Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

חייב להגיד שבינתיים הנושא הזה מאכזב. 

בחלון הקודם קיבלנו שני שחקני רכש + הארכות חוזים לכולם חוץ מגולסה באזור עמוד 130. 

בעמוד 160 קיבלנו גם את גולסה ודן ביטון.

אני הזהרתי שאסור לפתוח נושא ע"ש שחקן ששייך אלינו.

42 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא מבין מה הקטע שמושכים את ההודעות פרידה מטיבי, תוך שבועיים הוא לובש ירוק

מבאס. טעות קשה, תוך 3 ימים הוא בחיפה.

33 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה זה הדיבור הזה על עדן שמיר

צעיר יותר משרן ייני ב10 שנים, אולי מזהים בו פוטנציאל לכלבויניק קישור דיפנסיבי בואכה בלם או מגן מאולתר כשאין ברירה. חכם, אופי טוב, נראה טוב. החתמה טובה עם ראייה לעתיד. 
גם נחמיאס קטן באיזה 10 שנים מטיבי אז גם פה המחשבה קדימה וזה מעולה. 
הלוואי שההחתמות האלו יצאו לפועל. 
(למען הסר ספק: לא במקום טיבי וייני, בנוסף אליהם).

משחק כרגע במנג'ר עם בית''ר, ומכבי החתימו את השחקן הזה:

Tomás Podstawski - Player profile 20/21 | Transfermarkt

Tomás Podstawski - Performance Video [Seasons 2019/20 » 2020/21] - YouTube

נראה מעניין.

53 דקות לפני, itan17 said:

טיבי לחיפה? מה אנחנו מתחננים להיות בדו-ספרתי עונה הבאה?

אין הצעה בכלל מחיפה ככה זה שרק ספינים. טיבי מהמר על הקריירה שלו. רוצה הרבה יותר ממה שמכבי רוצה וכרגע הוא בבעיה. נניח שנחמיאס חותם שבוע הבא והרננדז מתחיל אימונים במכבי (לא מוצא כרגע קבוצה) אז טיבי בחוץ. אני מאמין שהוא לא עד כדי כך מטומטם והוא כן יחתום על מה שמציעים לו.

Just now, בראון said:

אין הצעה בכלל מחיפה ככה זה שרק ספינים. טיבי מהמר על הקריירה שלו. רוצה הרבה יותר ממה שמכבי רוצה וכרגע הוא בבעיה. נניח שנחמיאס חותם שבוע הבא והרננדז מתחיל אימונים במכבי (לא מוצא כרגע קבוצה) אז טיבי בחוץ. אני מאמין שהוא לא עד כדי כך מטומטם והוא כן יחתום על מה שמציעים לו.

מה שגם הם לא זקוקים לו בטירוף ולא יקבל שם איזשהו חוזה מטורף. רוצה להאמין שיישאר עוד עונה.

Just now, MTA For Ever said:

מה שגם הם לא זקוקים לו בטירוף ולא יקבל שם איזשהו חוזה מטורף. רוצה להאמין שיישאר עוד עונה.

לא פנו אליו ולא כלום, מספיק עם הבהלה.

Just now, בראון said:

בגדול אין לטיבי קלף חזק במו"מ, הוא כבר בן 34 ויש מחליפים צעירים שמתדפקים על הדלת.

בטח אחרי הטעויות הפטאליות שלו בק"ש וגם במשחק האחרון נגדם עם משחק נוראי.

Just now, Keano said:

בגדול אין לטיבי קלף חזק במו"מ, הוא כבר בן 34 ויש מחליפים צעירים שמתדפקים על הדלת.

בדיוק. אין לו כלום. לאירופה הוא לא יצא, חיפה לא רוצה אותו. ובשום מקום אחר לא ישלמו לו כמו אצלינו. מאמין שיחתום בשבוע הבא (כנל נחמיאס)

1 דקה לפני, Keano said:

דווקא בגלל שזה יכל להיות החוזה הגדול האחרון שלו, הוא רוצה שכר גבוה מאוד. מסכים שאין לו קלף וגם אם יעזוב ונחמיאס יגיע, לא יקרה אסון גדול למכבי.

טיבי השתכר בחוזה האחרון כמעט 400 אלף יורו לעונה. מהלחשושים, מכבי מציעה לו קצת יותר מחצי. והוא רוצה את אותו שכר כמעט ובחוזה ל 2 עונות לפחות

3 דקות לפני, בראון said:

בדיוק. אין לו כלום. לאירופה הוא לא יצא, חיפה לא רוצה אותו. ובשום מקום אחר לא ישלמו לו כמו אצלינו. מאמין שיחתום בשבוע הבא (כנל נחמיאס)

Just now, snufkin said:

דווקא בגלל שזה יכל להיות החוזה הגדול האחרון שלו, הוא רוצה שכר גבוה מאוד. מסכים שאין לו קלף וגם אם יעזוב ונחמיאס יגיע, לא יקרה אסון גדול למכבי.

טיבי השתכר בחוזה האחרון כמעט 400 אלף יורו לעונה. מהלחשושים, מכבי מציעה לו קצת יותר מחצי. והוא רוצה את אותו שכר כמעט ובחוזה ל 2 עונות לפחות

נראה לי שהרוויח משהו כמו 300K יורו. מבחינתו הוא יכול לבקש אבל הוא לא יקבל את זה.

2 דקות לפני, בראון said:

אם אתם רוצים עוד זריקת הרגעה קטנה. בנוסף לפראן סול, יש עוד 3 חלוצים שמכבי מדברת איתם. 

לא יודע שמות, יודע שהם בפרופיל של פראן סול.

אני משתדל לא לבזבז זמן על שמות של מועמדים כי 99.9 אחוז מהם לא באים וגם מישהו כן מגיע אז אחרי החתימה אני מתחיל להתעמק בו, 
אבל מהמהעט שכן שמעתי על הפראן הזה, לא הבנתי אם הוא חלוץ זר למכבי? יכול לתת פה 15+ שערי ליגה בעונה? 

2 דקות לפני, Eli basa said:

אני משתדל לא לבזבז זמן על שמות של מועמדים כי 99.9 אחוז מהם לא באים וגם מישהו כן מגיע אז אחרי החתימה אני מתחיל להתעמק בו, 
אבל מהמהעט שכן שמעתי על הפראן הזה, לא הבנתי אם הוא חלוץ זר למכבי? יכול לתת פה 15+ שערי ליגה בעונה? 

בוא נגיד שאם מצליחים להביא איתו זה חתיכת שיחוק. בפוטנציאל הוא צריך לעשות פה בית שימוש מהליגה. +15 זה במינימום. עסקה מאוד קשה אבל האוקראינים חייבים להבין שלמכור הם כנראה לא יצליחו והם יהיו חייבים להשאיל שוב. יש לו ביקוש בליגה השנייה בספרד גם

Just now, בראון said:

בוא נגיד שאם מצליחים להביא איתו זה חתיכת שיחוק. בפוטנציאל הוא צריך לעשות פה בית שימוש מהליגה. +15 זה במינימום. עסקה מאוד קשה אבל האוקראינים חייבים להבין שלמכור הם כנראה לא יצליחו והם יהיו חייבים להשאיל שוב. יש לו ביקוש בליגה השנייה בספרד גם

אז אינשאללה שיבוא אם כך. 

38 דקות לפני, MTA For Ever said:

תתעוררו, טיבי יקבל יותר בחיפה כי ה"נשיא" לא רואה בעיניים. הם בחוסר של בלם, מתאים להם בול וגם מבחינה מקצועית. אין לי ספק שהם אומרים

לעצמם " מאיפה נפל עלינו כל הטוב הזה" 

לפני1 שעה , Eli basa said:

צעיר יותר משרן ייני ב10 שנים, אולי מזהים בו פוטנציאל לכלבויניק קישור דיפנסיבי בואכה בלם או מגן מאולתר כשאין ברירה. חכם, אופי טוב, נראה טוב. החתמה טובה עם ראייה לעתיד. 
גם נחמיאס קטן באיזה 10 שנים מטיבי אז גם פה המחשבה קדימה וזה מעולה. 
הלוואי שההחתמות האלו יצאו לפועל. 
(למען הסר ספק: לא במקום טיבי וייני, בנוסף אליהם).

במילים אחרות חלטורה.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

במילים אחרות חלטורה.

למה חלטורה? שמכבי ידאגו ל"יורשים" לשחקנים בני 34? זאת ראייה טובה לעתיד, לא הכל אפשר לקחת מהנוער והשוק הישראלי דל, הלוואי שיביאו את שניהם.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

תתעוררו, טיבי יקבל יותר בחיפה כי ה"נשיא" לא רואה בעיניים. הם בחוסר של בלם, מתאים להם בול וגם מבחינה מקצועית. אין לי ספק שהם אומרים

לעצמם " מאיפה נפל עלינו כל הטוב הזה" 

מעניין שאתה אומר יקבל כשהם לא דיברו איתו בכלל.

הם מביאים את אורי דהן. איפה טיבי נכנס פה בדיוק?