Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, kutomer said:

משדרג את הסגל איפה? בפיפא? מעלה לנו את הרייטינג?

ניר ביטון עם כל הכבוד זה לא מסי, ולעשרה משחקים בעונה לא שווה לשלם סכומים כאלו.

תהייה החתמה מאוד מאכזבת לדעתי.

מעדיף את צ׳יבוטה, דן ביטון וכל השאר חיזוק בזרים.

אם תביא חיזוק זר בקישור לא תוכל לחזק את ההתקפה עם זר. לכן אני חושב שזו ההחתמה הכי טובה שאפשר לבצע שם. חושב שצ'יבוטה וביטון יחתמו בלי קשר. איפה הם ילכו?

1 דקה לפני, kutomer said:

משדרג את הסגל איפה? בפיפא? מעלה לנו את הרייטינג?

ניר ביטון עם כל הכבוד זה לא מסי, ולעשרה משחקים בעונה לא שווה לשלם סכומים כאלו.

תהייה החתמה מאוד מאכזבת לדעתי.

מעדיף את צ׳יבוטה, דן ביטון וכל השאר חיזוק בזרים.

מה הכוונה סכומים כאלו? אתה יודע כמה הוא רוצה?

לגבי היכולת זאת דעתך ואני מכבד את זה, לדעתי הוא שחקן שבהחלט יכול לשדרג אותנו

10 דקות לפני, קובי השועל said:

לוז משחקים עתידיים של נבחרת פנמה.

לא הבנתי מה זה החרא הזה, הוא אמור לשחק את כל המשחקים האלו?

Screenshot_20210624-164259_FlashScore.jpg

נראה פחות גרוע ממה שחשבתי, הוא יחמיץ רק את המשחק הראשון בשלב הראשון

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אם תביא חיזוק זר בקישור לא תוכל לחזק את ההתקפה עם זר. לכן אני חושב שזו ההחתמה הכי טובה שאפשר לבצע שם. חושב שצ'יבוטה וביטון יחתמו בלי קשר. איפה הם ילכו?

זה לא חיזוק אם 75% מהזמן משחקים עם שחר וקארצב, שחקן פותח במכבי צריך לשחר 75% מהזמן לא 25%.

1 דקה לפני, משה פרימו said:

אני לא יודע כמה הוא רוצה ומניח שגם אתה לא, שחקן במעמד הזה לא חוזר לארץ בשביל חוזה של 100k$ לעונה, הוא יקבל חוזה מהגבוהים בליגה כיאה לשחקן במעמדו, לא מעניין אותי אם זה 350k או 550k, לא את זה ולא את זה הייתי משלם לשחקן שמשחק 10 משחקים בעונה כבר 4 שנים רצוף.

הכבוד הדדי, אין לי בעיה עם היכולת אלא עם גיליון הפציעות, כמובן שאתמוך בכל החלטה שהמועדון יקבל, אבל זאת דעתי האישית לגבי ההחתמה הזאת אם תהייה.

16 דקות לפני, קובי השועל said:

חיפה טרם ירדה מצ'יבוטה.

6 דקות לפני, kutomer said:

זה לא חיזוק אם 75% מהזמן משחקים עם שחר וקארצב, שחקן פותח במכבי צריך לשחר 75% מהזמן לא 25%.

אני לא יודע כמה הוא רוצה ומניח שגם אתה לא, שחקן במעמד הזה לא חוזר לארץ בשביל חוזה של 100k$ לעונה, הוא יקבל חוזה מהגבוהים בליגה כיאה לשחקן במעמדו, לא מעניין אותי אם זה 350k או 550k, לא את זה ולא את זה הייתי משלם לשחקן שמשחק 10 משחקים בעונה כבר 4 שנים רצוף.

הכבוד הדדי, אין לי בעיה עם היכולת אלא עם גיליון הפציעות, כמובן שאתמוך בכל החלטה שהמועדון יקבל, אבל זאת דעתי האישית לגבי ההחתמה הזאת אם תהייה.

מבין מה שאתה אומר אבל אני חושב שהוא שיחק מעט גם בלי קשר לכשירות שלו, בשלוש השנים האחרונות המעמד שלו שם השתנה

הוא כן סבל מפציעות בתקופה הזו אבל לא מכאלו שהשביתו אותו לתקופה ארוכה..

בכל מקרה אני מאמין שאם הוא מגיע אז יקחו הכל בחשבון ולא יבנו עליו כשחקן מרכזי ככה שלא רואה את מכבי "מתאבדת" עליו.

15 דקות לפני, קובי השועל said:

מה זה איפה הם ילכו? הוצאנו כבר מיליון דולר בחלון הנוכחי. עכשיו להביא גם את ביטון שבטח יעלה לא פחות מחצי מיליון יורו + שכר גבוה, בנוסף לזרים שיבואו במשכורת גבוהה. לא רואה את מכבי קונה גם את צ'יבוטה וביטון אם זה יקרה. 

16 דקות לפני, משה פרימו said:

למה אנחנו צריכים אותו? 

9 דקות לפני, משה פרימו said:

כי פרץ הלך, טיבי כנראה גם וגולסה והברך שלו לא כשירים 

פרץ הלך וביטון יחליף אותו? באיזה עולם הוא יתקרב למספרים שלו? שום תרומה התקפית לא נראה ממנו.

מה טיבי קשור? הבאנו את נחמיאס במקומו.

Just now, קובי השועל said:

@מכביסט לעד אתה פותח עונה בקישור עם גלזר שחר וקארצב? איך אתה חושב שצריך לחזק את הקישור?

אני חושב שצריך להביא קשר זר עם מספרים בנוסף לדן ביטון. ניר ביטון זה לא הפתרון.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זה איפה הם ילכו? הוצאנו כבר מיליון דולר בחלון הנוכחי. עכשיו להביא גם את ביטון שבטח יעלה לא פחות מחצי מיליון יורו + שכר גבוה, בנוסף לזרים שיבואו במשכורת גבוהה. לא רואה את מכבי קונה גם את צ'יבוטה וביטון אם זה יקרה. 

למה אנחנו צריכים אותו? 

ואלה באתי להגיד איך הוצאנו כבר מיליון דולר, אבל מסתבר שאתה צודק לפי הפרסומים חלאליה נרכש בערך ב600k$ ונחמיאס ב340k$.

בכל אופן אנחנו חייבים חיזוק ואני מקווה שיהיה אפשר לקיים גם את 2 העסקות הללו של צ׳יבוטה ודן ביטון.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה אנחנו צריכים אותו? 

להגנה וקישור הגנתי סבבה, אבל אנחנו משוועים לשחקנים התקפיים בכלל וקשרים התקפיים בפרט והוא לא עונה על זה.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פרץ הלך וביטון יחליף אותו? באיזה עולם הוא יתקרב למספרים שלו? שום תרומה התקפית לא נראה ממנו.

מה טיבי קשור? הבאנו את נחמיאס במקומו.

ביטון יכול לסגור לך 3 עמדות ככה שגם עזיבה של איתן תגובה בשחקן עם ניסיון ופחות תכאב.

לגבי התרומה ההתקפית אני דווקא לא מסכים, יש לו בעיטות טובות ומשחק ראש טוב,

בסלטיק הפכו אותו לבלם אז מן הסתם אין לו מספרים בשנים האחרונות

הוא שחקן שונה מפרץ אבל יש סיכוי לא רע שמכבי תשחק עם קשר התקפי כחלק משלישיית הקישור ככה שהתפקוד של קשר האמצע יהיה שונה משל פרץ וביטון יכול להתאים

לא יודע איך אתם מזלזלים בניר ביטון שעדיין לא בן 30 אפילו,שחקן ענק שאני בטוח שיוכל להיות מצויין

בליגה הכל כך ''קשה'' שלנו ולהשתלב ברמה ..

האמת ששלישיה התקפית של גררו חלאיילה וציבוטה יכולה להיות מעניינת מאוד סוף סוף אולי נשחק עם 3 שחקנים התקפיים

שיכולים לעשות פעולות אישיות של אחד על אחד ויצרתיות ואולי אפילו נראה קצת מהירות בהתקפות מעבר 

14 דקות לפני, משה פרימו said:

ביטון יכול לסגור לך 3 עמדות ככה שגם עזיבה של איתן תגובה בשחקן עם ניסיון ופחות תכאב.

לגבי התרומה ההתקפית אני דווקא לא מסכים, יש לו בעיטות טובות ומשחק ראש טוב,

בסלטיק הפכו אותו לבלם אז מן הסתם אין לו מספרים בשנים האחרונות

הוא שחקן שונה מפרץ אבל יש סיכוי לא רע שמכבי תשחק עם קשר התקפי כחלק משלישיית הקישור ככה שהתפקוד של קשר האמצע יהיה שונה משל פרץ וביטון יכול להתאים

שוב, יש לנו חמישה בלמים פוטנציאליים בלי ביטון. בקטע הזה לא צריך לדאוג.

יש לו בעיטות טובות ומשחק ראש טוב? המספרים מראים אחרת. בעונת השיא שלנו מבחינת מספרים (15/16) הוא כבש 7 שערים ובישל 4 פעמים בכל המסגרות (38 הופעות). 

יודע כמה הוא כבש מאז אותה עונה? שלושה שערים ובישול אחד בכל המסגרות בפאקינג חמש שנים.

כנראה שיש סיבה שהפכו אותו לבלם, גם בנבחרת הוא כזה אגב.

מכבי תשחק עם קשר התקפי? היחיד שכזה אצלנו בסגל זה הנוכל שמזיין אותנו כבר שנתיים וחצי...

אני בדרך תומך ברכש שמכבי עושה. לדעתי נחמיאס וחלאיילה אלה עסקאות נהדרות, אבל במקרה הזה לדעתי זאת טעות גדולה מכמה סיבות ולצערי נראה שמכבי נופלים בזה רק בגלל המעמד שלו.

אם הוא היה מגיע במקום הרננדס כדי לפנות מקום לזר הייתי זורם, אבל כרגע הרננדס נשאר וכנראה שככה זה ישאר. 

הלוואי שאני טועה והוא יתפוצץ פה, אבל לא חושב שזה מה שיקרה.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

יש לו בעיטות טובות ומשחק ראש טוב? המספרים מראים אחרת. בעונת השיא שלנו מבחינת מספרים (15/16) הוא כבש 7 שערים ובישל 4 פעמים בכל המסגרות (38 הופעות). 

יודע כמה הוא כבש מאז אותה עונה? שלושה שערים ובישול אחד בכל המסגרות בפאקינג חמש שנים.

מכבי תשחק עם קשר התקפי? היחיד שכזה אצלנו בסגל זה הנוכל שמזיין אותנו כבר שנתיים וחצי...

אני בדרך תומך ברכש שמכבי עושה. לדעתי נחמיאס וחלאיילה אלה עסקאות נהדרות, אבל במקרה הזה לדעתי זאת טעות גדולה מכמה סיבות ולצערי נראה שמכבי נופלים בזה רק בגלל המעמד שלו.

אם הוא היה מגיע במקום הרננדס כדי לפנות מקום לזר הייתי זורם, אבל כרגע הרננדס נשאר וכנראה שככה זה ישאר. 

אני לא מכיר אמנם את כל הפרטים אבל מספרים זה גם עניין של עמדה במגרש כן? יכול להיות שבהתחלה תופקד בתפקיד יותר נוטה ל 50:50 והביא משם מספרים ואחר כך הועבר לתפקיד נסוג יותר.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

איתך בכל מילה. רכש יקר, פציע ומיותר שבא על חשבון רכש נחוץ יותר.

1 דקה לפני, Yehudav said:

אני לא מכיר אמנם את כל הפרטים אבל מספרים זה גם עניין של עמדה במגרש כן? יכול להיות שבהתחלה תופקד בתפקיד יותר נוטה ל 50:50 והביא משם מספרים ואחר כך הועבר לתפקיד נסוג יותר.

מודה שלא עקבתי אחריו כדי להגיד איפה הוא שיחק, אבל ממה שאני יודע כשהוא שיחק בקישור הוא תופקד בעיקר כ6.

היסודות הבסיסים שעליהם מכבי הזאת נבנתה, מחייבים שלישית קישור דומיננטית, מחלצת כדור, ניידת.. ללא גולסה(בחודשים הקרובים) ופרץ, טבעי שנחפש את הברזל שחסר לנו. שום התקפה יעילה לא תצמח ללא קישור שיקדם את הכדור אליה. אני יכול להבין את החשש. האם ניר ביטון הוא התשובה? אני לא יודע. אבל מאד מחזיקים ממנו. 

14 דקות לפני, BRoi said:

לא יודע איך אתם מזלזלים בניר ביטון שעדיין לא בן 30 אפילו,שחקן ענק שאני בטוח שיוכל להיות מצויין

בליגה הכל כך ''קשה'' שלנו ולהשתלב ברמה ..

האמת ששלישיה התקפית של גררו חלאיילה וציבוטה יכולה להיות מעניינת מאוד סוף סוף אולי נשחק עם 3 שחקנים התקפיים

שיכולים לעשות פעולות אישיות של אחד על אחד ויצרתיות ואולי אפילו נראה קצת מהירות בהתקפות מעבר 

לדעתי העניין זה רק הפציעות. דברו פה על ממוצע של 10 משחקים בעונה שזה די קיצוני.

מקצועית הוא שדרוג רציני. ריקן ופרץ עזבו וגולסה זה כבר סוג של בדיחה, לא יודע באיזה סיטואציה אין לו מקום פה. נכון לא תואם פרץ אבל אין צורך לכוון לתואם פרץ- לא תמצא כזה. צריך לחזק את הקבוצה ולהמציא אותה מחדש באופן מסויים. אגב לביטון יש יתרונות על פרץ מבחינת טכניקה ודריבל תחת לחץ.

שוב בלי הפציעות- וולקאם. אבל התעייפתי משחקנים פריכים. במכבי משחקים,והרבה.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הפכו אותו לבלם כי יש לו תכונות שמתאימות לזה, הוא גבוה (1.96) עם יכולת טובה באוויר ובקרקע ובנוסף הוא מניע כדור בצורה מצוינת אז מה הבעיה בזה שהוא שיחק בלם?

במקרה של ניר זה מעבר ליכולת המקצועית שניתנת לפרשנות (אני אישית חושב שיכול לתרום הרבה מכמה עמדות) אחרי שעזבו כמה שחקנים ותיקים זה חשוב לשמור על האיזון בין צעירים לבעלי ניסיון.

שוב זאת דעתי בכל אופן.

מכבי תצטרך לארגן אחרת את הקישור שלה ללא פרץ. לא יהיה כאן תחליף אמיתי לתכונות שלו. שחקנים אחרים יצטרכו לספק חוזקות אחרות. לא פשוט, ההתארגנות תיהיה לא קלה וכנראה תיקח גם זמן...