Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

1 hour ago, GoldenAxe said:

אני לא חושב שזאת השוואה נכונה. זה סוג של הימור להתבסס על שחקנים צעירים כישרוניים ככל שיהיו. לפעמים אתה במקום שזה מתבקש, במקרה שלנו אני חושב שיצליחו להחזיק את רוב הסגל ונצטרך לעשות תוספות ותיקונים אבל לא יותר מזה.

ברור שזה לא אפשרי. אי אפשר לעלות את כל שחקני בית''ר רמלה ושאר המושאלים לבוגרים ולצפות מהם להביא צלחת. צריך איזון.

לפני3 שעות , המכבייה said:

אתה זוכר את המשפט האלמותי של הפרשן אלן הנסן, לאחר הפסד 3-1 במחזור הראשון של העונה ב96 בוילה פארק? " אתה לא יכול לזכות בכלום עם צעירים". יונייטד סיימה את 96 כדאבליסטית. 

לא הייתי שם בלייב(לא נולדתי) אבל המשפט בהחלט מוכר לי.

לפני2 שעות , GoldenAxe said:

אני לא חושב שזאת השוואה נכונה. זה סוג של הימור להתבסס על שחקנים צעירים כישרוניים ככל שיהיו. לפעמים אתה במקום שזה מתבקש, במקרה שלנו אני חושב שיצליחו להחזיק את רוב הסגל ונצטרך לעשות תוספות ותיקונים אבל לא יותר מזה.

ברור שזה לא אחד לאחד ולו רק בגלל שאין עוד פרגי בעולם אבל גם 92 במכבי היתה כזאת(נמני, זוהר, שלח, ברומר, שוהם ועוד). לא לפחד מהפחד, לא לחפש תעודות ביטוח תמיד ולהימנע מאיזורי נוחות של שחקנים. 

28 דקות לפני, פנחס שוף said:

אל תתפלאו אם תשמעו שסבוריט בדרך לחיפה אם הוא עוזב

תודה לך,ביאסת לי את היום וגם ככה הוא היה לא קל.

29 דקות לפני, פנחס שוף said:

חחחח ברור. "סאבוריט הוצע לנשיא, שבוחן את האופציה לצרפו".

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

תודה לך,ביאסת לי את היום וגם ככה הוא היה לא קל.

אל תדאג זה לא יקרה באמת, אבל פרסומים בטוח יהיו.

24 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

למה הוא באמת קורא לעצמו נשיא? מה הקטע?

בתכלס כי לדעתי בגלל שעל הנייר הוא לא הבעלים היחידי שלהם.

מכבי חיפה שייכת לחברת בת של קבוצת מאיר, את מאיר מחזיקים חצי חצי משפחת שחר ומשפחת קזז.

אל תתפוס אותי במילה.

כמובן שזה בטח איזה סידור ביניהם כזה

לפני5 שעות , פנחס שוף said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

6 דקות לפני, אקיטה said:

פנחס צודק, אין לי שמץ של ספק שתהיה כתבה שהם רוצים את סבוריט. כמובן זה הזיה גמורה אבל את ליצני החצר זה לא יעצור.

מאמין שג'ראלדש יגיד לו, אפילו אל תחשוב על זה בצחוק...

13 דקות לפני, judymaccabi said:

וואי אתה חייב להפסיק עם הכינוי הזה, זה מה זה לא מכבד.

לכל אחד יש את הכינוי שלו זה בהומור מלשון תירוץ, רק לא ברור איך 4 שנים שאנחנו עם הפייר פלי והיא עדין מחכה לתשובות, זה לא מכבד את הקבוצה 

מנצ'סטר סיטי קיבלה תוך שבוע ביטול לעונש שלה ואנחנו עם העונש פייר פלי הארוך בהסטוריה לא מצליח להבין את זה ואיך זה יכול להיות.

6 דקות לפני, erantheking21 said:

לכל אחד יש את הכינוי שלו זה בהומור מלשון תירוץ, רק לא ברור איך 4 שנים שאנחנו עם הפייר פלי והיא עדין מחכה לתשובות, זה לא מכבד את הקבוצה 

מנצ'סטר סיטי קיבלה תוך שבוע ביטול לעונש שלה ואנחנו עם העונש פייר פלי הארוך בהסטוריה לא מצליח להבין את זה ואיך זה יכול להיות.

אתה לא יכול להשוות את הכח שיש לסיטי מול אופא לעומתנו. לא מצחיק ולא סבבה בעיני ההומור הזה למי שנושאת תפקיד מרכזי במכבי ומיטש סומך עליה ונותן לה אחריות גדולה. הכל לפי הדרך שמיטש מתווה והכל נתון להחלטתו.

4 דקות לפני, judymaccabi said:

אתה לא יכול להשוות את הכי שיש לסיטי מול אופא לעומתנו. לא מצחיק ולא סבבה בעיני ההומור הזה למי שנושאת תפקיד מרכזי במכבי ומיטש סומך עליה ונותן לה אחריות גדולה. הכל לפי הדרך שמיטש מתווה והכל נתון להחלטתו.

בסדר בעיניך לא...מה הקשר בין זה שמיץ' נותן בה אמון לזה שעד עכשיו לא קיבלנו תשובה איפה אנחנו עומדים בנושא הפייר פלי שהיא אחראית עליו בתור מנכ"לית? למה לא יכול להשוות? לסיטי יש דם יותר כחול מאיתנו? עונש זה עונש ואינו מבדיל בין הקבוצות, לסיטי היה תאירוטית עונש הרבה יותר חמור מאיתנו והיא לא קיבלה אותו בסופו של דבר, אנחנו קיבלנו אותנו ונתנו 3 שנים בהגבלות כואבות, נכנסו לרביעית ועדין לא קיבלנו תשובות מתי היא תיגמר, אני מצפה ממנה לשבת ולבדוק את הענין זה הכל, זה שהיא כל הזמן אומרת לי שאנחנו מחכים ובודקים וכ'ו וכ'ו זה כבר פאסה, אין קשר לזה שהיא מעורכת על ידי מיץ.

אגב זה רק מראה כמה אופ"א גוף מושחת לטענתך, אותו אופ"א שהגיברת הגנה עליו בראיון האחרון(יצאה נגד הסופר ליג, שקבוצת הכדורסל שלנו נמצאת במפעל דומה רק בכדורסל, קצת צביעות לא?)