Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

דן ביטון לפרצווארוש, גידי לפקין על הפרסום. שטויות של סוכן.

ביטון כבר שיחק באחות של פרצווארוש - לודוגורץ וחזר עם הזנב.

אז יאללה בלי קשקושים, שיחתום ויתקדם. 

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

99% שכן.

חלום שלי שתיהיה הפתעה והוא יעזוב אותם.

ככה לא נצטרך זר בעמדה הזאת, ויוכלו סוף כל סוף להביא זרים בעמדות קריטיות.

מאוויס צ׳יבוטה אמר עכשיו בשידור ישיר ל5 באוויר :״אני מדבר עם 2 הקבוצות,איפה שירצו אותי יותר אני אשחק״

״אשתי רוצה לחזור לארץ״.

1 דקה לפני, עומרי הצהוב 8 said:

מאוויס צ׳יבוטה אמר עכשיו בשידור ישיר ל5 באוויר :״אני מדבר עם 2 הקבוצות,איפה שירצו אותי יותר אני אשחק״

״אשתי רוצה לחזור לארץ״.

מצוין

זה מוריד את הקטע של "מעדיף רק את חיפה"

6 דקות לפני, עומרי הצהוב 8 said:

״אשתי רוצה לחזור לארץ״.

״אני לא כועס על מכבי תל אביב או על האוהדים,כעסתי בזמנו על בן מנספורד כי הוא לא התנהג איתי יפה,הכל בסדר עם מכבי תל אביב ועם האוהדים״

״היה משחק אחד שישחקתי בבני יהודה שכמה אוהדים בודדים קיללו אותי,ואחרכך דיברתי עם האוהדים והם התנצלו והכל בסדר איתם״

1 דקה לפני, עומרי הצהוב 8 said:

״אני לא כועס על מכבי תל אביב או על האוהדים,כעסתי בזמנו על בן מנספורד כי הוא לא התנהג איתי יפה,הכל בסדר עם מכבי תל אביב ועם האוהדים״

״היה משחק אחד שישחקתי בבני יהודה שכמה אוהדים בודדים קיללו אותי,ואחרכך דיברתי עם האוהדים והם התנצלו והכל בסדר איתם״

קיצור הוא מכין את הקרקע?

11 דקות לפני, erantheking21 said:

מצוין

זה מוריד את הקטע של "מעדיף רק את חיפה"

או זה, או שהוא לא טיפש להגיד שהוא רוצה רק חיפה כי אז יציעו לו פחות מאשר ישחק אותה שהוא מועמד גם לחיזוק היריבה ואז יהיו מוכנים להציע לו יותר כדי למשוך אותו (רמז לכך: "מי שירצה אותי יותר" = מי שישלם לי יותר = תשלמו לי יותר)
מו"מ 101

4 דקות לפני, עומרי הצהוב 8 said:

״אני לא כועס על מכבי תל אביב או על האוהדים, כעסתי בזמנו על בן מנספורד כי הוא לא התנהג איתי יפה, הכל בסדר עם מכבי תל אביב ועם האוהדים״

״היה משחק אחד שישחקתי בבני יהודה שכמה אוהדים בודדים קיללו אותי, ואחר כך דיברתי עם האוהדים והם התנצלו והכל בסדר איתם״

ציטוט אמיתי?

7 דקות לפני, עומרי הצהוב 8 said:

כן,הוא דיבר עם בוני ומיכאל ב5 באוויר

שמעתי את השיחה

בוואטסאפ של חברים אומרים שמיכאל וינסנדט ניסה לחמם אותו נגד מכבי והמליץ לו להגיע לחיפה. זה נכון? מה עוד היה שם בשיחה?

2 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

בוואטסאפ של חברים אומרים שמיכאל וינסנדט ניסה לחמם אותו נגד מכבי והמליץ לו להגיע לחיפה. זה נכון? מה עוד היה שם בשיחה?

זה נכון, אמר שהכי מתאים לו בחיפה , בוני אמר שלדעתו מכבי צריכים אותו יותר

4 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

כן,

לא הפסיק לחמם אותו על מכבי

ובין לבין זורק שהכי כדאי לו ללכת לחיפה

אגב, אובייקטיבית לגמרי? צ'יבוטה צריך להעדיף את מכבי.

בחיפה הוא יתמודד על עמדת האגף עם אצילי וחזיזה שהם אולי שני שחקני האגף הטובים בארץ(בצוותא עם יוני)

בנוסף בחיפה כנראה הולך להיות רוקאביצה דוניו ודין דוד אז גם סיכוי קלוש שיהיה לו מקום להשתחל שם במשחקים מסויימים.

במקביל במכבי הוא יתחרה באגף עם גררו שכרגע פוטנציאל לא מוכח ואולי אם יהונתן לא יצליח לברוח לאירופה אז איתו גם אבל יהונתן פציע מאוד וכנראה שיזכה להרבה יותר הופעות בהרכב, אם יהונתן יברח לאירופה זה יצור מצב שצ'יבוטה הוא אפילו האופציה הראשונה בקישור השמאלי.

מה גם שבעמדת החלוץ יש לי תחושה שיהיה השנה חלוץ זר מרכזי וגיבוי אחד בלבד חלאילה, בהרבה משחקים יצטרכו עוד מישהו מהאגפים שיכנס לאמצע(גררו או צ'יבוטה), בקיצור מבחינת איזו קבוצה יותר "צריכה" את צ'יבוטה זה אנחנו ולדעתי בגלל זה הוא צריך להעדיף אותנו.

10 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

כן ממש ככה !!!

אמר לו ״תראה מה האוהדים של מכבי עושים לחאלילה,אתה לא מפחד שהם יהיו גזענים כמוך בגלל צבע העור שלך?״

צ׳יבוטה אמר לו בתגובה:״גדלתי במכבי ובחיים לא אמרו לי משהו פוגע,היה משחק אחד ש2 אוהדים צעירים קיללו אותי ואחרכך הם התנצלו וסלחתי להם.״

שבחיפה הוא יצליח יותר ובלה בלה

בוני אמר לו שמכבי הוא יצליח יותר 

ראיון המלא

בקיצור יצחקי לטיפולך מי שתשלם יותר תקבל אותו קדימה עיסקה שליו ועל ביטון דחוף!!!!

אני תחת חוזה, מתאמן כמו שצריך במחנה האימונים. אין לי העדפה אם מכבי ת"א או מכבי חיפה, מי שתרצה אותי יותר, שם אהיה", צ'יבוטה הבהיר, "האישה רוצה לחזור לארץ, לא משנה לה איזו קבוצה, רק שנחזור לישראל. לא יכול להגיד שאדע עוד שבוע מה יהיה, הדברים פה לא תלויים רק בי - אלא גם בלודוגורץ. אני אמרתי להם שאני רוצה לעזוב, אבל אני לא מתכוון לעשות בלאגן".

צ'יבוטה התייחס למשקעי העבר עם מכבי ת"א והבהיר שמבחינתו הדף נקי: "לא הייתי מרוצה מההתנהלות של בן מנספורד מולי וזכותי לומר מה שאני חושב. זה לא שקיללתי את המועדון והאוהדים, אני מבין את הכעס של הקהל עליי כי הייתי שחקן יריב מולם. אין לי שום בעיה עם הקהל של מכבי ת"א. היום אני מקבל הודעות אוהבות מאוהדי מכבי ת"א, אמרתי דברים שהרגשתי ושהיו נכונים לאותה תקופה. לא קיללתי את הקהל של מכבי ת"א. הקהל של מכבי ת"א תמיד כיבד אותי, למעט מקרה אחד ששיחקתי מול בני יהודה שהיו קצת נהמות מצד 2 ילדים קטנים, אבל זה לא באמת משמעותי. אסור לתת למיעוט כזה קטן להכתים קהל גדול"

החלוץ הבהיר שיש לו הצעה כרגע, שהוא משאיר על "הולד":  "מחר או מחרתיים אני יכול לסגור בפורטוגל, יש לי הצעה מקבוצה מהליגה הראשונה והכל סגור שם כמו שצריך עם לודוגורץ, אבל כרגע זה לא משהו שאני רוצה".

15 דקות לפני, עומרי הצהוב 8 said:

כן ממש ככה !!!

אמר לו ״תראה מה האוהדים של מכבי עושים לחאלילה,אתה לא מפחד שהם יהיו גזענים כמוך בגלל צבע העור שלך?״

צ׳יבוטה אמר לו בתגובה:״גדלתי במכבי ובחיים לא אמרו לי משהו פוגע,היה משחק אחד ש2 אוהדים צעירים קיללו אותי ואחרכך הם התנצלו וסלחתי להם.״

שבחיפה הוא יצליח יותר ובלה בלה

בוני אמר לו שמכבי הוא יצליח יותר 

מי זה הסמרטוט הזה שאמר ככה? עלאק "תראה מה עושים לחלאילה", מה עושים לחלאילה? רוב מוחלט של תגובות חיוביות ומפרגנות, תגובות בודדות של חולי נפש גזענים שזה בטל בשישים ולא שווה התייחסות בכלל למעט גינוי גורף. 
את הסמרטוטים שריססו על השלט של קרית שלום צריך לרסס בעצמם אבל ניתן למשטרה לטפל בזה. 
וממתי יש נהמות גזעניות במכבי נגד שחומי עור? צ'יקו, אמאדור, דסה, באבין, אניימה ועוד - כולם התקבלו באהבה, מה זה הזיון שכל הזה? למה הוא לא מקבל תביעת דיבה ממכבי? 
ואם כבר חיפה גזענים ונוהמים לשחומי עור, ככה עשו לגררו, זרקו בננה לבלקמן ועוד אז מה הוא מקשקש הטמבל הזה?

אני כועס מאוד ומאוכזב ממכבי שעוברים על דבר כזה לסדר היום, מייד להוציא מכתב ולהתחיל תהליך של תביעת דיבה. זה לא יכול להיות שכדי לשרת את האינטרסים שלו כאוהד חיפה כנראה שרוצה ששחקן יבוא אליהם\לא יבוא לחזק את מכבי, הוא ממציא שבמכבי יש נהמות וגזענות כלפי שחקנים שחורים או לוקח גרפיטי אחד שלא ידוע מי עשה אותו בכלל ומחליט שהקהל של מכבי שונא ערבים למרות שרוב מוחלט של התגובות היו חיוביות בהחלט, תוך שהוא מנצל את המעמד שלו כאיש תקשורת, 
הוא חייב לקבל תביעת דיבה. 

6 דקות לפני, Eli basa said:

מי זה הסמרטוט הזה שאמר ככה? עלאק "תראה מה עושים לחלאילה", מה עושים לחלאילה? רוב מוחלט של תגובות חיוביות ומפרגנות, תגובות בודדות של חולי נפש גזענים שזה בטל בשישים ולא שווה התייחסות בכלל למעט גינוי גורף. 
את הסמרטוטים שריססו על השלט של קרית שלום צריך לרסס בעצמם אבל ניתן למשטרה לטפל בזה. 
וממתי יש נהמות גזעניות במכבי נגד שחומי עור? צ'יקו, אמאדור, דסה, באבין, אניימה ועוד - כולם התקבלו באהבה, מה זה הזיון שכל הזה? למה הוא לא מקבל תביעת דיבה ממכבי? 
ואם כבר חיפה גזענים ונוהמים לשחומי עור, ככה עשו לגררו, זרקו בננה לבלקמן ועוד אז מה הוא מקשקש הטמבל הזה?

אפילו אוהדים יכולים לתבוע אותו על זה, הוא מכליל את כולנו כגזענים שונאי שחורים וערבים