Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לא מת על ההחתמה של ניר ביטון.

מכבי היו צריכים להסיק מעונה שעברה שלא הולך לנו עם שחקנים בשם ביטון, אז בשביל מה?

גולסה לא יהיה כשיר העונה

כרגע:

פרץ, ג'ראלדש, הרננדז, נחמיאס, זאדה, גלזר, שרן, פיבן, גררו, חאלילה, כהן

קישור אפור מארץ האפרוריות

14 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא מת על ההחתמה של ניר ביטון.

מכבי היו צריכים להסיק מעונה שעברה שלא הולך לנו עם שחקנים בשם ביטון, אז בשביל מה?

גולסה לא יהיה כשיר העונה

כרגע:

הקישור שלנו נחלש באופן רציני שפרץ עזב.

תוסיף לזה גולסה לא 100 אחוז,

אין ישראלים בכירים בשוק לקנות בעמדה הזאת(ולא אני ממש לא בעד בעונה שאנחנו צריכים להחזיר את הצלחת לבנות על שחר או קארצב )

ניר למרות הפציעה שלו בזמן האחרון שחקן מוכח שלקח הרבה תארים ונתן 8 עונות בליגה גדולה מפה בכמה דרגות והוא רק בן 29

לא מצליח להבין איך אפשר להתנגד להביא אותו.

59 דקות לפני, אקיטה said:

תהיו בריאים איזה שמות הזיה אנשים מביאים פה, אעלק זרגרי חחחחחחחחחח

שמע גם אני לא מתלהב ברמות אבל לא ממש מבין את הזלזול. דן היה בעונה בינונית מאוד (לא באשמתו) ואין לדעת מה יהיה איתו, גם בריאותית וגם אולי הפתעה בדמות עזיבה.

זה לא שיש כ"כ אופציות של ישראלים מטורפים בתפקיד הזה

37 דקות לפני, פנחס שוף said:

כרגע:

כרגע=לסיבוב הראשון של האיזורית? תוריד את גררו, הוא לא ישחק. ויש את קארצב

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מעדיף להביא את קניקובסקי/ביטון השני/זר

קניקובסקי אמר שהוא רוצה ח״ול. 

ביטון השני אני באמת מאמין שמכבי עובדים ומנסים לסגור עסקת חבילה עליו ועל צ׳יבוטה ובכל מקרה אם איך שהיה נראה עונה שעברה לא הייתי נותן לו להוביל את הקישור.

לבזבז תקן של זר על העמדה הזאת שאפשר להביא ישראלי בכיר לשם במיוחד שהמצב שלנו מבחינת מספר הזרים לא מזהיר לדעתי לא חכם.

8 דקות לפני, פנחס שוף said:

איזה 450 אלף יורו חחח הם חיים במאדים

למה אתם הורסים, מכבי הציעה 550 עבור רוקאביצה והוא שחקן שיעשה את ההבדל, חייבים להחזיר את התואר הביתה.
אני רק מקווה שחיפה לא יתעוררו בזמן ויציעו עליו 650-700 וישמרו אותו אצלם אחרת אכלנו אותה. 

5 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

קניקובסקי אמר שהוא רוצה ח״ול. 

ביטון השני אני באמת מאמין שמכבי עובדים ומנסים לסגור עסקת חבילה עליו ועל צ׳יבוטה ובכל מקרה אם איך שהיה נראה עונה שעברה לא הייתי נותן לו להוביל את הקישור.

לבזבז תקן של זר על העמדה הזאת שאפשר להביא ישראלי בכיר לשם במיוחד שהמצב שלנו מבחינת מספר הזרים לא מזהיר לדעתי לא חכם.

ביטון השני בעונה שעברה כמעט ולא שיחק בקישור. 

אי אפשר להביא ישראלי בכיר על העמדה הזאת כי זאת לא אותה עמדה. ביטון קשר הגנתי ללא מספרים, זה לא מה שאנחנו צריכים. מי יביא את המספרים של ריקן ופרץ?

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ביטון השני בעונה שעברה כמעט ולא שיחק בקישור. 

אי אפשר להביא ישראלי בכיר על העמדה הזאת כי זאת לא אותה עמדה. ביטון קשר הגנתי ללא מספרים, זה לא מה שאנחנו צריכים. מי יביא את המספרים של ריקן ופרץ?

אני לא חושב שהמספרים של מכבי צריכים לבוא מהקישור אלה מההתקפה,אני לא זוכר עונה שרוב השערים שלנו הגיעו מהשחקני אמצע שלנו(לא זוכר פה את נוסא ואלברמן נותנים מספרים)

ולכן אני חושב שאת הכסף הגדול על זר צריך להשים על חלוץ.

אני כן בעד להשאיר את דן ביטון ולתת לו לשחק בעמדה שלו ושמשם יבואו המספרים שלו גם בישולים ובעזרת השם גם שערים.

לפני1 שעה , itanar said:

בן שהר זה פספוס בעיני.

קבוצה שהשיטה שלה מתבססת על חלוץ אחד, אין סיבה שתחזיק שלושה שכולם רואים עצמם ככאלה שצריכים לשחק.

החלוץ הזר שיגיע יהיה כזה, חלאילה הוא לבטח שחקן שתרצה לתת לו לשחק והרבה. האופציה השלישית יכולה וצריכה להיות אחד משחקני האגף שיוכלו לאלתר שם. למשל גררו.

10 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

אני לא חושב שהמספרים של מכבי צריכים לבוא מהקישור אלה מההתקפה,אני לא זוכר עונה שרוב השערים שלנו הגיעו מהשחקני אמצע שלנו.

ולכן אני חושב שאת הכסף הגדול על זר צריך להשים על חלוץ.

אני כן בעד להשאיר את דן ביטון ולתת לו לשחק בעמדה שלו ושמשם יבואו המספרים שלו גם בישולים ובעזרת השם גם שערים.

סביר להניח שלא תביא חלוץ עם מעל 20 שערי ליגה.

קבוצה שאין לה מספרים מהקישור (בישולים ושערים) היא קבוצה עם בעיה התקפית. מהעונה של אוסקר (ראדי וזהבי) עד העונה של איביץ' (מיכה, ריקן ופרץ) נעזרנו בקישור עם מספרים נהדרים וזה נתן לנו את הבסיס.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סביר להניח שלא תביא חלוץ עם מעל 20 שערי ליגה.

קבוצה שאין לה מספרים מהקישור (בישולים ושערים) היא קבוצה עם בעיה התקפית. מהעונה של אוסקר (ראדי וזהבי) עד העונה של איביץ' (מיכה, ריקן ופרץ) נעזרנו בקישור עם מספרים נהדרים וזה נתן לנו את הבסיס.

זהבי זה חלוץ. 

מיכה היה נותן את הבישולים שאני מצפה שדן ביטון יתן. 

ריקן אמנם נותן גולים חשובים אבל אני לא מצליח לקרוא לזה מספרים(שדרך אגב מכבי לא רוצה אותו ולכן לא ממשיך ואני מאמין שמבינים יותר מאיתנו בצוות המקצועי),לדעתי דווקא עכשיו אחרי 4 עונות של פייר פליי זה הזמן להנחית פה עוד וידאר כזה שכן יתן 20 שערים בעונה למה אתה חושב שלא ?

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

קשה לי להאמין שהדיבור על ניר ביטון נכונים, הבנאדם גמור, כמעט ופרש בגלל הפציעה שלו בקרסול, לא צריכים אותו.

לא צריכים אותו איתנווווו

2 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

זהבי זה חלוץ. 

מיכה היה נותן את הבישולים שאני מצפה שדן ביטון יתן. 

ריקן אמנם נותן גולים חשובים אבל אני לא מצליח לקרוא לזה מספרים(שדרך אגב מכבי לא רוצה אותו ולכן לא ממשיך ואני מאמין שמבינים יותר מאיתנו בצוות המקצועי),לדעתי דווקא עכשיו אחרי 4 עונות של פייר פליי זה הזמן להנחית פה עוד וידאר כזה שכן יתן 20 שערים בעונה למה אתה חושב שלא ?

זהבי זה אל. לא יגיע לפה משהו שמתקרב לזה. 

אם דן ביטון. גם מגיע בנוסף זה משהו אחר. 

ריקן נתן 9 שערים בעונה הראשונה של איביץ', זה לא מספרים?

לא יגיע לפה עוד וידאר בשלוש מיליון כי מכבי גילו שזה לא משתלם. הפסדנו עליו המון והוא אחת הסיבות לפייר פליי.