Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, המכבייה said:

כן, העבודה פשוט נחלקה למספר אנשים(תמם בניהם). העבודה לא נעלמה או פחתה. לדעתי אפילו גדלה. ברור שהיא לוקחת חופש שנתי, כמו כל שכיר. 

"תהליך של רכש"- החשוב ביותר זה האישור של מיטש. מי אמר שיצחקי או אחרים לא עובדים? איך הגעת לזה? 

כשכתבת לפני כמה הודעות שבמילא תמם או יצחקי לא עבדו קשה- זה לא להבין את מהות עבודתה. 

אני לא אמרתי שכולם בחופש, יוזר אחר אמר שגולדהאר נותן על זה דגש והגבתי לו. אין לי מושג מה קורה. 

הכוונה שלי לא הייתה שתמם ויצחקי מגרבצים בכל העונה. התכוונתי שמבחינה מקצועית הם לא תורמים יותר מדי במהלך העונה ככה שזה לא יותר מדי קריטי מתי הם יקחו חופש.

21 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

רעיון לא רע האמת

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/ligat-haal/article/671650/

אמ;לק - בן שהר

אני שנתיים מפמפם אותו פה

אחלה חלוץ, אם שכטר עוזב, כבר מחר הוא היה פה בתור חלוץ שני

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא אמרתי שכולם בחופש, יוזר אחר אמר שגולדהאר נותן על זה דגש והגבתי לו. אין לי מושג מה קורה. 

הכוונה שלי לא הייתה שתמם ויצחקי מגרבצים בכל העונה. התכוונתי שמבחינה מקצועית הם לא תורמים יותר מדי במהלך העונה ככה שזה לא יותר מדי קריטי מתי הם יקחו חופש.

נחזיק אצבעות להיענות מהירה מקנדה והתאמה ללוז שהכדורגל מכתיב. זה הכי חשוב. 

וואלה מבאס שמכרנו בעד נזיד עדשים את קניקובסקי, אליאל פרץ ואור דסה ונתקענו עם פנסיונר סרבי ודן ביטון ב1.4 מליון. מקווה שמכבי למדו את הלקח שאסור לוותר על שחקני בית כ"כ בקלות.

15 דקות לפני, erantheking21 said:

אני שנתיים מפמפם אותו פה

בהחלט בעד, חלוץ טוב לרוטציה.

21 דקות לפני, erantheking21 said:

אני שנתיים מפמפם אותו פה

לגמרי שכטר משודרג

1 דקה לפני, R24 said:

גיא מלמד מסיים חוזה בסקוטלנד הייתי מנסה לחטוף אותו, לדעתי אחלה חלוץ ישראלי לסגל.

הבנתי שיש לו הצעות מאנגליה מהליגה השניה.

לפני1 שעה , R24 said:

וואלה מבאס שמכרנו בעד נזיד עדשים את קניקובסקי, אליאל פרץ ואור דסה ונתקענו עם פנסיונר סרבי ודן ביטון ב1.4 מליון. מקווה שמכבי למדו את הלקח שאסור לוותר על שחקני בית כ"כ בקלות.

רוצה להבין את הלך הרוח- עברנו שלוש עונות מופלאות עם שילוב שיא של שחקני בית. אתה מצפה שמכבי תשמור לעצמה תעודות ביטוח אינסופיות(עם לא מעט סימני שאלה) לנצח? מה עם השחקנים עצמם? עד מתי אתה רוצה לכבול אותם למכבי, עד גיל 27? אין להם רצונות? ומה עם הדורות אחריהם?

הרכש הראשון והכי חשוב צריך להיות מנהל מקצועי, מישהו בכיר שיוביל תכניות מקצועיות ושיידע להתמודד וללחוץ על גולדאר. לא מרגיש שיש אחד כזה היום בקריית שלום.

9 דקות לפני, shaif said:

הרכש הראשון והכי חשוב צריך להיות מנהל מקצועי, מישהו בכיר שיוביל תכניות מקצועיות ושיידע להתמודד וללחוץ על גולדאר. לא מרגיש שיש אחד כזה היום בקריית שלום.

מאוחר מדי...

מיץ' כבר לא נותן חוזים כאלה (יכול להיות שבצדק ) אבל מרגיש שלדור פרץ מגיע את החוזה הגדול הזה שהוא מחפש ( כמו שקיבלו מיכה וטיבי בזמנו )

11 דקות לפני, yello said:

מיץ' כבר לא נותן חוזים כאלה (יכול להיות שבצדק ) אבל מרגיש שלדור פרץ מגיע את החוזה הגדול הזה שהוא מחפש ( כמו שקיבלו מיכה וטיבי בזמנו )

לא חושב שיהיו עוד חוזים כאלו במכבי. רק לזהבי אם וכאשר

36 דקות לפני, shaif said:

Screenshot_20210608-205139_Instagram.jpg

31 דקות לפני, yello said:

אם יש שחקן שראוי לחוזה כזה זה דור. צריך להתאבד עליו. זה נס שבכלל הוא מוכן להישאר. 

12 דקות לפני, snufkin said:

נראה שיש דיבור רציני לגבי עסקת דין דוד. גם רז אמיר מפרסם. מעניין אם וכאשר, מי יהיו השחקנים שנעביר תמורתו

פיבן וברסקי/אלטמן? 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

חנצ'יס וגויאגון בהעברה? כי לא נראה לי שדובר על השאלה

צחקתי, פשוט מהיכרות עם ג'קי נראה לי שהוא ירצה שחקנים שיוכל למכור לאלונה / לנשיא עוד שנתיים.

פיבן/ ברסקי יכולים לשחק בהפועל / ביתר ולא עם יציעים ריקים באשדוד, לא רואה את זה קורה.

1 דקה לפני, yello said:

צחקתי, פשוט מהיכרות עם ג'קי נראה לי שהוא ירצה שחקנים שיוכל למכור לאלונה / לנשיא עוד שנתיים.

פיבן/ ברסקי יכולים לשחק בהפועל / ביתר ולא עם יציעים ריקים באשדוד, לא רואה את זה קורה.

לא בטוח שעדיף לשחק בבית''ר/הפועל מאשר באשדוד לפי השנים האחרונות. 

לא רואה עוד שחקנים חוץ מהשלישייה הזאת שמצד אחד נסכים לתת אותם ומצד שני אשדוד ירצו אותם כחלק מהעסקה. 

לדעתי בכלל מדובר בפרסום של גורם באשדוד במטרה להעלות את המחיר שלו ולעקוץ את אלונה עוד קצת.

אם כבר עסקה עם אשדוד, אז הייתי הולך בגדול.

חוץ מדין דוד הייתי מביא את כנען, יודע שאני חי בסרט.

כבר ניסנו כמה פעמים לבצע עסקאות עם בן זקן ואף פעם לא הצלחנו