Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, בראון said:

פרופיל שחקן שונה, זרגרי יותר אחורי ונדב נידם יותר 50-50

אז למה אנחנו לא מנסים לקדם אותו? זכור לי דקות טובות מול חיפה לפני שנתיים

38 דקות לפני, המכבייה said:

איך אתה רוצה לשבור את מעגל האימה(נניח) הזה? בלא להחתים ערבי לעולם כי 300 משער 11 יתבאסו? 

לי אין בעיה

אבל זה הרבה הרבה יותר מ300

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אז למה אנחנו לא מנסים לקדם אותו? זכור לי דקות טובות מול חיפה לפני שנתיים

כמו שכולם עוברים את המסלול, ההיגיון אומר שיושאל בליגת העל השנה.

6 דקות לפני, hen34 said:

לי אין בעיה

אבל זה הרבה הרבה יותר מ300

אם חושבים שהוא טוב מספיק, צריך להביא. לרוב הענק של אוהדי מכבי זה לא מזיז בכלל ועל הדרך זה אצבע משולשת להם. אנחנו לא מועדון גזעני. זה אגב חשוב יותר יותר מכל דבר. בעיני. 

1 hour ago, הצבר said:

לא מדוייק בכלל 
זה לא רק שכטר וריקן זאת כל הגישה בשנתיים האחרונות מסיבות כאלה ואחרות איבדנו ואנחנו עדיין הרבה מידי שחקני מפתח (למעשה את רובם ) 

כמו כן איבדנו את כל הגישה המקצועית שמיץ הנחיל ובמקום אנשים כמו מנספורד ג'ורדי ופאולו סוזה יש לך יצחקי ,ואן לוון, ושרון תמאם. 
יש לי הרבה כבוד לאנשים שיכולים להשאר שלווים במצב הזה בלי שידלקו להם נורות אדומות 

כל עוד מכבי נותרה באופן סיסטמטי כמעט ב 100% ב 8 שנים האחרונות דממת אלחוט עבור התקשורת אני רגוע. 

סימן שעובדים. אני בטוח שעובדים. זה לעניות דעתי חלק מ ״ הגישה שמיץ׳ הנחיל פה ״

אם זה יצליח ? לפעמים כן ולפעמים לא. מועדון שבמשך 8 שנים ברציפות לא זז ממקום 1-2, זוכה באליפויות, גביעים, מעפיל לשלבי בתים ונוקטאאוט בליגת האלופות והליגה האירופית, לעיתים מוכר שחקני רכש ביותר מ 100% ו300% רווח + הכסף שהכניסו למועדון (לצורך הדוגמא ערן זהבי בשליפה 60 מיליון ש״ח העפלה לצ׳מפיונס ובקיץ שנמכר ב 8 מיליון דולר אנחנו נעים לאיזור ה 90 מיליון ש״ח כשהוא הרוויח כאן 15 מיליון ש״ח ב 3.5 שנים גרוסו מודו פלוס עלות רכישה 350 אלף יורו. גם טב״ח הכניס סכום יפה.) לצד איבודי שחקנים משמעותיים בחינם ... כמו כל דבר בחיים זה אף פעם לא 100%.
כל עוד מיטש כאן אני באמת לא מודאג שנישאר מועדון תחרותי, לכן גם אם אני משתגע כרגע מהעובדה שאני שומע רק אלונה - הנשיא - חוגג , אני נזכר באליפויות הקיץ שהיינו חוגגים מדי שנה באוגוסט. מציע להציץ קצת בשאר הליגות באירופה ולקבל מעט פרופורציות. הלוואי והיה יכול להיות כאן אחד כמו ג׳ורדי או מנספורד ללא הפסקה. זה לוקסוס גדול מדי. 

3 דקות לפני, MTA For Ever said:

כל עוד מכבי נותרה באופן סיסטמטי כמעט ב 100% ב 8 שנים האחרונות דממת אלחוט עבור התקשורת אני רגוע. 

סימן שעובדים. אני בטוח שעובדים. זה לעניות דעתי חלק מ ״ הגישה שמיץ׳ הנחיל פה ״

אם זה יצליח ? לפעמים כן ולפעמים לא. מועדון שבמשך 8 שנים ברציפות לא זז ממקום 1-2, זוכה באליפויות, גביעים, מעפיל לשלבי בתים ונוקטאאוט בליגת האלופות והליגה האירופית, לעיתים מוכר שחקני רכש ביותר מ 100% ו300% רווח + הכסף שהכניסו למועדון (לצורך הדוגמא ערן זהבי בשליפה 60 מיליון ש״ח העפלה לצ׳מפיונס ובקיץ שנמכר ב 8 מיליון דולר אנחנו נעים לאיזור ה 90 מיליון ש״ח כשהוא הרוויח כאן 15 מיליון ש״ח ב 3.5 שנים גרוסו מודו פלוס עלות רכישה 350 אלף יורו. גם טב״ח הכניס סכום יפה.) לצד איבודי שחקנים משמעותיים בחינם ... כמו כל דבר בחיים זה אף פעם לא 100%.
כל עוד מיטש כאן אני באמת לא מודאג שנישאר מועדון תחרותי, לכן גם אם אני משתגע כרגע מהעובדה שאני שומע רק אלונה - הנשיא - חוגג , אני נזכר באליפויות הקיץ שהיינו חוגגים מדי שנה באוגוסט. מציע להציץ קצת בשאר הליגות באירופה ולקבל מעט פרופורציות. הלוואי והיה יכול להיות כאן אחד כמו ג׳ורדי או מנספורד ללא הפסקה. זה לוקסוס גדול מדי. 

9 שנים. 

20 דקות לפני, המכבייה said:

אם חושבים שהוא טוב מספיק, צריך להביא. לרוב הענק של אוהדי מכבי זה לא מזיז בכלל ועל הדרך זה אצבע משולשת להם. אנחנו לא מועדון גזעני. זה אגב חשוב יותר יותר מכל דבר. בעיני. 

חושב כמוך אחי

אבל אני מפחד מההשלכות של דבר כזה

בעיקר מהכיוון הקנדי

3 דקות לפני, hen34 said:

חושב כמוך אחי

בעיקר מהכיוון הקנדי

שהטמטום של הגורמים הקיצוניים בקהל שלנו יביכו את מיטש זו הכוונה ל "הכיוון הקנדי"?.

אם יש משהו שאנחנו יודעים על מיטש זה שהדבר האחרון שהוא מפחד ממנו זה לקחת החלטות קשות.

תקנו אותי אם אני טועה:

מכבי עם גולדהאר: 5 אליפויות ב12 שנים ממוצע של אליפות בכל 2.5 שנים

מכבי בלי גולדהאר: 19 אליפויות ב103 שנים, ממוצע של אליפות בכל 5.5 שנים

אפשר להבין מזה שאנחנו בידיים טובות ולהרגע קצת? 

גם לי יש ביקורת על ההתנהלות בחלונות האחרונים, אבל בגדול הדברים מסתדרים במכבי של גולדהאר אז אפשר להוריד מעט מהלחץ, זה לא שחוגג קנה אותנו.

מכבי תבנה סגל טוב, סגל של 1-2.

בגלל שיש לנו יריבה אמיתית, בשביל לסיים ראשונים אנחנו נצטרך את הקפיצה המשמעותית של הרבה שחקני ביניים כמו עידו שחר,קארצב וגררו.אם הם לא יהפכו לגלזר פרץ ויוני של 18/19 אנחנו ניהיה יותר לכיוון המקום השני לדעתי.

בלי קשר אני עדיין בטוח שיהיו לנו 2 שחקנים על כל משבצת וסגל יציב יבנה, נראה לי שגם גדולי המתלוננים בין אוהדי מכבי ובפורום בפרט יודעים שהסגל יהיה יציב כמו בכל העשור האחרון.

24 דקות לפני, hen34 said:

חושב כמוך אחי

בעיקר מהכיוון הקנדי

כשראדי ודאבור היו פה זה לא שבלומפילד שלם קילל אותם, גם לא כל שער 11 בלשון המעטה.

ראדי התעסק מהעונה השנייה שלו בקקי כל הזמן במקום בעידוד שהגיע מהרוב המוחלט בקהל. אם השחקן יבוא לשחק כדורגל ולא להעלב מכמה שמקללים לא יהיה טררם גדול.

47 דקות לפני, hen34 said:

חושב כמוך אחי

בעיקר מהכיוון הקנדי

אח, הקנדי לא מיצמץ עם מיכה ואצילי. אסור שזה יהיה שיקול.