Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Article-724268/

דני פרדה בדרך למכבי תל אביב

544567 הצהובים מוכנים לשלם עבור קשרה המושעה של מכבי פתח תקווה חצי מיליון דולר. הפערים בין הצדדים, אינם משמעותיים

לפני4 שעות , erantheking21 said:

לא שמעת הכל

אמרו בתחילת הפציעה אחד מאנשי הרפואה של מכבי טען שלא צריך לעשות ניתוח ויש לעשות שיקום ולכן הוא לא נותח והפציעה שלו התארכה

אז כן יש לו עילה לתבוע

הוא יתבע את מכבי החוצפן הזה?! מכבי צריכים לתבוע את ההורים שלו. מקבל מליונים על כלום כבר שנתיים וחצי,  הגיע לפה "בריא כסוס" וסיים כד"ר סוס כאשר הבדיחה היא על חשבוננו, 
תחילה הוא היה חולה, אח"כ נפצע, אח"כ חולה במשהו אחר, אח"כ נפצע ממשהו אחר, ואז פשוט הפסיק לטרוח לספר מה קורה ונעלם לגמרי בלי הסבר. 

WHT.jpg

איזה כתבה מבלבלת בONE
אני רואה "מכבי" + צ'יבוטה שקושר לחיפה + ירוק + יענקלה שחר באמצע אז חשבתי "שוב חיפה עם השטויות שלהם על "מכבי"? התעייפתי" 
ואז רואה שזה מכבי מכבי, אנחנו. 
לא סובל את צ'יבוטה על מה שעשה ולא רוצה שידרוך פה אבל אם קיבלתי את שכטר אז איאלץ לקבל גם אותו.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

בספורט 1 כתבו שאולי פאראפה יעבור לאשדוד בטרייד, מההההההההההההההה?!

איכס. לג'קי אסור לתת אפילו את ניקוליץ'.

4 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

העלו ספקולציה, לא מאמין שמכבי יוותרו עליו.

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

שהר אם אני לא טועה עדין תחת חוזה בב"ש לא?

פשוט הושאל לקפריסין העונה כי אלונה הייתה במחזור באותו רגע

מביא אותו קל

לדעתי הם פתרו את זה כבר והוא השתחרר מהחוזה.

6 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

בספורט וואו רשמו שגם גלזר יעבור.

9 דקות לפני, Eli basa said:

WHT.jpg

איזה כתבה מבלבלת בONE
אני רואה "מכבי" + צ'יבוטה שקושר לחיפה + ירוק + יענקלה שחר באמצע אז חשבתי "שוב חיפה עם השטויות שלהם על "מכבי"? התעייפתי" 
ואז רואה שזה מכבי מכבי, אנחנו. 
לא סובל את צ'יבוטה על מה שעשה ולא רוצה שידרוך פה אבל אם קיבלתי את שכטר אז איאלץ לקבל גם אותו.

אין מה להשוות עם שכטר הוא היה פה שחקן בית שנתנו לו הכל ובלי מכבי הוא היה אוסף ברזלים באפריקה. אנשים ככה מחליקים על היציאות והלכלוכים על המועדון והקהל? 

4 דקות לפני, הנדון said:

אין מה להשוות עם שכטר הוא היה פה שחקן בית שנתנו לו הכל ובלי מכבי הוא היה אוסף ברזלים באפריקה. אנשים ככה מחליקים על היציאות והלכלוכים על המועדון והקהל? 

אני לא מחליק כלום למי שהיה אמור להיות ילד חייל בקונגו וכבר קיבל צו ראשון וחתם על מצ'טה ומכבי הצילו לו את החיים ואז הכלב הלך ולכלך על מכבי שהם מועדון של גזענים והמציא קריאות גזעניות שלא היו ולא נבראו ולכן לא נכללו בדו"ח השיפוט\בדו"ח של של הקרן החדשה או איך שלא קוראים להם וגם לא היה שום תיעוד של זה מהמשחק למרבה ההפתעה, 
וזאת בושה בעיניי שאנשים פה רוצים לראות את הכלב הזה במכבי אבל אם הוא יחתום מה אני אעשה? אקלל שחקן מכבי? אני אשים עליו זין בוודאות, הוא לא קיים מבחינתי, אבל לא אתחיל לקלל שחקן מכבי 

הקטע הדפוק הוא שאם דין דוד היה אצלינו ואלמוג אצלם, היינו רוצים טרייד של דוד + כסף על אלמוג.

Just now, פנחס שוף said:

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=316186

שיהיה לנו בהצלחה אם הוא יגיע, לא בטוח שזה יהיה שידוך לטווח ארוך

לא יכול לראות את הפנים של הכלב הזה, יש לו פרצוף דורש סטירה זה משהו בלתי נסבל, 
זה יהיה כתם שחור על המועדון אם הכלב הזה יבוא, 
אבל שוב אני שואל, מה אני אמור לעשות, לקלל שחקן במכבי? 
כרגע אני עסוק בתפילות שהוא יגיע לחיפה ולא לפה.

3 דקות לפני, Eli basa said:

יש מצב שזה אולי משחקי סוכנים ששוב משתמשים בשם של מכבי כדי להעלות את המחיר שלו מול חיפה

לפני1 שעה , אלחנדרו קניג said:

בסדר כבר נתנו עבור 100% קנדיל את מאוויס, יחזקאל, דור ג׳אן וארמלי. ואז זו הייתה עסקה של מנספורד אז האם התלמיד יעלה על מורו שממולו בפינה הדרומית במכנסים צהובים אדומים ג’קי?

יחזקאל עבר בהשאלה.

ארמלי לא היה שווה כלום.

על צ'יבוטה קיבלנו אי זה חצי מיליון יורו.

אני לא חושב שזו עסקה פחות טובה מאלמוג + ברסקי + כסף על דין דוד.

2 דקות לפני, Eli basa said:

לא הבנתי מה הטענה, האיש הוציא קיטור, עבר מאז הרבה מים בנהר

יש הרבה שחקנים שעזבו פה בטריקת דלת וחזרו הוא לא יהיה הראשון ולא האחרון אם זה יקרה.

Just now, erantheking21 said:

לא הבנתי מה הטענה, האיש הוציא קיטור, עבר מאז הרבה מים בנהר

יש הרבה שחקנים שעזבו פה בטריקת דלת וחזרו הוא לא יהיה הראשון ולא האחרון אם זה יקרה.

אל תקטין את מה שהוא עשה בתור הוצאת קיטור
הוא טינף המשיך לטנף לאורך זמן על מכבי שכביכול זה מועדון של גזענים אחרי שהכלב הזה קיבל הכל מהם, 
הוא המציא קריאות גזעניות שלא היו ולא נבראו רק כדי ללכלך גם על הקהל של מכבי ונוסף למועדון עצמו שלטענו גזען. 
אפס מאופס, כלב, שלא ידרוך פה זאת התפילה שלי. 
לצערי אני לא מסוגל לקלל שחקן מכבי אבל בהחלט אתעלם מהנוכחות שלו עד שהנגע הזה יעוף מפה בחזרה לאן שבא ממנו.

2 דקות לפני, Eli basa said:

פייר,אחרי איבוד האליפות והשיטה שפטריק משחק שמתבססת על שחקני כנף ,לדעתי אנחנו לא במקום של לוותר על שחקן כנף ישראלי ברמה שלו, בטח ובטח בהנחה ויוני עוזב. 

חוץ מזה בעניין החלוץ אני מחזיק בדעה לא פופולרית, דין דוד אמנם אחלה של חלוץ ברמה ישראלית אבל להעביר שני שחקנים שאחד מהם הוא מכשרונות העתיד שלנו (אלמוג) זה תמוהה ,בטח שיש אופציות אחרות בשוק כמו למשל בריבו - צעיר יותר,ללא חוזה  ועם מספרים דומים מאוד.

13 דקות לפני, פנחס שוף said:

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=316186

שיהיה לנו בהצלחה אם הוא יגיע, לא בטוח שזה יהיה שידוך לטווח ארוך

הוא פשוט ממש ממש טיפש ונפגע מזה שויתרו עליו

אני לא מבין מה הפתרון שלכם? אין עוד שחקנים. פשוט אין. 

אלטמן נבלה אוהד הפועל, צ'יבוטה בן זונה שלכלך עלינו, דין דוד יהיה נפילה, חלאילה מחבל ובתיה שהר זה רע. 

אז נתקע עם ריקן, אלמוג ובן חיים (למרות שגם הוא לכלך עלינו פעם) כי הם לא שונאים אותנו והכל בסדר איתם? 

זה השוק תקלטו כבר. אין מה לעשות. חזרנו עשור אחורה? אסור שיהיו אקסים של הפועל וכל החרא הזה? 

אותי מעניין שהקבוצה שלי תצליח, פחות מעניין מי משחק פה. לרצות שהוא יהיה בחיפה שגם ככה התקפית מזיינת אותנו זה לרצות שהמועדון יפגע והיריבה תתחזק. 

שחקני כדורגל ברובם הם לא הכי חכמים. צ'יבוטה הוא מהטיפשים שבניהם, יש לנו כמה כאלה גם בקבוצה. זה מה יש.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא מבין מה הפתרון שלכם? אין עוד שחקנים. פשוט אין. 

אלטמן נבלה אוהד הפועל, צ'יבוטה בן זונה שלכלך עלינו, דין דוד יהיה נפילה, חלאילה מחבל ובתיה שהר זה רע. 

אז נתקע עם ריקן, אלמוג ובן חיים (למרות שגם הוא לכלך עלינו פעם) כי הם לא שונאים אותנו והכל בסדר איתם? 

זה השוק תקלטו כבר. אין מה לעשות. חזרנו עשור אחורה? אסור שיהיו אקסים של הפועל וכל החרא הזה? 

אותי מעניין שהקבוצה שלי תצליח, פחות מעניין מי משחק פה. לרצות שהוא יהיה בחיפה שגם ככה התקפית מזיינת אותנו זה לרצות שהמועדון יפגע והיריבה תתחזק. 

שחקני כדורגל ברובם הם לא הכי חכמים. צ'יבוטה הוא מהטיפשים שבניהם, יש לנו כמה כאלה גם בקבוצה. זה מה יש.

לא מכיר בכלל את דין דוד ולא אמרתי כלום נגד ההבאה שלו, אין לי דעה לגבי שחקן שלא ראיתי 
אני בעד הבאה של בן שהר ואומר את זה כבר הרבה זמן
לעולם לא אמרתי על חלאילה שהוא מחבל ולא אגיד דבר כזה בחיים

צ'יבוטה כלב בן כלב וזאת בושה גדולה אם הוא יגיע לפה, 
אבל גם אז אצטרך לנשוך שפתיים ולספוג את הכתם הזה. אקלל אותו עד הרגע שהוא יוצא רשמית, אעצור ואז אחזור לקלל אותו ברגע שישוחרר רשמית מהרה בימינו אמן ואמן.