Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, zeudemort said:

איכשהו אחרי העונה האחרונה היה ברור שעל השלד הקיים צריכים להתווסף עוד 2-3 שחקנים לפחות ובמקום זה כולם נוטשים את הספינה.

עוברות עלינו שתי עונות ניהוליות פשוט מבישות.

צר לי אבל אני לא חושב ששרון תמם ויצחקי מתאימים לתפקיד וללחץ שבו, עם כל הצער שבזה.

אתה חושב שיצחקי לא חושב שצריך חיזוק להתקפה? אתה  חושב שאם כל יוזר רנדומלי פה יכול להביא שם של זר שיכול לחזק אותנו אז יצחקי לא יכול?  

הוא יודע ורוצה, לא מידיעה אלה היגיון בריא. הוא יודע שהסגל עייף,שעוד רגע מתחילה העונה ושצריך לבצע הרבה חיזוקים כדי לתת פייט.  

גולדהאר כנראה משהה את העיניינים. אולי זאת גישה לחלוני העברות שעדיף לתת לשוק לזוז ואז לפעול-כי תאכלס החלון רק התחיל, זה שאנחנו מתחילים לשחק ביולי זה חלק מהעניין של להיות קבוצה מאוד קטנה באירופה. אלה החיים.

אולי זה פחות תשומת לב כרגע למכבי ואולי זה אלף סיבות אחרות.

אבל לשים את כל האשמה על יצחקי זה קצת מצחיק. אני לא מכיר עוד קבוצה כשחלון לא עובד כמו שצריך אז באים בטענות למנהל מקצועי, אפילו לא הבכיר בקבוצה ולא לבעלים.

אוהדי ריאל מדריד באים בטענות לפרס, יונייטד באה בטענות לאמריקאי שמחזיק אותה(גלזר?), אוהדי ברצלונה לברתומאו, חיפה לשחר. הוא ראש הפירימידה,לטוב ובעיקר לטוב ואני מוכיר תודה על כל רגע, אבל גם לרע שדברים עובדים פחות טוב.

8 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מה אתה רומז בעצם?

אם הם עובדים במכבי, זה מה שמיטש רוצה. ואת כל הטמפו של כל חלון בתקופתו, מכתיב רק מיטש. ירצה- יקדם. הקיץ הזה אנחנו מתנהלים כמו קבוצה תחת כונס נכסים. זה לא מרגיש לי טוב וזה לא מנבא טובות. 

התנהלות בכלל לא ברורה

מצד אחד יש הרגשה ששחררו את שכטר, בלקמן ופשיץ' כדאי להנחית פה מחליפיים כמו דוד למשל בסכומי העברה, מצד שני רואים שאין שום סיכוי להחתים אותו אז למה לא משאירים את שכטר לפחות עד שימצאו זר ?

1 דקה לפני, erantheking21 said:

התנהלות בכלל לא ברורה

מצד אחד יש הרגשה ששחררו את שכטר, בלקמן ופשיץ' כדאי להנחית פה מחליפיים כמו דוד למשל בסכומי העברה, מצד שני רואים שאין שום סיכוי להחתים אותו אז למה לא משאירים את שכטר לפחות עד שימצאו זר ?

מה זה להשאיר את שכטר עד שנמצא זר? לתת לו חוזה לחודשיים? 

או שאתה מאמין בשחקן ומאריך לו את החוזה או שלא.

27 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

עלי מוחמד יכול להיות שיחוק אבל לא יודע כמה זה ריאלי .חוגג רוצה 1.2 מיליון יורו עליו 

יסגור גם על פחות.

השאלה מה הכיוון אצלנו, כרגע לא ברור.

1 hour ago, maccabi-king said:

שכתבתי שמיץ' סיים להשקיע במכבי אנשים חשבו שאני חרטטן

אנשים חייבים להתחיל להבין את זה ואז יהיה להם יותר קל לעכל את זה

*כש..

חח סיים להשקיע טוב אחי. זאת דרך העבודה שלו, יש לה בהחלט גם חסרונות למרות שבינתיים היא מוכיחה את עצמה כבר עשור. אפשר להיות בפאניקה,  אבל אף אחד לא שם וכנראה גם לא ישים פה כסף כמוהו

Just now, Keano said:

מה זה להשאיר את שכטר עד שנמצא זר? לתת לו חוזה לחודשיים? 

או שאתה מאמין בשחקן ומאריך לו את החוזה או שלא.

משאיר את שכטר וזר 

לא עד שימצאו זר ואז ישחררו אותו

הרי אין שום חלוץ ישראלי אם לא הלכו על סהר, דין דוד לא יחתום פה, הסכומים מגוחכים.

4 דקות לפני, zion8 said:

אתה חושב שיצחקי לא חושב שצריך חיזוק להתקפה? אתה  חושב שאם כל יוזר רנדומלי פה יכול להביא שם של זר שיכול לחזק אותנו אז יצחקי לא יכול?  

הוא יודע ורוצה, לא מידיעה אלה היגיון בריא. הוא יודע שהסגל עייף,שעוד רגע מתחילה העונה ושצריך לבצע הרבה חיזוקים כדי לתת פייט.  

גולדהאר כנראה משהה את העיניינים. אולי זאת גישה לחלוני העברות שעדיף לתת לשוק לזוז ואז לפעול-כי תאכלס החלון רק התחיל, זה שאנחנו מתחילים לשחק ביולי זה חלק מהעניין של להיות קבוצה מאוד קטנה באירופה. אלה החיים.

אולי זה פחות תשומת לב כרגע למכבי ואולי זה אלף סיבות אחרות.

אבל לשים את כל האשמה על יצחקי זה קצת מצחיק. אני לא מכיר עוד קבוצה כשחלון לא עובד כמו שצריך אז באים בטענות למנהל מקצועי, אפילו לא הבכיר בקבוצה ולא לבעלים.

אוהדי ריאל מדריד באים בטענות לפרס, יונייטד באה בטענות לאמריקאי שמחזיק אותה(גלזר?), אוהדי ברצלונה לברתומאו, חיפה לשחר. הוא ראש הפירימידה,לטוב ובעיקר לטוב ואני מוכיר תודה על כל רגע, אבל גם לרע שדברים עובדים פחות טוב.

אני יודע שלמנכל ולמנהל המקצועי של המועדון יש כוח, אני יודע שיש להם דיבור עם גולדהאר.

בעונה של מנספורד לא היה את גולדהאר? או ששם פתאום גולדהאר שינה גישה והחליט שחיזוק זה טוב.

דווקא השנה אחרי יציאה מהפייר פליי ואחרי שברור שצריך ריענון רציני בסגל ציפיתי לקצת יותר התלהבות מצד המועדון.

בזמן שיתר המועדונים מתנפלים על השוק אצלנו אין בכלל שמועות על שחקנים שצריך, ויותר מזה - אנחנו רק מאבדים שחקנים

חיפה נפגשה עם צ'יבוטה, הפערים עם הבולגרים גדולים..הבעיה שהוא מעדיף אותם וגם אנחנו לא מוכנים לשלם סכום קרוב למה שהבולגרים דורשים, אין לנו שום התרון בעסקה הזאת.

10 דקות לפני, zeudemort said:

אני יודע שלמנכל ולמנהל המקצועי של המועדון יש כוח, אני יודע שיש להם דיבור עם גולדהאר.

בעונה של מנספורד לא היה את גולדהאר? או ששם פתאום גולדהאר שינה גישה והחליט שחיזוק זה טוב.

דווקא השנה אחרי יציאה מהפייר פליי ואחרי שברור שצריך ריענון רציני בסגל ציפיתי לקצת יותר התלהבות מצד המועדון.

בזמן שיתר המועדונים מתנפלים על השוק אצלנו אין בכלל שמועות על שחקנים שצריך, ויותר מזה - אנחנו רק מאבדים שחקנים

אני חושב שסיטואציות משתנות בחיים וכלום לא קבוע. היו קייצים מתוקתקים, היו כאלה שלא. למיטב ידיעתי כל החתמה שנעשתה, היתה לאחר בדיקה ואישור של הבוס. אני כן מרגיש שברק יצחקי(בלי להיכנס לאיכות עבודתו כי אני לא יודע) קצת הופקר בצריח כרגע. אם לא מגיעים כרגע להבנות אפילו עם טיבי ודניאל, זה כבר מעבר לסביר. זאת נורה אדומה מהבהבת.  

10 דקות לפני, PLASTOMAN said:

הפאניקה פה מטורפת. קחו אויר.

יש לנו 14 שחקנים חתומים (כולל דניאל פרץ) נראה לי הפאניקה די לגיטימית

1 דקה לפני, המכבייה said:

אני חושב שסיטואציות משתנות בחיים וכלום לא קבוע. היו קייצים מתוקתקים, היו כאלה שלא. למיטב ידיעתי כל החתמה שנעשתה, היתה לאחר בדיקה ואישור של הבוס. אני כן מרגיש שברק יצחקי(בלי להיכנס לאיכות עבודתו כי אני לא יודע) קצת הופקר בצריח כרגע. אם לא מגיעים כרגע להבנות אפילו עם טיבי ודניאל, זה כבר מעבר לסביר. זאת נורה אדומה מהבהבת.  

עם טיבי זה לא חדש, גם בחוזה הקודם הוא חתם מאוחר. אם בגיל 34 הוא מתעקש על שנתיים זה יכול להיות בעייתי אחרי עונה בינונית שנתן.

עם דניאל זה כן מוזר, אבל מיטש קשוח במשא ומתן, כל עוד לא הגענו לתחילת האימונים אפילו היד שלו עדיין חזקה.

14 דקות לפני, erantheking21 said:

חיפה נפגשה עם צ'יבוטה, הפערים עם הבולגרים גדולים..הבעיה שהוא מעדיף אותם וגם אנחנו לא מוכנים לשלם סכום קרוב למה שהבולגרים דורשים, אין לנו שום התרון בעסקה הזאת.

יש לך את דן ביטון. מכבי רוצה עסקה על שניהם

יצחקי יושב חזק על צ'יבוטה המון זמן. מאמין שיהיה בסדר בעסקה הזאת.

14 דקות לפני, PLASTOMAN said:

הפאניקה פה מטורפת. קחו אויר.

היא לגיטימית מתמיד.
שים לב איך קבוצות עם פחות חוסרים מאיתנו כבר מסתדרות על שחקנים והחתמות והכל מנוהל מהר וללא דופי (באר שבע למשל).

אנחנו עם נהירה של שחקני מפתח מהקבוצה ואין עדיין שום החתמה כשאוטוטו מתחיל מחנה אימונים.

12 דקות לפני, בראון said:

יש לך את דן ביטון. מכבי רוצה עסקה על שניהם

יצחקי יושב חזק על צ'יבוטה המון זמן. מאמין שיהיה בסדר בעסקה הזאת.

אם מכבי לא תגיע להסכמים עם הבולגרים לפני חיפה (לפחות לגבי צ'יבוטה) שום דבר לא ישכנע אותו.

כרגע זה הרבה יותר רחוק מקרוב, כנ"ל ניר ביטון שמכבי רוצים וכנ"ל דין דוד

אתה מצפה לזה שאתה משחרר שחקנים שיש לך מחליפים בהשג יד, אבל אפילו מכבי לא יודעים בעצמם לאן הגלים יזרימו אותם, הם יורים באפילה עם כיסוי ראש

לא שאני חושב שצ'יבוטה פתאום שווה פי 2 ממה שהוא נמכר או דן ביטון שווה כמו שסיכמנו אבל אתה יודע שאין שום סיכוי שמכבי תצליח לסגור עם כל השחקנים האלה או אפילו עם אחד מהם כרגע, הפערים בין מה שמכבי מוכנה לשלם ומה שהקבוצות האלה רוצות הם אדירים והסיכוי שהם יגיעו לעמק השווה הוא כמעט אפסי(הלוואי ואני טועה)... ולא להאריך חוזים לשחקנים זה קל, אבל שאין מחליפים בקנה זה בעיה.

יש סיכוי לא קטן שבסוף הקיץ הזה נשאר עם הבולבול ביד, מקווה שתסריט האימיים שלי מוגזם ודמיוני, אבל כל השחקנים שמכבי רוצה(חוץ מנחמיאס) כרגע מאוד לא ריאלים יחסית .

3 דקות לפני, karambola said:

היא לגיטימית מתמיד.
שים לב איך קבוצות עם פחות חוסרים מאיתנו כבר מסתדרות על שחקנים והחתמות והכל מנוהל מהר וללא דופי (באר שבע למשל).

אנחנו עם נהירה של שחקני מפתח מהקבוצה ואין עדיין שום החתמה כשאוטוטו מתחיל מחנה אימונים.

זה לא כזה מדויק. בש סיימה 40 נקודות ממך, יש לה המון חוסרים. לא הייתי רוצה להיות במקומה, גם היום.

28 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא כזה מדויק. בש סיימה 40 נקודות ממך, יש לה המון חוסרים. לא הייתי רוצה להיות במקומה, גם היום.

ב"ש לא תתחרה העונה על האליפות. אני אומר את זה עוד לפני שהקיץ נגמר ושמכבי לא החתימה שחקן אחד, רק עזיבות. 

קבוצה לא בונים תוך קיץ אחד, בטח כשחוץ ממיכה אף אחד מהשחקנים שהם החתימו הוא לא שחקן הרכב במכבי או חיפה. זה אינסטנט מה שקורה שם. חווינו על בשרנו כבר הרבה פעמים כמה זה לא מתכון מוצלח. אפשר לראות גם מה קרה בקבוצות אחרות בליגה שניסו את הכאן ועכשיו. שם המצב אפילו יותר חמור כי יש המון שחקנים ותיקים מאוד אז הם אפילו לא יספיקו להנות מהפירות כשהקבוצה תתחבר עוד שנה-שנתיים.

35 דקות לפני, המכבייה said:

לא מדבר על טיב או איכות הקבוצות ואני גם לא מקנא בהם.
אני אומר שהם יחסית פועלים מהר מאוד עם ההכנה לעונה הבאה כי יש להם מטרות וההכנות בשיאן.
מרגיש שאנחנו לא בשלב ההכנות בכלל אלא עדיין בתכנון. 
אנחנו לא צריכים שיפורים נקודתיים במצבנו היום, יש פה שינוי מקצה לקצה שמתרחש מבחינת הסגל.

טננבאום לדעתי לא כזה רוצה להיות כאן, אין לי אפשרות אחרת. ההצעה שנתנו לו נעשתה לפני כמה חודשים והוא מתמהמה. מאוד תמוה. (אולי יש לו הצעות אחרות)

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

טננבאום לדעתי לא כזה רוצה להיות כאן, אין לי אפשרות אחרת. ההצעה שנתנו לו נעשתה לפני כמה חודשים והוא מתמהמה. מאוד תמוה. (אולי יש לו הצעות אחרות)

למה שלא ירצה להיות פה? לפני שנתיים אפילו בארץ בקושי הכירו אותו.

עם כל הכבוד הוא לא ראייקו שיכול להשתדרג למועדון בליגה טובה יותר.

3 דקות לפני, Keano said:

למה שלא ירצה להיות פה? לפני שנתיים אפילו בארץ בקושי הכירו אותו.

עם כל הכבוד הוא לא ראייקו שיכול להשתדרג למועדון בליגה טובה יותר.

כי הציעו לו הצעה לחוזה לפני כמה חודשים, מאז צרצרים... או שתגיד לא מתאים לי ההצעה או שתחתום, למה הוא מחכה?

Just now, אליהו_הנביא said:

כי הציעו לו הצעה לחוזה לפני כמה חודשים, מאז צרצרים... או שתגיד לא מתאים לי ההצעה או שתחתום, למה הוא מחכה?

זה לא עובד ככה, זה עניין של משא ומתן, עד הרגע שצד אחד יתרכך כנראה לקראת תחילת האימונים