Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

ועוד אבא של השחקן ויתר על רוב הכרטיס. 

אגב, שכל הטמבלים הבודדים שמתנגדים להבאה שלו כי הוא ערבי, שיראו את התמונה שלו באינסטגרם...

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

ועוד אבא של השחקן ויתר על רוב הכרטיס. 

אגב, שכל הטמבלים הבודדים שמתנגדים להבאה שלו כי הוא ערבי, שיראו את התמונה שלו באינסטגרם...

תעלה לפה שנראה

3 דקות לפני, yello said:

תעלה לפה שנראה

לא משהו מיוחד, פשוט תמונה במדי הנבחרת. לא נראה לי ששונא ישראל כמו שהם טוענים שהוא, היה מתגאה במדי נבחרת ישראל בצורה כזאת ושם בתמונת פרופיל של במדי הנבחרת.

אגב, דן ביטון עשה ריקן והחליף לתמונת פרופיל שלא קשורה למכבי...

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא משהו מיוחד, פשוט תמונה במדי הנבחרת. לא נראה לי ששונא ישראל כמו שהם טוענים שהוא, היה מתגאה במדי נבחרת ישראל בצורה כזאת ושם בתמונת פרופיל של במדי הנבחרת.

אגב, דן ביטון עשה ריקן והחליף לתמונת פרופיל שלא קשורה למכבי...

דן ביטון זה סיפור מוזר שאני לא מבין מה פספסתי.מוזר לי כי פתאום כולם רוצים שהוא יחתום אבל כשהוא היה פה אמרו שהוא לא שווה את הכסף ושילך 
(עזוב את ההתחלה שהוא פתח מעולה, אבל יחד עם העזיבה של דוניס גם הקהל עזב את ביטון חח)

3 דקות לפני, Eli basa said:

דן ביטון זה סיפור מוזר שאני לא מבין מה פספסתי.מוזר לי כי פתאום כולם רוצים שהוא יחתום אבל כשהוא היה פה אמרו שהוא לא שווה את הכסף ושילך 
(עזוב את ההתחלה שהוא פתח מעולה, אבל יחד עם העזיבה של דוניס גם הקהל עזב את ביטון חח)

אף אחד לא טוען שצריך לשלם עליו מעל מיליון יורו כמו שלודוגורץ מבקשים, אבל כן צריך להשאיר אותו. 

זאת העונה הראשונה שלו במועדון גדול, הוא התחיל נהדר וחטף קורונה שלפי ריקן מאוד משפיעה על שחקנים, כשהוא חזר דוניס החליט לשחק איתו באגף (תפקיד שהוא פחות טוב בו) וכשדוניס פוטר פטריק התעלם ממנו לחלוטין. 

במשחקים הבודדים העונה כשהוא שיחק בעמדה שלו (קשר התקפי, שיחק שם מספר חד ספרתי של משחקים) היה נראה שהוא בדיוק מה שחסר לנו. 

הבקיע צמד נהדר נגד ק"ש במחזור האחרון וכשנכנס לשחק בגמר היה טוב, הרים את הכדור שהסתיים בגול של הרננדס ועשה לחץ נהדר. 

לצערי אין לנו שחקן עם יכולות דומות ואנחנו חייבים אחד כזה בקישור. מאמין שאם הוא יתחיל עונה מסודרת בלי קורונה וישחק בתפקיד שלו אנחנו נראה שיפור משמעותי. רק מזכיר שהוא מלך הבישולים בקבוצה ומקום שני בבישולים בליגה אחרי אצילי.

8 דקות לפני, Eli basa said:

מקרה קלאסי של fomo...

אף אחד לא טוען שצריך לשלם עליו מעל מיליון יורו כמו שלודוגורץ מבקשים, אבל כן צריך להשאיר אותו. 

זאת העונה הראשונה שלו במועדון גדול, הוא התחיל נהדר וחטף קורונה שלפי ריקן מאוד משפיעה על שחקנים, כשהוא חזר דוניס החליט לשחק איתו באגף (תפקיד שהוא פחות טוב בו) וכשדוניס פוטר פטריק התעלם ממנו לחלוטין. 

במשחקים הבודדים העונה כשהוא שיחק בעמדה שלו (קשר התקפי, שיחק שם מספר חד ספרתי של משחקים) היה נראה שהוא בדיוק מה שחסר לנו. 

הבקיע צמד נהדר נגד ק"ש במחזור האחרון וכשנכנס לשחק בגמר היה טוב, הרים את הכדור שהסתיים בגול של הרננדס ועשה לחץ נהדר. 

לצערי אין לנו שחקן עם יכולות דומות ואנחנו חייבים אחד כזה בקישור. מאמין שאם הוא יתחיל עונה מסודרת בלי קורונה וישחק בתפקיד שלו אנחנו נראה שיפור משמעותי. רק מזכיר שהוא מלך הבישולים בקבוצה ומקום שני בבישולים בליגה אחרי אצילי.

אם מכבי תצליח להשיג עסקה של צ'יבוטה+ביטון זו תהיה העסקה של הקיץ.

לפני2 שעות , duss21 said:

זהו? נרגעתם?

כן. סוף סוף באמת. אנחנו מדברים כבר תקופה על זה שבלי מנכל ובלי מנהל מקצועי זה לא רציני ונזכרים בערגה בכל מני דמויות כמו ג'ורדי מנספורד, ביין וכ"ו..

סופסוף אתה רואה שהדמויות שרצית - שם. מיטש חיפש ובחר בפינצטה את אנשי המקצוע המתאימים ביותר לתפקיד ואין מאושר/רגוע ממני. 

שרון, באה מהכדורגל, נולדה בכדורגל. המון קשרים באיטליה ואנגליה, נסיון של שנים בניהול קבוצות כדורגל וללא ספק הבן אדם לתפקיד.

יצחקי שוב פעם, בינגו. דמות שתמיד שידרה מקצועיות ויושרה. בעל קשרים נרחבים בעולם הכדורגל והמון עסקאות עבר שביצע בקבוצות אחרות מול סוכנים באירופה. 

מיטש בהחלט בחר את אנשי המקצוע המתאימים והמקצועיים ביותר, מגדיל את הפער האירופי שלנו משאר הקבוצות ואתם צודקים - זה הזמן להרגע, מיטש הוכיח שהוא כאן כדי להשאר והוא משקיע במכבי אפילו יותר מאיי פעם. וואלה סתם לנו את הפה.

10 דקות לפני, Raumdeuter said:

אם מכבי תצליח להשיג עסקה של צ'יבוטה+ביטון זו תהיה העסקה של הקיץ.

צ'יבוטה רוצה חיפה ולא יגיע אלינו, להביא את קניקובסקי.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

ואני רוצה את עדי המילבלוי אז?.

תמורת הסכום הנכון הוא יגיע לכאן בריצה.

5 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

קניקובסקי חלום,  הכנפיים שלנו סתם מלאות בשמות שאין מאחוריהם תוכן: טב"ח כבר לא מספיק טוב, חוזז ספסל ליגיטימי אבל לא מעבר כרגע, אלמוג גם פוטנציל גדול אבל בלי סוויץ' בראש אין מה לבנות עליו, חייב לצאת להשאלה לקבוצה אחרת להתרענן בראש לחזור לעניינים לעבוד על עצמו ולחזור בשל יותר או להמשיך לא לממש את הפוטנציאל שלו ולחשוב שהוא כוכב גדול עם רזומה עשיר ואז ימצא את עצמו יחד עם ירדן שועה תוהה איפה טעה ואיבד את הקריירה. 
בכל מקרה שלושתם כרגע לא שחקנים שהייתי רוצה לראות בהרכב שלנו, אפילו בספסל לא הייתי שקט עם טב"ח ואלמוג, מילא חוזז. 
קניקובסקי לאגף או מתחת לחלוץ לצורך העניין יכול להיות בינגו. 
ובכל זאת נצטרך עוד ווינגר, אבל זה לא יקרה אם לא נשחרר חלק מה"שמות" שתופסים מקום כרגע וממלאים את הקבוצה בנפח אבל לא באיכות.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אם מכבי תציע, חותם לך שהוא בא.

לא יודע על פי מה אתה מבסס את זה, אבל בכל מקום מדווחים שהוא רוצה אירופה וגם הבעלים שלו אמר. 

חוץ מזה שהקבוצה שלו בטח תדרוש הרבה כסף.

Just now, מכביסט לעד said:

לא יודע על פי מה אתה מבסס את זה, אבל בכל מקום מדווחים שהוא רוצה אירופה וגם הבעלים שלו אמר. 

חוץ מזה שהקבוצה שלו בטח תדרוש הרבה כסף.

גם על חלאיילה רצו מיליון יורו וקבלו חצי מיליון. קניקובסקי רוצה שדרוג מקצועי וכלכלי, יחד עם זאת הוא חזק בדת, לא נראה לי

שאירופה תשרת את אמונתו. אם מכבי תציע לו , אתה תראה שהוא יגיד שישמח להגיע. הלוואי שזה יקרה. איפה יצחקי כשצריך אותו...

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איתך בכל מילה 

20 דקות לפני, Sawyer said:

כן. סוף סוף באמת. אנחנו מדברים כבר תקופה על זה שבלי מנכל ובלי מנהל מקצועי זה לא רציני ונזכרים בערגה בכל מני דמויות כמו ג'ורדי מנספורד, ביין וכ"ו..

סופסוף אתה רואה שהדמויות שרצית - שם. מיטש חיפש ובחר בפינצטה את אנשי המקצוע המתאימים ביותר לתפקיד ואין מאושר/רגוע ממני. 

שרון, באה מהכדורגל, נולדה בכדורגל. המון קשרים באיטליה ואנגליה, נסיון של שנים בניהול קבוצות כדורגל וללא ספק הבן אדם לתפקיד.

יצחקי שוב פעם, בינגו. דמות שתמיד שידרה מקצועיות ויושרה. בעל קשרים נרחבים בעולם הכדורגל והמון עסקאות עבר שביצע בקבוצות אחרות מול סוכנים באירופה. 

מיטש בהחלט בחר את אנשי המקצוע המתאימים והמקצועיים ביותר, מגדיל את הפער האירופי שלנו משאר הקבוצות ואתם צודקים - זה הזמן להרגע, מיטש הוכיח שהוא כאן כדי להשאר והוא משקיע במכבי אפילו יותר מאיי פעם. וואלה סתם לנו את הפה.

לדעתך המינויים של תמם ויצחקי מלמדים בהכרח על זה שמיטש כבר לא משקיע במכבי? בעיניי זו מסקנה קצת מרחיקת לכת. מעבר לזה שבשלב כזה התחלתי עדיין קשה לי לשפוט את הרמה המקצועית שלהם, לי זה נראה כמו אנשי מקצוע שקודמו בתפקיד בגלל החלל שנוצר בעקבות הפייר פליי והוכיחו את עצמם, אז הם קיבלו ממיטש קרדיט.

6 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

גם על חלאיילה רצו מיליון יורו וקבלו חצי מיליון. קניקובסקי רוצה שדרוג מקצועי וכלכלי, יחד עם זאת הוא חזק בדת, לא נראה לי

שאירופה תשרת את אמונתו. אם מכבי תציע לו , אתה תראה שהוא יגיד שישמח להגיע. הלוואי שזה יקרה. איפה יצחקי כשצריך אותו...

חלאיילה לא כבש תשעה שערים והוסיף תשעה בישולים...

קניקובסקי בעצמו אמר שהוא לא רוצה להישאר: 

צטט

על ההתעניינות מצד קבוצות בכירות בישראל, כולל מכבי חיפה והפועל באר שבע אמר: "זה מחמיא מאוד שקבוצות גדולות כאלה רוצות אותי, אבל להישאר בישראל זה להישאר באזור הנוחות. אני שואף להגיע למקום שאפשר להתפתח בו מבחינה גופנית ומקצועית. הצוותים המקצועיים והלוגיסטיקה באירופה הם ליגה אחרת".

קניקובסקי שמקיים אורח חיים דתי, מודה שהדת עשויה להשפיע על יעדו הבא. "יש פה קונפליקט גדול מאוד, וזו שאלה איפה אשחק. אני מכוון למקום שתהיה בו קהילה יהודית ואווירה דתית, מקום שבאמת אוכל לשמור בו את השבת כמה שיותר. מבחינת כשרות אני פחות דואג - אביא את המחבת והאוכל שלי, ואהיה בארוחות עם הקבוצה. בעבר הייתי דורש הרבה דברים. היום אני דורש רק דבר אחד: שיבינו מאיפה אני בא. ברור לי שיהיו הרבה ויתורים, ואצטרך לחשוב על פתרונות ולהבין מה הקווים האדומים שלי, אבל אלך רק למקום שבו מכבדים אותי".

בקיצור, חלאס להעלות את השם שלו, אלא אם כן הוא לא ימצא קבוצה עד אוגוסט...

אם קניקובסקי מכוון לשחקן במקום עם אווירה דתית, שישחק במכה, סעודיה.

שיקיים אורח חיים דתי, אבל שידע שהוא לא יכול להיות ינקי קנייבסקי כשהוא משחק כדורגל.

רמת הניתוק שלו מתאימה לחיפה. 

1 דקה לפני, Insigne said:

אם קניקובסקי מכוון לשחקן במקום עם אווירה דתית, שישחק במכה, סעודיה.

שיקיים אורח חיים דתי, אבל שידע שהוא לא יכול להיות ינקי קנייבסקי כשהוא משחק כדורגל.

רמת הניתוק שלו מתאימה לחיפה. 

הכוונה שלו שבעיר שהוא יהיה בא תהיה קהילה יהודית. 

גם זהבי רצה את זה וגם פרץ רצה את זה. לגיטימי לחלוטין.

הכוונה שלו שבעיר שהוא יהיה בא תהיה קהילה יהודית. 

גם זהבי רצה את זה וגם פרץ רצה את זה. לגיטימי לחלוטין.

אתה כתבת, ציטוט שלו:

"שתהיה בו קהילה יהודית ואווירה דתית."

קהילה יהודית - בסדר. איזה אווירה דתית שחקן כדורגל צריך בעיר? הוא מגיע לשחק כדורגל או להקים בית מקדש?

Just now, Insigne said:

אתה כתבת, ציטוט שלו:

"שתהיה בו קהילה יהודית ואווירה דתית."

קהילה יהודית - בסדר. איזה אווירה דתית שחקן כדורגל צריך בעיר? הוא מגיע לשחק כדורגל או להקים בית מקדש?

לדעתי הוא התכוון לקהילה דתית, לא לעיר דתית או משהו כזה.

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

במידה והמחיר שלהם דומה

קניקובסקי או ביטון?

ברור שקניקובסקי, אבל לדבר עליו זה כמו לדבר על זהבי. לא יקרה.