Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

ממש מבאסת אותי הארכת החוזה לטבח.

בעיניי שחקן צריך להרוויח חוזה במכבי, והוא ממש לא הרוויח את זה. אמנם ניכר שהוא מאוד רוצה, אבל בפועל במשחקים ששיחק הוא הוכיח שהוא פשוט לא ברמה. זה לא משנה שהוא משמעותי בחדר ההלבשה ולא מצפה לשחק המון. לא ברור לי איזו יכולת המועדון מצפה שהוא ישיג בעונה הבאה.

באופן כללי, היחידים מכל השחקנים המבוגרים שהוכיחו שהם שווים הארכת חוזה הם שרן וטיבי. אין סיבה להשאיר את השאר כי הם משמעותיים לחדר ההלבשה, בטח לא על חשבון שחקנים צעירים. 

2 דקות לפני, duss21 said:

בעיניי שחקן צריך להרוויח חוזה במכבי, והוא ממש לא הרוויח את זה. 

יצחקי דואג?

1 דקה לפני, duss21 said:

בעיניי שחקן צריך להרוויח חוזה במכבי, והוא ממש לא הרוויח את זה. אמנם ניכר שהוא מאוד רוצה, אבל בפועל במשחקים ששיחק הוא הוכיח שהוא פשוט לא ברמה. זה לא משנה שהוא משמעותי בחדר ההלבשה ולא מצפה לשחק המון. לא ברור לי איזו יכולת המועדון מצפה שהוא ישיג בעונה הבאה.

באופן כללי, היחידים מכל השחקנים המבוגרים שהוכיחו שהם שווים הארכת חוזה הם שרן וטיבי. אין סיבה להשאיר את השאר כי הם משמעותיים לחדר ההלבשה, בטח לא על חשבון שחקנים צעירים. 

חוזיהם של שחקני הקבוצה טל בן חיים, מאור קנדיל, מתן חוזז, מתן בלטקסה, דניאל פרץ, מייקל צ'ילאקה, תומר מכלוף, נובאטוס מירושי, תמיר ועמית גלזר הוארכו בהתאם לאופציה בחוזיהם.

זה אומר שהוא שיחק את מספר המשחקים הדרוש להארכת חוזה אוטומטית, אתה יודע שהדברים נזילים בכדורגל....אם מכבי תמצא שחקן יותר טוב זה לא אומר במאה אחוז שהוא ישאר.

19 דקות לפני, erantheking21 said:

חוזיהם של שחקני הקבוצה טל בן חיים, מאור קנדיל, מתן חוזז, מתן בלטקסה, דניאל פרץ, מייקל צ'ילאקה, תומר מכלוף, נובאטוס מירושי, תמיר ועמית גלזר הוארכו בהתאם לאופציה בחוזיהם.

זה אומר שהוא שיחק את מספר המשחקים הדרוש להארכת חוזה אוטומטית, אתה יודע שהדברים נזילים בכדורגל....אם מכבי תמצא שחקן יותר טוב זה לא אומר במאה אחוז שהוא ישאר.

זה אומר שמימשו את האופציה עליו...

Just now, מכביסט לעד said:

זה אומר שמימשו את האופציה עליו...

לא , זה אומר שהאופציה הוארכה אוטומטית בהתאם למספר משחקים שהיה לו...(כל שחקן היה לו משהו אחר, לטל בן חיים היה אופציה לפי מספר משחקים וכנראה שזה חייב אותנו לממש את האופציה)

1 hour ago, מכביסט לעד said:

השאלה אם גם היכולות ההתקפיות שלו טובות. 

מודה שלא ראיתי אותו מספיק כדי לדעת עד כמה הוא טוב שם, אבל נראה לי שהוא כבר די הפך לבלם והוא נראה מתאים לתפקיד הזה. גם כמעט בכל פעם שסאבוריט לא שיחק דוידזאדה החליף אותו ולא בלטקסה, אז אולי זה אומר משהו.

בהחלט. בשתי עונות בבני יהודה כבש 3 ובישל 8 (64 משחקים כמגן(

27 דקות לפני, erantheking21 said:

לא , זה אומר שהאופציה הוארכה אוטומטית בהתאם למספר משחקים שהיה לו...(כל שחקן היה לו משהו אחר, לטל בן חיים היה אופציה לפי מספר משחקים וכנראה שזה חייב אותנו לממש את האופציה)

אני לא בטוח. זה לא צוין ברשמי של מכבי.

לפי רז אמיר את ההארכות חוזה שהתחדשו אוטומטית מכבי לא פירסמה (הרננדס וייני), כי זה ידוע. 

בשאר המקרים היו צריכים לממש את האופציה.

1 דקה לפני, thunderbolt said:

שחקנים מעניינים שמסיימים חוזה עוד חודש (חוץ מנחמיאס):

סינטיהו סולליך

תאי בריבו

עומרי אלטמן

אדי גוטליב

יוג'ין אנסה

חוץ מבריבו לא רואה אחד שיכול לעזור. אולי אלטמן, אבל הוא בן זונה.

1 hour ago, דקסטר said:

יצחקי דואג?

לא נראה לי ואין לי שום יסוד להניח דבר כזה. וגם אם יצחקי היה רוצה, לא נראה לי שהוא היה נשאר אם פאטריק לא היה רוצה.

בעיניי יותר מעיד על שמרנות / קבעון מחשבתי. לא רואה סיבה שטבח יציג בעונה הבאה יכולת יותר טובה משהציג העונה.

57 דקות לפני, erantheking21 said:

לפי מה שהבנתי הוא לא הגיע למכסת הדקות והחוזה לא חודש אוטומטית. מימשו אופציה, כמו שאר השחקנים.

הביקורת כלפי מדיניות הרכש של מכבי מגוחכת בעיניי, ההיסטוריה של השנים האחרונות מוכיחה שהחלטות מתקבלות במקצועיות בלבד. מכלול הסיבות נשגב מהבנתנו נוכח המידור של הקהל והתקשורת מהאימונים והמועדון באופן כללי, וטוב שכך. הסימן הכי בולט לכך היה שטענו שיורדי דואג להאריך חוזה ליצחקי מסיבות לא ענייניות,  בפועל - קבלנו את יצחקי כדמות מפתח אפילו לאחר הפרישה. אז די. אח"כ אתם מורידים את הכובע ומתנצלים ששפטתם בלי שראיתם את כל התמונה. פשוט תנו אמון במי שמצדיק את זה. זה נכון לגבי בן חיים השנה, זה נכון לגבי טיבי בעבר וכו וכו, פשוט לא בזה צריך להתעסק. תתעסקו בלשנוא את אצילי.

11 דקות לפני, duss21 said:

בעיניי יותר מעיד על שמרנות / קבעון מחשבתי. לא רואה סיבה שטבח יציג בעונה הבאה יכולת יותר טובה משהציג העונה.

והאמת? זה אפילו יותר מדאיג, אבל גם לא מפתיע לאור מה שראינו מפטריק.