Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לא בונה על רכש ולא לחוץ אליפויות, יש לנו 24 אליפויות ב-115 שנות קיום אז בניגוד למנטרה שמכבי חייבת אליפות כל שנה עובדתית אנחנו לוקחים אליפות פעם ב5 שנים בקירוב.
סביר להניח שטננבאום, טיבי, ייני, קנדיל, גלזר, ג'ראלדש, קארצב, גולסה ימשיכו,  שזה מעולה כי הם שחקנים קלאס A במונחי ליגת העל. 
יש כמה שחקנים מוכשרים שאפשר לתת להם צ'אנס בסגל, 
בתקוה שנפגע עם זרים טובים במקום אלו שיעזבו (ואם כן אל תתפלאו שזה יקרה אחרי שהעונה כבר תתחיל כהחתמות בדקה ה90), 
הייתי שמח לבן שהר, ניר ביטון, נחמיאס ומעל כולם קניקובסקי אבל איך שזה נראה אם נקבל אחד מהם זה טוב. 
על פניו שזה לא אמור להספיק לאליפות, אבל איביץ' כבר עשה עונה אדירה בנק' פתיחה דומה (אם כי היו לו במחסנית הרבה יותר שחקנים שהבשילו בהשאלות ואפשר היה לקחת אותם ולתת להם להתפוצץ) אז אני לא אומר נואש, אבל גם אם לא ניקח אליפות, מה אני אעשה אקלל את גולדהאר שהחזיר את המועדון שלנו לחיים אחרי תקופה ארוכה וקשה? 
זה מה יש כרגע, נתמוך במי שפה וזהו.
העיקר שמכבי מועדון בריא, מנוהל טוב, הכל משולם בזמן, אין התערבבות של עולם תחתון, תקשורת ועוד סוגי רעלנים בקרית שלום ולטווח הארוך אנחנו נלקט מספיק אליפויות הרבה מעבר לסטטיסטיקה של אליפות ל-5 שנים, אין לי ספק בזה, גם אם יהיו עוד שנה-שנתיים פחות מוצלחות, כל עוד גולדהאר פה אני רגוע לגבי עתיד המועדון, שבשלבים מסויימים עם לוני-רוני- פיליפ חבבו או איך שלא קרא לעצמו, כבר דאגתי מאוד על עצם הקיום שלנו והשיא היה במשחק האחרון שלא יכלו לתת לאבי אפילו את הכבוד לפרוש כמו שצריך אלא נתנו לו דק' בודדות כי היינו בסכנה ממשית לירידית ליגה. 
הרבה בזכות גולדהאר ולפני שניידר והמון תודה לאביב בושינסקי אנחנו לא הפועל היום, זה לא היה כזה רחוק. לא רואה הבדל גדול בין הניסנובים לרוני מאנה עם כל הכבוד. 

@המכבייה אשמח לשמוע את 2 הסנט שלך בנושא גם.

40 דקות לפני, המכבייה said:

כל מה שקורה קורה כי ככה מיטש רוצה. זה לא השתנה. אם היה רוצה אחרת, היה נוהג אחרת. היום, אני אפילו לא יודע מהו הבסיס של הקבוצה. זה מאד מוקצן הפעם.  

מאמין שהשבוע יעלו הילוך, לפחות בגזרת מי שסיים חוזה כמו טיבי וטננבאום

6 דקות לפני, Eli basa said:

לא בונה על רכש ולא לחוץ אליפויות, יש לנו 24 אליפויות ב-115 שנות קיום אז בניגוד למנטרה שמכבי חייבת אליפות כל שנה עובדתית אנחנו לוקחים אליפות פעם ב5 שנים בקירוב.
סביר להניח שטננבאום, טיבי, ייני, קנדיל, גלזר, ג'ראלדש, קארצב, גולסה ימשיכו,  שזה מעולה כי הם שחקנים קלאס A במונחי ליגת העל. 
יש כמה שחקנים מוכשרים שאפשר לתת להם צ'אנס בסגל, 
בתקוה שנפגע עם זרים טובים במקום אלו שיעזבו (ואם כן אל תתפלאו שזה יקרה אחרי שהעונה כבר תתחיל כהחתמות בדקה ה90), 
הייתי שמח לבן שהר, ניר ביטון, נחמיאס ומעל כולם קניקובסקי אבל איך שזה נראה אם נקבל אחד מהם זה טוב. 
על פניו שזה לא אמור להספיק לאליפות, אבל איביץ' כבר עשה עונה אדירה בנק' פתיחה דומה (אם כי היו לו במחסנית הרבה יותר שחקנים שהבשילו בהשאלות ואפשר היה לקחת אותם ולתת להם להתפוצץ) אז אני לא אומר נואש, אבל גם אם לא ניקח אליפות, מה אני אעשה אקלל את גולדהאר שהחזיר את המועדון שלנו לחיים אחרי תקופה ארוכה וקשה? 
זה מה יש כרגע, נתמוך במי שפה וזהו.
העיקר שמכבי מועדון בריא, מנוהל טוב, הכל משולם בזמן, אין התערבבות של עולם תחתון, תקשורת ועוד סוגי רעלנים בקרית שלום ולטווח הארוך אנחנו נלקט מספיק אליפויות הרבה מעבר לסטטיסטיקה של אליפות ל-5 שנים, אין לי ספק בזה, גם אם יהיו עוד שנה-שנתיים פחות מוצלחות, כל עוד גולדהאר פה אני רגוע לגבי עתיד המועדון, שבשלבים מסויימים עם לוני-רוני- פיליפ חבבו או איך שלא קרא לעצמו, כבר דאגתי מאוד על עצם הקיום שלנו והשיא היה במשחק האחרון שלא יכלו לתת לאבי אפילו את הכבוד לפרוש כמו שצריך אלא נתנו לו דק' בודדות כי היינו בסכנה ממשית לירידית ליגה. 
הרבה בזכות גולדהאר ולפני שניידר והמון תודה לאביב בושינסקי אנחנו לא הפועל היום, זה לא היה כזה רחוק. לא רואה הבדל גדול בין הניסנובים לרוני מאנה עם כל הכבוד. 

מסכים. 

16 דקות לפני, Yehudav said:

מדהים שכל שנה אותם תלונות ועוד לא הפנימו שלמיץ' יש את הלוח זמנים שלו. ניחוש מושכל: לא יזוזו דברים בגזרת הרכש עד שלא יתברר סופית מה עם שלושת העוגנים פרץ, סבוריט, יוני. אין מה לעשות, זה הכרחי כדי לדעת לאיזה עמדות להביא זר ובאיזה יספיק הסחלה שיש לליגה להציע. 

אם ג'קי היה מתגמש, דין דוד כבר היה כאן לפני שבוע. כרגע עדין מצנהל מו"מ ולא מחכים לעוגנים (לא יודע לגבי עמדות אחרות)

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

אשאל שוב, מה עם אנגלידס? הוא לא היה האיש של מיטש בארץ?

כבר מזמן לא בארץ, הוא גם יושב בטורונטו

שרון תמם היא סך הכל מנכלי"ת שרוצה להציג מספרים ודוחות רווח איכותיים לבוס הגדול. אני מאוד מקווה שהיא מבינה שאם הקבוצה לא תהיה עם סגל מספיק טוב לאליפות 10,000 מינויים יהיה הישג. כגודל ההשקעה כך גודל ההכנסה וההצלחה.

1 hour ago, snufkin said:

אם ג'קי היה מתגמש, דין דוד כבר היה כאן לפני שבוע. כרגע עדין מצנהל מו"מ ולא מחכים לעוגנים (לא יודע לגבי עמדות אחרות)

זה רק מחזק את מה שאני אומר.דין דוד מיועד לרוטציה.לכן ראינו גם פניה. בכל מה שנוגע לשחקני הרכב זה יחכה עד שיתבהרו העניינים לגבי השלושה.

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

בינתיים ראיתי שדסה עזב אותנו בחינם, פרץ גם בדרך ואולי עכשיו גם סאבוריט. 

לא ראיתי שחיפה או ב"ש מתנהלות ככה וגם לא ראיתי שהן מאבדות שחקנים בחינם. 

הבעיה היא לא על הכמה שקלים, הבעיה היא על הקלות שבה משחררים שחקנים. הרננדס רוצה לעזוב? מקבל. תביא הצעה כספית טובה וקבל את ברכת הדרך. 

יונתן כהן מרגיש שהוא מיצה? (אפשר לחשוב) תביא הצעה כספית כמו שמכבי רוצה (בלי התגמשות וכל החרא הזה) ובהצלחה.

חלאס עם ההתנהלות הזאת. שחקנים מנצלים את זה.

יש לך זיכרון סלקטיבי.

דור פרץ עדיין לא חתם בשום מקום, וגם אם כן הוא עדיין היוצא מהכלל שלא מעיד על הכלל.

סאבוריט לא קשור. הוא זר וסיים חוזה של 3 שנים. מכובד מאוד לזר במכבי.

לפני2 שעות , Yehudav said:

מדהים שכל שנה אותם תלונות ועוד לא הפנימו שלמיץ' יש את הלוח זמנים שלו. ניחוש מושכל: לא יזוזו דברים בגזרת הרכש עד שלא יתברר סופית מה עם שלושת העוגנים פרץ, סבוריט, יוני. אין מה לעשות, זה הכרחי כדי לדעת לאיזה עמדות להביא זר ובאיזה יספיק הסחלה שיש לליגה להציע. 

מדהים שבכל שנה אנחנו מאבדים 8 שחקני מפתח ואנחנו מחכים לראות אם זה נכון.

הפעם אין מקום להמתין יותר מדי והיה צריך לשנות פאזה, כל נושא הרכש היה חייב להחתך.

האמת שמפתיחת החלון יש לי תחושה לא מוסברת וחשש גדול שמלמד זה באמת מה שיבוא.

הוא בינוני מדי למידות שלנו, גם בתור חלוץ רוטציה.

4 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

כחלוץ שלישי זה בסדר

4 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

במקום בלקמן?

הלוז שהכדורגל מכתיב פשוט לא חופף ללוז שלנו. בעיה. מכבי עוד לא החתימה רשמית את המאמן שלה. זה לא על השולחן של ברק יצחקי לדעתי אבל מה אני מבין...