Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

22 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

לשוער יש קריירה ארוכה, שישאילו אותו ויוכיח שהוא באמת כזה.

לא זוכר מתי בפעם האחרונה גדל כאן שוער טוב, שטננבאום בשער אני רגוע.

אני לא כזה אוהב אותו בשער העונה עשה הרבה טעויות מפחד לצאת ב5 מרגיש שיש לו ממש חוסר ביטחון.

Just now, Dbolsa said:

אני לא כזה אוהב אותו בשער העונה עשה הרבה טעויות מפחד לצאת ב5 מרגיש שיש לו ממש חוסר ביטחון.

יש לו המון ביטחון עם הכדור ברגל, אבל אין לו משחק גובה בשיט. אגב אני מאוד אופתע אם לדניאל פרץ כן יש משחק גובה, כי בארץ פשוט לא יודעים לאמן את זה.

Just now, thunderbolt said:

יש לו המון ביטחון עם הכדור ברגל, אבל אין לו משחק גובה בשיט. אגב אני מאוד אופתע אם לדניאל פרץ כן יש משחק גובה, כי בארץ פשוט לא יודעים לאמן את זה.

יש לדניאל פרץ הכל, אני מעריך ש+5-10 סנטימטר הוא גם לא היה בארץ.

Just now, קמחי said:

מעניין עם כמה שחקני בוגרים נתחיל את האימונים

במכבי השאלה בד"כ זה עם כמה שחקנים בוגרים אנחנו מסיימים את העונה, 
שינוי מרענן.

ההיסטריה פה הגיעה היום לשיאים חדשים, כשלא ברור לי מה קרה בימים האחרונים ששונה ממה שקרה בעונות האחרונות.  יש פה חרדת נטישה מטורפת.

תזכורת לדברים שמיטש רק לפני 4 חודשים:

צטט

כמה הוא מתכנן להישאר במכבי: “יש לנו עוד כל כך הרבה להשיג. אני לא מרוצה מהמקום שבו אנחנו נמצאים, יש לנו עוד הרבה עבודה לעשות. אני נרגש להשיג עוד דברים מהחזון המקורי שלי במכבי. עשינו דרך ארוכה. כל עוד יש לי הנאה מזה וכל עוד כיף לי. אני נהנה מהאתגר אבל כשאני ארגיש שאני לא נהנה אני אעזוב, אבל אין לי שום כוונה כזאת”.

“אני צופה בכל המשחקים של מכבי, אתה לא תאמין באיזה מקומות אני נמצא כשאני צופה בהם ומה אני עושה. את המשחק נגד מכבי חיפה ראיתי בזמן שהייתי בשיחת זום אחרת, ככה שראיתי אותו מאחורי המסך של הזום עם עין אחת, אבל אני יכול לעשות כמה דברים במקביל בצורה די טובה. ראיתי משחקים של מכבי במקומות הכי מטורפים, אבל אני אף פעם לא מפספס משחקים. אני מעדיף לצפות בהם לבד”.

בחירת האנשים: "אני לא בישראל, אבל קל להיות קרוב מאוד למכבי ת"א גם מרחוק. אני מעורב מאוד במועדון, אני נהנה מזה, המרחק כמובן לא אידיאלי אבל אנחנו רגילים לכך כבר 11 שנים. כשיש לנו ספק לגבי משהו, תמיד נערכת פגישה. אני בוחר אנשים שחושבים כמוני, שחושבים לטווח ארוך. יש לנו אנשים נהדרים במכבי. ג'ק אנגלידיס איתי המון שנים, כל מי שבמשרדים עובדים כבר המון שנים כמו שרון תמם, ואפילו ההחלטות שלנו לגבי מאמנים - אנחנו עושים הרבה שיחות לפני והרבה הכנות לפני. אני לא מתקשר ואומר למאמן שאני מודאג משחקן כזה או אחר או מתערב לו בהרכב. אני מאמין במאמנים שלי עד שהם מאבדים את האמון שלי. אבל הכוונה היא תמיד למצוא מישהו שאני יכול לבטוח בו ושאני יכול לתת לו את המפתחות לעשות הכל עד הרגע בו אני מאבד בהם ביטחון ואמון ונתתי להם מספיק הזדמנויות בתחום הסביר. רק אז אני עושה שינויים".

ההנהלה רחוקה מאוד מלהרשים בהמון מובנים אבל כל עוד זה מלווה בהצלחות ותוצאות טובות, אני זורם עם זה.

אל תתנו לאנשים לייצר קרע בין האוהדים למיץ', מנסים לצייר תמונה שיצחקי רוצה ומיץ' דוחה הכל, זה פשוט לא נכון. במכבי קיימת מסגרת תקציבית שאסור לחרוג ממנה יותר. מיץ' למד המון בתקופת הפייר פלאי.

46 דקות לפני, Dbolsa said:

לדעתי, טננבאום שוער מס. 1 בארץ ולא הייתי מחליף אותו באף אחד. חייב להישאר.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

ההנהלה רחוקה מאוד מלהרשים בהמון מובנים אבל כל עוד זה מלווה בהצלחות ותוצאות טובות, אני זורם עם זה.

אל תתנו לאנשים לייצר קרע בין האוהדים למיץ', מנסים לצייר תמונה שיצחקי רוצה ומיץ' דוחה הכל, זה פשוט לא נכון. במכבי קיימת מסגרת תקציבית שאסור לחרוג ממנה יותר. מיץ' למד המון בתקופת הפייר פלאי.

אה אז חיפה יכולה להשכיב מעל מיליון יורו על מוחמד ולמכבי אסור לתת חוזה יקר מדי לטיבי ודניאל? 

אם אני לא טועה אנחנו אלה שהגענו לפלייאוף של האלופות בעונה שעברה + ל32 האחרונות באירופה. התירוצים הכספיים מאוד מביכים ואף אחד כבר לא קונה אותם.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אה אז חיפה יכולה להשכיב מעל מיליון יורו על מוחמד ולמכבי אסור לתת חוזה יקר מדי לטיבי ודניאל? 

אם אני לא טועה אנחנו אלה שהגענו לפלייאוף של האלופות בעונה שעברה + ל32 האחרונות באירופה. התירוצים הכספיים מאוד מביכים ואף אחד כבר לא קונה אותם.

לא הוגן להיות נדיב על כסף של אחרים. עדיין אנחנו מחזיקים בתקציב בגבוה בליגה וזה לא תירוצים, אלה דו"חות כספיים.

Just now, ClinteastwoodFan said:

לא הוגן להיות נדיב על כסף של אחרים. עדיין אנחנו מחזיקים בתקציב בגבוה בליגה וזה לא תירוצים, אלה דו"חות כספיים.

מה זה קשור צריך להיות הוגן? הוא דיבר על מגבלות כספיות ואין כאלה. לא יודע מה הסיבה שהדברים מתנהלים בצורה שהם מתנהלים, אבל אין קשר למגבלות כספיות.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

תרומתנו הצנועה בתור אוהדים היא לתת גב ולתמוך במיטש ובמועדון כל אחד לפי יכולתו בכל הזירות כאילו הוא הילד שלנו גם אם לפעמים דברים נראים לנו לא מובנים במבט ראשון ולעמוד כנגד חורשי מזימות שמנסים להרעיל את האווירה במכבי.(במגרשים,ברשתות ובכל מקום אפשרי כנגד כפויי טובה שרק רוצים סיפוק מיידי ובוכים כל פעם שמשהו לא הולך כשורה)

Just now, מכביסט לעד said:

מה זה קשור צריך להיות הוגן? הוא דיבר על מגבלות כספיות ואין כאלה. לא יודע מה הסיבה שהדברים מתנהלים בצורה שהם מתנהלים, אבל אין קשר למגבלות כספיות.

מגבלות תקציביות כעת זה תקציב. אחרי הפר פליי , גולדהאר לא רוצה לחרוג בשקל.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

הרצון של מיטש זה משהו אחר, אבל מכבי לא קרובה לפייר פליי. זאת לא הסיבה לניהול.

הדבר הקריטי ביותר זה לפגוע בזרים. 

נקווה שפטריק יותר טוב זה מקודמיו

סגל שמורכב מ5-6 זרים טובים, 2-4 ישראלים בכירים, כמה מושאלים מהליגה ובית''ר ת''א+שחקן\2 מהנוער- זה אידיאלי מבחינתי.

אין ישראלים שוברי שוויון על המדף, ועל כל פרוספקט צעיר שמסתובב בליגה ועולה 60 מליון יורו אני מעדיף שחקני בית שלנו.

הצעיר היחידי שהייתי רוצה מקבוצה אחרת זה כנאען של אשדוד.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

בשביל מה יש כסף מאירופה, מנויים, ומרצ'נדייז? כל מי שהיו לו חוזים יקרים כבר עזב ולא מביאים שחקנים חדשים זה ממש לא תקין והקיץ הזה יכול לעשות נזק לשנים קדימה.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חיפה לא השכיבה שום מיליון יורו שלא יספרו לך סיפורים. לחוגג יש חוב לשחר שכנראה די מסתבך להחזיר אותו. נתן לו את מוחמד על החוב. אבל כשאתה רוצה חלוץ ישראלי כאן בליגה שהמועדון שהוא משחק בו עוצר לו את ההתקדמות ולא משחרר במחיר נורמלי אתה מתחיל להסתבך.. כולם פה מתים על כסף, זאת בעיה.

Just now, הנדון said:

בשביל מה יש כסף מאירופה, מנויים, ומרצ'נדייז? כל מי שהיו לו חוזים יקרים כבר עזב ולא מביאים שחקנים חדשים זה ממש לא תקין והקיץ הזה יכול לעשות נזק לשנים קדימה.

הכסף מאירופה כיסה את החוסרים של היעדר מכירת מנויים וכרטיסים בגלל הקורונה. לדעתי טרם נקבע התקציב לעונה הקרובה (ממש לא בסדר) כנראה מחוסר זמן פנוי 

של גולדהאר שנקלע למצוקת ניהול במשרת המנכ"ל, לכן לא משתוללים בהוצאות כי אחרת שוב נהיה בחריגה.

אין לי ספק שגולדהאר ישחרר בסוף כסף, הדבר האחרון שהוא ירצה לראות זו מכבי מדשדשת.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

הכסף מאירופה כיסה את החוסרים של היעדר מכירת מנויים וכרטיסים בגלל הקורונה.

יש רשת ביטחון מהמדינה ומכרו כרטיסים כמעט כמו מחיר של מנוי+הצלחה באירופה.

4 דקות לפני, עומרי הצהוב 8 said:

6E139270-F370-436B-A117-7EA70C9588CD.png

עבודת השטח שהפורום הזה עושה קורעת.

מת על דניאל איזה גבר שהוא ענה.

זאת תהייה טעות נוראית לוותר על דניאל, אין שוערים ישראלים גם ככה אנחנו קצרים ולהביא זר על העמדה הזאת יגביל אותנו מאוד בבניית הסגל.

הסיכוי שטננבויאם לא ימשיך שואף לאפס. אף קבוצה בארץ לא משלמת כמו מכבי, ועם כל הכבוד לבאר שבע ולחיזוק שלה זו קבוצה זבל.

7 דקות לפני, קובי השועל said:

חיפה לא השכיבה שום מיליון יורו שלא יספרו לך סיפורים. לחוגג יש חוב לשחר שכנראה די מסתבך להחזיר אותו. נתן לו את מוחמד על החוב. אבל כשאתה רוצה חלוץ ישראלי כאן בליגה שהמועדון שהוא משחק בו עוצר לו את ההתקדמות ולא משחרר במחיר נורמלי אתה מתחיל להסתבך.. כולם פה מתים על כסף, זאת בעיה.

יש לו חוב, אבל גם עם החוב זה יוצא בסביבות המיליון יורו.

8 דקות לפני, עומרי הצהוב 8 said:

6E139270-F370-436B-A117-7EA70C9588CD.png

חחחח גם אני ניסיתי לשאול אותו ובינתיים הוא מסנן. אולי זה תרגיל של הסוכן?