Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

6 דקות לפני, kutomer said:

אני גם אופטימי לגבי צ'יבוטה וביטון, עמדות שאנחנו חייבים בהן חיזוק והקשר עם לודוגורץ כבר קיים.

לגבי ניר ביטון ועדן שמיר אני מקווה מאוד שאף אחד מהם לא יבוא.

אם ניר ביטון חותם פה כולם משפריצים אני לא יודע על מה אתה מדבר

ואת מי כבר אפשר להביא ברמה מספקת מחליף לדור?

3 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

לא צריך מחליף לדור ב50-50, יש על העמדה שלו את גולסה, קארצב ושחר וזה צריך להספיק.

מה שכן צריך זה קשר שחושב יותר קדימה ויודע לתת פס, ביטון לא שחקן של מספרים.

2 ההחתמות האחרונות הגיעו, לפי הפירסומים השונים, לאחר משא ומתן קצר יחסית במונחים של מכבי של העשור האחרון. 

גרם לי לתהות אם מיץ' באמת פחות מעורב באופן ישיר בהחתמות כבעבר (אולי קשור לפרסומים שהוא מנכ"ל זמני של סמארטסנטרס) או שזה סתם מקרים יוצאי דופן.

1 דקה לפני, משה פרימו said:

2 ההחתמות האחרונות הגיעו, לפי הפירסומים השונים, לאחר משא ומתן קצר יחסית במונחים של מכבי של העשור האחרון. 

גרם לי לתהות אם מיץ' באמת פחות מעורב באופן ישיר בהחתמות כבעבר (אולי קשור לפרסומים שהוא מנכ"ל זמני של סמארטסנטרס) או שזה סתם מקרים יוצאי דופן.

אולי בגלל השנת קורונה כל השרצקים של הליגה חייבים מזומנים דחוף

1 דקה לפני, משה פרימו said:

וגם דהאן

להביא וינגר זר ועוד חלוץ ישראלי, לתת לגררו לשחק איפה שהוא הכי טוב באמצע כחלוץ. נראה שהרננדז בינתיים איתנו, מקווה שסאבו וביטון יישארו ומבחינתי נסגר הסגל + פארפה ועידו שחר.

8 דקות לפני, thunderbolt said:

אולי בגלל השנת קורונה כל השרצקים של הליגה חייבים מזומנים דחוף

כן נכון יש בזה משהו

8 דקות לפני, erantheking21 said:

וגם דהאן

אם זה דהאן נדע במקרה שדן ביטון וצ'יבוטה יהיו פה, עסקה מורכבת

8 דקות לפני, אקיטה said:

להביא וינגר זר ועוד חלוץ ישראלי, לתת לגררו לשחק איפה שהוא הכי טוב באמצע כחלוץ. נראה שהרננדז בינתיים איתנו, מקווה שסאבו וביטון יישארו ומבחינתי נסגר הסגל + פארפה ועידו שחר.

איך זה מסתדר מבחינת מגבלת זרים? תהיה חייב להשאיל את פארפה. 

Just now, מכביסט לעד said:

איך זה מסתדר מבחינת מגבלת זרים? תהיה חייב להשאיל את פארפה. 

יוצא מנקודת הנחה שאם ניקוליץ' לא יכול לשחק כדורגל לא ירשמו אותו וליאניוטיס ימצאו איזה סידור כמו שנה שעברה

Just now, אקיטה said:

יוצא מנקודת הנחה שאם ניקוליץ' לא יכול לשחק כדורגל לא ירשמו אותו וליאניוטיס ימצאו איזה סידור כמו שנה שעברה

מקווה שאתה צודק

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מקווה שאתה צודק

מוסיף ומעלה בריבוע את החשיבות של ללמוד את הלקח מפרץ ולשבת *עכשיו* עם גררו וקארצב על חוזים מעבר לסוף העונה הבאה.

אני לא מאמין שאני אומר את זה אחרי הרבה מאוד פעמים שאמרתי שאני לא רוצה אותו במכבי - אחרי ההחתמה של חליאלה הייתי מביא את שהר. חלוץ מוכח, עם ניסיון ושבוודאות גבוהה ייתן לך דו ספרתי כחלוץ מוביל. חלאילה-שהר-גררו זה אחלה של מצבת חלוצים.

הבונוס שיגיע עם החתמה של שהר (או ישראלי אחר) לעמדת החלוץ זה החיסכון בשחקן זר. חייבים להביא 10 זר שיודע לשחק גם בכנפיים. אחרת משחק ההתקפה שלנו יראה פחות או יותר כמו שנה שעברה.

חוץ מזה, אני עדיין מתלבט אם נכון להביא עוד מישהו לאמצע. מצד אחד יש לנו את שחר ואת קארצב שהם שני פרוספקטים גדולים. מצד שני, מרגע שדור פרץ עזב וחיפה הביאו את עלי מוחמד יש להם בפעם הראשונה מאז שג'ורדי הגיע לפה קישור חזק משלנו. אני לא רגוע מזה.

כמו שאמרתי בתחילת הנושא, הפנטזיה שלי, שלא תתגשם לעולם, היא להביא את קניקובסקי, דן ביטון וווינגר (צ'יבוטה) ולהחליף את הרננדז בבלם זר טוב יותר.

1 hour ago, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אני לא "אשפריץ", לא מתרגש מרידור תיאורטי של ניר ביטון וגולסה אם אנחנו לא מסוגלים לשחק בו יותר מ10 משחקים בגלל פציעות.

אני ממש מרוצה ממכבי בינתיים, הביאו 2 שחקנים צעירים, מבטיחים שרצו תקופה ארוכה ובעמדות בהן העתודות כישרון שלנו לא מספיקות.

אני מתקשה להאמין שיהיה ניתן להביא מחליף ישראלי לדור ולכן מקווה שיביאו את החומר הישראלי הטוב ביותר בעמדות אחרות שאנחנו צריכים חיזוק בהן ולדור יביאו מחליף זר.

.

פין חשוף, אין סיכוי שטננבאום בדרך לב"ש, ולא ברור לי למה בכלל היינו צריכים להגיע למצב שבו יש בכלל שאלה בנוגע לזה. כנראה שהסוכן שלו קצת הגזים עם הדרישות, או שאנחנו כמועדון לקחנו אותו כמובן מאליו. בכל מקרה, לא יקרה.

מאמין שעוד יגיע חלוץ זר אכזר, וחייב לציין שלמרות תהליך ה"הצערה", הבנייה מחדש או הרענון המסתמן (בינתיים תופס רק על שכטר, וכנראה ריקן), לא סגרו כבר עם טיבי. כנראה אותו מכשול שקשור בטנבאום, מאמין שבשני המקרים הדברים יסתדרו בסוף.

14 דקות לפני, לנצח צהוב said:

לא ברור לי למה אי אפשר פשוט  למחוק פה הודעות אחרי שציטטת את עצמך בטעות, אחרי שניסית למחוק הודעה קודמת.

22 דקות לפני, erantheking21 said:

הוא טוען שגם חולמים על קניקובסקי

הכי חשוב. נלחם גם בהגנה (בניגוד לביטון) בעל בעיטות תותח, יודע לכבוש ולבשל, יצירתי, צעיר , מה עוד אפשר לבקש. סגל יודע שלא יקבל עליו מיליון וחצי כי יש לו חוזה לעוד עונה אחת.

חייבים להחתים אותו, הוא ישנה את כל משחק ההתקפה השבלוני שלנו.

Just now, ClinteastwoodFan said:

הכי חשוב. נלחם גם בהגנה (בניגוד לביטון) בעל בעיטות תותח, יודע לכבוש ולבשל, יצירתי, צעיר , מה עוד אפשר לבקש. סגל יודע שלא יקבל עליו מיליון וחצי כי יש לו חוזה לעוד עונה אחת.

חייבים להחתים אותו, הוא ישנה את כל משחק ההתקפה השבלוני שלנו.

לוחץ גבוה וחוטף כדורים

אבל היינו כחולמים

האמת שאפשר להעביר לסגל כמה שחקנים מהסגל הרחב+כסף לא מאמין שיהיה לו יותר מדי מה להפסיד.

קודם נראה אם אפשר לקדם את העסקה של הבולגרים