש כמו כיוון מסויים ואנחנו מאד סנטימנטלים לשחקנים אגדיים שלנו...

אני גם חושב שיקח.

שנה שעברה הייתה תחושה שכלום לא זז, השנה הכל זז. אולי אפילו בצורה שגורמת לנו לחפש משהו להיאחז בו. הסיבה שהיינו שם עד הסוף בעונה החולפת למרות שנחלשנו הייתה בזכות העוצמה המנטלית שבנינו במשך השנים, בעיני היא הגיעה לשיא. עוצמה כזו מחייבת תהליך, בקיץ אחד לבנות את זה מחדש זה דורש הרבה אומץ והרבה דיוק ויותר מידי מזל. אנחנו עוד בשלב מוקדם של החלון אבל הbpm של חיפה קצת גורם לנו (הקהל) להרגיש שאנחנו חייבים להגיב.

שורה תחתונה, נדרשת סבלנות עד סוף החלון, ואולי אולי אף יותר 

1 דקה לפני, אלחנדרו קניג said:

אני גם חושב שיקח.

שנה שעברה הייתה תחושה שכלום לא זז, השנה הכל זז. אולי אפילו בצורה שגורמת לנו לחפש משהו להיאחז בו. הסיבה שהיינו שם עד הסוף בעונה החולפת למרות שנחלשנו הייתה בזכות העוצמה המנטלית שבנינו במשך השנים, בעיני היא הגיעה לשיא. עוצמה כזו מחייבת תהליך, בקיץ אחד לבנות את זה מחדש זה דורש הרבה אומץ והרבה דיוק ויותר מידי מזל. אנחנו עוד בשלב מוקדם של החלון אבל הbpm של חיפה קצת גורם לנו (הקהל) להרגיש שאנחנו חייבים להגיב.

מעולה קניג. מסכים עם כל אות. ונזכר שפטריק לא עלה עם טיבי בגמר מתוך בחירה ושלברק יצחקי יש איזשהוא כיוון והוא הולך איתו. 

6 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

אני גם חושב שיקח.

מדויק

16 דקות לפני, המכבייה said:

מה שוודאי הוא שיצחקי "לא" מסדר פנסיה לחברים שחלקו איתו חדר הלבשה.

לא שאני חושב ככה, אבל עדיין לא ברור לי למה האריכו דווקא לבן חיים חוזה למרות שהוא תרם הכי פחות מבין אלה ששחררו.