Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני בעד אבל אף פעם לא טוב אקסטרים. 

מה שכן,אם ממשיכים בכיוון הזה במשך כמה עונות ברצף אז כנראה שבאמת הולכים בכל הכוח לכיוון של השבחה ומכירה.

2 דקות לפני, snufkin said:

כתבת גם לגבי יונתן שהוא "מת לעזוב". אתה באופן די סיסטמטי מתייחס לחיים כמשחק מנג'ר. זה לא עובד ככה בעולם האמיתי. ואם השניים שהזכרת יעברו (וזו ספקולציה בדיוק כמו לגבי סבוריט ויונתן), מכבי תביא מחליפים ואין לדעת מה יהיה טיבם

המחליף לטיבי זה נחמיאס. מי יחליף את דניאל? אין לנו מקום לשוער זר. כנראה שדניאל השני...

מה שכתבתי על יונתן לא נכון? הוא אמר את זה בעצמו וגם חבריו לקבוצה אמרו.

13 דקות לפני, yello said:

אף אחד לא יודע עדיין אם הוא ישאר העונה.

נכון אבל הוא בנתיים בארץ עושה מבדקי כושר עם מדי מכבי, הרננדס חתם לעונה + אופצייה שלדעתי לא מומשה בכלל. 

הרי לפני גמר הגביע מכבי פירסמו שמומשו האופציות על בלטקסה, קנדיל, חוזז ובן חיים ואותו לא הזכירו.

Just now, דקסטר said:

נכון אבל הוא בנתיים בארץ עושה מבדקי כושר עם מדי מכבי, הרננדס חתם לעונה + אופצייה שלדעתי לא מומשה בכלל. 

הרי לפני גמר הגביע מכבי פירסמו שמומשו האופציות על בלטקסה, קנדיל, חוזז ובן חיים ואותו לא הזכירו.

גם את ייני לא הזכירו. זה בגלל שבחוזה שלהם הייתה אופציה רק אם הם משחקים 70% מהמשחקים. לא היה סעיף כמו אצל השאר.

1 דקה לפני, דקסטר said:

חושב שלא הודיעו כי רצו לשמוע ממנו אם הוא מעוניין להמשיך אבל האופציה עצמה מומשה אוטומטית

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין בעיה, אתה מחזק את מה שאני אומר - מכבי לא מוציאה כרגע כסף כי מיטש לא רוצה מהסיבות שלו. לא כי יש מגבלה כזו או אחרת שמונעת ממנה להוציא. 

זה לא עובד ככה חבר. אנשים לא מתכננים את חייהם על פי האובר הכי גדול שיש להם בבנק. ואם כן הם בבעיה קשה. 

6 דקות לפני, Raumdeuter said:

מה שכן,אם ממשיכים בכיוון הזה במשך כמה עונות ברצף אז כנראה שבאמת הולכים בכל הכוח לכיוון של השבחה ומכירה.

השבחה כן מכירה לא.

דור פרץ זה שהיית צריך לקבל עליו את מירב הכסף אחרי עונה פשוט מדהימה! גם במכבי גם בליגה אירופית וגם בנב׳ קיבלת עליו ביצים.

איזה שחקנים בדיוק מכרנו חוץ מערן וטבח? 

את ראייקו ב3.5-4 מ? שזה +- פשוט לא להפסיד עליו. וידאר? הפסדת עליו.

זהבי וטבח אלו כנראה העסקאות היחידות שהיו מאוד רווחיות.

יונתן כהן עוד אחד שהיה לו חצי עונה מצויין ימכר כנראה בלחץ 1.5 מ שלא ברור מה הההבדל בינו לבין עבדה.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

המחליף לטיבי זה נחמיאס. מי יחליף את דניאל? אין לנו מקום לשוער זר. כנראה שדניאל השני...

מה שכתבתי על יונתן לא נכון? הוא אמר את זה בעצמו וגם חבריו לקבוצה אמרו.

זה לא עניין של נכון או לא נכון. זה עניין שבאופן עקבי אתה בונה את הסנריו הכי גרוע מבחינת מכבי ואז טוען שאנחנו לא שווים מקום 2. ושאתה רואה ברכש חזות הכל, כאילו החיים הם משחק מנג'ר.

נכון שלצערי חיפה תגיע (כנראה) לעונה הזו כפייבוריטית. אבל מכאן ועד מה שאתה מתאר כאילו אנחנו נאבקים על פלייאוף עליון המרחק גדול. למכבי יש מאמן טוב ויש קאדר כשרונות צעירים שאין לאף קבוצה בליגה והיא תביא עוד כמה שחקני רכש שישלימו את הסגל. יהיה בסדר.

לא משנה איזה החתמות יהיו בעתיד, מכבי עשתה לנו את המוות עד עכשיו.

זה שטננבאום לא האריך חוזה לפני שהוא יצא לחופשה, זה לא פחות מביזיון לדעתי.

למה אני צריך לקרוא כאלה ידיעות על פאקין באר שבע? מעצבן.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

לא משנה איזה החתמות יהיו בעתיד, מכבי עשתה לנו את המוות עד עכשיו.

זה שטננבאום לא האריך חוזה לפני שהוא יצא לחופשה, זה לא פחות מביזיון לדעתי.

למה אני צריך לקרוא כאלה ידיעות על פאקין באר שבע? מעצבן.

אתה יכול גם לקרוא את הידיעה הזאת בone.

אם הם לא מתכוונים להחתים את מרציאנו אז אין שום ישראלי בכיר אחר שאפשר להביא.

3 דקות לפני, snufkin said:

זה לא עניין של נכון או לא נכון. זה עניין שבאופן עקבי אתה בונה את הסנריו הכי גרוע מבחינת מכבי ואז טוען שאנחנו לא שווים מקום 2. ושאתה רואה ברכש חזות הכל, כאילו החיים הם משחק מנג'ר.

נכון שלצערי חיפה תגיע (כנראה) לעונה הזו כפייבוריטית. אבל מכאן ועד מה שאתה מתאר כאילו אנחנו נאבקים על פלייאוף עליון המרחק גדול. למכבי יש מאמן טוב ויש קאדר כשרונות צעירים שאין לאף קבוצה בליגה והיא תביא עוד כמה שחקני רכש שישלימו את הסגל. יהיה בסדר.

אני לא חושב שרכש זה חזות הכל, אני חושב שאם עזבו אותנו כל כך הרבה שחקנים, צריכים להגיע מחליפים, או לחלופין לא לתת להם לעזוב (דניאל, טיבי).

לא אמרתי שאנחנו נאבק על מקום בפלייאוף, אמרתי שאם המצב יימשך ככה אנחנו נאבק על המקום השני כי כרגע הסגל של ב"ש לא רחוק משלנו.

1 דקה לפני, Dbolsa said:

השבחה כן מכירה לא.

דור פרץ זה שהיית צריך לקבל עליו את מירב הכסף אחרי עונה פשוט מדהימה! גם במכבי גם בליגה אירופית וגם בנב׳ קיבלת עליו ביצים.

איזה שחקנים בדיוק מכרנו חוץ מערן וטבח? 

את ראייקו ב3.5-4 מ? שזה +- פשוט לא להפסיד עליו. וידאר? הפסדת עליו.

זהבי וטבח אלו כנראה העסקאות היחידות שהיו מאוד רווחיות.

יונתן כהן עוד אחד שהיה לו חצי עונה מצויין ימכר כנראה בלחץ 1.5 מ שלא ברור מה הההבדל בינו לבין עבדה.

לכל הקבוצות שפועלות בהצלחה לפי המודל הזה לקח לא מעט שנים ליישם אותו(לפעמים 10-15 שנים במקרה הטוב עד שהמועדון פועל לפי הגישה הזו על אוטומט) וחבלי לידה לא קלים להתאים את הגישה הזו לאופי הליגה שבה היא משתתפת,סכומי הכסף הריאליים שישלמו על שחקנים מוצלחים שלהן,מוניטין כללי של המועדון והיוקרה שלו ועוד לא מעט משתנים.

רצו להאריך לדור פרץ חוזה לפני הפציעה שלו בעונה שעברה,כשראו שהוא נפצע לתקופה ארוכה ובמקביל הכדורגל כולו נכנס לאי וודאות אחת גדולה עקב המגפה הוחלט שעוסקים קודם כל בלשרוד ואחרי שיתייצב המצב מכבי תגיב למתרחש.

עסקת זהבי הייתה אירוע בלתי צפוי ולכן אי אפשר להתייחס אליה לטוב או לרע.

קיארטנסון נמכר מסיבות של פיירפליי וראייקו דווקא נמכר ברווח צנוע.

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

לכל הקבוצות שפועלות בהצלחה לפי המודל הזה לקח לא מעט שנים ליישם אותו(לפעמים 10-15 שנים במקרה הטוב עד שהמועדון פועל לפי הגישה הזו על אוטומט) וחבלי לידה לא קלים להתאים את הגישה הזו לאופי הליגה שבה היא משתתפת,סכומי הכסף הריאליים שישלמו על שחקנים מוצלחים שלהן,מוניטין כללי של המועדון והיוקרה שלו ועוד לא מעט משתנים.

רצו להאריך לדור פרץ חוזה לפני הפציעה שלו בעונה שעברה,כשראו שהוא נפצע לתקופה ארוכה ובמקביל הכדורגל כולו נכנס לאי וודאות אחת גדולה עקב המגפה הוחלט שעוסקים קודם כל בלשרוד ואחרי שיתייצב המצב מכבי תגיב למתרחש.

עסקת זהבי הייתה אירוע בלתי צפוי ולכן אי אפשר להתייחס אליה לטוב או לרע.

קיארטנסון נמכר מסיבות של פיירפליי וראייקו דווקא נמכר ברווח צנוע.

אם תוסיף את השכר שלו וכו תגלה שלא הרווחנו על ראייקו כסף לפחות לא בינתיים הכסף שנרוויח עליו זה ממכירה עתידית שלו(מה שצפוי לקרות אני מאמין עוד הקיץ).

אבל לדור פרץ היו חייבים לחדש חוזה ממש שראו שהוא כשיר וזה אומר בתחילת העונה עם הצעה מאוד טובה וסעיף יציאה אם יש צורך.

Just now, Dbolsa said:

אם תוסיף את השכר שלו וכו תגלה שלא הרווחנו על ראייקו כסף לפחות לא בינתיים הכסף שנרוויח עליו זה ממכירה עתידית שלו(מה שצפוי לקרות אני מאמין עוד הקיץ).

אבל לדור פרץ היו חייבים לחדש חוזה ממש שראו שהוא כשיר וזה אומר בתחילת העונה עם הצעה מאוד טובה וסעיף יציאה אם יש צורך.

אני אישית לא מגדיר את הניסויי של ראייקו ככישלון.

למיטב ידיעתי מכבי ניסו לחדש לפרץ חוזה כמה פעמים אבל לא הסתדר מכל מיני סיבות(יכול להיות שלמרות ההצעות שדור קיבל הוא החליט שהוא רוצה לנסות לבחון את עצמו ברמה גבוהה יותר,קח בחשבון שהוא אמר באופן די מפורש שהוא יחתום רק בקבוצות מהליגות הגדולות של אירופה או נשאר במכבי ומאריך חוזה ככה שזה לא המקרה של דסה שאמר "אני רוצה אירופה ויהי מה")

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

אני אישית לא מגדיר את הניסויי של ראייקו ככישלון.

למיטב ידיעתי מכבי ניסו לחדש לפרץ חוזה כמה פעמים אבל לא הסתדר מכל מיני סיבות(יכול להיות שלמרות ההצעות שדור קיבל הוא החליט שהוא רוצה לנסות לבחון את עצמו ברמה גבוהה יותר,קח בחשבון שהוא אמר באופן די מפורש שהוא יחתום רק בקבוצות מהליגות הגדולות של אירופה או נשאר במכבי ומאריך חוזה ככה שזה לא המקרה של דסה שאמר "אני רוצה אירופה ויהי מה")

עזוב נו. אנשים שמעדיפים מיליון וחצי יורו ממכירה על עונת שיא שהניבה בעקיפין הרבה הרבה יותר כסף. ועוד בכסף של אחרים...

15 דקות לפני, Dbolsa said:

אתה יכול גם לקרוא את הידיעה הזאת בone.

אם הם לא מתכוונים להחתים את מרציאנו אז אין שום ישראלי בכיר אחר שאפשר להביא.

פחד אלוהים, אני מת עליו...

אני מאמין שהוא רק ילך וישתפר, שלא ראינו את מלוא הפוטנציאל שלו, כולה 26... ילד בשביל שוער.

עדיין לא הבנתי את ההארכה לטב"ח, היה סעיף של 70% מהמשחקים לא? מוכן להשבע שרז אמיר בעצמו כתב את זה באחת הכתבות + טב"ח בעצמו התראיין השנה אחרי איזה משחק ואמר "העובדות מראות ששיחקתי בנתיים 70% מהמשחקים אז כנראה שמרוצים ממני"

עריכה: טוכמן לא רז אמיר, ו50% מהמשחקים

https://sports.walla.co.il/item/3376555

וטב"ח:

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/ligat-haal/article/612029/

1 hour ago, המכבייה said:

מיטש נתן הזדמנות וזאת גם היתה הצהרת פתיחה שלו  לליגה(כדבריו). לעולם לא תתקרב למה שאני מרגיש למיטש אגב. קח עוד ארבע גילגולי חיים בערך....

ירדתי כמה שורות במה שכתבתי בשביל שלא יהיה קשר בין מה שכתבתי לך לבין מה שכתבתי בהמשך. זה לא היה מכוון אלייך.. 

1 hour ago, המכבייה said:

מיטש נתן הזדמנות וזאת גם היתה הצהרת פתיחה שלו  לליגה(כדבריו). לעולם לא תתקרב למה שאני מרגיש למיטש אגב. קח עוד ארבע גילגולי חיים בערך....

ירדתי כמה שורות במה שכתבתי בשביל שלא יהיה קשר בין מה שכתבתי לך לבין מה שכתבתי בהמשך. זה לא היה מכוון אלייך.. 

50 דקות לפני, דקסטר said:

נכון אבל הוא בנתיים בארץ עושה מבדקי כושר עם מדי מכבי

לא רואה מצב שלא מגיע לפה חלוץ זר.

9 דקות לפני, Insigne said:

אה אוקיי. בכל מקרה, נקווה לטוב.  

54 דקות לפני, דקסטר said:

גם גלזר, וגם גלזר אמר שלא בטוח שהוא ישאר והכל יכול לקרות. למרות החוזה. 

אני שמח שהשחקנים הטובים כביכול רוצים להתקדם לאירופה.

בשונה משחקנים סטטים שמרוויחים פה מלא כסף, טוב להם בארץ וגם אם יש להם עונה גרועה זה לא מזיז להם שקל וזה משפיע על ההתקדמות אין מה לעשות. 

מכבי הייתה צריכה רענון ומה שהצלחנו להוציא בשנתיים עם איביץ' הם מעבר לכל חלום שלא מוערך פה(בתקשורת) מספיק. 

תן לי גם עונה שלמה עם חצי הרכב נוער העיקר שנהיה במפעל אירופי. 

13 דקות לפני, Meron's said:

גם גלזר, וגם גלזר אמר שלא בטוח שהוא ישאר והכל יכול לקרות. למרות החוזה. 

אני שמח שהשחקנים הטובים כביכול רוצים להתקדם לאירופה.

בשונה משחקנים סטטים שמרוויחים פה מלא כסף, טוב להם בארץ וגם אם יש להם עונה גרועה זה לא מזיז להם שקל וזה משפיע על ההתקדמות אין מה לעשות. 

מכבי הייתה צריכה רענון ומה שהצלחנו להוציא בשנתיים עם איביץ' הם מעבר לכל חלום שלא מוערך פה(בתקשורת) מספיק. 

תן לי גם עונה שלמה עם חצי הרכב נוער העיקר שנהיה במפעל אירופי. 

האליפות לא חשובה יותר? וכדי להגיע למפעל אירופי צריך שחקנים...

ב"ש כבר החתימו את גלזר השוער של חיפה למה נראה לכם שילכו על טננבאום?? 

וגם אם כן נתנו לו הצעה אני בטוח שמכבי תיתן לו הצעה טובה יותר והוא ישאר.