Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

12 דקות לפני, erantheking21 said:

היה לנו אותו במחיר זול יחסית לפני 3 שנים, חבל שלא הבאנו אותו 

הוא באמת שווה כל שקל

לפני שלוש שנים לא יכולנו לשלם שקל והיו לנו צרכים אחרים. 

לא מדברים על זה אבל אנחנו די מסונדלים מבחינת הזרים.

כרגע יהיו זרים בעמדות - מגן ימני, בלם, מגן שמאלי, גררו ויש מקום רק ל2 זרים וגם אז הם לא באמת יכולים לשחק ביחד (מותר רק 5 על הדשא).

החוד שלנו פשוט מרוקן לגמרי (צריך להביא 3 חלוצים, ויוני 90% עוזב ואנחנו נשארים בכנפיים עם חוזז טבח וגררו) ויש לנו רק 2 מקומות לזרים וגם הם לא יכולים לשחק ביחד וכל משחק אחד אחר יהיה בחוץ. כלומר אפשר להביא עוד זר אחד אמיתי להרכב ועוד זר מחליף (שכנראה יהיה פארפה). אם זהבי לא מגיע ופותר את הפלונטר אנחנו בבעיה קשה בהתקפה גם בעונה הבאה.

14 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

כרגע יהיו זרים בעמדות - מגן ימני, בלם, מגן שמאלי, גררו ויש מקום רק ל2 זרים וגם אז הם לא באמת יכולים לשחק ביחד (מותר רק 5 על הדשא).

החוד שלנו פשוט מרוקן לגמרי (צריך להביא 3 חלוצים, ויוני 90% עוזב ואנחנו נשארים בכנפיים עם חוזז טבח וגררו) ויש לנו רק 2 מקומות לזרים וגם הם לא יכולים לשחק ביחד וכל משחק אחד אחר יהיה בחוץ. כלומר אפשר להביא עוד זר אחד אמיתי להרכב ועוד זר מחליף (שכנראה יהיה פארפה). אם זהבי לא מגיע ופותר את הפלונטר אנחנו בבעיה קשה בהתקפה גם בעונה הבאה.

או לחילופין - פתרון ישראלי לעמדת הבלם. ויש כאלו

17 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

אין סיבה להביא זר על תקן מחליף, במיוחד שיש אירופה. תביא 6 זרים ברמה גבוהה ולפחות אחד מהם ככל הנראה לא יפגע או יפצע לאורך העונה. 

זה לא יקרה כמובן, אבל מדבר באופן כללי.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין סיבה להביא זר על תקן מחליף, במיוחד שיש אירופה. תביא 6 זרים ברמה גבוהה ולפחות אחד מהם ככל הנראה לא יפגע או יפצע לאורך העונה. 

זה לא יקרה כמובן, אבל מדבר באופן כללי.

מסכים. תביאו שישה זרים ונסתדר. 

דווקא בחוד אני קצת יותר שלם עם גררו פלוס שהר ודוד נגיד. אם זהבי איכשהו נוחת פה אנחנו בכלל מסודרים.

חייבים זר לכנף אולי אפילו שניים.

5 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אין.

יש לנו את טיבי בלטקסה ייני ופיבן.

הייתי שמח לבלם זר, אבל אני יכול לחיות עם הציוות הזה יחסית בשלום.

מצד שני כרגע שחקני ההתקפה שלנו הם גררו, חוזז, אילון וטל שזה רע וחסר מאוד. 

גם לדור פרץ צריך מחליף. 

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

יש לנו את טיבי בלטקסה ייני ופיבן.

הייתי שמח לבלם זר, אבל אני יכול לחיות עם הציוות הזה יחסית בשלום.

מצד שני כרגע שחקני ההתקפה שלנו הם גררו, חוזז, אילון וטל שזה רע וחסר מאוד. 

גם לדור פרץ צריך מחליף. 

ולמעט משחק אחד ספגת בכל הפלייאוף שערים עם אותו גול עלוב שחוזר על עצמו בנייחים, חייב בלם זר וצריך להשקיע את מירב המאמצים באחד שגם יעשה את ההבדל כמו אמאדור וקרלוס.

12 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אין.

בן ביטון משחק בלם ועושה את זה טוב מאוד, בטח יחסית לרמה של ליגת העל. נחמיאס יכל להגיע בקונסטלציה מסויימת. ויש גם פתרונות בתוך הסגל, ייני, בלטסקה, פיבן, גלזר.

כרגע, ובהתחשב בזה שיונתן ימכר כנראה, אם לא נמצא פיתרון ישראלי להתקפה של לפחות שחקן אחד משדרג אחד (ואני לא רואה כזה חוץ מציבוטה ולא רואה מצב שהוא יגיע אלינו) - לדעתי חשוב יותר לשפר את ההתקפה עם 2 זרים חדשים (חלוץ וכנף)

3 דקות לפני, snufkin said:

בן ביטון משחק בלם ועושה את זה טוב מאוד, בטח יחסית לרמה של ליגת העל. נחמיאס יכל להגיע בקונסטלציה מסויימת. ויש גם פתרונות בתוך הסגל, ייני, בלטסקה, פיבן, גלזר.

כרגע, ובהתחשב בזה שיונתן ימכר כנראה, אם לא נמצא פיתרון ישראלי להתקפה של לפחות שחקן אחד משדרג אחד (ואני לא רואה כזה חוץ מציבוטה ולא רואה מצב שהוא יגיע אלינו) - לדעתי חשוב יותר לשפר את ההתקפה עם 2 זרים חדשים (חלוץ וכנף)

ניר ביטון עם חוזה עד 2023 מוערך ב- 700 אלף פאונד. זה לא בתקציב של אף קבוצה ישראלית ולא ריאלי(ויהיה גם סכום העברה). 

14 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

ולמעט משחק אחד ספגת בכל הפלייאוף שערים עם אותו גול עלוב שחוזר על עצמו בנייחים, חייב בלם זר וצריך להשקיע את מירב המאמצים באחד שגם יעשה את ההבדל כמו אמאדור וקרלוס.

שמע אני רוצה חלוץ ברמה של וידאר, בלם ברמתו של אמאדור, שחקן כנף כמו וואקמה, מגנים כמו סאבוריט וגראלדש, מחליף לפרץ כמו פרץ רק בנוכרי ואפילו קשר כמו שרי.

אבל יש מגבלת זרים, תקציב ואנחנו בקיץ של מהפיכה אם נרצה או לא נרצה.

אשמח לבלם זר, אבל מכל העמדות שציינתי זאת לטעמי העמדה הכי פחות דחופה. האיכות בהתקפה שלנו כל כך נמוכה כרגע בייחוד בכנפיים שאני לא אבכה אם נסתדר עם טיבי את בלטקסה שנה הבאה.

5 דקות לפני, המכבייה said:

ניר ביטון עם חוזה עד 2023 מוערך ב- 700 אלף פאונד. זה לא בתקציב של אף קבוצה ישראלית ולא ריאלי(ויהיה גם סכום העברה). 

הוא אמר שכסף זה לא הדבר הכי חשוב לו כרגע ככה שאני מאמין שהוא יתפשר. 

לפי מה שאומרים יכול להיות שסלטיק תתפשר במחיר, כי המעמד שלו שם ירד והוא משחק שם שנים, אז הם לא יעמדו בדרכו. 

28 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

חבר'ה, ניר ביטון שחקן גמור.

זה כמו להביא את ניקוליץ' הישראלי, מלא פציעות, לא נראה אותו משחק הרבה, אם בכלל.

הדבר האחרון שאנחנו צרכים זה שחקן שמרוויח יותר מחצי מיליון יורו ומשחק עשרה משחקים בעונה

32 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא אמר שכסף זה לא הדבר הכי חשוב לו כרגע ככה שאני מאמין שהוא יתפשר. 

לפי מה שאומרים יכול להיות שסלטיק תתפשר במחיר, כי המעמד שלו שם ירד והוא משחק שם שנים, אז הם לא יעמדו בדרכו. 

לא ראיתי מה שהוא אמר אבל גם התפשרות מאד גדולה של כל הצדדים לא הופכת את זה לריאלי. במספרים- מרוויח 3.5 מיליון שקל בשנה ותיהיה גם העברה(מוערך ב1 יורו בטרנספר מרקט). בחייאת.

11 דקות לפני, kutomer said:

הדבר האחרון שאנחנו צרכים זה שחקן שמרוויח יותר מחצי מיליון יורו ומשחק עשרה משחקים בעונה

בדיוק.

בגלל זה אני נגד להביא אותו אם באמת זאת היתה אופציה.

לפני הפציעה שהשביתה אותו במשך שנה הוא היה שחקן טוב, סלטיק לא סתם מוותרת עליו ככה בקלות.

13 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

בדיוק.

בגלל זה אני נגד להביא אותו אם באמת זאת היתה אופציה.

לפני הפציעה שהשביתה אותו במשך שנה הוא היה שחקן טוב, סלטיק לא סתם מוותרת עליו ככה בקלות.

זה מכבי, כך א כך הוא יפספס חצי עונה, אז לפחות שיהיה שחקן שנותן חצי עונה טובה 
אומרים שניקוליץ' הגיע לפה עם גליון רפואי נקי ומאז שיחק 13 דקת בשנתיים וחצי חחח