Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני2 שעות , duss21 said:

לדעתך המינויים של תמם ויצחקי מלמדים בהכרח על זה שמיטש כבר לא משקיע במכבי? בעיניי זו מסקנה קצת מרחיקת לכת. מעבר לזה שבשלב כזה התחלתי עדיין קשה לי לשפוט את הרמה המקצועית שלהם, לי זה נראה כמו אנשי מקצוע שקודמו בתפקיד בגלל החלל שנוצר בעקבות הפייר פליי והוכיחו את עצמם, אז הם קיבלו ממיטש קרדיט.

תקרא מה כתבתי, זה מסביר מה אני חושב עליהם לתפקיד הספציפי שלהם (כששרון לדוגמה עובדת מדהימה וסופר ראויה, רק לדעתי צריך לשבת שם איתה/בתפקיד נפרד ובכיר דמות בסדר גודל של מנספורד שמתעסקת רק בעולמות המקצועיים 

לגבי ברק..

עזוב שניה. אני לא אומר בהכרח שזה פחות טוב. אבל אתם אלו שהבאתם את ההודעה הזאת כהוכחה למיטש משקיע ומיטש פה וכל השאר בכיינים כשתוכן ההודעה מצביע על ההפך, אם פעם היו באים לפה אנשי מקצוע זרים שהיינו מחפשים בקפידה ובוחנים חודשים מראש, היום מקדמים מתוך החומר הישראלי הקיים מי שנראה למישהו (מיטש?) מתאים. אם לדעתך זה מראה שמיטש משקיע וכולם צריכים לשתוק.. אתה פשוט מושפע מהקטע הזה שב2021 אין חשיבות לאמת/עובדות/נתונים

אבל אני אבהיר את זה. ההודעה של מיטש היום לא צריך להרגיע ולא נותנת שום סיבה להרגע וכשאתם משתמשים בה כדי לצחוק על אנשים שאתם היסטרים זה רק מראה כמה אין לכם מושג וכמה אתם מנותקים מהמציאות וסתם כותבים סיסמאות.

7 דקות לפני, dvirtop said:

יאניוטיס וניקוליץ' החתמות ישירות של איביץ... הרבה יותר גרועות ממרסלו ורמון 

בניגוד למרסלו ורמון הם לא עלו לנו כסף. ואיך איביץ' אשם בפאשלה רפואית במקרה של ניקוליץ' ובנפילה ענקית שבאה משום מקום של שוער העונה ביוון?

2 דקות לפני, המכבייה said:

אנחנו עם 7 זרים גם אם הוא לא באימון פתיחה. 

אם הוא לא באימון סימן שהוא בדרך החוצה. אם הוא באימון כנראה שלא מוצאים לו קבוצה.

14 דקות לפני, Sawyer said:

תקרא מה כתבתי, זה מסביר מה אני חושב עליהם לתפקיד הספציפי שלהם (כששרון לדוגמה עובדת מדהימה וסופר ראויה, רק לדעתי צריך לשבת שם איתה/בתפקיד נפרד ובכיר דמות בסדר גודל של מנספורד שמתעסקת רק בעולמות המקצועיים 

לגבי ברק..

עזוב שניה. אני לא אומר בהכרח שזה פחות טוב. אבל אתם אלו שהבאתם את ההודעה הזאת כהוכחה למיטש משקיע ומיטש פה וכל השאר בכיינים כשתוכן ההודעה מצביע על ההפך, אם פעם היו באים לפה אנשי מקצוע זרים שהיינו מחפשים בקפידה ובוחנים חודשים מראש, היום מקדמים מתוך החומר הישראלי הקיים מי שנראה למישהו (מיטש?) מתאים. אם לדעתך זה מראה שמיטש משקיע וכולם צריכים לשתוק.. אתה פשוט מושפע מהקטע הזה שב2021 אין חשיבות לאמת/עובדות/נתונים

אבל אני אבהיר את זה. ההודעה של מיטש היום לא צריך להרגיע ולא נותנת שום סיבה להרגע וכשאתם משתמשים בה כדי לצחוק על אנשים שאתם היסטרים זה רק מראה כמה אין לכם מושג וכמה אתם מנותקים מהמציאות וסתם כותבים סיסמאות.

מסכים איתך עקרונית. סתם נחמד כשמיטש מתקשר ולפחות עושה סדר בהירככיה הבסיסית. זהו. 

15 דקות לפני, Sawyer said:

לגבי ברק..

רק בקיץ האחרון נחת כאן צוות מקצועי אשר ״נבחר בקפידה״. 

מיטש לא חף מטעויות כמו שאף אחד לא.

הוא הרוויח את הזכות שכל אוהדי מכבי יעמדו מאחורי ההחלטות שלו.

העובדה שמקדמים היום אנשים מתוך המערכת שמיישרים קו עם הסגנון והתרבות שהבעלים יחד עם ג׳ורדי קרויף למועדון, זה לא דבר רע.

אני היחידי שחושב שבמידה וטיבי יעזוב זאת תהיה חתיכת אבידה? הבנאדם כמעט עשור במכבי ולמעט עונה שתיים היה אולי הבלם הטוב ביותר בליגה. 
מעבר לכאב של לראות את טיבי לובש מדים אחרים אני חושב שיש לו לגמרי מקום בסגל של מכבי (לדעתי גם בהרכב).

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

בניגוד למרסלו ורמון הם לא עלו לנו כסף. ואיך איביץ' אשם בפאשלה רפואית במקרה של ניקוליץ' ובנפילה ענקית שבאה משום מקום של שוער העונה ביוון?

אם הוא לא באימון סימן שהוא בדרך החוצה. אם הוא באימון כנראה שלא מוצאים לו קבוצה.

אז יפצו וישחררו. לא באמת משנה.

2 דקות לפני, רון ויאלגוס said:

אני היחידי שחושב שבמידה וטיבי יעזוב זאת תהיה חתיכת אבידה? הבנאדם כמעט עשור במכבי ולמעט עונה שתיים היה אולי הבלם הטוב ביותר בליגה. 
מעבר לכאב של לראות את טיבי לובש מדים אחרים אני חושב שיש לו לגמרי מקום בסגל של מכבי (לדעתי גם בהרכב).

גם אני חושב כך.

8 דקות לפני, MTA For Ever said:

רק בקיץ האחרון נחת כאן צוות מקצועי אשר ״נבחר בקפידה״. 

מיטש לא חף מטעויות כמו שאף אחד לא.

הוא הרוויח את הזכות שכל אוהדי מכבי יעמדו מאחורי ההחלטות שלו.

העובדה שמקדמים היום אנשים מתוך המערכת שמיישרים קו עם הסגנון והתרבות שהבעלים יחד עם ג׳ורדי קרויף למועדון, זה לא דבר רע.

1. לא מבקר את מיטש בכלל, לא בהודעה הזאת ולא באף אחת אחרת.

2. תעשה הבדל בין צוות מאמנים לבין צוות ניהולי שצריך לבחור בין היתר את המאמנים. זה לא אותו דבר, אני דיברתי על ג'ורדים ומנספורדים, לא דוניסים וליטואים.

3. אני גם לא אומר שזה שמקדמים אנשים מהמועדון זה בהכרח רע, ממש לא. כל מקרה לגופו. 

כל מה שאמרתי זה שהתגובות שרצו בפורום על זה שהנה ההוכחה שהכל טוב ומיטש משקיע ומיטש מעורב הן תלושות מהמציאות ואם כבר הפוכות מאשר המידע שהתקבל, כי אם כבר לקדם אנשים מבפנים זה ההפך מלהשקיע ולהיות מחוייב. אז שלא יגנבו פה דעת כאילו כולנו טמבלים. זה הכל.

1 דקה לפני, המכבייה said:

נו באמת. 

למה נו באמת? מה ההבדל?

אתם באמת חושבים שאם ניקוליץ' ישאר עד סוף החוזה לא נחטוף תביעה? הבן אדם היה בשיא הקריירה כשהוא בא לכאן וגמר את הקריירה לאחר מכן. אתה חושב שהוא לא ינצל כל הזדמנות שתהיה לו כדי להרוויח עוד כסף רק כי היינו נחמדים ולא זרקנו אותו?

23 דקות לפני, Sawyer said:

לגבי ברק..

ההודעה צריכה להרגיע את מי שזרק ססמאות שתלושות מהמציאות כמו שלמיטש אין כבר חשק או שלא רוצים להשקיע הרבה. 

בסוף יש עובדות שמראות על השקעה עצומה בנוער, סגל שהולך ונבנה יחסית מוקדם עם 2 החתמות ויהיו עוד בהמשך. 

לא הבנתי איך לקדם אנשים מבפנים זה ההפך מלהשקיע ולהיות מחוייב, חשבת על זה שאולי הגיעו למסקנה שצריכים יותר יציבות מאשר שכל שנתיים יתחלף פה מישהו? 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה נו באמת? מה ההבדל?

אתם באמת חושבים שאם ניקוליץ' ישאר עד סוף החוזה לא נחטוף תביעה? הבן אדם היה בשיא הקריירה כשהוא בא לכאן וגמר את הקריירה לאחר מכן. אתה חושב שהוא לא ינצל כל הזדמנות שתהיה לו כדי להרוויח עוד כסף רק כי היינו נחמדים ולא זרקנו אותו?

כי זה בכלל לא דומה. יגמר בעןד השאלה או פיצוי ושיחרור וזהו. 99.9 מהשחקנים הזרים שלא הצליחו פה= ככה זה נגמר. ניקוליץ זאת חיה אחרת לגמרי.