Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

לפני18 שעות , erantheking21 said:

בסדר בעיניך לא...מה הקשר בין זה שמיץ' נותן בה אמון לזה שעד עכשיו לא קיבלנו תשובה איפה אנחנו עומדים בנושא הפייר פלי שהיא אחראית עליו בתור מנכ"לית? למה לא יכול להשוות? לסיטי יש דם יותר כחול מאיתנו? עונש זה עונש ואינו מבדיל בין הקבוצות, לסיטי היה תאירוטית עונש הרבה יותר חמור מאיתנו והיא לא קיבלה אותו בסופו של דבר, אנחנו קיבלנו אותנו ונתנו 3 שנים בהגבלות כואבות, נכנסו לרביעית ועדין לא קיבלנו תשובות מתי היא תיגמר, אני מצפה ממנה לשבת ולבדוק את הענין זה הכל, זה שהיא כל הזמן אומרת לי שאנחנו מחכים ובודקים וכ'ו וכ'ו זה כבר פאסה, אין קשר לזה שהיא מעורכת על ידי מיץ.

אגב זה רק מראה כמה אופ"א גוף מושחת לטענתך, אותו אופ"א שהגיברת הגנה עליו בראיון האחרון(יצאה נגד הסופר ליג, שקבוצת הכדורסל שלנו נמצאת במפעל דומה רק בכדורסל, קצת צביעות לא?)

מה שרון תמם קשורה לנייר רשמי שאופא אמורה לשלוח? מה אנחנו יודעים על מה שהיא עושה או לא עושה? אתה יודע למשל שפאו לא שיחקה באירופה בחמש שנים האחרונות בגלל הפייר פליי? העונשים הם בהתאם לחומרת העברות. הסטייה שלנו לא היתה גדולה ואנחנו עוד רגע בחוץ(ולא נכנסנו לשם בגלל שרון תמם אלא בגלל קודמיה, חשוב לזכור). המקרה של סיטי שונה לגמרי.

שחקנים שמסיימים חוזה עוד שלושה שבועות: 

טיבי, סאבוריט, פרץ, פשיץ.

יש עוד לא מעט אבל כל אחד שעוזב פה הוא בעיה רצינית.

Just now, turgi said:

כמעט הקור האיכותי של הקבוצה.

חובה לשמר אותם.

3 דקות לפני, turgi said:

סבוריט עם היכולת שלו לאחרונה הוא גם צריך לקחת את ההצעה שלו ב2 ידים ממכבי, לא חושב שיש לו מה לחפש בליגות יותר רציניות, הוא יהיה ג'ראלדס 2

טיבי כבר מעבר לשיאו, יחד עם זאת מאמין שישאר

פשיץ' לא בשר לא חלב , לדעתי עם מאמן קצת יותר מגוון היינו מנצלים אותו יותר אבל סביר להניח שנמשיך לראות את ואן לויבן ולא ננצל אותו בשיט

פרץ הוא הבעיה המרכזית שלנו

אני מקווה מאוד שמכבי לא חושבים שלהחזיר כמה מושאלים מרמלה יביא לנו אליפות. 

רק קיץ כמו עם איביץ' בעונה הראשונה יחזיר לנו את הצלחת. 

Just now, erantheking21 said:

סבוריט עם היכולת שלו לאחרונה לא היתי ממהר לא לחדש חוזה ולפי איך שהוא נראה הוא גם צריך לקחת את ההצעה שלו ב2 ידים

טיבי כבר מעבר לשיאו, יחד עם זאת מאמין שישאר

פשיץ' לא בשר לא חלב , לדעתי עם מאמן קצת יותר מגוון היינו מנצלים אותו יותר אבל סביר להניח שנמשיך לראות את ואן לויבן ולא ננצל אותו בשיט

פרץ הוא הבעיה המרכזית שלנו

ראית את המשחק היום? סאבוריט אחראי על שני הגולים שהבקענו. אין שום סרט בעולם שאתה מביא מחליף שמתקרב לרמה שלו. 

אין בלם טוב מטיבי בליגה. 

פשיץ' היום קנה אותי לגמרי, השאלה אם זה בגלל שהיו לו יותר שטחים, או שהוא פשוט התעורר.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ראית את המשחק היום? סאבוריט אחראי על שני הגולים שהבקענו. אין שום סרט בעולם שאתה מביא מחליף שמתקרב לרמה שלו. 

אין בלם טוב מטיבי בליגה. 

פשיץ' היום קנה אותי לגמרי, השאלה אם זה בגלל שהיו לו יותר שטחים, או שהוא פשוט התעורר.

ראית את המשחק היום? הוא גם אחראי על 2 גולים שספגנו, עבירה מיותרת וחור באגף שלו שאצילי ניצל 

2 דקות לפני, erantheking21 said:

ראית את המשחק היום? הוא גם אחראי על 2 גולים שספגנו, עבירה מיותרת וחור באגף שלו שאצילי ניצל 

וראית מה קרה לו לפני 2 הגולים? הוא נפצע...

הוא נפצע בגלל העבירה המיותרת והחור שהוא יצר באגף אכלנו 2 גולים תוך דקה

אתה נכנס על קטנות, 2 הגולים תארוטית כן היו באשמתו ואם לא העבירה המיותרת הזאת סביר להניח שחיפה לא היו חוזרים בחייים כי כל המשחק התהפך

הבנת הנקרא, לא אמרתי שצריך לוותר עליו, אמרתי שהוא צריך לקחת את ההצעה שיש לו ממכבי כי תיאורטית הוא מגן טוב לרמה של הליגה הזאת, אבל באירופה אין לו יותר מה לחפש...הוא יהיה ג'ראלדס 2 במקרה הטוב, בכושרו הנוכחי הוא לא טוב כמו שהיה בתחילת דרכו במכבי וזה ברור שקשה לסחוב לאורך שנים אותה רמה ותמיד יהיו תקופות פחות טובות ויותר טובות, הוא צריך להסתכל על ג'ראלדס לדוגמא, שנה שעברה היה מגן באמת אחד הטובים שראינו פה, מאז שחזר הוא הרבה אבל הרבה פחות טוב.

2 דקות לפני, המכבייה said:

לא צריך להשתגע. יש בסיס טוב ויש לא מעט כישרון שיחזור בהשאלות. אנחנו במקום הרבה יותר טוב ממה שנדמה. אבל אנחנו כן צריכים עוד כישרון. 

לצערי ההבדל בנינו לבין חיפה הוא יותר גדול מכמה כשרונות של בית''ר רמלה עם כל הכבוד. ראו את זה בצורה ברורה מאז הגול הראשון שלהם. 

וכמובן שההבדל רק יגדל כי יש לנו מספר שחקנים משמעותיים שיכולים לעזוב.

אתה נוטה להגזים

ההבדל בינינו לחיפה שלנו חסר 2 שחקני כשרון באמצע ובאגף ...לגבי האמצע אני מאמין שאחד יבוא(מקווה שקניקובסקי) וגויאגון יהיה השני, חיפה קונים, אנחנו מיצרים 

וגם באגף אני מאמין שיגיע שחקן 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לצערי ההבדל בנינו לבין חיפה הוא יותר גדול מכמה כשרונות של בית''ר רמלה עם כל הכבוד. ראו את זה בצורה ברורה מאז הגול הראשון שלהם. 

וכמובן שההבדל רק יגדל כי יש לנו מספר שחקנים משמעותיים שיכולים לעזוב.

לא רואה הבדל כמעט בכלל(אם קיים בכלל) מעבר לטנק מרוקן מדלק וקישור מרוסק שלא יכול להחזיק היום פוזיישן. אז הוא משחק ארוך ויוצא מהתבניות של עצמו. סימפטום קלאסי של בחירה בפעולה הקלה בגלל חוסר כושר משחק או אוויר או ביטחון. וזה עוד במשחק הכי רע של מכבי מתוך הארבעה מולם השנה. הם קבוצה טובה, אנחנו קבוצה טובה עם מאצ' אפ טוב מולם. זה לא משנה, תמיד צריך לשאוף להשתפר. ואני חושב שאנחנו נשתפר.  

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אתה נוטה להגזים

ההבדל בינינו לחיפה שלנו חסר 2 שחקני כשרון באמצע ובאגף ...לגבי האמצע אני מאמין שאחד יבוא(מקווה שקניקובסקי) וגויאגון יהיה השני, חיפה קונים, אנחנו מיצרים 

לא חסר לך שום כישרון באמצע בתנאים אופטימלים של שלושת הטנורים. לא מחליף אותם בשום וארציה של חיפה בקישור. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

לא רואה הבדל כמעט בכלל(אם קיים בכלל) מעבר לטנק מרוקן מדלק וקישור מרוסק שלא יכול להחזיק היום פוזיישן. אז הוא משחק ארוך ויוצא מהתבניות של עצמו. סימפטום קלאסי של בחירה בפעולה הקלה בגלל חוסר כושר משחק או אוויר או ביטחון. וזה עוד במשחק הכי רע של מכבי מתוך הארבעה מולם השנה. הם קבוצה טובה, אנחנו קבוצה טובה עם מאצ' אפ טוב מולם. זה לא משנה, תמיד צריך לשאוף להשתפר. ואני חושב שאנחנו נשתפר.  

זו עוד עונה שקבוצה שעושה עונה אירופית ארוכה מפסידה את האליפות לקבוצה ללא אירופה, זה הבדל סופר משמעותי ה8 משחקים אקסטרה

Just now, המכבייה said:

אל תסתכל רק על המשחק הזה. תסתכל על כל העונה, על המשחקים האחרונים. לצערי המשחקים נגד חיפה הם לא הדבר היחיד שקובע. 

יש פער יותר משמעותי ממה שרואים במשחקים נגדם והוא מתבטא דווקא במשחקים מול שאר הקבוצות. 

4 דקות לפני, erantheking21 said:

אתה נוטה להגזים

2 שחקני התקפה זה נראה בקטנה, אבל אתה צריך לפגוע בינגו וזה לא דבר פשוט. 

לדעתי מכבי חייבים להביא פליימייקר סטייל שרי, גם היום במשחק ראו שפשוט העיפו כדורים לפשיץ בלי שא אחד יכול לשנות קצב במשחק ולתת איזה כדור חכם

3 דקות לפני, המכבייה said:

לא חסר לך שום כישרון באמצע בתנאים אופטימלים של שלושת הטנורים. לא מחליף אותם בשום וארציה של חיפה בקישור. 

זה לא סותר שאתה חייב לידם עוד שחקן נוסף יותר קדימה שידע לחלק כדורים לגול 

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אל תסתכל רק על המשחק הזה. תסתכל על כל העונה, על המשחקים האחרונים. לצערי המשחקים נגד חיפה הם לא הדבר היחיד שקובע. 

יש פער יותר משמעותי ממה שרואים במשחקים נגדם והוא מתבטא דווקא במשחקים מול שאר הקבוצות. 

2 שחקני התקפה זה נראה בקטנה, אבל אתה צריך לפגוע בינגו וזה לא דבר פשוט. 

הסברתי את הסיטואציה ואני מסתכל על כל המכלול ואני לא מזהה אצלי שום פחד או יאוש מחיפה הזאת. אני שואף להרבה יותר מאיך שחיפה הזאת נראית ומשחקת גם בפיקים שלה. אנחנו צריכים לעשות עבודה, זה ברור. אבל יש פה יסודות חזקים. 

1 hour ago, המכבייה said:

הסברתי את הסיטואציה ואני מסתכל על כל המכלול ואני לא מזהה אצלי שום פחד או יאוש מחיפה הזאת. אני שואף להרבה יותר מאיך שחיפה הזאת נראית ומשחקת גם בפיקים שלה. אנחנו צריכים לעשות עבודה, זה ברור. אבל יש פה יסודות חזקים. 

ההבדל בינינו לבין חיפה הוא שחקן התקפה איכותי אחד לכנף או לקישור. אם הם לא מביאים את אצילי או שאנחנו מנחיתים אחד כזה בינואר אני מאמין שהיום אנחנו בצד החוגג. הבעיה שבקיץ הרבה יכול להשתנות - פרץ, סבוריט, פשיץ' ואולי גם יוני. אין לנו הרבה עבודה, אבל אסור לנו להיות שאננים כמו בקיץ האחרון.

20 דקות לפני, אלק נילאש said:

ההבדל בינינו לבין חיפה הוא שחקן התקפה איכותי אחד לכנף או לקישור. אם הם לא מביאים את אצילי או שאנחנו מנחיתים אחד כזה בינואר אני מאמין שהיום אנחנו בצד החוגג. הבעיה שבקיץ הרבה יכול להשתנות - פרץ, סבוריט, פשיץ' ואולי גם יוני. אין לנו הרבה עבודה, אבל אסור לנו להיות שאננים כמו בקיץ האחרון.

לא היינו שאננים לדעתי, זאת היתה עונה פיננסית מודעת לעצמה לגמרי רק בלי להכריז עליה. אם לא היינו עושים בתים באירופית היינו בבור ענק באמת. אני חושב שרוב הקהל לא מבין את זה, מה 40 מיליון שנכנסו עשו לנו בעונת קורונה ללא קהל. טנקס גוד על זה. זאת לגמרי היתה עונה שמשחקים עם המשאבים הקיימים. וזאת עונה מדהימה ביחס לזה. לך תסביר את זה... 

זהבי קניקובסקי + הארכת חוזים לכולם.

פארפה ושחר להחזיר מהשאלות ואנחנו מטיילים לאליפות על מה אתם מדברים.

זהבי יוני קניקובסקי פשיץ' גררו חוזז זה פסיכי ולדעתי מספיק מגוון.

אני מאוד לא מרוצה מהכנפיים שלנו. היחיד שמתאים שם זה חוזז והוא שחקן סגל לגיטימי אבל לא שחקן הרכב קבוע מבחינתי.

יוני וגררו שאני מקווה שישארו, את שניהם אני מעדיף כחלוץ שני (יודע שאנחנו לא משחקים במערך כזה, אבל בפועל גם גררו גם יוני וגם פשיץ אלו שחקנים שהמערך הזה לא מיטיב איתם).

אני אוהב את טבח אבל התרומה שלו העונה היתה אפסית, כנל איילון אלמוג.

דן ביטון כנראה לא איתנו וממילא לא מתאים לשחק שם.

בקיצור הייתי משקיע את הזרים שלי שם.