Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, Keano said:

פשיץ' זה מצחיק להזכיר אותו, קיבלנו אותו בחינם בשכר של 150K, לא רצה להישאר פה.

דור נתן המון מבחינה מקצועית וזה תורגם להכנסות, עוד מעונת הצ'מפיונס עם מעורבות בשער של זהבי עד לעונה הזו. ממש בסדר עם זה.

לדסה היה חלום שנים לשחק באירופה וביקש סכומים אסטרונומיים.

דאבור פרץ ודסה אלו שחקנים שלא היינו צריכים להגיע איתם לשנת חוזה ולתת להם ככה סתם ללכת 

אי אפשר לשכנע אותי אחרת

2 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

דאבור פרץ ודסה אלו שחקנים שלא היינו צריכים להגיע איתם לשנת חוזה ולתת להם ככה סתם ללכת 

אי אפשר לשכנע אותי אחרת

בשוק של היום הרבה מועדונים באירופה מגיעים למצבים האלה, זה לא מיוחד למכבי.

אני אגיד כאן משהו שלא יהיה פופולרי, אבל הוא עובדה קיימת - ההתנהלות של מכבי מאז הקיץ שעבר היא בזיונית לכל הדעות.

זה התחיל עם שחרור 2 הישראלים הכי בכירים שהיו לנו בקבוצה, המשיך עם איבוד מרכז ההגנה שלנו ושני זרים חזקים שהחזיקו לנו את ההגנה הכי טובה בהיסטוריה של מכבי, והמשיך בעוד איבוד חלוץ.

הבאת מאמן מאוחר שדפק לנו את פתיחת העונה בליגה.

עצם איבוד השחקנים האלו ואי הבאת רכש בהתאם, כולל מאמן שבא באיחור הביא לזה שאיבדנו את האליפות - ואל תגידו לי עכשיו היינו מקום ראשון בפלייאוף, זה היה בידיים שלנו וכן הלאה, הקבוצה רצה עד הפלייאוף בעומס מטורף (כל הקבוצה הגיעה על אדי דלק בפלייאוף) + קורונה תחילת עונה + פתיחת עונה הכי גרועה מזה עשור + היחלשות הסגל מעונת האליפות לפני כן ושחקן שובר שוויון שלנו עבר ליריבה הישירה שלנו.

מלבד זאת, גם כשהיינו במקום הראשון זה היה בנקודה הפרש בלבד וזה היה בדיוק למחזור אחד.

הסגל הנוכחי שיש לנו (עד סוף העונה שזה עתה הסתיימה) לא היה מספיק טוב הן הגנתית והן התקפית בשביל לקחת את האליפות מחיפה שהתחזקה בניגוד אלינו שרק נחלשנו.

נעבור הלאה, חוזים, חוזים חוזים!!!

למה לא מאריכים חוזים לשחקני מפתח כמו יוני וגררו???

למה אין רכש כשבאר שבע מתחמשת בכמה שחקנים חדשים?

אנחנו ישנים בעמידה.

בתחילת הקיץ שעבר היה לנו את הסגל הכי טוב בליגה בפער מכולם, שנה אחרי אנחנו עם סגל לא מספיק טוב וגם הטובים בתוכו מתחילים לעזוב.

מה הולך פה?

אין שדרה ניהולית בריאה כמו שהייתה פה בתקופת ג׳ורדי, אין אחראי רכש, אין פנים למועדון כמו ג׳ורדי, אין פה שום מידע לגבי הפייר פליי ומה נסגר איתו.

ההתנהלות פה מדאיגה מאוד.

הסגל שלנו לא מספיק טוב ונראה שמכבי ישנה בעמידה.

שחקני נוער ושחקני בית לא יספיקו כאן לקחת אליפות, מכבי חיפה עם סגל מעולה מבחינה התקפית, היא תתחזק בוודאות והיא לא הולכת לשום מקום, באר שבע עושה רכש ובונה קבוצה מחדש, זה לא מה שהיה אחרי קיץ 2018 כשבאר שבע הייתה קבוצה שבעה אחרי השיא שלה. באותה עונה לא באמת הייתה קבוצה שהיוותה יריבה עבורנו. עכשיו המצב שונה לחלוטין.

אנחנו כבר יודעים מהשנים האחרונות שמכבי לא באמת מביאה רכש מפוצץ, השנה זה משהו שאנחנו חייבים בשביל להעפיל לשלב הבתים באירופה ולהחזיר את האליפות הביתה.

אם הקיץ נראה ככה ויימשך ככה, סיכוי נמוך שנחזיר את הצלחת.

צריך להתחיל לדאוג כי אני לא רואה פה שום שינוי מדיניות במכבי, לא רואה שום תשובות מצד ההנהלה, לא רואה שינוי והבאת גורם ניהולי בכיר שייצב את המערכת וכל עוד זה נמשך ככה, אל תהיו מופתעים שעונה הבאה הישיר הקבוצה לפחות בליגה יהיו פחותים יותר מזו של העונה האחרונה.

אותי בכלל מצחיק שבנאדם בלי ניסיון ניהולי כמו יצחקי הוא האיש החזק במכבי היום

לא מתאים למיץ' לבצע מהלכים כאלה

1 דקה לפני, Hararihr said:

אני אגיד כאן משהו שלא יהיה פופולרי, אבל הוא עובדה קיימת - ההתנהלות של מכבי מאז הקיץ שעבר היא בזיונית לכל הדעות.

זה התחיל עם שחרור 2 הישראלים הכי בכירים שהיו לנו בקבוצה, המשיך עם איבוד מרכז ההגנה שלנו ושני זרים חזקים שהחזיקו לנו את ההגנה הכי טובה בהיסטוריה של מכבי, והמשיך בעוד איבוד חלוץ.

הבאת מאמן מאוחר שדפק לנו את פתיחת העונה בליגה.

עצם איבוד השחקנים האלו ואי הבאת רכש בהתאם, כולל מאמן שבא באיחור הביא לזה שאיבדנו את האליפות - ואל תגידו לי עכשיו היינו מקום ראשון בפלייאוף, זה היה בידיים שלנו וכן הלאה, הקבוצה רצה עד הפלייאוף בעומס מטורף (כל הקבוצה הגיעה על אדי דלק בפלייאוף) + קורונה תחילת עונה + פתיחת עונה הכי גרועה מזה עשור + היחלשות הסגל מעונת האליפות לפני כן ושחקן שובר שוויון שלנו עבר ליריבה הישירה שלנו.

מלבד זאת, גם כשהיינו במקום הראשון זה היה בנקודה הפרש בלבד וזה היה בדיוק למחזור אחד.

הסגל הנוכחי שיש לנו (עד סוף העונה שזה עתה הסתיימה) לא היה מספיק טוב הן הגנתית והן התקפית בשביל לקחת את האליפות מחיפה שהתחזקה בניגוד אלינו שרק נחלשנו.

נעבור הלאה, חוזים, חוזים חוזים!!!

למה לא מאריכים חוזים לשחקני מפתח כמו יוני וגררו???

למה אין רכש כשבאר שבע מתחמשת בכמה שחקנים חדשים?

אנחנו ישנים בעמידה.

בתחילת הקיץ שעבר היה לנו את הסגל הכי טוב בליגה בפער מכולם, שנה אחרי אנחנו עם סגל לא מספיק טוב וגם הטובים בתוכו מתחילים לעזוב.

מה הולך פה?

אין שדרה ניהולית בריאה כמו שהייתה פה בתקופת ג׳ורדי, אין אחראי רכש, אין פנים למועדון כמו ג׳ורדי, אין פה שום מידע לגבי הפייר פליי ומה נסגר איתו.

ההתנהלות פה מדאיגה מאוד.

הסגל שלנו לא מספיק טוב ונראה שמכבי ישנה בעמידה.

שחקני נוער ושחקני בית לא יספיקו כאן לקחת אליפות, מכבי חיפה עם סגל מעולה מבחינה התקפית, היא תתחזק בוודאות והיא לא הולכת לשום מקום, באר שבע עושה רכש ובונה קבוצה מחדש, זה לא מה שהיה אחרי קיץ 2018 כשבאר שבע הייתה קבוצה שבעה אחרי השיא שלה. באותה עונה לא באמת הייתה קבוצה שהיוותה יריבה עבורנו. עכשיו המצב שונה לחלוטין.

אנחנו כבר יודעים מהשנים האחרונות שמכבי לא באמת מביאה רכש מפוצץ, השנה זה משהו שאנחנו חייבים בשביל להעפיל לשלב הבתים באירופה ולהחזיר את האליפות הביתה.

אם הקיץ נראה ככה ויימשך ככה, סיכוי נמוך שנחזיר את הצלחת.

צריך להתחיל לדאוג כי אני לא רואה פה שום שינוי מדיניות במכבי, לא רואה שום תשובות מצד ההנהלה, לא רואה שינוי והבאת גורם ניהולי בכיר שייצב את המערכת וכל עוד זה נמשך ככה, אל תהיו מופתעים שעונה הבאה הישיר הקבוצה לפחות בליגה יהיו פחותים יותר מזו של העונה האחרונה.

לא פופולרי?

צועקים את זה שנים כבר. 

מינואר 14 של סוזה, למעט הבלחה בעונה הראשונה של איביץ מכבי כושלת בכל החלונות וההתנהלות האיטית בקיץ. 

במקום לסיים את העונה ולהריץ תכניות עבודה שאמורות היו להיות מוכנות כבר לפני חצי שנה, מתחילים לחלטר כרגיל. 

אם לא יזדרזו שם בהנהלה וילמדו לקח מהמקרה יש סיכוי שנאבד עוד שחקנים.

לקארצב, גררו ובלטקסה למשל יש חוזה רק לעוד עונה.

בינואר כבר יכולים לסגור בקבוצות אחרות.

1 דקה לפני, אוהד צהוב said:

לא פופולרי?

צועקים את זה שנים כבר. 

מינואר 14 של סוזה, למעט הבלחה בעונה הראשונה של איביץ מכבי כושלת בכל החלונות וההתנהלות האיטית בקיץ. 

במקום לסיים את העונה ולהריץ תכניות עבודה שאמורות היו להיות מוכנות כבר לפני חצי שנה, מתחילים לחלטר כרגיל. 

איזה כשלונות היו מינואר 14, כמעט ירדנו ליגה...

מאז תקופת סוזה לדעתי פחות אכפת למיץ' 

וזה מתבטא בהכל (כולל כמעט אי הגעה לפה)

אם היו התלחששויות לגביי זה וניסיון להסתיר את זה מתחת לפני השטח היום אפשר לדבר על זה בריש גליי 

איזה שטויות נו, כולם חכמים וחושבים שלא הציעו לדור הצעות? יכול להיות שדיברו והוא אמר לא מעוניין בואו נחכה לסוף העונה. אם שחקן כמו אמבפה שעלה איזה 170 מליון יורו (אם אני לא טועה), לא מוכן להאריך חוזה בפריז ונכנס לשנת חוזה, איך אפשר להתלונן שזה קורה אצלנו? זה תמיד יקרה. 

לגבי קארצב - כרגע (עם דגש עם כרגע), אני לא כזה מחזיק ממנו, בטח שלא כקשר שאמור לתמוך בהתקפה, הוא כבד ומסורבל וגם בהגנה לא ראיתי ממנו משהו יוצא מן הכלל (מה שכן יש לו בעיטה הרבה יותר טובה משל דור)

מניח שלבאלטקסה יציעו הארכת חוזה (אני גם חושב שאם היו מציעים לו עוד לפני ההשתפרות שלו לא בטוח שהיה מסכים )

12 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אותי בכלל מצחיק שבנאדם בלי ניסיון ניהולי כמו יצחקי הוא האיש החזק במכבי היום

לא מתאים למיץ' לבצע מהלכים כאלה

בטח בקיץ כזה קריטי.

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

איזה שטויות נו, כולם חכמים וחושבים שלא הציעו לדור הצעות? יכול להיות שדיברו והוא אמר לא מעוניין בואו נחכה לסוף העונה. אם שחקן כמו אמבפה שעלה איזה 170 מליון יורו (אם אני לא טועה), לא מוכן להאריך חוזה בפריז ונכנס לשנת חוזה, איך אפשר להתלונן שזה קורה אצלנו? זה תמיד יקרה. 

לגבי קארצב - כרגע (עם דגש עם כרגע), אני לא כזה מחזיק ממנו, בטח שלא כקשר שאמור לתמוך בהתקפה, הוא כבד ומסורבל וגם בהגנה לא ראיתי ממנו משהו יוצא מן הכלל (מה שכן יש לו בעיטה הרבה יותר טובה משל דור)

מניח שלבאלטקסה יציעו הארכת חוזה (אני גם חושב שאם היו מציעים לו עוד לפני ההשתפרות שלו לא בטוח שהיה מסכים )

יופי, להשוות את המצב עם פרץ לאמבפה זה בול אותו דבר. 

אם פרץ היה מקבל את ההצעה הזאת לפני שנה שנתיים כולל הבטחה של מכבי לתת לו להתקדם הוא ככל הנראה היה חותם. אבל מכבי מעדיפה לחכות לדקה התשעים. 

כל מה שכתבת לגבי קארצב נכון, אבל הוא רק בן 21, רוצה להיזכר ברמה של דור כשהוא היה בן 21?

רק תראו כמה שחקנים היום ללא חוזה. אם טיבי או טננבאום מקבלים פתאום הצעה טובה הם יכולים ללכת בקלות. למה לחכות לדקה ה90? למה להסתכן ולא לפעול שנה מראש או יותר?

11 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

מאז תקופת סוזה לדעתי פחות אכפת למיץ' 

וזה מתבטא בהכל (כולל כמעט אי הגעה לפה)

אם היו התלחששויות לגביי זה וניסיון להסתיר את זה מתחת לפני השטח היום אפשר לדבר על זה בריש גליי 

מאז תקופת סוזה? כמה כסף הוא השקיע במועדון מאז? ואם ככה אז מתי כן היה אכפת לו?

ויחסית לכ"כ הרבה עונות עם בעלים שלא אכפת לו אנחנו במצב נהדר. עם בעלים שאכפת לו בטח היינו כבר זוכים באירופית.

7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הציעו לו הצעה, אבל נמוכה.

ההצעה הרצינית הגיעה רק לפני כמה ימים וזה היה מאוחר מאוד מידי.

אם היה מקבל כזאת לפני סיום החוזה היה נשאר.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יופי, להשוות את המצב עם פרץ לאמבפה זה בול אותו דבר. 

אם פרץ היה מקבל את ההצעה הזאת לפני שנה שנתיים כולל הבטחה של מכבי לתת לו להתקדם הוא ככל הנראה היה חותם. אבל מכבי מעדיפה לחכות לדקה התשעים. 

כל מה שכתבת לגבי קארצב נכון, אבל הוא רק בן 21, רוצה להיזכר ברמה של דור כשהוא היה בן 21?

רק תראו כמה שחקנים היום ללא חוזה. אם טיבי או טננבאום מקבלים פתאום הצעה טובה הם יכולים ללכת בקלות. למה לחכות לדקה ה90? למה להסתכן ולא לפעול שנה מראש או יותר?

כל הצעה היא יחסית לשחקן, אמבפה מסרב להאריך כבר שנתיים

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

הציעו לו הצעה, אבל נמוכה.

ההצעה הרצינית הגיעה רק לפני כמה ימים וזה היה מאוחר מאוד מידי.

אם היה מקבל כזאת לפני סיום החוזה היה נשאר.

יש מצב

3 דקות לפני, duss21 said:

מאז תקופת סוזה? כמה כסף הוא השקיע במועדון מאז? ואם ככה אז מתי כן היה אכפת לו?

ויחסית לכ"כ הרבה עונות עם בעלים שלא אכפת לו אנחנו במצב נהדר. עם בעלים שאכפת לו בטח היינו כבר זוכים באירופית.

ההתנהלות האיטית בנוגע לרכש

לחכות רק לסוף החלון כשכל הקבוצות מתחמשות 

לא להגיע אפילו פעם בשנה לארץ 

לשים עציץ בלי שום ניסיון ניהולי כמו יצחקי שיהיה גם אחראי על המו"מ עם שחקנים

קבוצות שרוצות ועובדות קוצרות את הפירות

אנחנו ישנים בעמידה

מי זה השחקן הזה שאניימה שמח בווסטהאם פירסם:

צטט

גורמים במכבי ת"א אישרו כי אכן מתקיים מו"מ מול פדה ויקו, קשר ספרדי ששיחק בעונה שעברה בגראנדה, כפי שפורסם אתמול לראשונה ב-ynet. מדובר בשחקן כנף שמאל, שבשנתיים האחרונות השתייך לגרנאדה ורשם במדיה 38 הופעות שבהן הבקיע שני שערים.

לפני1 שעה , דקסטר said:

לא היה ספק שיעזוב אבל ברור שמבאס

בהצלחה נסיך 

מבאס רצח כי היתה לי הרגשה שיישאר בסוף. בהצלחה מכל הלב, תמיד נעקוב ונעודד אותך.

37 דקות לפני, Hararihr said:

חחח

מבאס שעוזב אבל אם הוא רוצה להתקדם זאת בדיוק השנה שלו לצאת ובאמת מאמין לו שהוא לא היה הולך לכל הצעה מליגה בלגית וכדומה. בהצלחה מכביסט.

19 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

כל הצעה היא יחסית לשחקן, אמבפה מסרב להאריך כבר שנתיים

כי אמבפה יכול לחתום איפה שבא לו ובכמה כסף שהוא רוצה