Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

Just now, מכביסט לעד said:

למה ונציה אבל? אם כבר הוא יוצא, הוא שווה יותר מזה.

סרייה א' שם הוא יהיה שחקן הרכב כנראה, עדיף מאשר לחמם את הספסל באודינזה.

אם הוא היה חלוץ זה משהו אחר, קשה יותר לבוא לידי ביטוי בקבוצת תחתית.

בהצלחה לדור, מגיע לו.

ורק אנחנו נשארנו עם הצינור ביד. שוב מתחילים לעבוד במועדון רק אחרי שמקבלים את הכאפה 

לא מבין איך לא למדנו ממקרה דסה. פשוט טיפשות.

בשביל מה אנחנו משקיעים ככה בשחקני בית? בשביל לאבד אותם בחינם בסוף? דור היה צריך לקבל חוזה חדש כבר אחרי העונה הראשונה עם איביץ'.

אז איבדנו את דסה, איבדנו את דור, בעונה הבאה נאבד את גררו שיפרוץ העונה ויעזוב בחינם ואולי גם את קארצב שמסיים חוזה, כי למה שנאריך להם מעכשיו? עדיף לחכות עד ליוני הבא כדי להיזכר לתת הצעה.

לא יודע מה קרה למועדון הזה.

אל דאגה

יש לנו עוד המון זמן

ניתן לדרג המקצועי את השקט הנדרש

רק צריך קצת סבלנות

כמו בשנים עברו

שתמיד הכל יסתדר

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בשביל מה אנחנו משקיעים ככה בשחקני בית? בשביל לאבד אותם בחינם בסוף? דור היה צריך לקבל חוזה חדש כבר אחרי העונה הראשונה עם איביץ'.

אז איבדנו את דסה, איבדנו את דור, בעונה הבאה נאבד את גררו שיפרוץ העונה ויעזוב בחינם ואולי גם את קארצב שמסיים חוזה, כי למה שנאריך להם מעכשיו? עדיף לחכות עד ליוני הבא כדי להיזכר לתת הצעה.

דסה רצה אירופה בכל מחיר אז זה פחות אשמת מכבי במקרה שלו,אצל דור זו אכן פשלה של מכבי.

מקווה שיאריכו לגררו וקארצב חוזה אבל אין לדעת.

6 דקות לפני, Zizou said:

אל דאגה

יש לנו עוד המון זמן

רק צריך קצת סבלנות

כמו בשנים עברו

שתמיד הכל יסתדר

אבל העונה זה לא היסתדר, להזכירך איבדנו את האליפות ואני חושב שלקיץ המזעזע בעונה שעברה יש חלק בזה 

1 דקה לפני, LL6 said:

אבל העונה זה לא היסתדר, להזכירך איבדנו את האליפות ואני חושב שלקיץ המזעזע בעונה שעברה יש חלק בזה 

אל דאגה

יש לנו עוד המון זמן

רק צריך קצת סבלנות

כמו בשנים עברו

שתמיד הכל יסתדר

אמרתי את זה מזמן, הרכש הכי טוב למכבי זה מנכ"ל או גורם מיקצועי בכיר אחר !  

ההתנהלות איטית ומחושבת הייתה מאז שמיטש הגיע, אבל בתקופות גורדי או מנספורד ידעת שיש תוכנית מסודרת והם שם לדפוק על השולחן שצריך.

3 דקות לפני, Raumdeuter said:

דסה רצה אירופה בכל מחיר אז זה פחות אשמת מכבי במקרה שלו,אצל דור זו אכן פשלה של מכבי.

מקווה שיאריכו לגררו וקארצב חוזה אבל אין לדעת.

דסה רצה אירופה כשהוא היה עם כרטיס ביד. היה צריכים להציע לו חוזה הרבה לפני.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מאיפה אתה יודע שלא הציעו? דור חתם בזמנו ל4 שנים ללא סעיף יציאה ולהבנתי רצה להשאיר לעצמו את האופציה לצאת לחו"ל ביותר קלות.

הדרך היחידה להרוויח עליו הייתה למכור בקיץ הקודם/בינואר האחרון, למרות שלא זכינו לדעתי עשו טוב שהשאירו אותו עד סיום העונה גם אם זה אומר שעזב ללא תמורה.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דסה רצה אירופה כשהוא היה עם כרטיס ביד. היה צריכים להציע לו חוזה הרבה לפני.

מה דסה עכשיו? היסטוריה רחוקה.

בא שחקן טוב ממנו במילא, להזכירך, דסה חלק גדול מהעונות היה פצוע, אי אפשר היה לבנות עליו במילא, לא היה שווה את הסכומים שביקש.

עם כל הצער שבדבר, אני מקווה שילמדו מהקיץ הזה וימכרו את יוני הפעם שנכניס קצת כסף ולא נאבד גם אותו בחינם, אלא אם כן הוא יסכים להאריך חוזה.

לא יודע מה יהיה ומי יחליף את מי

הקיץ הקודם היה לי פחות ציפיות, החורף בכלל פחות

הקיץ הזה? אני בכלל בחוסר הבנה מה הולך ולאן נושבת הרוח ומה המטרות, אפילו מאוכזב.

לא יודע אם אפשר להגיד על פרץ פאשלה של מכבי. הוא בן 26 וכל החיים שלו משחק פה. זו חתיכת תקופה וזה לא שאיבדנו אותו בגיל 22 בלי תמורה. מאמין שבמשך כל התקופה הזו  הוא קיבל הצעות להארכת חוזה ושדרוגים והוא העדיף להגיע למצב עם כרטיס ביד.  בסוף יש בנאדם בקצה ולא תמיד הכל הולך כמו שרוצים.

גם אי אפשר שלא סחטנו את הלימון הזה כמה שאפשר ולהגיד אז למה משקיעים בשחקני בית. פרץ( לא לבד אבל הרבה בזכותו) תרם למועדון גם מבחינה מקצועית וכלכלית. בוא נגיד שאם היינו אומרים בקיץ שעבר טוב זה סוף חוזה בוא נמכור אותו לא היה אירופה ובטח לא הצלחה באירופה. שלא לדבר על הליגה והגביע אבל זה פחות משפיע בתחום הכלכלי.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

עם כל הצער שבדבר, אני מקווה שילמדו מהקיץ הזה וימכרו את יוני הפעם שנכניס קצת כסף ולא נאבד גם אותו בחינם, אלא אם כן הוא יסכים להאריך חוזה.

לא יודע מה יהיה ומי יחליף את מי

הקיץ הקודם היה לי פחות ציפיות, החורף בכלל פחות

הקיץ הזה? אני בכלל בחוסר הבנה מה הולך ולאן נושבת הרוח ומה המטרות, אפילו מאוכזב.

ליוני יש חוזה לעוד 3 שנים, מכירה שלו לדעתי (בקיץ כזה נוראי) לא צריכה לבוא ממכבי. אם הוא יבקש ותהיה הצעה סבירה אז מניח שזה יקרה בכל מקרה

7 דקות לפני, דקסטר said:

מאיפה אתה יודע שלא הציעו? דור חתם בזמנו ל4 שנים ללא סעיף יציאה ולהבנתי רצה להשאיר לעצמו את האופציה לצאת לחו"ל ביותר קלות.

הדרך היחידה להרוויח עליו הייתה למכור בקיץ הקודם/בינואר האחרון, למרות שלא זכינו לדעתי עשו טוב שהשאירו אותו עד סיום העונה גם אם זה אומר שעזב ללא תמורה.

אם עכשיו כשהוא עם הכרטיס ביד ואחרי עונת שיא הוא שקל ברצינות את ההצעה של מכבי כנראה שלפני שנה ושנתיים הוא היה מסכים כל עוד היו נותנים לו אפשרות לצאת לאירופה. 

הוא הגיע לקיץ שעבר אחרי עונה שלמה שהוא היה פצוע. יכלנו לנצל את זה וזה לא קרה.

בוא נראה אם מכבי לומדים מזה. קארצב, גררו ועוד לא מעט שחקנים מסיימים חוזה בקיץ הבא. אתה חושב שיאריכו להם בזמן הקרוב? 

מגיע לו, אוהב אותו מאוד.

מאחל לו המון בהצלחה!

לי נראה שאם היה מקבל הצעה כמו שבהנהלה הציעו לו לפני כמה ימים בתחילת העונה בערך אז הוא היה מאריך חוזה ונשאר.

ההצעה הגיעה מאוחר מידי.

Just now, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

דאבור

דסה

פרץ

אפילו פשיץ'

יותר מדי שחקנים הולכים בחינם זה מגעיל כבר

פשיץ' זה מצחיק להזכיר אותו, קיבלנו אותו בחינם בשכר של 150K, לא רצה להישאר פה.

דור נתן המון מבחינה מקצועית וזה תורגם להכנסות, עוד מעונת הצ'מפיונס עם מעורבות בשער של זהבי עד לעונה הזו. ממש בסדר עם זה.

לדסה היה חלום שנים לשחק באירופה וביקש סכומים אסטרונומיים.