Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 2021/22 ע"ש עידו שחר

duss21

Recommended Posts

8 דקות לפני, Dalembert said:

נכונה לך אכזבה חביבי

חצי מיליון יורו + שחקן סגל והוא שלנו. אם מכבי הגדולה לא מסוגלת לבצע עסקה כזו אז זה באמת עצוב ומאכזב.

הקיץ אין תירוצי פיירפליי.

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

מסתבר שפשיץ' מרוויח רק 150 אלף יורו (רז אמיר) ולא 400 אלף כמו הפרסומים בתחילת העונה.

אם הוא מרוויח כל כך מעט למה לא הבאנו עוד זר במקום ניקוליץ'?

הוא מרוויח אולי 150 מתוך החצי מליון נוספים שמשלימים לו דרך סעודיה או איפה שהוא שיחק.

37 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

חצי מיליון יורו + שחקן סגל והוא שלנו. אם מכבי הגדולה לא מסוגלת לבצע עסקה כזו אז זה באמת עצוב ומאכזב.

הקיץ אין תירוצי פיירפליי.

מי יגיד לגולדהאר את זה?

28 דקות לפני, erantheking21 said:

מי יגיד לגולדהאר את זה?

גולדהאר הוא איש עסקים. פעם אמר " רוצים שחקן, אז שחררו שחקן" זו הנוסחה. בסוף העונה יתנו לו רשימה של 5-6 שחקנים משוחררים,

והוא ייתן תקציב רכש עם משכורת מקסימום שהוא מאשר.

מי שזה תפקידו אלה הם יצחקי ותמם , לפי בקשתו של המאמן.

הסגל הזה מיצה את עצמו,אם מקבלים הצעה על מישהו בכסף אז למכור.

להוציא את אלמוג להשאלה,לשחרר את טב"ח,שכטר,בלקמן,ריקן ולנסות להביא את קניקובסקי ועידן נחמיאס ובנוסף להחזיר מהשאלה את המושאלים הטובים שלנו.(שחר,פארפה,אם יש עוד שם או שניים ראויים מה טוב)

ולהחתים חלוץ ישראלי גנרי כמחליף שלישי אחרי פשיץ וגררו.

לפני12 שעות , אורלנדו בלוף said:

מה עם רוקאביצה בחינם?

וואלה הייתי נותן לו הצעה לפני המשחקים נגדנו, מבלבל אותו קצת.

כמו כשהגברת הייתה עושה בזמנו

Just now, מכביסט לעד said:

אין חברים, אנחנו יתומים מניהול בעניין הרכש. סביר מאוד להניח שמהקיץ הזה נחזור חלשים יותר מעכשיו.

לא יתום ולא נעליים. זה שאתה לא יודע, לא הופך אותנו ליתומים פור גאד סייק. 

חיפה חזרה לקדמת הבמה לכן אני מאמין שהקיץ הזה יהיה אחרת. לא יהיה קיץ שכולנו חולמים עליו אבל כן יהיה שיפור מהשנתיים האחרונות כי יש מתחרה ואני לא מאמין שהמועדון ימשיך לישון.

5 דקות לפני, Maccabi_Tlv1 said:

מה צריך לעשות כדי להחזיר את מיכה?

להחזיר את הזמן אחורה, סתם. אין באמת סיכוי שהוא יחזור כל עוד גולדהאר פה. הוא לא סתם החליט להעיף את שניהם.

צריך למצוא שחקנים אחרים וישראלים פנויים ברמה אין, אז זה רק להצליח עם זרים או לקוות לנס איכשהו ושזהבי יחזור. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא יתום ולא נעליים. זה שאתה לא יודע, לא הופך אותנו ליתומים פור גאד סייק. 

די אחי, הניהול מראה לך את זה בצורה ברורה מאוד.

קבוצה עם ניהול טוב לא מביאה מאמן אחרי שהעונה כבר התחילה, קבוצה עם ניהול טוב לא מחתימה את הזרים שלה ביום האחרון של חלון העברות (שגם ככה התארך העונה), קבוצה עם ניהול טוב מביאה בינואר רכש שיעשה את ההבדל וייתן דחיפה עד סיום העונה ולא משאירה את ניקוליץ', קבוצה עם ניהול טוב לא מחתימה את פאקינג בן ביטון, קבוצה עם ניהול טוב דואגת למחליף אם עזב אותה שחקן כמו אצילי, קבוצה עם ניהול טוב סוגרת חוזים כבר בתחילת העונה ולא מגיעה לסיום העונה כש13 שחקנים ללא חוזה. להמשיך? 

אני מבין את הרצון שלך להגן בכל מחיר, אבל לצערי אין על מה. זה נראה לך הגיוני? זה נשמע ניהול ברמה נמוכה מאוד עם כל הכאב. איביץ' ידע למה הוא עזב, הוא לא אחד שטועה.

1 דקה לפני, i.d.a.n said:

להחזיר את הזמן אחורה, סתם. אין באמת סיכוי שהוא יחזור כל עוד גולדהאר פה. הוא לא סתם החליט להעיף את שניהם.

צריך למצוא שחקנים אחרים וישראלים פנויים ברמה אין, אז זה רק להצליח עם זרים או לקוות לנס איכשהו ושזהבי יחזור. 

מה זה כל עוד מיטש פה? הוא הרבה הרבה הרבה יותר חשוב משניהם. 

זו תשובה לזה שמיכה לא חוזר. פשוט ניסיתי להבהיר את העניין. הכל טוב אחי(חוץ מהתיקו היום). 

12 דקות לפני, itanar said:

עידן נחמיאס לא שחקן למכבי.

איזה מצוקת בלמים ישראלים במדינה, לא זוכר תקופה כזאת.

מה נעשה?,צ'ילאקה לא חומר למכבי וטיבי וייני לא נהיים צעירים יותר אז צריך לנסות למצוא מחליפים.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

די אחי, הניהול מראה לך את זה בצורה ברורה מאוד.

קבוצה עם ניהול טוב לא מביאה מאמן אחרי שהעונה כבר התחילה, קבוצה עם ניהול טוב לא מחתימה את הזרים שלה ביום האחרון של חלון העברות (שגם ככה התארך העונה), קבוצה עם ניהול טוב מביאה בינואר רכש שיעשה את ההבדל וייתן דחיפה עד סיום העונה ולא משאירה את ניקוליץ', קבוצה עם ניהול טוב לא מחתימה את פאקינג בן ביטון, קבוצה עם ניהול טוב דואגת למחליף אם עזב אותה שחקן כמו אצילי, קבוצה עם ניהול טוב סוגרת חוזים כבר בתחילת העונה ולא מגיעה לסיום העונה כש13 שחקנים ללא חוזה. להמשיך? 

אני מבין את הרצון שלך להגן בכל מחיר, אבל לצערי אין על מה. זה נראה לך הגיוני? זה נשמע ניהול ברמה נמוכה מאוד עם כל הכאב. איביץ' ידע למה הוא עזב, הוא לא אחד שטועה.

ממחר אני על החלפת הבעלות. ואל תקדלם לי עובדות שאני יודע לפחות כמוך. אין לך מושג כמה אתה בר מזל ואני מקווה שלא תדע. 

ממחר אני על החלפת הבעלות. ואל תקדלם לי עובדות שאני יודע לפחות כמוך. אין לך מושג כמה אתה בר מזל ואני מקווה שלא תדע. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

שים לב גם פה וגם פה אתה לוקח הודעות למקום אחר לגמרי. אשמח שתראה לי איפה אני או עידן קוראים להחלפת בעלות.

ולא ענית על השאלה, לדעתך הניהול המקצועי של מכבי בשנה האחרונה הוא טוב? אתה באמת חושב ככה?

8 דקות לפני, Raumdeuter said:

מה נעשה?,צ'ילאקה לא חומר למכבי וטיבי וייני לא נהיים צעירים יותר אז צריך לנסות למצוא מחליפים.

לדעתי לא תהיה ברירה ונהיה חייבים להביא בלם זר בנוסף להרננדז.