Jump to content

הפועל באר שבע - מכבי חיפה

מנש שער 11

Recommended Posts

4 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מתי נטע ייטרף ע"י לביא?

מתי צ'ארון ייחנק משרי?

אבל עכשיו ברצינות שזה פשוט פשוט בצורה בלתי רגילה

מאיפה השחקנים יביאו כוחות פיזיים ומנטליים לנצח במינוס 5 מחיפה ואחרי 60 דקות בעשרה שחקנים בק"ש, אין לי מושג.

כולם כבר על אדים.

הולך להיות מאוד מאוד קשה

3 דקות לפני, Art Vandelay said:

מאיפה השחקנים יביאו כוחות פיזיים ומנטליים לנצח במינוס 5 מחיפה ואחרי 60 דקות בעשרה שחקנים בק"ש, אין לי מושג.

כולם כבר על אדים.

הולך להיות מאוד מאוד קשה

יהיה קשה זה בטוח, אבל יעברו 8 ימים מהמשחק בקש ועד המשחק בטרנר.

העייפות כבר לא צריכה להיות תירוץ.

חוץ מזה שהרננדס, סבוריט, גרלדש לא שיחקו פשיץ' הוחלף ויונתן, ייני עלו רק מחצית שנייה. 

4 דקות לפני, Art Vandelay said:

כולם כבר על אדים.

הולך להיות מאוד מאוד קשה

מספיק עם הדבר הזה כולם על אדים.

להרננדס סבוריט ג'ראלדש יש שבועיים מנוחה בין משחק למשחק.

גלזר יוני פשיץ' וגררו בכלל לא שותפו המון זמן ורק לאחרונה חזרו.

היחיד שאולי אפשר להגיד שעל אדים למשחק הקרוב הוא השור וכמו שאנחנו יודעים הוא מכונה וגם למשחק הקרוב הוא יגיע מוכן ויתן את הכל!!

אנחנו קבוצה מנטלית סופר חזקה ואני מאמין שהמיני תקופה חלשה הזאת מאחורינו, יאלה מכבי!

3 דקות לפני, קובי השועל said:

מספיק עם הדבר הזה כולם על אדים.

להרננדס סבוריט ג'ראלדש יש שבועיים מנוחה בין משחק למשחק.

מספיק עם מה? רואים את זה טוב מאוד. אין קשר לזה שעכשיו יש שבוע בין משחקים (או 12 ימים לשלושה המדוברים), זו עייפות של עונה שלמה שמצטברת.

המשחק מול אשדוד בבלומפילד הגיע שבוע אחרי מכבי פ"ת ועדיין במחצית הראשונה נראינו כאילו זה משחק שלישי בחמישה ימים

אין הרבה עייפות פיזית. הכל שטויות. יונתן כהן לא שיחק 3 חודשים. פשיץ בקושי משחק חודשיים. גלזר היה פצוע תקופה לא קצרה. גולסה חוזר אחרי כמה שבועות מנוחה. גררו, ריקן, ייני, שכטר, ביטון, בלקמן, בן חיים, אלמוג, קרצב, קנדיל, פיבן ודוידזאדה, שזה רוב הקבוצה, לא שחקני הרכב קבועים ולכן העומס עליהם לא כל כך גדול. 

מבין שחקני ההרכב הקבוע, בדגש על ההגנה, הזרים לא שחקני נבחרות ולכן הם תחת עומס סביר של 30-40 משחקים העונה לכל אחד. ז'ראלדש שיחק אפילו פחות כי הוא בילה חצי עונה בקפריסין. אלו שבאמת שחוקים וכבר בסכנה הם פרץ וטיבי שעליהם צריך להיזהר. 

Just now, duss21 said:

יש לנו משחק אחד בשבועיים הקרובים. 

גם כתבת את זה בנושא לו"ז, זה משקר. כאילו.. כן יוצא משחק אחד ב-13 ימים אבל היה משחק יום לפני ויש משחק יום אחרי.

יום ראשון היינו מול ק"ש - יום שני טרנר - יום ראשון מול חיפה, זה 3 משחקים ב-15 ימים.

1 דקה לפני, ravid said:

אין הרבה עייפות פיזית. הכל שטויות. יונתן כהן לא שיחק 3 חודשים. פשיץ בקושי משחק חודשיים. גלזר היה פצוע תקופה לא קצרה. גולסה חוזר אחרי כמה שבועות מנוחה. גררו, ריקן, ייני, שכטר, ביטון, בלקמן, בן חיים, אלמוג, קרצב, קנדיל, פיבן ודוידזאדה, שזה רוב הקבוצה, לא שחקני הרכב קבועים ולכן העומס עליהם לא כל כך גדול. 

מבין שחקני ההרכב הקבוע, בדגש על ההגנה, הזרים לא שחקני נבחרות ולכן הם תחת עומס סביר של 30-40 משחקים העונה לכל אחד. ז'ראלדש שיחק אפילו פחות כי הוא בילה חצי עונה בקפריסין. אלו שבאמת שחוקים וכבר בסכנה הם פרץ וטיבי שעליהם צריך להיזהר. 

אז איך אתה מסביר את הירידה ביכולת? נגד אותן קבוצות (אשדוד, ק"ש) נראנו הרבה יותר טוב בסיבוב השני מאשר בפלייאוף. 

החסרון של גולסה אדיר ומורגש, אבל זה רק זה? לא נראה לי.

2 דקות לפני, דקסטר said:

גם כתבת את זה בנושא לו"ז, זה משקר. כאילו.. כן יוצא משחק אחד ב-13 ימים אבל היה משחק יום לפני ויש משחק יום אחרי.

יום ראשון היינו מול ק"ש - יום שני טרנר - יום ראשון מול חיפה, זה 3 משחקים ב-15 ימים.

אפשר לרשום את זה בצורות שונות בהתאם למה שרוצים לטעון, לשני הצדדים...

בכל מקרה השורה התחתונה היא שיש לנו שבוע הפסקה עד המשחק הבא ועוד שבוע הפסקה עד המשחק שאחריו. 

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

אז איך אתה מסביר את הירידה ביכולת? נגד אותן קבוצות (אשדוד, ק"ש) נראנו הרבה יותר טוב בסיבוב השני מאשר בפלייאוף. 

החסרון של גולסה אדיר ומורגש, אבל זה רק זה? לא נראה לי.

הייתי מעריך את זה ב80%, ריקן זה ממש שחקן פחות, לא עשה פעולה חיובית אחת בשני המשחקים באחרונים בשני צדדי המגרש.

2 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

הייתי מעריך את זה ב80%, ריקן זה ממש שחקן פחות, לא עשה פעולה חיובית אחת בשני המשחקים באחרונים בשני צדדי המגרש.

מסכים איתך לגבי ריקן (בק"ש הייתי בעד להוציא אותו אחרי שעברו פחות מעשר דקות) וברור שההשפעה של גולסה עצומה, אבל אחרי הפגרה שיחקנו יותר טוב למרות שהוא לא היה. מאז המחצית השנייה נגד פ"ת פתאום נחלשנו בצורה רצינית. נראה לי שיש פה עוד גורם משמעותי שהוא כנראה העייפות.

אם לא מנצחים את באר שבע ואז את חיפה אז זה פשוט לא מגיע לנו העונה ואין מה לעשות 

חוץ מזה שהסגל כבר לא כזה טוב לצערי 

ברגע שקארצב נכנס מול אשדוד ודור פרץ עלה יותר למעלה נראנו מעולה, גם בגביע אגב שקאצרב התחיל מההתחלה נראינו הרבה יותר טוב מול אשדוד שכמעט ולא הגיעה למצב, קארצב חייב לשחק בקישור ולתת לדור פרץ לעלות למעלה, זה המסקנה שלי, זה פחות גולסה יותר התפקיד של גולסה במגרש שחסר לנו, כל עוד פרץ יורד לעשות את התפקיד של גולסה זה איבוד כפול שלנו, אם מישהו כמו קארצב עושה את זה אנחנו טובים הרבה יותר.