Jump to content

רשמים מההפסד לק"ש בחוץ | הפסד נקודות קריטית וכואב, לא תלויים רק בעצמנו

Sawyer

Recommended Posts

5 דקות לפני, הילד בן 30 said:

תגידו, מה הסיפור של קהת?

מה עשינו כל כך טוב שזכינו? אני לא מאלה שמתלהבים מטרנד הלא חוגגים נגד קבוצת עבר שהיית בה דקה. אבל הוא מחליא

בנאדם קטן, עם זין קטן וקוקיות.

שזה יהיה השיא של הקריירה שלו אמן.

12 דקות לפני, הילד בן 30 said:

חח כל הרעל יוצא יא כלומניקים.

ואן לוון לא צריך להיות פה ומיץ גירבץ כל הקיץ.

הפסד ראשון מאז דצמבר ויצאתם מהחורים , לא להאמין.

ראית טענה כלשהי לפטריק? ולגבי מיץ' - אתה לא חושב שהוא האשם באבדן האליפות עקב ההתנהלות שלו בקיץ (ברור שאין על מיץ' באופן כללי)?

רק אלוהים ישלם לקבוצות שמקבלות שלישיות ורביעיות מול חיפה ויורקות דם נגדנו. מאחל להם ולבעלים העבריינים שלהם להיכשל עד סוף הקריירה. רועי קהת אמא שלך זונה ואתה עומד למות יא כלב מכוער. 

לגבי המשחק חזרה הבעיה שחוזרת יותר מדי פעמים - טמטום. זה התחיל בריקן שנתן חצי שעה ראשונה הכי מפגרת של שחקן מכבי כבר המון זמן ביחד עם בן חיים.

אחר כך טיבי כמובן עם שיא חדש של פיגור. האדום האלף שאנחנו מקבלים העונה והשחקנים פשוט לא לומדים. אותם דבילים - טיבי, פיבן, בלקמן. לא לומדים. שלושה אדומים מיותרים, על שניים מהם שילמנו.

הפציעות הרגו אותנו, עייפות מצטברת עם משחקים בכמות של כמעט שליש עונה יותר מהיריבה לתואר, הכל נכון אבל אנחנו פשוט לא מסוגלים לשים כדור ברשת (לא מדבר בכלל על לגמור משחקים).

מחצית שניה מול אשדוד שיחקנו לא רע בכלל והיינו חייבים לסיים עם 2 שערים, אתמול עד האדום היינו בסדר גמור וחייבים לשים אחד יחסית מוקדם ולכו תדעו איך זה נגמר.

אם זו הייתה חיפה שמשחקת אתמול כולם היו כותבים פה שהם משלשלים ולא עומדים בלחץ... עצוב שדווקא הותיקים טיבי ריקן ובן חיים פגעו בנו כ"כ.

כמובן שכלום עוד לא נגמר ואני בטוח שהשחקנים ילחמו עד השנייה וטיפת הדם האחרונה.

רק מכבי

לדעתי עד סוף בעונה ואן לוון חייב לעלות עם ההרכב הכי חזק, בלי רוטציה, בלי מנוחה, בלי שמירה על כרטיסים צהובהים וכו'.. 

נכון, יש שחקנים שנופלים מהרגליים אבל, עכשיו זה המאני טיים. הגיע הזמן שיתנו את הפוש האחרון ונקווה שחיפה תאבד נק היום גם. 

28 דקות לפני, דקסטר said:

הפציעות הרגו אותנו, עייפות מצטברת עם משחקים בכמות של כמעט שליש עונה יותר מהיריבה לתואר, הכל נכון אבל אנחנו פשוט לא מסוגלים לשים כדור ברשת (לא מדבר בכלל על לגמור משחקים).

מחצית שניה מול אשדוד שיחקנו לא רע בכלל והיינו חייבים לסיים עם 2 שערים, אתמול עד האדום היינו בסדר גמור וחייבים לשים אחד יחסית מוקדם ולכו תדעו איך זה נגמר.

אם זו הייתה חיפה שמשחקת אתמול כולם היו כותבים פה שהם משלשלים ולא עומדים בלחץ... עצוב שדווקא הותיקים טיבי ריקן ובן חיים פגעו בנו כ"כ.

רק מכבי

הפציעות פלוס המחסור החמור באיכות בחלק הקדמי גמרו אותנו, וזה משהו שידענו עוד לפני ינואר, לא ברור איך לא הגיע חיזוק לשם בינואר, אולי כי חשבו שנגמרה העונה מבחינתנו כי דוניס השאיר אדמה חרוכה אחריו הבן אלף הזה. 

לפני8 שעות , אליהו_הנביא said:

ונקודה אחרונה, אף פעם לא הבנתי למה שוער צריך לעלות בקרן, מתי זה הניב גול? .

https://streamable.com/ovv8ek

אתמול בגמר הגביע הסקוטי

משחק ההתקפה שלנו מזעזע מאז שגולסה נפצע. שום דבר לא עובר דרך האמצע, וגם מהאגפים אין לנו יותר מהגבהות סתמיות שלא עוברות את השחקן הראשון. ממש מבאס גם שהקרנות שלנו גרועות.

החסרון הכי משמעותי אתמול היה סאבוריט וגראלדש, ואין לי ספק שאיתם היינו כובשים, גם בעשרה שחקנים. ההבדל ביניהם לבין המחליפים שלהם, בעיקר בתרומה ההתקפית, דרמטי.

לפני1 שעה , דקסטר said:

רק מכבי

שים כל שחקן הרכב של חיפה שהוא לא חלק מהרביעייה האחורית במקום ריקן אתמול והוא מסיים עם לפחות שער אחד. שים אחד מהווינגרים במקום טב"ח והוא לכל הפחות מייצר מצב מצויין אחד לגול עם כל המתפרצות שהוא קיבל. בסוף יש הבדל גדול (מאוד) בין הקבוצות באיכות ההתקפית. ככה מבקיעים גול בהתחלה והורגים את המשחק. כשפטריק נכנס לתפקיד הוא בנה קישור רצחני שהצליח לפצות על הפער הזה. בחודש האחרון, גולסה פצוע ודור פרץ משחק עם 10% בטריה, במצב הזה אנחנו כבר לא ברמה של חיפה לצערי. כמו שאמרתי מתישהו בשבועיים האחרונים, אנחנו צריכים כרגע להתפלל לנס שיוביל אותנו להתמודדות מול חיפה במצב שההפרש פחות מ-3 נק', אם זה יקרה אני מאמין שנוכל לעשות את זה.

זה שהגענו למצב הזה, של עד לפני שבוע במקום הראשון, עם הסגל הפצוע והעייף ואחרי הבור של דוניס זה מבחנתי מפתיע ומרשים ביותר.

כולם באמת נתנו הכל, אין לי שום טענה לאף אחד.

ולמרות השופטים חייב לציין, לא במקרה קיבלנו כמה הזויה עבורנו של אדומים העונה. זה נטו משליפת צהובים מהירה מדי נגדנו.

15 דקות לפני, אלק נילאש said:

שים כל שחקן הרכב של חיפה שהוא לא חלק מהרביעייה האחורית במקום ריקן אתמול והוא מסיים עם לפחות שער אחד. שים אחד מהווינגרים במקום טב"ח והוא לכל הפחות מייצר מצב מצויין אחד לגול עם כל המתפרצות שהוא קיבל. בסוף יש הבדל גדול (מאוד) בין הקבוצות באיכות ההתקפית. ככה מבקיעים גול בהתחלה והורגים את המשחק. כשפטריק נכנס לתפקיד הוא בנה קישור רצחני שהצליח לפצות על הפער הזה. בחודש האחרון, גולסה פצוע ודור פרץ משחק עם 10% בטריה, במצב הזה אנחנו כבר לא ברמה של חיפה לצערי. כמו שאמרתי מתישהו בשבועיים האחרונים, אנחנו צריכים כרגע להתפלל לנס שיוביל אותנו להתמודדות מול חיפה במצב שההפרש פחות מ-3 נק', אם זה יקרה אני מאמין שנוכל לעשות את זה.

ההבדל הוא לגמרי בקישור. הרי אנחנו עם אותה התקפה חלשה כל העונה, אבל עד לפני הפציעה של גולסה היינו מבקיעים 2 שערים למשחק בשקט. 

גם הירידה ביכולת של ההגנה היא בגלל זה.

לדעתי כל עוד גולסה פצוע צריך לשחק עם גלזר, קארצב ופרץ מקדימה, או גלזר, שרן ופרץ מקדימה. גם שרן, קארצב ופרץ מקדימה אפשרי.

אין תחליף לפרץ.

2 דקות לפני, itan17 said:

אגב סיכוי סביר שעולים למשחק נגד בש במינוס 7 בבאר שבע.

אפילו לאליפות מעשית שלהם בבלומפילד אפשר חלילה להגיע.

שלא נדבר על דאבל לפני שהם עולים לשחק מולנו בגביע.

4 דקות לפני, itan17 said:

אגב סיכוי סביר שעולים למשחק נגד בש במינוס 7 בבאר שבע.

אפילו לאליפות מעשית שלהם בבלומפילד אפשר חלילה להגיע.

מה זה הלוזריות הזאת?

יש עוד 5 משחקים בקופה +נקווה לתיקו של ב''ש היום עם חיפה

גם אם חיפה ינצחו היום שום דבר לא גמור צריך להסתכל על עצמנו ולקוות שהשחקנים יתנו הכל 

חיפה עוד יאבדו נקודות עד לסיום הליגה אנחנו צריכים פשוט כל משחק לנצח מעכשיו כולל המשחק נגדם 

2 דקות לפני, mta8 said:

מה זה הלוזריות הזאת?

אנחנו פשוט לא טובים.

אבל מה זה לוזריות, מינוס 7 עד בש זה נטו תלוי בהם אחרי שעשו 0:7 מול שתי קבוצות שלא ניצחנו.

מבחנתי העליונות של כהן אחרי 3 חודשים בחוץ וב45 דקות בעשרה שחקנים על כל שחקני ההתקפה שלנו היא נקודת המפתח לאיבוד הנקודות מאז הדרבי(כולל). 

אנחנו חסרי איכות כמעט לחלוטין בהתקפה, לא רק במשחק השוטף אלא גם בפועל עם המספרים הלא טובים שאנחנו מקבלים משחקני ההתקפה.

האיכות שלנו בשאר חלקי המגרש עשתה את הקאמבק המטורף שלנו.

נותרת לי תקווה שאולי גולסה יהיה כשיר כבר מחיפה וזה מה שיכול לתת לנו סיכוי

לפני3 שעות , micsho3 said:

מצטער לחלוק עליך אבל בעונה הזאת יש אשם אחד - מיץ': בזמן שהוא גירבץ היטב בקיץ בקנדה יענק'לה נתן עבודה. רק על אדי הדלק מהתקופה של איביץ' היינו צריכים לקחת פה אליפות. כמובן שאני אוהב את מיץ' וחושב שהוא הבעלים הכי טוב שיש אבל בעונה הזאת חיצי הביקורת הם כלפיו.

גירבץ עלק. הוא עובד אצלך? 

לפני3 שעות , micsho3 said:

ראית טענה כלשהי לפטריק? ולגבי מיץ' - אתה לא חושב שהוא האשם באבדן האליפות עקב ההתנהלות שלו בקיץ (ברור שאין על מיץ' באופן כללי)?

לא ממך.

מיץ לא אשם בכלום. אני לא מוציא את המילה אשם על מישהו שהפך את מכבי למה שהיא בכסף שאני והנכדים שלי כולם יחד לא נרוויח כל החיים. 

אז לא ניקח השנה אליפות שלישית ברציפות. גם זה קורה.

אם הוא אשם היום אז הוא גם בזכותו לפני שבוע היינו מקום ראשון. 

אגב, המונח "אשם" על מיץ' הוא מונח קצת מרחיק לכת מבחינה סמנטית.

נניח ומיץ' טעה. קרה, קורה ועוד יקרה. כמו לכל אחד.

נכון, הוא בראש המערכת והוא אחראי על הקיץ הרע שעברנו. ועדיין - טעויות , כאמור, קרו קורות ויקרו.  יש למיץ' את הקרדיט גם לטעות לאור ההצלחות הענקיות שלו איתנו.

מעבר לזה, מיץ' , בתור העומד בראש המערכת, גם אחראי לתיקון העונה הזו ולקאמבק נהדר.

23 דקות לפני, המכבייה said:

גירבץ עלק. הוא עובד אצלך? 

לשון היתולית אחי - אין עליו.

21 דקות לפני, הילד בן 30 said:

לא ממך.

מיץ לא אשם בכלום. אני לא מוציא את המילה אשם על מישהו שהפך את מכבי למה שהיא בכסף שאני והנכדים שלי כולם יחד לא נרוויח כל החיים. 

אז לא ניקח השנה אליפות שלישית ברציפות. גם זה קורה.

אם הוא אשם היום אז הוא גם בזכותו לפני שבוע היינו מקום ראשון. 

חולק עליך גבר: גם אם תשאל את מיץ' הוא יודע שההתנהלות בקיץ הייתה גרועה ובעיקר הגיע מכיוונו (להביא מאמן דקה90, לא לתת מענה למה שקרה בחולית ההגנה, אצילי+מיכה).

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אגב, המונח "אשם" על מיץ' הוא מונח קצת מרחיק לכת מבחינה סמנטית.

נניח ומיץ' טעה. קרה, קורה ועוד יקרה. כמו לכל אחד.

נכון, הוא בראש המערכת והוא אחראי על הקיץ הרע שעברנו. ועדיין - טעויות , כאמור, קרו קורות ויקרו.  יש למיץ' את הקרדיט גם לטעות לאור ההצלחות הענקיות שלו איתנו.

מעבר לזה, מיץ' , בתור העומד בראש המערכת, גם אחראי לתיקון העונה הזו ולקאמבק נהדר.

חד משמעי כל מילה שאמרת אני מסכים (אני חושב שהוא אשם בכל שאחרי העונות עם איביץ' רק אדי הדלק היו מביאות לנו לפחות עוד אליפות)

ריקן אכזב אותי ממש הפלייאוף הזה, היה לו כל-כך הרבה מצבים במשחקים שונים להבקיע גול מהיר ולשנות את המשחק והוא פשוט רשם החמצות גדולות שלא מתאימות לו. מאכזב ממש.

אני חייב להודות שאני יותר מודאג ממה שיקרה בקיץ הקרוב.

הרי שגם אם ניקח דאבל (אמן ואמן) לכל אחד ברור שהקבוצה זקוקה לרענון סגל מהיר ואיכותי, יש לפי דעתי לא מעט שחקנים שצריך לשחרר ויש כאלו כמו דור פרץ שכנראה יעזבו וישאירו חור גדול.

אני מאוד מאוד מקווה שההנהלה למדה מהקיץ האחרון, ושייתנו לואן לוון את הכוח ואת התקציב הראוי לבנות את הקבוצה לאתגרים של עונה הבאה ממש עכשיו.