Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

כרגיל משחקים בביצים אצלנו, במקום לשמוע על שלושה שחורים שמועמדים להגיע לאגף ולעמדת החלוץ עסוקים אצלנו בכל מיני עסקאות מפוקפקות כמו זרגרי הזרג שלא קרע זוג נעליים אבל דורשים עליו 8 מיליון יורו או ניר ביטון העגל חלב הזה שמזמן כבר לא משחק כדורגל.

אין לנו משחק התקפה, בעונה החולפת זה צעק לשמיים, התקפות ברמה של ילדים ג', רמה מאוד נמוכה של כדורגל. 

לא מבין, כל המלל ששפכתי פה לא גורם לאנשים להרגע? תפסיקו לפנטז על זה שנקבל את מה שצריך, 2 חלוצים תותחים 2 כושים חשמל לאגף, ישראלים איכותיים להגנה ולקישור. זה לא באיזור של הכיוון. 

אני כרגע אסתפק ואשמח מאוד מ2 שחקנים איכותיים ועוד 2-3 טמבלים שיסגרו חורים בצורה לא מביכה

17 דקות לפני, צח צחצוח said:

חבל שלא מנסים ללכת על דור ג'אן, היה טוב בארץ ואחלה חלוץ שני שנלחם על ההרכב הראשון.

למה שירצה לחזור לארץ?

תפסיקו לצפות כל חלון מחדש (רלוונטי גם לינואר לא רק לקיץ) להתנהלות שונה פתאום, 
זה מה יש. לפעמים זה מספיק (איביץ') ולפעמים לא. 

ALB.jpg

40 דקות לפני, Sawyer said:

לא מבין, כל המלל ששפכתי פה לא גורם לאנשים להרגע? תפסיקו לפנטז על זה שנקבל את מה שצריך, 2 חלוצים תותחים 2 כושים חשמל לאגף, ישראלים איכותיים להגנה ולקישור. זה לא באיזור של הכיוון. 

אני כרגע אסתפק ואשמח מאוד מ2 שחקנים איכותיים ועוד 2-3 טמבלים שיסגרו חורים בצורה לא מביכה

אז אתה אומר מכוונים למקום 3-4?

47 דקות לפני, Dbolsa said:

אז אתה אומר מכוונים למקום 3-4?

ממש לא, גם עם קבוצה כזאת אפשר לקחת אליפות. הסבירות נמוכה כמובן, אבל חיפה עדיין כוס שלא מפחיד אותי מאוד ובש גם לא מאיימת, עם הרבה מזל והתחברות והתעלות אפשר לגנוב אליפות, בסיטואציה יותר סבירה זה יספיק לסגנות. 

מקום שלישי מאוד יאכזב אותי אבל גם אפשרות כי מי יודע מה תיהיה איכות המעט שחקנים שכן נביא, מספיק כמה נפילות שם ואז כן אפשר גם להגיע חלילה לעונה של מקום שלישי או בסיוטים רביעי, קלוש יותר מאליפות אבל קיים.

איכס, מגעיל אותי שאתם מקבלים את זה בקלות כזאת.

מכבי זה רק מקום ראשון, מכבי זה הכי מעוטר, הכי אהוד ואתם סבבה עם זה שההנהלה וכמה כלבלבים מנמיכים לכם ציפיות?
לא חשבתי שאני אצטרך לכתוב את זה בפורום של מכבי אבל מקום שני זאת לא אופציה תכניסו טוב לראש, ואם אנחנו רואים פה יותר ויותר יוזרים שמשלימים עם המציאות הזאת אז כנראה שבאמת ההנהלה שלנו עובדת כמו זבל בכל החזיתות.

במקום לדרוש תשובות משלימים עם המצב, גועל נפש.

‏תוך 24 שעות לודוגורץ החתימו 2 שחקני כנף (אחד נקנה מאסטנה- דורין רוטאריו שחקן שחקן למי שמכיר מהמנג'ר ועל אחד מומשה האופציה)

מניח שזה דוחק את מאוויס החוצה, בוא נקווה שאלינו.

אני לא יודע כמה עקבו פה אחרי עידו שחר, אבל רק אגיד שאם הוא היה בבית"ר, כמויות הפימפומים של חוגג על זרגרי, היו מוכפלות לגביו. 

מדובר בשחקן שבהנחה ויישאר בריא, יהיה מהר מאוד, מניח שאפילו כבר בעונה הבאה (אחרי זאת שתתחיל עכשיו) טופ 5 ישראלים בליגה. 

לא רק שמדובר בפצצת כישרון, יש לו אופי זהב - כמו פרץ, כמו גלזר. בדיוק השילוב של שתי האספקטים האלו. לא זרגרי ולא נעלי בית, הוא צריך לעלות מחליף ראשון בכל משחק. 

11 דקות לפני, Brandon Roy said:

אני לא יודע כמה עקבו פה אחרי עידו שחר, אבל רק אגיד שאם הוא היה בבית"ר, כמויות הפימפומים של חוגג על זרגרי, היו מוכפלות לגביו. 

מדובר בשחקן שבהנחה ויישאר בריא, יהיה מהר מאוד, מניח שאפילו כבר בעונה הבאה טופ 5 ישראלים בליגה. 

לא רק שמדובר בפצצת כישרון, יש לו אופי זהב - כמו פרץ, כמו גלזר. בדיוק השילוב של שתי האספקטים האלו. לא זרגרי ולא נעלי בית, הוא צריך לעלות מחליף ראשון בכל משחק. 

בתור אחד שעוקב אחריו מאז הנערים אני בהחלט מסכים איתך. מדובר על ילד סופר חרוץ,מוכשר מאוד עם כושר גופני חריג בגזרה שלנו. 

לצערי הוא סבל מפציעה שדרשה התערבות כירורגית ולא שיחק כמעט את כל הפלייאוף. מקווה שזה לא יפגע בהכנה שלו לעונה ושהוא ישכנע את פטריק שמקומו בסגל של מכבי לעונה הזאת

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

לא מבין למה אנחנו צריכים קשרי אמצע

במקום ריקן ופרץ . אפשר להגיד שפאפרה ושחר יחליפו אותם אבל לדעתי צריך עוד שחקן בכיר לקישור. אי אפשר להפיל על גולסה יותר מידי.

לפני1 שעה , Eli basa said:

תפסיקו לצפות כל חלון מחדש (רלוונטי גם לינואר לא רק לקיץ) להתנהלות שונה פתאום, 
זה מה יש. לפעמים זה מספיק (איביץ') ולפעמים לא. 

ALB.jpg

אתה אומר שאין לנו זכות לצפות ליותר מההנהלה? 

בייחוד אחרי שנה שאיבדת את האליפות ובקושי זכית בגביע? 

אני לא מבין אנשים כאן...מה השאיפות שלכם מהקבוצה? לגרד ולהוציא את המיץ ממה שיש ולאבד עוד תארים בדרך? 

ראבק, דיברו כאן על מודל אירופאי, מכבי זו קבוצה שצריכה לדבר חזק ולהגיע לשלב הבתים של האלופות כל שנה. 

למה אנחנו כל כך סלחניים להנהלה שהלכה לישון ולא מתעוררת? 

21 דקות לפני, zion8 said:

במקום ריקן ופרץ . אפשר להגיד שפאפרה ושחר יחליפו אותם אבל לדעתי צריך עוד שחקן בכיר לקישור. אי אפשר להפיל על גולסה יותר מידי.

לא יודע כל הישראלים הגנריים האלה עושים לי רע בפה, שום שחקן ישראלי לא יכול להחליף את פרץ

מעדיף שיבוא זר לקישור

52 דקות לפני, Brandon Roy said:

מדובר בשחקן שבהנחה ויישאר בריא, יהיה מהר מאוד, מניח שאפילו כבר בעונה הבאה טופ 5 ישראלים בליגה. 

הוא היה מדהים נגדנו(במשחק עם השער הפסול שלו). אבל ממש. 

אני חושב שבסופו של דבר זה שיטת בעלות נכונה, להתבסס על צעירים מבפנים עם חיזוק נקודתי של זרים וישראלים

בטח לטווח הארוך העתיד שלנו בצמרת מובטח, זה עדיף על בעלים קפריזים ע"ש אלונה וחוגג

כמובן שזה מבאס שצריך לעשות שינוי גדול וכלום לא קורה אבל השיטה לעצמה נכונה ומכינה אותנו ליום של אחרי מיטש מאשר לבנות על בעלים שאי אפשר לדעת איך הוא יהיה ולבנות על שחקני רכש כושלים

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

אני חושב שבסופו של דבר זה שיטת בעלות נכונה, להתבסס על צעירים מבפנים עם חיזוק נקודתי של זרים וישראלים

בטח לטווח הארוך העתיד שלנו בצמרת מובטח, זה עדיף על בעלים קפריזים ע"ש אלונה וחוגג

כמובן שזה מבאס שצריך לעשות שינוי גדול וכלום לא קורה אבל השיטה לעצמה נכונה ומכינה אותנו ליום של אחרי מיטש מאשר לבנות על בעלים שאי אפשר לדעת איך הוא יהיה ולבנות על שחקני רכש כושלים

הייתי מקבל את זה אם היינו זוכים בדאבל כל עונה בנוער. 

אבל זה לא המצב. 

אי אפשר להתבסס על צעירים כשאתה ברמה זהה לקבוצות אחרות מהבחינה הזו. 

2 דקות לפני, פושטק said:

הייתי מקבל את זה אם היינו זוכים בדאבל כל עונה בנוער. 

אבל זה לא המצב. 

אי אפשר להתבסס על צעירים כשאתה ברמה זהה לקבוצות אחרות מהבחינה הזו. 

זאת הסתכלות לא נכונה על הדברים.

מכבי דחפו את חנצ'יס ודומיו להשתלב בבית"ר תל אביב עוד כשהיה בגיל שמתאים לנוער. תשים אותו בנוער ואתה קרוב לוודאי לוקח לפחות תואר אחד.

מכבי, באחד מהקווי היסוד שלה, משחקת לפחות עונה אחת עם סגל שהוא ב- 90 אחוזים ממנו קטן מזה שהם משחקים מולו. 

השיטה הזאת, כפי שהוא הציע, תהיה נכונה לרוב העונות. היא לא נכונה לעונה לאחר שאיבדנו שניים כמו אצילי ומיכה עקב משהו שנגדיר אותו כרגע כ"כוח עליון".