Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני4 שעות , Eli basa said:

ארון תארים מטורף
NIR B
שחקן זר שיגיע לפה עם 7 אליפויות סקוטלנד, 2 גביעים, 3 גביעי ליגה,  בגיל 29 ולא 34 (נכון אחרי פציעות וכו', לא מתעלם, כן זה מדאיג, כן זה בולט מאוד כשעוברים על העמוד שלו), היו פותחים שמפניה. 
ועוד הוא ישראלי שזה משחרר זר לעמדה אחרת.

כבלם סבבה, בקישור לא מספיק התקפי ומלוטש כדי לתרום לחולשה שלנו.

לפני6 שעות , קובי השועל said:

טועה? זאת אולי ההחתמה שתביא לך את האליפות לדעתי.

תבינו במצב הנוכחי כשגולסה פצוע השחקנים שיכולים לשחק בשלושת עמדות הקישור הם גלזר, שרן, קארצב ושחר. זה נראה לכם מספיק? זה קישור של קבוצת מרכז טבלה.

אז אתה כן מסכים איתי שיש לנו קב של מקום 4-6? (נכון לעכשיו)

14 דקות לפני, Dalembert said:

4-6 בלאומית אולי

נכון אפשר לצחוק וכו אבל בלי דור פרץ על המגרש אנחנו נראינו נורא. עכשיו שגם גולסה יחזור בטח ב2025 המצב שלנו לא נראה מזהיר במיוחד

עלק בספורט 5 מבלבלים את המוח על רוקאביצה. קל שמדובר על ספין של סוכן כדי לשפר את ההצעה מהנשיא. 

לגבי ניר ביטון,אני די מקווה שלא בונים עליו כבלם כדי להשלים את הקאדר במקום טיבי. מאוד הייתי רוצה שאיתן ישאר

הדבר היחיד שאני לוקחת מהכתבה של האגודל הוא האפשרות שמנסים להשתחרר מניקוליץ, פעם ראשונה שזה בכלל עולה בתקשורת אז אולי יש סיכוי, אם אם קטן ביותר, שזה נכון ונפנה מקום לזר סוף סוף.

2 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

עלק בספורט 5 מבלבלים את המוח על רוקאביצה. קל שמדובר על ספין של סוכן כדי לשפר את ההצעה מהנשיא. 

לגבי ניר ביטון,אני די מקווה שלא בונים עליו כבלם כדי להשלים את הקאדר במקום טיבי. מאוד הייתי רוצה שאיתן ישאר

לא יודע למה על כל שחקן שיש דיבור למכבי אתם קופצים פה עם המילה ספין. 

אם הייתי מכבי הייתי משכיב לרוקאביצה הצעה פחות או יותר מה שהוא מקבל בחיפה לשנתיים ירצה לבוא הבאנו אחלה חלוץ לא ירצה לבוא שהנשיא ישלם.

מה כזה מופרך בעיניכם?

אגב, לא שאני מאמין לספינים של אבא של שחקן חיפה, אבל בכל זאת: רוקאביצה זה כזה קונצנזוס? בן 34, ואחרי פתיחת עונה פסיכית חווה כמה חודשים די פרווה. זה אחד שאם הוא בא הוא בא להיות החלוץ הפותח. אני לא בטוח שאי אפשר להביא טוב יותר... 

הת.ז שלו זה קלף חזק, זה כן. 

1 דקה לפני, Dalembert said:

אגב, לא שאני מאמין לספינים של אבא של שחקן חיפה, אבל בכל זאת: רוקאביצה זה כזה קונצנזוס? בן 34, ואחרי פתיחת עונה פסיכית חווה כמה חודשים די פרווה. זה אחד שאם הוא בא הוא בא להיות החלוץ הפותח. אני לא בטוח שאי אפשר להביא טוב יותר... 

הת.ז שלו זה קלף חזק, זה כן. 

אני לא מאמין שיש אוהד אחד של מכבי שלא ישמח משלישיית חלוצים של רוקאביצה חלאיילה וחלוץ זר.

אם יש לך אפשרות להביא את מלך השערים של הליגה שלך שנתיים ברצף ,שבעונה השנייה לא שיחק חצי וכשהוא שחקן חופשי אז תביא.

8 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

אני לא מאמין שיש אוהד אחד של מכבי שלא ישמח משלישיית חלוצים של רוקאביצה חלאיילה וחלוץ זר.

אם יש לך אפשרות להביא את מלך השערים של הליגה שלך שנתיים ברצף ,שבעונה השנייה לא שיחק חצי וכשהוא שחקן חופשי אז תביא.

הכוונה היא שאם בא רקוביצה לא יגיע חלוץ זר. אם הוא מגיע, הוא מגיע להיות החלוץ הפותח.

24 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

מה שסנופקין אמר

36 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

רוקאביצה חלוץ בעייתי שלא מתאים למכבי
זה שחקן שמתאים להיות רק חוץ מרכזי ורק בקבוצה שמשחקת מהר והוא לא עושה בכלל הגנה. 

מכבי קבוצה איטית , כבדה שמשחקת לאט ואין לה שחקן אחד שיודע לשים חלוץ מול שוער. מה בדיוק הוא יעשה פה ? 

2 דקות לפני, הצבר said:

מכבי קבוצה איטית , כבדה שמשחקת לאט ואין לה שחקן אחד שיודע לשים חלוץ מול שוער. מה בדיוק הוא יעשה פה ? 

הוא לא מועמד

חבל לך על העצבים

ספין אחושרמוטה, סתם זרקו את מכבי כדאי שאני ואתה ניכנס לכתבה, אפילו האוהדים הכי חרדתיים בחיפה לא אוכלים את הלוקש הזה.

34 דקות לפני, snufkin said:

הכוונה היא שאם בא רקוביצה לא יגיע חלוץ זר. אם הוא מגיע, הוא מגיע להיות החלוץ הפותח.

18 דקות לפני, Dalembert said:

מה שסנופקין אמר

אז אני רואה את התמונה אחרת מכם,אתחיל קודם כל מזה שאני חושב שאין שחקן שהוא ישראלי או ששיחק בליגה הישראלית וחושב שהמקום שלו בהרכב של מכבי מובטח(מלבד ערן זהבי) .

ולגבי רוקאביצה זה שחקן שעונה שעברה אני לפחות ראיתי שהוא יודע גם להתחלף דקה 60 אם צריך וגם לשבת על הספסל אחרי תקופה לא טובה שלו.

זה שחקן מוכח בליגה שלנו שאנחנו יודעים מה הוא יכול לתת במקום לקחת הימור על ישראלי שלא יפגע.

13 דקות לפני, הצבר said:

מה הוא יביא לפה? בדיוק את מה שהיה חסר לך עונה שעברה ובעונת שיא דור פרץ כיפר על זה כי אם לא לדעתי  האליפות כבר מוכרעת לפני.

בעיניי רוקאביצה על הדשא שווה לפחות גול למשחק,מכבי צריכה חלוץ שיודע לנצל את ההזדמנויות שלו בעיניי רוקאביצה הוא כזה.

לגבי זה שמכבי קבוצה איטית לדעתי זה בדיוק מה שמכבי מנסים לעשות עכשיו ובגלל זה ראינו שחרורים של בכירים מבוגרים והחתמות של צעירים מבטיחים.

21 דקות לפני, הצבר said:

שכחת לרשום גם שמכבי אוכלת חמין לפני משחקים בשעה שניקיטה בכלל אוהב לראות סרטי טבע על קנגורו

צטט

בעניין דומה אחר, העובדה שאנריק סבוריט ודניאל טננבאום לא מוכנים לחתום על ההצעות שהונחו בפניהם, הולידה את הצורך לחפש מגן שמאלי זר חדש ושוער. לסבוריט הובהר כי מכבי תל אביב לא תחכה עוד זמן רב מולו, אף שיש רצון עז במועדון לראות אותו פותח עונה רביעית במכבי תל אביב. הבאסקי עדיין מעריך שיוכל למצוא קבוצה שתשלם לו יותר ממה שמכבי תל אביב מציעה ולכן הוא מתמהמה. במועדון לא לגמרי לחוצים בעניין כי אופיר דוידזאדה הוכיח בכמה משחקים בסוף העונה, שיש לו מה למכור ולראיה גם זומן לסגל נבחרת ישראל.

טוכמן | וואלה ספורט

וואי זה נורא. מכבי לא מודאגים מהעזיבה של סבוריט בגלל שיש להם את דודזאדה? מה?

עוד נק' מהכתבה:
*מאוכזבים מהעזיבה בחינם של פרץ ויסיקו את המסקנות 
*רוצים למכור את יונתן כהן ב1.5 מליון אירו (אין כרגע משהו קונקרטי)
*פערים עם טננבאום לטענתו מרוויח כמו שוער שלישי כי זה החוזה המקורי שלו למרות שהוא שוער ראשון בשנתיים האחרונות ורוצה חוזה בהתאם (שזה ליגיטימי לגמרי) אבל רוצה גם "פיצוי" על השנתיים האחרונות שהיה שוער ראשון וקיבל תשלום של שוער שלישי (בעיניי פחות ליגיטימי, אבל מילא).