Jump to content

erantheking21

Recommended Posts

לצערי הרב אני רואה וקורא שיש לנו יותר מדי שחקנים עייפים, שחקנים עם רגישיות, שחקנים שחוזרים לפני הזמן מפציעות כי אין ברירה, הרוטציה שלנו רחבה מבחינת שחקנים, אבל קצרה מבחינת רמה

לצערי הרב יש שחקנים שקיבלו צ'אנסים(ביטון, אלמוג, בלקמן, קנדיל, דוידזאדה, פיבן, בלטקסה ועוד כמה שמות) ופשוט לא מוכיחים שמגיע להם לשחק לפני פרץ ואחרים ואז מתפלאים למה אנחנו מגיעים למאני טיים עם שחקנים גמורים פיזית שעושים את המקסימום אבל אתה רואה שזה כבר הלימון שלהם חסר מיץ לגמרי...

חבל מאוד ועצוב לי שלפני שבועיים היינו על הגל ואנחנו בדרך לפספס את זה בגלל זה..אבל אין מה לעשות אני מקווה שבעונה הבאה יגיעו שמות רעננים צעירים מבית"ר ת"א ואולי רכישה אחת או שתיים.

נכון מה שאתה אומר, נכון שזה כבר לא בידיים שלנו, אבל לא הייתי מסכם את העונה, יש לנו עדיין סיכוי. נקווה שבש יעשו משהו היום. יש שבוע מנוחה, נקווה להגיע לטרנר ולהחזיר את הפער שיהיה תלוי בנו.

מאמין עדיין שזה שלנו.

ברור שיש לנו סיכוי, לא אמרתי שלא, אבל בלי שום קשר לעונה הזאת חייבים לעשות חריש ברוטציה

יש פה שמות שפשוט לא הוכיחו את עצמם במאני טיים ..

מסכים עם ערן, הסגל הזה רץ יפה בשנים האחרונות והביא תוצאות אבל כנראה שהגיע לשיא שלו.

28 דקות לפני, רן יעקובי said:

מה שגמר לנו את העונה, לצערי זה הפציעות, שום דבר אחר.

אה, וכמובן אצילי, לדעתי ללא אצילי הם היו מחרבנים גם את העונה הזו.

שזה חלק מהרוטציה כמו שנכתב, ברור שאין דבר אחר, הבעיה שאלה שהחליפו לא התאימו לרמה שלנו ואלה שנשארו פשוט גמורים 

אין ספק שצריך להחליף לא מעט שחקנים בסגל.

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא נמצא בשוק הישראלי מגנים יותר טוב מקנדיל / זאדה ובלטקסה

הם צריכים להישאר בסגל ופשוט ששניהם לא יפתחו יחד אם זה לא גביע הטוטו

מקסים גרצקין עדיף פי אלף על דוויזאדה שלא הייתי בוחר אותו למשחק בשכונה 

9 דקות לפני, BRoi said:

מקסים גרצקין עדיף פי אלף על דוויזאדה שלא הייתי בוחר אותו למשחק בשכונה 

אולי, לא ראיתי אותו

אבל לא כל אחד יסכים להיות מגן מחליף כמוהם

הסגל צריך רענון אמיתי ולא משנה איך תגמר העונה.

מצבת החלוצים שלנו חלשה מאוד, לא יכול להיות שמי שיש לנו להכניס מהספסל זה שכטר ובלקמן זה פשוט לא מתאים לרמה הזאת. 

גם משחק האגפים שלנו לא נראה טוב בהמון דקות- אלמוג לא מצליח לעשות קפיצת מדרגה, טבח איבד את כל היכולת הפיזית שלו שהפכה אותו לשחקן אגף ברמה גבוהה וחוזז פשוט לא מספיק יציב.

בנוגע לקישור אני לא יודע מי ישאר פה עונה הבאה אבל עידו שחר חייב להיות חלק מהסגל ואולי גם גויאגון ועוד איזה 2-3 צעירים שמושאלים כיום.

לפני3 שעות , erantheking21 said:

שזה חלק מהרוטציה כמו שנכתב, ברור שאין דבר אחר, הבעיה שאלה שהחליפו לא התאימו לרמה שלנו ואלה שנשארו פשוט גמורים 

אין ספק שצריך להחליף לא מעט שחקנים בסגל.

מסכים איתך אבל יחד עם זאת שנפצעים לכם שחקני מפתח בתדירות גבוהה וגם המחליפים שהם ברמה גבוהה נפצעים כבר אין פה עניין של סגל.

אתה לא באמת מצפה שיהיו 3 תותחים על אותה עמדה.

1 hour ago, רן יעקובי said:

מסכים איתך אבל יחד עם זאת שנפצעים לכם שחקני מפתח בתדירות גבוהה וגם המחליפים שהם ברמה גבוהה נפצעים כבר אין פה עניין של סגל.

אתה לא באמת מצפה שיהיו 3 תותחים על אותה עמדה.

אין לך מחליפים שמספקים את הסחורה, לראיה כמו שרשמתי אלף פעם בפוסטים קודמים על חוזז, בן חיים ואלמוג שלא מספקים חצי מהכמות שאצילי סיפק ..אז במקום להחזיק 3 שחקנים, אפשר להחזיק שחקן אחד מחליף לכהן(במידה וזה ישאר )...או במקרה של פשיץ' שאין לו מחליף, עם כל הכבוד לשכטר שהוא מעבר לשיא ובלקמן שהוא בלקמן.

Just now, מכביסט לעד said:

וריקן מה איתו? בן חיים?

רשמתי ועוד כמה שמות, הבנת שהם חלק..

את ריקן אני אוהב כי הוא בחור לחדר ההלבשה, לא היתי רץ לזרוק אותו רק בגלל זה, אבל תיאורטית אם זה מקצועית הוא לא ישאר, את בן חיים ביקרתי ואני מבקר כמעט בכל פוסט אז שכחתי לכתוב אותו פה..אבל אין ספק שהוא חלק ממה שהתכוונתי.

בכל מקרה צריך דם חדש

1 דקה לפני, erantheking21 said:

רשמתי ועוד כמה שמות, הבנת שהם חלק..

את ריקן אני אוהב כי הוא בחור לחדר ההלבשה, לא היתי רץ לזרוק אותו רק בגלל זה, אבל תיאורטית אם זה מקצועית הוא לא ישאר, את בן חיים ביקרתי ואני מבקר כמעט בכל פוסט אז שכחתי לכתוב אותו פה..אבל אין ספק שהוא חלק ממה שהתכוונתי.

בכל מקרה צריך דם חדש

ריקן הראשון שצריך לעזוב. אני מת עליו (ועל השיר שחקן שלו), אבל הוא כבר תקופה פשוט גרוע ואתמול זה היה השיא. 

עידו שחר, בר כהן ואפילו תומר אלטמן עדיפים. אם אפשר להשאיר את ביטון בחינם גם זה עדיף על ריקן.

צריך לבחון שחקן ביחס לעצמו.

דן ביטון התחיל עוצמתי ונחלש- אז אלא אם ימציא את עצמו במחזורים הנותרים אז אי אפשר להכתיר את השנה הראשונה שלו אלא כאכזבה.

מה לגבי שאר השחקנים?

קנדיל לא רע.

פיבן גילה קצת יכולת בקישור האחורי וצריך עוד זמן "בילום" כדי לבלם כמו שהוא יודע.

דוידזאדה נתן ת'נשמה ביחס ליכולת שלו.

בלטקסה הראה שיפור.

אלמוג כמובן אכזבה אבל הפוטנציאל שם.

בקיצור אין שום בעיית קונספט של רוטציה, אל מקרים יחידניים לגופו של כל אחד ובהתחשב שכך הוא הסגל.

מי שמסרב לקבל זאת יידון לקיץ של ייסורי אכזבות ומפחי נפש.

לא תראו אותי בנושא מלפפונים.

נקסט.

בוא נבחן כל דבר שאמרת

דן ביטון התחיל עוצמתי ונחלש, כי הוא קיבל ביטחון מדוניס ובשאר האינספור צ'אנסים שהוא קיבל(היתי מאוד בעדו) הוא איבד אינספור כדורים קריטים באיזורים מרכזיים והיה רך מאוד, מסירות הוא תמיד נתן יאמר לזכותו, יחד עם זאת שהוא רק מושאל יהיה קשה להשאיר אותו.

קנדיל לא רע אבל גם לא טוב, בהעדר מחליף ברמה גבוהה לא היתי מוותר עליו מהר.

פיבן אין לי מושג במה הוא טוב, כרגע הוא רק יורד ויורד

דוידזאדה נותן את הנשמה, אבל הוא לא כדורגלן טוב.

בלטקסה לא מסוגל להיות בלם, אבל זאת לא אשמתו

אלמוג חייב לשנות גישה וכנראה שזה לא יהיה במכבי, לא יתכן ששחקן כמוהו יהיה מוגבל לשחק רק מתחת לחלוץ ולא כשחקן אגף.

בהתחשב לזה שיש לנו יותר מ די מחליפים מאכזים וצעירים מושאלים שמתים לקבל את הצ''אנסים שלהם במקומם ומחכים בתור אז זה בעיה שלהם

מה שאני מתכוון הוא שספסל מחליפים הוא בהגדרתו החלק האפרורי בסגל.

זה לא מסי יושב שם. אלא דמויות בינוניות שמספיקות לרוטציה.

דווקא השנה הזו גילתה את היופי שבאפרוריות- הרבה בזכות אותם אפרוריים הצלחנו לעמוד עד עכשיו.

ולכן הבעיה היא לא בכך שיש רוטציה, אלא שהיא שיש פשוט שחקני כדורגל שהם פחות טובים אבל באותה נשימה אל תצפה לנסים ונפלאות בחלון, נושא המלפפונים הולך להיות שיממון.

Wake me up when september ends

כשחקנים ספציפיים, קנדיל/דוידזאדה/פיבן/בלטקסה הם אחלה שחקני סגל.

בחיים אבל בחיים לא לשחק עם 3 או יותר מהם ב11 אם רוצים לנצח את המשחק.

39 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ריקן הראשון שצריך לעזוב. אני מת עליו (ועל השיר שחקן שלו), אבל הוא כבר תקופה פשוט גרוע ואתמול זה היה השיא. 

עידו שחר, בר כהן ואפילו תומר אלטמן עדיפים. אם אפשר להשאיר את ביטון בחינם גם זה עדיף על ריקן.

לא מבין מה קרה לו. לא נכנס לו כלום. זה היה הפורטה שלו....

11 דקות לפני, המכבייה said:

לא מבין מה קרה לו. לא נכנס לו כלום. זה היה הפורטה שלו....

הוא אף פעם לא היה שחקן מבריק, אבל הוא תמיד היה שם כשהיינו צריכים אותו.

העונה זה כאילו עבר לו וכלום לא הולך לו. לא מבין מה קרה כי לפני שנה הוא היה שחקן הרכב לכל דבר. אולי זה נגמר לו.