Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

4 דקות לפני, Dbolsa said:

זה לא העניין.

אתה יודע שיש לך בלם זר שלא יוכל להישאר כי אין לו גב מהמשפחה.

יש לך מגן שמאלי באמת ברמה הכי גבוהה שנחת פה זה שנים (במינימום) ואתה לא נותן לו הצעה שוברת שיוויון שתגרום לו לא לחשוב פעמיים.

יש לך חלוץ שברח אז מין הראוי היה להנחית הצעה רצינית ומהירה לכמה שחקנים מיד עם תום העונה כדי שאחד לפחות יקח אותה.

יש לך קשר שלא ישחק לעולם - ולא משחררים לפי רז אמיר בגלל החשש מתביעה והכל בסדר אז תקפיאו אותו שישב ביציע ותביאו עליו שחקן.

ויש לך רכש ישראלי שחייב לעשות כמו המינימום שזה דביטון וצ׳יבוטה.

סאבוריט קיבל הצעה יפה מאד, בהתאם למעמדו וערכו. מה זה לשבור את הבנק? אתה שובר את הבנק על יצחקי בשיאו וכשהיה בגיל הנכון. לא נראה לי שסאבוריט לא ישאר כי ההצעה נמוכה אלא כי הוא מעדיף לחזור לספרד בשביל פחות. 

4 דקות לפני, Dbolsa said:

זה לא העניין.

אתה יודע שיש לך בלם זר שלא יוכל להישאר כי אין לו גב מהמשפחה.

יש לך מגן שמאלי באמת ברמה הכי גבוהה שנחת פה זה שנים (במינימום) ואתה לא נותן לו הצעה שוברת שיוויון שתגרום לו לא לחשוב פעמיים.

יש לך חלוץ שברח אז מין הראוי היה להנחית הצעה רצינית ומהירה לכמה שחקנים מיד עם תום העונה כדי שאחד לפחות יקח אותה.

יש לך קשר שלא ישחק לעולם - ולא משחררים לפי רז אמיר בגלל החשש מתביעה והכל בסדר אז תקפיאו אותו שישב ביציע ותביאו עליו שחקן.

ויש לך רכש ישראלי שחייב לעשות כמו המינימום שזה דביטון וצ׳יבוטה.

אצל סבוריט הכסף הוא לא העניין. כי את החוזה הוא אהב וזה רק הקריצה לאתגר אחר.

הרננדז כביכול עם אופציה בחוזה זה לא פשוט, את הקבוצה שלו בספרד הוא ימצא סביר להניח. ובוא נגיד שאם טיבי כבר היה חותם + נחמיאס שצפוי לחתום- היית סוגר לגמרי את מצבת הבלמים שלך בלי קשר להרננדז.

אם אתה לא בכיוון מבחינת 6 זרים בריאים ואתה מסתפק ב5 + ישראלים בכירים + שחקני בית, אז מה יש לך להקפיא את ניקוליץ?

14 דקות לפני, המכבייה said:

אם זאת החלטה מקצועית של פטריק/ברק, אז אחלה. מי אתם רוצים שיחליט, נמני? זה התפקיד שלהם להחליט. אם יש תוכנית מקצועית, נמתין ונראה מה היא. אם לא... זה סיפור אחר לגמרי. 

החלטה מקצועית. 

בקשר להמשך ההודעה, אתה נסחף ברוח הפורום. ברור שיש תכנית. מה יצא בסוף אחד לא יודע. רק בדיעבד.

אני אישית הייתי משאיר את שכטר, אני אוהב אותו. לא יודע אפילו להסביר למה. גורמי המקצוע בקבוצה לא מסכימים איתי.

1 דקה לפני, בראון said:

אצל סבוריט הכסף הוא לא העניין. כי את החוזה הוא אהב וזה רק הקריצה לאתגר אחר.

הרננדז כביכול עם אופציה בחוזה זה לא פשוט, את הקבוצה שלו בספרד הוא ימצא סביר להניח. ובוא נגיד שאם טיבי כבר היה חותם + נחמיאס שצפוי לחתום- היית סוגר לגמרי את מצבת הבלמים שלך בלי קשר להרננדז.

אם אתה לא בכיוון מבחינת 6 זרים בריאים ואתה מסתפק ב5 + ישראלים בכירים + שחקני בית, אז מה יש לך להקפיא את ניקוליץ?

כי טיבי לא נהיה צעיר יותר או חכם יותר.
הטעויות שהוא עושה בשנים האחרונות אלה טעויות של בלם בתחילת דרכו. 

צריך בלם ברמת הז׳איר שינהיג את ההגנה.

2 דקות לפני, Dbolsa said:

כי טיבי לא נהיה צעיר יותר או חכם יותר.
הטעויות שהוא עושה בשנים האחרונות אלה טעויות של בלם בתחילת דרכו. 

צריך בלם ברמת הז׳איר שינהיג את ההגנה.

אם תשאל אותי? תפנה את המקום של הזר משם. תתחיל לשלב לאט לאט את צמד הבלמים: נחמיאס-בלטקסה וקדימה 

14 דקות לפני, אלק נילאש said:

החלטה מקצועית. 

בקשר להמשך ההודעה, אתה נסחף ברוח הפורום. ברור שיש תכנית. מה יצא בסוף אחד לא יודע. רק בדיעבד.

אני אישית הייתי משאיר את שכטר, אני אוהב אותו. לא יודע אפילו להסביר למה. גורמי המקצוע בקבוצה לא מסכימים איתי.

ממש לא נסחף. אני אומר שיש שתי אפשרויות(אני מאמין בראשונה). אבל אם ריקן ושכטר חיכו להצעה וברק אמר להם שעדיין לא מאשרים לו, זה עסק אחר. אגב, אם הם היו חותמים אצלנו, היו אומרים שיצחקי מסדר את הפנסיה לחברים שלו. אני רק מקווה שיש תוכנית והעניין לא רנדומלי. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

ממש לא נסחף. אני אומר שיש שתי אפשרויות(אני מאמין בראשונה). אבל אם ריקן ושכטר חיכו להצעה וברק אמר להם שעדיין לא מאשרים לו, זה עסק אחר. אגב, אם הם היו חותמים אצלנו, היו אומרים שיצחקי מסדר את הפנסיה לחברים שלו. אני רק מקווה שיש תוכנית והעניין לא רנדומלי. 

העניין בכל השחרורים זה שלא מביאים מחליפים אם היית יודע שעל ריקן ושכטר יבואו מחליפים טובים ובצורה מהירה זה היה פחות מזיז.

6 דקות לפני, המכבייה said:

הבנתי. תכניות למיץ' או לברק וואן לוון?

55 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דעה לא פופולרית: כועס מאוד על השחקנים עם הודעות סטייל קנדיל.

אפשר לתמוך בחבר שלכם שעוזב ולאחל לו בהצלחה, אבל אף אחד לא שאל אתכם מה אתם חושבים. להבנתי זה לא התפקיד שלכם להביע דעה על עזיבות כאלה ואחרות. לא בשביל זה משלמים לכם וזה לא משנה עד כמה הוא חבר טוב שלכם.

על מה מדובר?

Just now, מכביסט לעד said:

התגובות של חלק מהשחקנים לעזיבה שלו קצת עוברות את גבול הטעם הטוב...

כולם עושה רושם העלו סטורי כזה או אחר או פוסט על שכטר

Just now, אני חלש אתם חזק said:

מגיע לכם חוגג או אבראמוב

מה הקשר?

שיבואו יגידו מה התכניות של המועדון.

בדיוק כמו כל חב׳ עסקית

3 דקות לפני, Dbolsa said:

מה הקשר?

בדיוק כמו כל חב׳ עסקית

כל החלטה שמיץ עושה היא לטובת המועדון. 

כל עוד הוא נמצא פה תהייה בטוח שתמיד תהיה פה קבוצה עם שחקנים טובים שרצה על כל התארים.

הקבוצה היא בבעלותו והוא לא חייב דין וחשבון לאף אוהד על אף החלטה מקצועית או התנהגותית, 

כל הביקורות פה למיץ על עזיבות של שחקנים זה פשוט כפיות טובה.

2 דקות לפני, Dbolsa said:

מה הקשר?

בדיוק כמו כל חב׳ עסקית

כן אה? בעלים שמפסיד כל שנה כמהעשרות מיליוני ש"ח זה גם כמו כל חברה עסקית?

Just now, מכביסט לעד said:

לפי מה שאומרים פטריק לא הסתדר עם שכטר. 

מצד אחד גם דוניס לא הסתדר איתו, מצד שני פטריק לא הסתדר גם עם פשיץ' וביטון.

לא יודע...

וראינו איזה פלייאוף היה.. אם הוא המאמן חייב סמכות מאוד בכירה כעוזר.
מאמן הוא לא.

1 דקה לפני, המפלצת מלוך נס said:

כן אה? בעלים שמפסיד כל שנה כמהעשרות מיליוני ש"ח זה גם כמו כל חברה עסקית?

ברסה רווחיים? לא ועדיין מספרים מה המטרות וכו׳

1 דקה לפני, אני חלש אתם חזק said:

כל החלטה שמיץ עושה היא לטובת המועדון. 

כל עוד הוא נמצא פה תהייה בטוח שתמיד תהיה פה קבוצה עם שחקנים טובים שרצה על כל התארים. 

כל הביקורות פה למיץ על עזיבות של שחקנים זה פשוט כפיות טובה.

אני לא ממש בוכה על העזיבה של שכטר ולגבי ריקן אני גם חושב שהוא היה צריך לעזוב, ובכל זאת, ביקורת זה לגיטימי לגמרי על כל בן אדם כל עוד היא בגבול הטעם הטוב. לא כל ביקורת היא כפיות טובה.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

בעידן ג'ורדי 

שכטר, ריקן ואחרים לא היו עוזבים בכלכך קלות

לא בטוח שאתה צודק. פריצה, פאבלו, בן חיים הבלם, מיטרוביץ', אלברמן ועוד עזבו בתקופתו למרות שהיו נחשבים למנהיגים.