Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, אליהו_הנביא said:

כי הציעו לו הצעה לחוזה לפני כמה חודשים, מאז צרצרים... או שתגיד לא מתאים לי ההצעה או שתחתום, למה הוא מחכה?

עכשיו כשהוא שוער ראשון, הוא גם צריך להרוויח משכורת ראויה.

אין לי ספק שהוא אוהב את המועדון ויחתום בסוף, הוא עוד ימשיך להתקדם לדעתי, בן כמה הוא? 26? ילד במושגים של שוער.

2 דקות לפני, שורה said:

קובי זה בעצם סוייר של 2021

לסוייר עצמו כבר אין את האנרגיות להטריל ואני מבין אותו לגמרי

ואתה בטוויטר עם הטרלה לא פחות גרועה

27 דקות לפני, אלק נילאש said:

ב"ש לא תתחרה העונה על האליפות. אני אומר את זה עוד לפני שהקיץ נגמר ושמכבי לא החתימה שחקן אחד, רק עזיבות. 

קבוצה לא בונים תוך קיץ אחד, בטח כשחוץ ממיכה אף אחד מהשחקנים שהם החתימו הוא לא שחקן הרכב במכבי או חיפה. זה אינסטנט מה שקורה שם. חווינו על בשרנו כבר הרבה פעמים כמה זה לא מתכון מוצלח. אפשר לראות גם מה קרה בקבוצות אחרות בליגה שניסו את הכאן ועכשיו. שם המצב אפילו יותר חמור כי יש המון שחקנים ותיקים מאוד אז הם אפילו לא יספיקו להנות מהפירות כשהקבוצה תתחבר עוד שנה-שנתיים.

גם בעונת אוסקר זה לא עבד?

6 דקות לפני, The yellow Toms said:

ואתה בטוויטר עם הטרלה לא פחות גרועה

זו לא הטרלה גרועה, אתם כבשים

הדבר הראשון שקופץ זה שזה ציוץ מיולי 2019

1 hour ago, בראון said:

יש לך את דן ביטון. מכבי רוצה עסקה על שניהם

יצחקי יושב חזק על צ'יבוטה המון זמן. מאמין שיהיה בסדר בעסקה הזאת.

ואת זה אתה אומר מידיעה?

כי זה לא בכיוון בכלל.. ציבוטה לא מעוניין להגיע למכבי 

2 דקות לפני, mta8 said:

ואת זה אתה אומר מידיעה?

כי זה לא בכיוון בכלל.. ציבוטה לא מעוניין להגיע למכבי 

אני אומר את זה מידיעה כן, מכבי רוצה את שניהם. הגישה הצעה על שניהם. צ'יבוטה לא רוצה כרגע אבל לודוגרץ מתה להיפטר מהם ובסופו של דבר תמכור. יצחקי עובד קשה מאוד על צ'יבוטה

1 דקה לפני, בראון said:

אני אומר את זה מידיעה כן, מכבי רוצה את שניהם. הגישה הצעה על שניהם. צ'יבוטה לא רוצה כרגע אבל לודוגרץ מתה להיפטר מהם ובסופו של דבר תמכור. יצחקי עובד קשה מאוד על צ'יבוטה

יצחקי יודע שאין שוער?

2 דקות לפני, בראון said:

זה שיש הצעה על שניהם אני גם יודע

אבל ציבוטה לא רוצה לבוא, יצחקי יכול לעבוד חזק כמה שהוא רוצה אבל ציבוטה רוצה רק חיפה

לא נראה כמו בעלים שלא אכפת לו מהמועדון ושרוצה לעזוב

צטט

מבט על הדו”חות של מחלקת הנוער הצהובה ילמד כי התקציב בשנת המס של 2020 עמד על כ-26 מיליון ש”ח. בשנת המס של 2019 התקציב היה כ-29 מיליון ש”ח. אולם בשנת 2020 סכום הכסף שהעביר מיץ’ גולדהאר לטובת המחלקה עמד על – 14,182,192 ש”ח, גידול של כ-5.5 מיליון ביחס ל-2019. זוהי השנה בה העביר את הסכום הגדול ביותר מאז 2017, אז גולדהאר הזרים כ-27 מיליון ש”ח לטובת מחלקת הנוער, שגם עברה אז שינוי משמעותי עם הגעתו של ואן לוון. 

2 דקות לפני, duss21 said:

לא נראה כמו בעלים שלא אכפת לו מהמועדון ושרוצה לעזוב

הפוך

אני כבר אמרתי שהוא רוצה להצדיק אולי בצדק את ההשקעה שלו בנועה ומעדיף שחקני נוער על חשבון שחקנים יקרים או ותיקים..לגטימי, אבל אי אפשר לבנות קבוצה רק סביב שחקני נוער אם רוצים לקחת אליפות.

אגב שהציעו למיץ' את מכבי הוא רצה להשקיע רק בנוער ואח"כ השתכנע לקנות את מכבי 100 אחוז.

7 דקות לפני, turgi said:

יצחקי יודע שאין שוער?

מה יצחקי קשור לזה? העבירו הצעה, דניאל מתמהמה. באותה מידה יצחקי יכל להעביר הצעה גבוהה יותר שמחכה לאישור של מיטש ומיטש לא התפנה לזה

7 דקות לפני, mta8 said:

זה שיש הצעה על שניהם אני גם יודע

אבל ציבוטה לא רוצה לבוא, יצחקי יכול לעבוד חזק כמה שהוא רוצה אבל ציבוטה רוצה רק חיפה

אני יודע גם את גודל ההצעה, הצעה יפה מאוד שלא מתקרבת למה שחיפה הציעה

4 דקות לפני, erantheking21 said:

הפוך

אני כבר אמרתי שהוא רוצה להצדיק אולי בצדק את ההשקעה שלו בנועה ומעדיף שחקני נוער על חשבון שחקנים יקרים או ותיקים..לגטימי, אבל אי אפשר לבנות קבוצה רק סביב שחקני נוער אם רוצים לקחת אליפות.

אגב שהציעו למיץ' את מכבי הוא רצה להשקיע רק בנוער ואח"כ השתכנע לקנות את מכבי 100 אחוז.

מתי בנו קבוצה רק סביב שחקני נוער? לפעמים אני לא מאמין למה שאני קורא כאן

Just now, erantheking21 said:

שחקני בית, מושאלים וכ'ו לא שחקני נוער נו

גם לא, תמיד זה היה בשילוב עם ותיקים וזרים וככה יהיה גם העונה.

אפשר להתעצבן,לכעוס ולהביע כל סוג של דעה או רגש בכל הקשור לרכש(מודה שגם אני חוטא מדי פעם באימפולסיביות ו"חרמנות" רכש,אבל לתפיסתי מיטש שואף לבנות את מכבי מקצועית לפי העקרונות שאציין כאן,יכול להיות שאני טועה אבל זו הבנתי הצנועה בנושא)

א.Maccabi 100% לפי מוטו המועדון(זו בעצם הפילוסופיה של מכבי כמועדון בכלל כפי שאני מבין אותה וערכי המותג בכללותו)

ב.אמונה בתהליכים וב "Spirit" וה"Culture" שהוא מנסה להשריש ולהנחיל למועדון כדרך פעולה ולא קלישאות חבוטות(השימוש במונחים באנגלית נעשה למען הדיוק).

ג.שאיפה להסתמכות על שחקנים צעירים כברירת מחדל ובחירה רעיונית ומקצועית ולא מסיבות כלכליות.

ד.הרכש אם ישנו צריך לא רק להתאים מקצועית בשאיפה,אלא גם נכונות להתאים את התנהגותו בתוך ומחוץ למגרש לפי ערכי מכבי כפי שהוא תופס אותם(ינקוט בענישה אגרסיבית כנגד כל שחקן או אדם שלתפיסתו פגע במועדון ובכך פגע בו אישית)