Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, קובי השועל said:

טועה? זאת אולי ההחתמה שתביא לך את האליפות לדעתי.

תבינו במצב הנוכחי כשגולסה פצוע השחקנים שיכולים לשחק בשלושת עמדות הקישור הם גלזר, שרן, קארצב ושחר. זה נראה לכם מספיק? זה קישור של קבוצת מרכז טבלה.

אין בעיה, תביא קשר התקפי. אתה צריך מספרים מהקישור, עוד שחקנים ללא יכולת התקפית לא יפתרו את הבעיה.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז בהנחה שביטון מגיע הקישור שלנו יהיה בנוי מגלזר, ביטון וקארצב? איכס

קארצב מחליף, מקווה שהקשר הקדמי יהיה טיפה יותר יצירתי ממה שהתרגלנו אליו.

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הכל טוב, נקווה שהפעם אתה טועה...

מצד שני בהנחה שגולסה באמת לא פותח את העונה (אין לי מושג סתם מגזים כי הקביים מפחידים אותי) זה משאיר אותך עם קארצב ושחר על העמדה מעל גלזר והם כרגע לא מספיק איכותיים להרכב ראשון.

Just now, מכביסט לעד said:

אין בעיה, תביא קשר התקפי. אתה צריך מספרים מהקישור, עוד שחקנים ללא יכולת התקפית לא יפתרו את הבעיה.

גלזר ביטון וגולסה זה קישור אדיר. הלוואי. גם גלזר ביטון ושחר מעולה.

לדעתי פטריק לא הולך לשחק עם קשר התקפי רוב העונה ויתבסס על קשר קדמי עם אופי הגנתי יותר(גולסה,שחר,קארצב)

1 דקה לפני, Naor23 said:

קארצב מחליף, מקווה שהקשר הקדמי יהיה טיפה יותר יצירתי ממה שהתרגלנו אליו.

מצד שני בהנחה שגולסה באמת לא פותח את העונה (אין לי מושג סתם מגזים כי הקביים מפחידים אותי) זה משאיר אותך עם קארצב ושחר על העמדה מעל גלזר והם כרגע לא מספיק איכותיים להרכב ראשון.

מסכים.

Just now, קובי השועל said:

לדעתי פטריק לא הולך לשחק עם קשר התקפי רוב העונה ויתבסס על קשר קדמי עם אופי הגנתי יותר(גולסה,שחר,קארצב)

אפור מאוד מאוד, אף אחד לא יודע לתת פס עומק.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

מסכים.

האמת שנראה לי שלא הבנת אותי נכון, בפנטזיה שלי זה גלזר, גולסה/ביטון וX שיודע לתת פס עומק.

אני לא רוצה לראות בקשר הקדמי לא את קארצב, לא גולסה, לא ניר ביטון ולא שחר, תהרגו אותי אבל בא לי איזה מדוניאנין יצירתי שישבור הגנות עם פס, אפילו לא צריך שידע לכדרר כמו דן ביטון אבל שידע לא לאבד כדורי בית כלא.

Just now, Naor23 said:

האמת שנראה לי שלא הבנת אותי נכון, בפנטזיה שלי זה גלזר, גולסה/ביטון וX שיודע לתת פס עומק.

אני לא רוצה לראות בקשר הקדמי לא את קארצב, לא גולסה, לא ניר ביטון ולא שחר, תהרגו אותי אבל בא לי איזה מדוניאנין יצירתי שישבור הגנות עם פס, אפילו לא צריך שידע לכדרר כמו דן ביטון אבל שידע לא לאבד כדורי בית כלא.

אני רוצה שקודם כל בשונה מהתקופה של דוניס, מכבי שיהיה קשה לשחק מולה. מכבי עצבנית, עקשנית וחזקה. ביטון שחקן טוב יותר ממה שאתם חושבים, יש לו מסירה מצויינת וגם גולסה ושחר יודעים להכניס כדורים. ברור שלא כמו 10 אמיתי אבל עדיין. מכבי של פטריק לא תשחק לדעתי לפחות עם מספר 10 יותר מ20% מהמשחקים העונה.

לא ברור איך מספידים שחקן שמשחק כבר 7 עונות בסלטיק, משתתף כמעט בכל שנה בשלב הבתים בליגת האלופות ואם לא אז באירופית, והוא לא תופס מקום של זר. רכש ענק, הלוואי ויגיע.

7 דקות לפני, MTA For Ever said:

לא ברור איך מספידים שחקן שמשחק כבר 7 עונות בסלטיק, משתתף כמעט בכל שנה בשלב הבתים בליגת האלופות ואם לא אז באירופית, והוא לא תופס מקום של זר. רכש ענק, הלוואי ויגיע.

ארון תארים מטורף
NIR B
שחקן זר שיגיע לפה עם 7 אליפויות סקוטלנד, 2 גביעים, 3 גביעי ליגה,  בגיל 29 ולא 34 (נכון אחרי פציעות וכו', לא מתעלם, כן זה מדאיג, כן זה בולט מאוד כשעוברים על העמוד שלו), היו פותחים שמפניה. 
ועוד הוא ישראלי שזה משחרר זר לעמדה אחרת.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

אני רוצה שקודם כל בשונה מהתקופה של דוניס, מכבי שיהיה קשה לשחק מולה. מכבי עצבנית, עקשנית וחזקה. ביטון שחקן טוב יותר ממה שאתם חושבים, יש לו מסירה מצויינת וגם גולסה ושחר יודעים להכניס כדורים. ברור שלא כמו 10 אמיתי אבל עדיין. מכבי של פטריק לא תשחק לדעתי לפחות עם מספר 10 יותר מ20% מהמשחקים העונה.

אני לא מבקש 10, אני מבקש פליימייקר, מיקאל ומדוניאנין הם לא 10, קניקובסקי גם דוגמה לשחקן שיודע לעשות הגנה בהשוואה לדן ביטון, דן ביטון הוא 10.

16 דקות לפני, קובי השועל said:

זה יהיה חבל מאוד כי ללא תרומה רצינית מהקישור נתקשה להבקיע בליגה. 

6 דקות לפני, MTA For Ever said:

הוא שחקן נהדר, אבל אנחנו צריכים סגנון אחר, הוא יקר (גם בחוזה וגם בהעברה) והוא פציע.

לא חושב בכלל שהוא רלוונטי אלינו, בלי לפקפק חלילה בבן של המכביה.

ממה שאני יודע יצחקי חם על הדיל של ציבוטה וביטון.. מה שמרגיז הוא ששוב הזרים לא ממהרים להגיע אלינו.

3 דקות לפני, קובי השועל said:

ממה שאני יודע יצחקי חם על הדיל של ציבוטה וביטון.. מה שמרגיז הוא ששוב הזרים לא ממהרים להגיע אלינו.

דווקא הגיוני להתרכז קודם כל בישראלים הכי טובים שאתה יכול להביא כי המבחר מצומצם ואם לא תמהר הם ילכו ליריבות שלך, 
זרים תיאורטית יש מלא, כמובן שגם הם לא מחכים לך ולאט לאט ירדו מהפרק זרים טובים, אבל עדיין הגיוני קודם לגמור את המלאי של הישראלים..
בתקווה שסבוריט נשאר, יחד עם ג'ראלדש וגררו זה כבר 3, לצערי כנראה שתקועים עם המומיה הסרבית אז 4,
(שים לב שאתה כנראה כבר עם 4 מתוך 6 זרים: סבוריט, ג'ראלדש, גררו וניקוליץ', אז לכל היותר אתה יכול להביא עוד שני זרים וגם זה לא בטוח כי אולי הרננדס ממשיך ואז תוכל להביא רק זר אחד, כך שאין הרבה עבודה מבחינת זרים) ייתכן שהרננדס נשאר 5 ואם לא אז כנראה שתנצל את התקן של הזר לקשר ביחד עם חלוץ זר במקום פשיץ' שזה 6 וזהו. 

מסכים לגבי הפציעות. 

אני מבין את ההתעסקות המיותרת האם הוא יקר או לא וכו׳. למיטב זכרוני אין כאן איזה משה חוגג (שאגב עושה כרגע מכירת חיסול ומנסה לגזור מיליון יורו פלוס אלמוג וקארצב על זרגרי) אלא כאלו שנצמדים טוב לתקציב. מעבר ליכולת, זה שחקן עם קצת יותר ניסיון משחקני קישור אחרים במכבי ויכול לתרום המון לצעירים. לא מן הנמנע שמכבי תשחק באירופה עם 3 בלמים גם שם הוא יכול להשתלב נהדר. היתרונות שלו לטעמי עולות על החששות / חסרונות. אם קיימת הזדמנות, אין כאן שאלה.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

זרים לא ממהרים להגיע לישראל בסוף יוני כאשר החלון נגמר ב1.9. צריך להשלים עם זה.

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

זרים לא ממהרים להגיע לישראל בסוף יוני כאשר החלון נגמר ב1.9. צריך להשלים עם זה.

זה לא נכון אם תשאל את מנספורד.

3 דקות לפני, קובי השועל said:

ואת זה אתה אומר על סמך עונה אחת ?

כי בשנת 2019/20 היה קיץ זוועה. 
עד לפני חודש וחצי כל העולם שידר כאן 24/7 טילים ואפרטהייד. לא בדיוק יעד אטרקטיבי.

אל תשכח שאתה לא משחק במוקדמות צ׳מפיונס ליג.

18 דקות לפני, קובי השועל said:

נניח ואתה צודק,  יש לך מקום ל-6 זרים. 

1. משוריין למומיה הסרבית
2. גררו
3. ג'ראלדש
4. סבוריט - כנראה לא יעזוב (אומר בזהירות)

5. הרננדס - כנראה כן יעזוב אז יש לך עמדה פנוייה תיאורטית
6. פנוי

משמע שאתה צריך להביא בין זר 1 ל-2 זרים, זה הכל. אתה לא יכול להביא יותר מזה.  
יש לך תיאורטית עולם שלם להביא ממנו זרים והחלון פתוח לעוד חודשיים, זה המון זמן (נכון שמיום ליום יש אופציות מסויימות שיורדות מהפרק כי חותמים בקבוצות אחרות)
לעומת זאת אתה חייב להביא דחוף כמה שיותר ישראלים טובים כי יש לך המון עמדות לאייש ורק 2 תקנים פנויים לזרים (ייתכן שאפילו רק תקן 1), ויש מלחמה בליגה על כל ישראלי סביר, אז אתה גם מתחזק וממלא את החורים בסגל וגם מחליש פוטנציאלית את היריבות שלך, 
חובה להתחיל עם הישראלים, אין מה לעשות. 

1 hour ago, קובי השועל said:

לא הייתי מעלה את זה אם לא הייתי שומע מכמה מקומות שונים כמובן

1 hour ago, Eli basa said:

ארון תארים מטורף
NIR B
שחקן זר שיגיע לפה עם 7 אליפויות סקוטלנד, 2 גביעים, 3 גביעי ליגה,  בגיל 29 ולא 34 (נכון אחרי פציעות וכו', לא מתעלם, כן זה מדאיג, כן זה בולט מאוד כשעוברים על העמוד שלו), היו פותחים שמפניה. 
ועוד הוא ישראלי שזה משחרר זר לעמדה אחרת.

גם אם אתה היית חתום בסלטיק היה לך ארון תארים.

השאלה כמה הוא היה שותף.

7 דקות לפני, turgi said:

גם אם אתה היית חתום בסלטיק היה לך ארון תארים.

השאלה כמה הוא היה שותף.

כמו שניתן לראות, ב-5 העונות האחרונות, אם ננרמל את זה למשחקים שלמים, אז הוא שיחק בערך 10 משחקי ליגה מלאים לעונה. ירידה דיי חדה מההתחלה שלו שם. 

image.png.738c96fee208aa9faef03eb05823796f.png

אישית אני לא מתלהב מביטון אבל אם זה אומר שהרננדס עוזב ויהיה מקום לעוד זר בקישור קדמי פלוס חלוץ אז אפשר להסתדר גם עם הפציעות שלו כל עוד טיבי יישאר בסוף.. 

אגב ראיתי שדיברתם על מכסת זרים אז רוב הסיכויים לדעתי שניקוליץ יקבל כסף אבל פשוט לא יהיה רשום ואז אם הרננדס עוזב זה מפנה מקום ל3 זרים חדשים.. 

48 דקות לפני, Brandon Roy said:

כמו שניתן לראות, ב-5 העונות האחרונות, אם ננרמל את זה למשחקים שלמים, אז הוא שיחק בערך 10 משחקי ליגה מלאים לעונה. ירידה דיי חדה מההתחלה שלו שם. 

image.png.738c96fee208aa9faef03eb05823796f.png

האמת שזו הייתה שאלה רטורית.

לא סתם כמעט ולא שומעים עליו.

אני הייתי נגד הבאה שלו אבל רק אלוהים יודע מתי גולסה יחזור ואיך, אז אולי זה רעיון לא רע.