Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, oshri1992 said:

הסיכוי שטננבויאם לא ימשיך שואף לאפס. אף קבוצה בארץ לא משלמת כמו מכבי, ועם כל הכבוד לבאר שבע ולחיזוק שלה זו קבוצה זבל.

אם דניאל וטיבי הולכים לב"ש קרב האליפות יהיה בינם לבין חיפה, אלא אם כן נתעורר משום מקום.

2 דקות לפני, oshri1992 said:

הסיכוי שטננבויאם לא ימשיך שואף לאפס. אף קבוצה בארץ לא משלמת כמו מכבי, ועם כל הכבוד לבאר שבע ולחיזוק שלה זו קבוצה זבל.

בוא נגיד שההצעה שהוא קיבל די מבזה

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אם דניאל וטיבי הולכים לב"ש קרב האליפות יהיה בינם לבין חיפה, אלא אם כן נתעורר משום מקום.

אתה שוכח שיש שם רוני לוי על הקווים כן?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

הפלייאוף של פטריק לא היה רחוק משל רוני לוי...

עזוב אני לא אכנס להבדלים בין מקצועיים בין השניים אף על פי שאני לא מאוהביו הגדולים של פטריק

דניאל ישאר במכבי.

וכל מי שאכל את השמועות עליו צריך לקבל כאפה לפרצוף עם הצד המעליב של היד.

יהיה בסדר איתו. 

1 דקה לפני, בראון said:

עזוב אני לא אכנס להבדלים בין מקצועיים בין השניים אף על פי שאני לא מאוהביו הגדולים של פטריק

ברור שפטריק טוב יותר, אבל ב"ש עם טיבי ודניאל טובה יותר ממכבי הנוכחית. 

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא רואה כרגע  קבוצה שתוריד את מכבי מתחת למקום 2. גם עם הסגל הנוכחי בחיזוק של עוד זר או שניים אני מאמין שלא נרד ממקום 2

מה זה אומר שהגענו למצב שבעונה הקרובה אנחנו יכולים להפסיד דרבי?

למה יש חסינות מהפסדים למי שהבעלים שלו משקיע הכי הרבה?

המצב לא מעודד אבל מצד שני, באיזה קיץ חוץ מהקיץ שאבי נימני קיבל יד חופשית והנחית מכל הבא ליד, היה קיץ מעודד?

איזה קיץ היה לנימני, יאללה. חלום.

עטר, קולאטי, יואב זיו, יצחקי, אבי סטרול....

וואלה לתת לאבי יד חופשית להחתים שחקנים, איזה מחדל, בעצם כשאני חושב על זה, זו כנראה הסיבה שאנחנו מאז אוכלים לקרדות ויוצאת הנשמה עד ש...

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ברור שפטריק טוב יותר, אבל ב"ש עם טיבי ודניאל טובה יותר ממכבי הנוכחית. 

מכבי הנוכחית של עד סיום החלון? בחיים לא

1 דקה לפני, snufkin said:

לא רואה כרגע  קבוצה שתוריד את מכבי מתחת למקום 2. גם עם הסגל הנוכחי בחיזוק של עוד זר או שניים אני מאמין שלא נרד ממקום 2

תסתכל שוב על הסגל של ב"ש, במיוחד אם באמת דניאל וטיבי יצטרפו ועוד יש להם מקום לשלושה זרים. לנו אין כרגע מקום לזרים.

1 דקה לפני, בראון said:

מכבי הנוכחית של עד סיום החלון? בחיים לא

לא יודע איזו מכבי נראה בסיום החלון

4 דקות לפני, Insigne said:

המצב לא מעודד אבל מצד שני, באיזה קיץ חוץ מהקיץ שאבי נימני קיבל יד חופשית והנחית מכל הבא ליד, היה קיץ מעודד?

וואלה לתת לאבי יד חופשית להחתים שחקנים, איזה מחדל, בעצם כשאני חושב על זה, זו כנראה הסיבה שאנחנו מאז אוכלים לקרדות ויוצאת הנשמה עד ש...

האמת שבקיץ הראשון של איביץ החתמנו שחקנים כבר ביוני,לא בא בטענות חלילה,מאמין שיהיה בסדר.

ההשוואות שלכם מגוחכת.

איך אפשר להשוות שעוד לא שיחקו דקה על הדשא. כאילו כדורגל זה מנג'ר.

מזכיר לי קצת את הסופרגול של פעם, איזה קלף יותר שווה.

כמו אוהדי ב"ש אחרי שזוסוואה רוצח איזה שחקן באימון "אם לא היה פרובלמטי, הוא לא היה בליגה שלנו, זה הזר הכי טוב שהיה כאן"

המתמטיקה שלכם קצת ילדותית. רוני לוי קיבל צ'ק חצי פתוח ורוכש שחקנים בלי הכרה, האם ב"ש של השנה תתעלה על העונה אחרונה או תתרסק? אתם לא יכולים לחזות את זה.

מיכה בב"ש יהיה המיכה של מכבי? שכטר שאוטוטו חוגג 50, יהיה השכטר של מכבי נתניה? או אפילו של מכבי? לא יודע. 

מדכא לקרוא כאן.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תסתכל שוב על הסגל של ב"ש, במיוחד אם באמת דניאל וטיבי יצטרפו ועוד יש להם מקום לשלושה זרים. לנו אין כרגע מקום לזרים.

מכיר את הסגל שלהם. מה כל כך מאיים בו?

4 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

האמת שבקיץ הראשון של איביץ החתמנו שחקנים כבר ביוני,לא בא בטענות חלילה,מאמין שיהיה בסדר.

זה נכון. אבל לא הייתה שגעת.

מאז העונה של אבי נימני כמנג'ר-מאמן, לא היו שגעות מבחינת מסה של שחקנים בחלון.

זה נכון שג'ורדי פינק בשכר, אבל לא זכור לי שהחתמנו המון שחקנים בחלון כלשהו מאז.

41 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זה קשור צריך להיות הוגן? הוא דיבר על מגבלות כספיות ואין כאלה. לא יודע מה הסיבה שהדברים מתנהלים בצורה שהם מתנהלים, אבל אין קשר למגבלות כספיות.

ברור שיש מגבלות כספיות אבל זה לא כל כך קשור לטיב ההחלטות. 

אני תכף מתקשר למנספורד וג'ורדי שידברו עם גולדהאר, לא עובד, כל התרצות(סליחה היתי חייב), ואן לויבנים כמנהל, יצחקי ואנגלידיס זה ממש לא זה , אין להם חיבור למכבי והם שוקלים כל שקל במשקל זהב לא יתכן שאפילו פאניגק טננבאום ישקול לעזוב בגלל חוזה

חבורה של אימפונטנטים מנהלים אותנו

1 דקה לפני, Insigne said:

זה נכון. אבל לא הייתה שגעת.

מאז העונה של אבי נימני כמנג'ר-מאמן, לא היו שגעות מבחינת מסה של שחקנים בחלון.

זה נכון שג'ורדי פינק בשכר, אבל לא זכור לי שהחתמנו המון שחקנים בחלון כלשהו מאז.

אה זה כן,אבל כל עוד זה הביא לי הצלחות,לא אכפת.

1 דקה לפני, snufkin said:

מכיר את הסגל שלהם. מה כל כך מאיים בו?

מה שעצוב שהוא לא מאיים ועדיין לא נופל משלך כיום. 

אם דניאל הולך לשם הוא יש להם יתרון בעמדת השוער, אם טיבי הולך לשם יש להם בלמים יותר טובים (אלחמיד, טיבי, ויטור), קישור אולי פחות טוב, אבל יותר יצירתי (גורדנה, יוספי, מיכה) והתקפה לא פחות טובה (אנסה, יחזקאל, שכטר, אקולטסה).

כל זה והם מתכוונים לצרף לפחות עוד שלושה זרים...

15 דקות לפני, Insigne said:

לא, זאת הסיבה שמיטש יכול היה לפטר אותו בלי למצמץ. היו קייצי רכש יותר מרשימים אחרי...

Just now, המכבייה said:

לא, זאת הסיבה שמיטש יכול היה לפטר אותו בלי למצמץ. היו קייצי רכש יותר מרשימים אחרי...

כן. אתה צודק. ראוי להערכה, גולדהאר השקיע המון כסף בשביל שאבי נימני יפוטר בשקט. שאפו.

החיזוק הכי טוב של היריבות שלנו העונה:  אוהדי מכבי שמדברים על חורבן ועל גולדהאר שלא עובד.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

אני תכף מתקשר למנספורד וג'ורדי שידברו עם גולדהאר, לא עובד, כל התרצות(סליחה היתי חייב), ואן לויבנים כמנהל, יצחקי ואנגלידיס זה ממש לא זה , אין להם חיבור למכבי והם שוקלים כל שקל במשקל זהב לא יתכן שאפילו פאניגק טננבאום ישקול לעזוב בגלל חוזה

חבורה של אימפונטנטים מנהלים אותנו

תתקשר. הם בוודאי יחדשו משהו למיטש...

7 דקות לפני, המכבייה said:

ברור שיש מגבלות כספיות אבל זה לא כל כך קשור לטיב ההחלטות. 

המגבלות הכספיות לא מונעות מאיתנו להאריך חוזים לדניאל וטיבי.

כדי לחטוף שוב פייר פליי אנחנו צריכים להביא את ניר ביטון, דן ביטון, צ'יבוטה, דוד וחלאיילה.

מרגיש לי שיש פאניקה סביב הפייר פליי למרות שהמצב לגמרי השתנה. בתקופת ג'ורדי היו מרוויחים פה משכורות מטורפות על ימין ועל שמאל יחד עם עסקאות ענק. היום אולי רק שחקן או שניים מתקרבים ללהרוויח סכומים גבוהים ביחס לאז.

1 דקה לפני, Insigne said:

כן. אתה צודק. ראוי להערכה, גולדהאר השקיע המון כסף בשביל שאבי נימני יפוטר בשקט. שאפו.

החיזוק הכי טוב של היריבות שלנו העונה:  אוהדי מכבי שמדברים על חורבן ועל גולדהאר שלא עובד.

מיטש נתן הזדמנות וזאת גם היתה הצהרת פתיחה שלו  לליגה(כדבריו). לעולם לא תתקרב למה שאני מרגיש למיטש אגב. קח עוד ארבע גילגולי חיים בערך....