Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

7 דקות לפני, המכבייה said:

הוא פה שנתיים וחצי והחוזה הוא לעוד שנתיים. 

יותר קל להתנתק מהוט מלהשתחרר מהחוזה שלו, מה זה? 

10 דקות לפני, המכבייה said:

אני(וגם אתה) לא רוצה שעיתונאים יחטטו לי בקבוצה ואני לא חושב שיש שם יותר מידי בשר בכל מקרה. לדעתי ההסבר לזה הוא שתי פציעות שלא קשורות אחד לשניה ועיניני ביטוח. אם מכבי שותקת, כנראה שככה צריך. 

מציין ולא פעם ראשונה- ניקוליץ היה הרכש הכי מתוקתק של מכבי מזה שנים. זר שחתם לחלון של ינואר, הגיע חודש קודם כדי להתאקלם, מאנספורד ואיביץ חתומים על זה, כשכבר היית בפור יפה במקום הראשון והיה נראה שמכבי חושבת על העתיד שלה. והוא ללא עבר של פציעות, העברה חופשית ואיביץ רצה(וכמו שמיכה נראה עונה אחרי, גם ניתן להבין למה). 

9 דקות לפני, המכבייה said:

הוא פה שנתיים וחצי והחוזה הוא לעוד שנתיים. 

עיתונות צהובה, המצאות, שקרים, נסיון ליצור סתם בלגן וסכסוכים - כן, בהחלט אני לא רוצה שיעשו למכבי.

להבין איך הגענו למצב שיש פה 3 שנים שחקן שבקושי שיחק 17 דקות - בהחלט הייתי רוצה שמישהו יחקור את זה. 

לך תעשה ראיון עם השחקן לפחות, משהו, אני לא מבין, אין אף עיתונאי שזה לא מדגדג לו להיכנס לעומק הסיפור הזה? 

בסוף הוא יישאר פה עד סוף החוזה וזה בכלל יהיה הזיה.

9 דקות לפני, Krishi said:

עיתונות צהובה, המצאות, שקרים, נסיון ליצור סתם בלגן וסכסוכים - כן, בהחלט אני לא רוצה שיעשו למכבי.

להבין איך הגענו למצב שיש פה 3 שנים שחקן שבקושי שיחק 17 דקות - בהחלט הייתי רוצה שמישהו יחקור את זה. 

לך תעשה ראיון עם השחקן לפחות, משהו, אני לא מבין, אין אף עיתונאי שזה לא מדגדג לו להיכנס לעומק הסיפור הזה? 

בסוף הוא יישאר פה עד סוף החוזה וזה בכלל יהיה הזיה.

ברור שזה סיפור מקומם ומעצבן בעניין האישי שלנו. ברור. אבל עדיף ככה מאשר כותרות על כותרות ותחקירים על שחקן שלא תרם לנו כלום ומין הסתם היה שם פיתרון כלכלי עם ביטוח וכאלה. ניקוליץ לא התלונן, מכבי לא רגזה, כנראה שזה עיניני ביטוח ובאד לאק מטורף לו ולנו. מה אפשר לעשות? בגדול? זאת טרגדיה ספורטיבית ענקית שלו(וקצת שלנו אבל הסתדרנו). 

26 דקות לפני, המכבייה said:

ברור שזה סיפור מקומם ומעצבן בעניין האישי שלנו. ברור. אבל עדיף ככה מאשר כותרות על כותרות ותחקירים על שחקן שלא תרם לנו כלום ומין הסתם היה שם פיתרון כלכלי עם ביטוח וכאלה. ניקוליץ לא התלונן, מכבי לא רגזה, כנראה שזה עיניני ביטוח ובאד לאק מטורף לו ולנו. מה אפשר לעשות? בגדול? זאת טרגדיה ספורטיבית ענקית שלו(וקצת שלנו אבל הסתדרנו). 

יש עוד הרבה שאלות שאני לא מצליח למצוא להן תשובה. 

למה מכבי רשמו אותו בינואר העונה לאירופה ולליגה למשל? מה הצפי שלהם לחזרה שלו, חודש, חודשיים, חצי שנה? 

45 דקות לפני, Keano said:

יש עוד הרבה שאלות שאני לא מצליח למצוא להן תשובה. 

למה מכבי רשמו אותו בינואר העונה לאירופה ולליגה למשל? מה הצפי שלהם לחזרה שלו, חודש, חודשיים, חצי שנה? 

אתה חושב שהוא יכול לחזור? 

פחות מעניין אותי מהפציעה אלא מאורך הפציעה

איך יתכן שבן אדם נפצע בגיד יעדר שנה וחצי למשל? פציעה של 4-5 חודשים גג...משהו פה לא נראה לי לגביו , להערכתי הפציעה שלו מאוד מזכירה את עזרן, הוא הגיע לפה פצוע פשוט ומכבי לא אבחנו את זה מראש וזאת הסיבה למה לא מדברים על זה.

קראתי פעם כתבה על איזה אחד בברזיל שלא באמת ידע לשחק כדורגל אבל איכשהו העביר קריירה (הוא כל הזמן היה "פצוע"), מתחיל לחשוב שזה מה שהיניב עזרנוביץ׳ הזה עושה לנו. 

10 דקות לפני, YoniC said:

קראתי פעם כתבה על איזה אחד בברזיל שלא באמת ידע לשחק כדורגל אבל איכשהו העביר קריירה (הוא כל הזמן היה "פצוע"), מתחיל לחשוב שזה מה שהיניב עזרנוביץ׳ הזה עושה לנו. 

ובלקמן מה איתו?

48 דקות לפני, YoniC said:

קייזר קראו לו

כבר העליתי את התמונה שלו הרבה פעמים בהקשר לניקוליץ'.

שניקוליץ חתם פורסם שאורך החוזה עומד על 4.5 שנים (יוני 2023) אבל על פי הטרנספרמרקט החוזה של ניקוליץ מסתיים בקיץ הבא. אני בוחר להאמין לטרנספר, אתר של צדיקים.

לפי מה שאני מבין מיטש מאמין בקבוצה הנוכחית ולא רואה צורך לחזק את הקבוצה מה גם שיש מושאלים מוכשרים (עידו שחר, חנציס גלזר וכו') שיכולים לחזור מהשאלה ולחזק אל המועדון.

כמובן שאם שחקן כמו דור פרץ או יונתן כהן ימכרו לא מן הנמנע שיגיע חיזוק מבחוץ במקומם.

יעשו מאמצים גם להאריך חוזה לסבוריט - חשוב.

Just now, Sawyer said:

לפי מה שאני מבין מיטש מאמין בקבוצה הנוכחית ולא רואה צורך לחזק את הקבוצה מה גם שיש מושאלים מוכשרים (עידו שחר, חנציס גלזר וכו') שיכולים לחזור מהשאלה ולחזק אל המועדון.

כמובן שאם שחקן כמו דור פרץ או יונתן כהן ימכרו לא מן הנמנע שיגיע חיזוק מבחוץ במקומם.

זה ידוע עוד מDAY 1 הרי זה כל השאיפה של מיץ', הוא לא השקיע בכל הצעירים האלה להביא שחקנים מבחוץ...אבל לצערי הרב גם הוא יודע שהפעם זה לא יספיק, הכל נזיל כרגע מה שאתה אומר זה מה שיהיה, אבל מיץ' מחר יכול לקום בבוקר והחליט שאולי באמת צריך רכש אחד או שניים.

לפני7 שעות , המכבייה said:

אתה חושב שהוא יכול לחזור? 

ככל שעובר הזמן והוא לא מתאמן אפילו הסיכוי יורד. אם הייתי יודע מה בדיוק הפציעה אולי היה אפשר להשוות למקרים אחרים. 

אפשר להתעודד.

אחרי שהקיץ הזה יגמר, ישארו לנו רק עוד שלושה חלונות בהם משתמשים גנריים תוהים בינם לבין עצמם מה הפציעה של ניקוליץ' והאם הוא יכול לחזור.

1 hour ago, Sawyer said:

בגלל כל הפניות בפרטי אני מחדד,  מיטש לא נגד רכש. יש לפחות שחקן חופשי אחד ישראלי בליגה שמכבי תנסה להחתים הקיץ (לצערי אנחנו לא נלחמים עליו לבד) ובנוסף אני בטוח בוודאות (גם בלי שיגידו לי) שאם תיפול הזדמנות עם זר חופשי בחינם שיגיע ללא סכום העברה ומתאים למועדון - ייתכן ויגיע.

לא הבנתי 

הרווחנו סכומי כסף משמעותיים 

הזרים בחינם הם לא תמיד הפיתרון הכי טוב

לדעתי צריכים ויכולים לרכוש שחקנים שיכולים לעשות הבדל בין אם ישראלים ובין אם זרים 

אחרת אני רואה את חיפה לוקחת אליפות גם בשנה הבאה 

הם הולכים להשתדרג גם מעבר לסגל הנוכחי שיש להם שהוא גם ככה לטעמי יותר טוב משלנו בטח בחלק ההתקפי

27 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

לא הבנתי 

הרווחנו סכומי כסף משמעותיים 

הזרים בחינם הם לא תמיד הפיתרון הכי טוב

לדעתי צריכים ויכולים לרכוש שחקנים שיכולים לעשות הבדל בין אם ישראלים ובין אם זרים 

אחרת אני רואה את חיפה לוקחת אליפות גם בשנה הבאה 

הם הולכים להשתדרג גם מעבר לסגל הנוכחי שיש להם שהוא גם ככה לטעמי יותר טוב משלנו בטח בחלק ההתקפי

לדעתי אם לא נעשה חריש עמוק ונביא שישה זרים תותחים זה העשור של חיפה.

לא כדאי לחכות עם המלטדאון לפחות להמשך הקיץ?

לפני10 שעות , Eli basa said:

שיסלחו לי מכבי אני לא אוכל את הסיפור הזה של העמוד והתמונות שהוא מעלה עם גופייה הפוכה צולע על חוף הים. 
איזה הוכחה יש לנו שזה באמת ניקוליץ'? מישהו ראה אותו ואת השחקן שהגיע ויכול להשוות בניהם? יש בדיקת דם? DNA? 
מישהו פעם ראה אותו ברחוב? הוא הולך לסופר לקנות מצרכים? מטייל? יושב במסעדות? מתחיל עם בחורות? יורד עם הכלב? זורק את הזבל? 
לא יכול להיות שהבנאדם פה שנתיים וחצי ואין עדות למפגש איתו, יש יותר עדויות על מפגש עם חייזרים בארה"ב בשנתיים וחצי האלו מאשר מפגשים עם ניקוליץ'. 

יש לי הוכחה, חתימה שלו על צעיף לילד, האמת שהוא הסתכל עלינו מוזר, מה שגם אני אחתום?