Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

14 דקות לפני, Dalembert said:

נדמה לי שיש לו עוד עונה, למרות שפורסם לא מזמן שהוא רוצה רק ב"ש 

לא יודע אם זו דעה לא פופולרית, אבל אני חושב שהוא אחלה של שחקן הגנה. בטח יותר טוב מדודזאדה. משאיר אותו קל.

15 דקות לפני, avich15 said:

לא יודע אם זו דעה לא פופולרית, אבל אני חושב שהוא אחלה של שחקן הגנה. בטח יותר טוב מדודזאדה. משאיר אותו קל.

איתך 

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

צ'יבוטה רוצה רק חיפה וגם הראה את זה. הוא שונא אותנו בדם.

הוא פשוט קצת טיפש ולקח ללב את זה שויתרו עליו. לא חושב שיש משהו מעבר לזה, הייתי שמח אם יבוא. 

Just now, Dalembert said:

הוא פשוט קצת טיפש ולקח ללב את זה שויתרו עליו. לא חושב שיש משהו מעבר לזה, הייתי שמח אם יבוא. 

גם אני הייתי רוצה שיבוא, אבל הוא לא סובל אותנו. לא מזמן הוא העלה סטורי של אוהדת חיפה עם חולצה שלו, כשזרקנו את מיכה הוא קטל אותנו באינסטגרם ובכללי בכל ראיון הוא מלכלך. 

אם הוא כן ירצה לבוא הייתי מביא אותו כי אנחנו לא במצב של להעלב וגם ככה הוא עושה את זה מתוך טיפשות, אבל נראה לי שהוא יעדיף ללכת לנשיא. 

אגב, לא בטוח שהדיווחים על בלטקסה לב"ש הם המצאה. מסתבר שהסוכן שלו זה דודו דהאן...

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם אני הייתי רוצה שיבוא, אבל הוא לא סובל אותנו. לא מזמן הוא העלה סטורי של אוהדת חיפה עם חולצה שלו, כשזרקנו את מיכה הוא קטל אותנו באינסטגרם ובכללי בכל ראיון הוא מלכלך. 

אם הוא כן ירצה לבוא הייתי מביא אותו כי אנחנו לא במצב של להעלב וגם ככה הוא עושה את זה מתוך טיפשות, אבל נראה לי שהוא יעדיף ללכת לנשיא. 

אגב, לא בטוח שהדיווחים על בלטקסה לב"ש הם המצאה. מסתבר שהסוכן שלו זה דודו דהאן...

כן נו הוא פשוט בן אדם טיפש, זה ברור לכל אחד שראה אותו מתראיין. 

47 דקות לפני, avich15 said:

מסכים בהחלט. להאריך לו חוזה עכשיו.

שמתם לב שבכל הזדמנות יוסי בניון מפרגן לנו מאוד וכשצריך להמר על אלופה הוא מהמר עלינו?

יתכן שהוא מנסה להתקבל לתפקיד מנהל מקצועי אצלנו?

49 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

שמתם לב שבכל הזדמנות יוסי בניון מפרגן לנו מאוד וכשצריך להמר על אלופה הוא מהמר עלינו?

יתכן שהוא מנסה להתקבל לתפקיד מנהל מקצועי אצלנו?

הוא פשוט היה בשני המועדונים ויודע מבפנים מה ההבדל

לפני2 שעות , Dalembert said:

כן נו הוא פשוט בן אדם טיפש, זה ברור לכל אחד שראה אותו מתראיין. 

שראה אותו חוגג גול*

הג'נטלמנים מכים שוב: מכבי תסכים להצעה נמוכה בגובה 1.5 מיליון יורו על יונתן כהן מתוך הבנה שהכלכלה נמצאת כרגע במצב "פוסט קורונה".

הנהלה פח, מה יהיה עם כל הנחמדות הזאת? השחקן רוצה לעזוב? שיביא הצעה שתכבד את המועדון.

1 דקה לפני, Barksdale said:

הג'נטלמנים מכים שוב: מכבי תסכים להצעה נמוכה בגובה 1.5 מיליון יורו על יונתן כהן מתוך הבנה שהכלכלה נמצאת כרגע במצב "פוסט קורונה".

הנהלה פח, מה יהיה עם כל הנחמדות הזאת? השחקן רוצה לעזוב? שיביא הצעה שתכבד את המועדון.

זה רק הערכה של רז אמיר, אף אחד לא באמת יודע כלום,

מאמין שמכבי לא תסכים לפחות מ-2.5.

מאמין שאפשר לקבל 2 מיליון וזה אחלה סכום לקבל עליו, אבל אם עושים את זה צריך לדאוג קודם כל למחליף (בלי קשר לחיזוק שאר העמדות שצריכים לשפר).

1 דקה לפני, nirnir20 said:

השמועות אומרות שיונתן כנראה יוצא לאיטליה. 

(ופרץ לגרמניה)

עוד פעם כהן מועמד לאינטר/רומא/מילאן? הוא לא מתאים לרמות שם גם לא לאמצע-תחתית טבלה.

לאבד בקיץ אחד את האליפות + 3-4 זרים + פרץ ויונתן + שרן, טיבי ושכטר (אם השניים האחרונים ישארו) מתבגרים בשנה ויהיו בני 34-35, קשוח ביותר.

7 דקות לפני, erantheking21 said:

שהר התיר את חוזהו, תאמת שהוא חייב לבוא כחלוץ רוטציה..עדיף על כל שם שיעלה כחלוץ שני.

הוא היה מושאל מב"ש,לא שחקן חופשי.

לא מבין את הכעס על מכבי בהנחה והדיווח של רז אמיר נכון. מכבי לא התפשרה בעבר ובמקביל יוני התבגר בעוד שנה. טבעי שמחירו ירד ולגמרי מובן שמכבי לא תמנע ממנו להתקדם. יש פה טנגו עדין ומכבד בין הצדדים. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

לא מבין את הכעס על מכבי בהנחה והדיווח של רז אמיר נכון. מכבי לא התפשרה בעבר ובמקביל יוני התבגר בעוד שנה. טבעי שמחירו ירד ולגמרי מובן שמכבי לא תמנע ממנו להתקדם. יש פה טנגו עדין ומכבד בין הצדדים. 

השחקן בן 24 ונמצא בערך 3 שנים לפני השיא שלו. שחקן מהטובים שלנו ודרג א בישראלים בליגה שלנו ואתה מכבד שיסכימו ל1.5 מיליון? 

לא יודע אם זה נכון בכלל אבל בלי קשר להצדיק מדיניות כזו זה מוגזם מאוד ובעיני אתה בכוח מנסה להגן על ההנהלה בכל החלטה.

22 דקות לפני, Calan said:

השחקן בן 24 ונמצא בערך 3 שנים לפני השיא שלו. שחקן מהטובים שלנו ודרג א בישראלים בליגה שלנו ואתה מכבד שיסכימו ל1.5 מיליון? 

לא יודע אם זה נכון בכלל אבל בלי קשר להצדיק מדיניות כזו זה מוגזם מאוד ובעיני אתה בכוח מנסה להגן על ההנהלה בכל החלטה.

הוא יהיה בן 25 בקיץ ולא אחרי עונה גדולה(כי הנסיבות). אתה רוצה 4 עליו? גם בחלומות שלך זה לא יקרה ותקבל שחקן ממורמר שיעזוב בחינם בתום חוזהו? מה אנחנו אנחנו טביב? אלונה?

אני לא מגן רק על מכבי, אני מגן גם על יוני. הכל צריך להיות בתיאום וכבוד. אם זה יסתדר שיוני ימשיך? אשמח לא פחות ממך. מדברים הרבה על המושג מכביזם אבל לא מוכנים ששחקן יעזוב גם אם הוא מרגיש מיצוי ורוצה להתקדם(ומביא לך 7, 8 מיליון שקל במכירה). זה לא מכביזם, זה אגואיזם.

24 דקות לפני, Calan said:

אני יודע שבישראל שחקן בן 25 נחשב ילד, אבל בעולם 25 זה כבר מזמן לא ילד.

קבוצות ביניים כמו שיונתן מועמד אליהן רוצות לרכוש שחקן צעיר לשפר אותו להנות ממנו כמה שנים ולגלגל אותו הלאה ברווח, כשהוא בן 25 למכור אותו בעוד 3 שנים בגיל 28 כבר יהיה יותר קשה.

11 דקות לפני, המכבייה said:

הוא יהיה בן 25 בקיץ ולא אחרי עונה גדולה(כי הנסיבות). אתה רוצה 4 עליו? גם בחלומות שלך זה לא יקרה ותקבל שחקן ממורמר שיעזוב בחינם בתום חוזהו? מה אנחנו אנחנו טביב? אלונה?

אני לא מגן רק על מכבי, אני מגן גם על יוני. הכל צריך להיות בתיאום וכבוד. אם זה יסתדר שיוני ימשיך? אשמח לא פחות ממך. מדברים הרבה על המושג מכביזם אבל לא מוכנים ששחקן יעזוב גם אם הוא מרגיש מיצוי ורוצה להתקדם(ומביא לך 7, 8 מיליון שקל במכירה). זה לא מכביזם, זה אגואיזם.

1.5 זה לא סכום שמכבד את מכבי, להזכיר לך שטב"ח נמכר ב2.9 בגיל 28.

לפחות 2.5 צריכים לקבל פה.