Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

קורא את ההודעות האחרונות שלך בנושא ולא מאמין, אם אתה בפאניקה מה יגידו האחרים? 

לפני פחות מחודש דיברת אחרת לגמרי, קרה משהו ספציפי ששינה את דעתך?

הזמן עובר והמלאכה רבה. הייתי אופטימי שמכבי תתחיל את החלון הזה באנרגיות ועשייה. 

חחח אני לא מבין אסור לו לשנות את דעתו? הוא בחר להיות אופטימי לפני כמה זמן כי היו לו את הסיבות שלו, עכשיו הוא קצת פחות אופטימי כי יש לו את הסיבות שלו (ויש לא מעט). טבעי לגמרי.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחח אני לא מבין אסור לו לשנות את דעתו? הוא בחר להיות אופטימי לפני כמה זמן כי היו לו את הסיבות שלו, עכשיו הוא קצת פחות אופטימי כי יש לו את הסיבות שלו (ויש לא מעט). טבעי לגמרי.

זה יותר בקטע של אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו אזובי קיר

6 דקות לפני, liron1006 said:

זה יותר בקטע של אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו אזובי קיר

כן הבנתי, אבל נופלים עליו כמה ימים כאילו אסור לו לשנות דעה חחח

אל תסכלו אותי באבנים אבל אני חייב לומר את דעתי

אנשים פה בפאניקה מתקופת לוני הרציקוביץ' ורוני מאנה

אני מעריך ואוהב את מיץ' מאוד אבל אם להיות כנים כמה הוא כבר שונה מיענקל'ה שחר 

שחר לא מפסיק לנסות ולחדש גם בתקופות שלא הלך לו הוא ניסה עוד ועוד 

יש לו passion בלתי נגמר למועדון שלו שזה מעורר הערצה 

האם באמת ניתן להגיד את אותו הדבר על מיץ' גולדהאר?

אין אפילו קונקשן בטורקיה כמו עם זהבי שבאמצע פתאום דווח שהוא נשאר, לדעתי אם הוא המריא זה סופי, אבל יהיה טוב, יש לי תחושה שעובדים השנה משום מה, אפילו שלא מרגישים את זה, נראה אם נגיע לדכאון של ספטמבר בשנה שעברה או לא

17 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אל תסכלו אותי באבנים אבל אני חייב לומר את דעתי

אנשים פה בפאניקה מתקופת לוני הרציקוביץ' ורוני מאנה

אני מעריך ואוהב את מיץ' מאוד אבל אם להיות כנים כמה הוא כבר שונה מיענקל'ה שחר 

שחר לא מפסיק לנסות ולחדש גם בתקופות שלא הלך לו הוא ניסה עוד ועוד 

יש לו passion בלתי נגמר למועדון שלו שזה מעורר הערצה 

האם באמת ניתן להגיד את אותו הדבר על מיץ' גולדהאר?

וואו, לא אסכול אותך באבנים אבל כל הדיבורים האלה על מיטש לא מתעניין ולא רוצה לשנות ולהשקיע הם פשוט מגוחכים.

הבן אדם משכיב פה עשרות מיליונים בשנה, כל שנה. ההבדל הוא שמחלקת הנוער מתחילה לתת פירות והגיעה הזמן לבסס את הסגל על שחקני בית בעיקר, לכן אם יש לך 2 קשרים שמסומנים מגיל 15 כמו קארצב ושחר הגיע הזמן להשתמש בהם, זה תהליך טבעי של ארגון מסודר ולא של קבוצת כדורגל שמבליחה לעונה או שתיים טובות ונעלמת, ברוך השם שמכבי הגיעה למצב שאפשר להתבסס על מחלקת נוער. נכון כולנו חרמני רכש ורוצים שדברים יתחילו לזוז(ויש הרבה מה להזיז), אבל עברו כולה שבועיים מסיום העונה, מי שעוד לא הבין שמכבי לא עובדת בקצב הזה סתם אוכל את הלב.

תנשמו תהנו מהחופש שמגיע גם לנו אחרי העונה המתישה בתבל ותסמכו על המערכת, כן גם בימים שהדברים לא עובדים כמו שרצינו.

בסוף הספקנו להכיר את מיץ והבנו שסמכויות אצלו לא ניתנות ללא מחשבה. בלי קשר להאם אני בעד יצחקי או נגד צריך לציין שהמערכת מכשירה אותו מרגע הפרישה ואולי טיפה לפני.

אגב אגב אגב בשביל הפרופורציה החלון נסגר עוד כמעט שלושה חודשים

1 hour ago, המכבייה said:

יהיו את העשר אלף המכורים, אבל איך מכבי תשכנע את המתנדנדים, המעגלים הרחוקים יותר? זה חלק מהותי מבניית התקציב שלנו. 

אתה חושב שגולדהאר לא מבין שקבוצה אטרקטיבית שווה 20,000 מנויים?

4 דקות לפני, aldo raine said:

אגב אגב אגב בשביל הפרופורציה החלון נסגר עוד כמעט שלושה חודשים

אבל המטרה הבאה מתחילה כבר בעוד חודש. אם תחכה עד לספטמבר תפספס את אירופה. 

חוץ מזה שאם ממשיכים לחכות מאבדים שחקנים לקבוצות אחרות.

Just now, מכביסט לעד said:

בוא נבנה תרחיש רגע לשם הדיון, נניח ומכבי לא עובדת כמו שאנחנו רוצים, אתה באמת מאמין שאם שחקן כמו קניקובסקי בשוק ולמכבי אין הגבלות פייר פליי אז היא תשאר מחוץ לתמונה? או צ'יבוטה? זה ברור שלא. נכון אין התפוצצות על השוק אבל ההיצע הישראלי כיום כל כך דל, שמערכת חכמה מזהה את זה עשור לפני ובונה תשתית. הבשילו הימים והגיע הזמן לקצור את פירות ההשקעה בנוער. עכשיו לשם ההבהרה אני מסכים מאוד שקבוצה לא בונים רק על נוער וחייבים חיזוקים בעיקר של זרים, אבל למעט קניקובסקי ואולי אולי נחמיאס, לא מסתובב בשוק אף שחקן שמצריך מהלך מהיר.

התרגלנו שהשלבים הראשונים במוקדמות באופן קבוע הם חסרי רכש, לכן אני לא בלחץ, מכבי ארגון חזק וזה העיקר מבחינתי כיום.

27 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם כרגע יש לך סגל מספיק טוב כדי לעבור שלב ראשון ושני בקורנפלקס. עם כל הכבוד, אתה מדורג ובוא נגיד בעדינות שלא תפגוש שם את אריות אירופה.

יחד עם זאת, אני מאמין ומקווה שעד אז טיבי יחתום, ושיגיע לפחות שחקן התקפה אחד כי הסגל דל מאוד במרכז ההתקפה כרגע. כל השאר, יכל לחכות

1 דקה לפני, snufkin said:

גם כרגע יש לך סגל מספיק טוב כדי לעבור שלב ראשון ושני בקורנפלקס. עם כל הכבוד, אתה מדורג ובוא נגיד בעדינות שלא תפגוש שם את אריות אירופה.

יחד עם זאת, אני מאמין ומקווה שעד אז טיבי יחתום, ושיגיע לפחות שחקן התקפה אחת כי הסגל דל מאוד במרכז ההתקפה כרגע. כל השאר, יכל לחכות

אנחנו מתחילים מהשלב השני. אמורים לעבור את כל היריבות שם, אבל אם נגיע בסגל חסר ונקבל הגרלה יחסית קשה יש גם סיכוי לפשל.

ולא יהיה חכם להנחית רכש רק לשלב השלישי ולצפות ממנו ליותר מדי. 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אנחנו מתחילים מהשלב השני. אמורים לעבור את כל היריבות שם, אבל אם נגיע בסגל חסר ונקבל הגרלה יחסית קשה יש גם סיכוי לפשל.

ולא יהיה חכם להנחית רכש רק לשלב השלישי ולצפות ממנו ליותר מדי. 

כל עוד נחתים את טיבי, אני לא רואה שום סיבה לפשל. ועוד שחקן או שניים לא ישנו דרמטית את היחסים. יחד עם זאת, כמו שאמרתי, כן הייתי מצפה להחתמה של לפחות שחקן התקפה אחד כי אנחנו מאוד דלים בעמדה הזאת.

הנה הרכב שצריך וחייב לעבור שלבים ראשונים:

טננבאום

פרסי,טיבי,ייני/פיבן,גראלדש

גלזר,קראצב/שחר,גולסה

חוזז,גררו,אלמוג

20 דקות לפני, Raumdeuter said:

ורווח פוטנציאלי בשבילנו.

אם יחזור לארץ פחות מ 3 שנים אז ישלם הרבה מס ויצא שהרוויח כמו שמכבי הציעה לו 450,000 יורו נטו. מלכודת דבש.

8 דקות לפני, snufkin said:

כל עוד נחתים את טיבי, אני לא רואה שום סיבה לפשל. ועוד שחקן או שניים לא ישנו דרמטית את היחסים. יחד עם זאת, כמו שאמרתי, כן הייתי מצפה להחתמה של לפחות שחקן התקפה אחד כי אנחנו מאוד דלים בעמדה הזאת.

הנה הרכב שצריך וחייב לעבור שלבים ראשונים:

טננבאום

פרסי,טיבי,ייני/פיבן,גראלדש

גלזר,קראצב/שחר,גולסה

חוזז,גררו,אלמוג

חחח באמת נראה לך שגולסה יהיה כשיר? 

חוזז ואלמוג? רציני? 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

חוזז ואלמוג? רציני? 

צודק, חוזז ואלמוג ביום טוב שלהם הם שחקנים מחליפים ולא הרכב ראשון.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חוזז ואלמוג? רציני? 

לפי הערכות הוא אמור להיות כשיר, כן. אם לא, יש את עידו שחר או אם רוצים לשחק התקפי יותר, אפשר את קראצב+גלזר מאחור וחנציס מתחת לחלוץ (שזו העמדה שבה הוא הכי טוב) ויש גם את גויאגון אם יוחלט להשאיר אותו במכבי בנתיים.

מה הבעיה בחוזס ואלמוג? העדפתי את אלמוג על פני טבח, כי אלמוג יכל לשחק גם באמצע. אבל אפשר לשחק עם גררו באמצע וטבח+חוזז בכנפיים. בכל מקרה, זה הרכב שצריך וחייב לעבור לפחות 2 סיבובים

Just now, snufkin said:

לפי הערכות הוא אמור להיות כשיר, כן. אם לא, יש את עידו שחר או אם רוצים לשחק התקפי יותר, אפשר את קראצב+גלזר מאחור וחנציס מתחת לחלוץ (שזו העמדה שבה הוא הכי טוב) ויש גם את גויאגון אם יוחלט להשאיר אותו במכבי בנתיים.

מה הבעיה בחוזס ואלמוג? העדפתי את אלמוג על פני טבח, כי אלמוג יכל לשחק גם באמצע. אבל אפשר לשחק עם גררו באמצע וטבח+חוזז בכנפיים. בכל מקרה, זה הרכב שצריך וחייב לעבור לפחות 2 סיבובים

לא מצליח להבין את האורגזמה כאן מעידו שחר, כשבהפועל חיפה לא ראיתי ממנו גדולות ונצורות ואתם רוצים שיהיה שחקן הרכב במכבי. 

מה הבעיה עם אלמוג וחוזז? שביחד הם כבשו השנה אולי שני שערים (רמז, חוגג לא מצליח לתת גול גם מול שער ריק)

5 דקות לפני, snufkin said:

אז זהו שהמוקדמות זה לא לגמרי טיול עד לפלייאוף. בסיבוב השני יש גם קבוצות לא קלות כמו אריס סלוניקי. בסיבוב השלישי לא מעט יריבות חזקות כמו ויטסה, היידוק ספליט, קאזאן, סיבאספור, טרבזונספור. 

אתה חושב שאלמוג, חוזז, שחר, קארצב דוידזאדה וכו' יספיקו?

מה הבעיה איתם? תקרא מה רשם הנביא מעליי.

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

לא מצליח להבין את האורגזמה כאן מעידו שחר, כשבהפועל חיפה לא ראיתי ממנו גדולות ונצורות ואתם רוצים שיהיה שחקן הרכב במכבי. 

מה הבעיה עם אלמוג וחוזז? שביחד הם כבשו השנה אולי שני שערים (רמז, חוגג לא מצליח לתת גול גם מול שער ריק)

שום אורגזמה, רק העלתי כאפשרות אם גולסה לא כשיר. תמיד אפשר לעלות עם ייני בקישור, זה לא קריטי. וחוזז היה מצויין בחלק גדול של העונה. אלמוג בנסיגה אבל זו עונה חדשה וזו הזדמנות בשבילו. כישרון ענק. ויש עוד אפשרויות בסגל.

כל העניין היה לגבי סיבובים ראשונים בקורנפלקס ואת זה אפשר וחייב לעבור