Jump to content

רשמים מההפסד לק"ש בחוץ | הפסד נקודות קריטית וכואב, לא תלויים רק בעצמנו

Sawyer

Recommended Posts

איבוד הנקודות מול אשדוד עדיין טרי בראש ומגיעים למצב שכל משחק הוא באמת באמת גמר גביע, הפסד ואתה כבר לא תלוי בעצמך, תלוי בחסדי אחרות ומתפלל לניסים.

היריבה היא ק"ש, אמנם במגרש המסריח בעולם אבל עדיין קבוצה שחייבים לנצח. פטריק מעלה הרכב עם הגנה כחול לבן, קרי 3 זרים בחוץ כשהקישור צריך להיות חזק עם גלזר ופרץ והתקפה של גררו ופשיץ'.

שופט: מכור. (עשה הכל כדי לקחת לנו את מקסימום הנקודות, הפארסה של הצהובים, החלטות הזויות בלתי ניתנות להסבר, היחס לשחקני מכבי והיחס לשחקני ק"ש. פשוט.. אין מילים. חייב למות.)

שחקנים: טננבאום יכל אולי להביא הצלה מדהימה בגול הראשון, לא מבין למה עלה בשער השני. פלייאוף פחות טוב של דניאל. ההגנה החסרה שלנו נראתה ככה לרגעים היום, דוידזאדה רוצה ומנסה אבל ההבדל מסבוריט בכל פרט שקשור לכדורגל פשוט מטורפים, טיבי אין לי מה להגיד, הפסיד את המשחק לבד. בלטקסה לא הרשים אותי במיוחד במשחק היום, קנדיל נתן כמה כדורים טובים קדימה אבל כרגיל לא יציב. גם מהקישור לא הגיעה הישועה, גלזר משחק פושר מאוד שלו, לא נראה מספיק חד, לא טוב ברוב הפעולות ההתקפיות. טוב שהוא משחק אבל רחוק מהשיא, פרץ מחצית ראשונה אולי הטוב במגרש (כרגיל), עם הדקות התעייף כמובן, לא הצליח לעשות את ההבדל היום לטובתנו, ריקן הפסקתי לספור את השערים שהחמיץ בפלייאוף הזה, בלתי יאומן. מרגיש שהחסרונות עולים על היתרונות אצלו לאחרונה. טבח עוד משחק ככ פושר של טל, זה כבר מעצבן. תורם 1/3 ממה שאני מצפה ממנו בממוצע למשחק. לא להיות גרוע לא מספיק. גררו משחק חיובי נוסף של הילד, הוריד כדורים, קיבל החלטות לא רעות, עשה כמה פעולות יפות. מגמת שיפור. פשיץ' כן הוריד כמה כדורים יפים ועשה עבודה סבירה כפיבוט אבל לא מאיים על השער ואם כבר מגיע מחטיא מצבים ודאיים, קשה מאוד ככה.

*יוני ממשיך להראות טוב ולא לרשום מספר מהספסל, אם רוצים עוד לעשות משהו העונה הוא חייב לפתוח ולכבוש, כל משחק.

פיקנטריה:

- הפסד ראשון לפטריק :(

- שירה לשחקנים בסוף

- "מהומות" אחרי המשחק 

חייב למות:

הופמייסטר - איכסה, ילד מגעיל. שלא תעזב לחשוב למכבי, תפרוש עדיף מאשר לשלוח אותך לארון מוקדם.

קהת - מהמסריחים והמגעילים בכדורגל הישראלית, לא יכול להסתכל עליו בכלל. שימות, בשבילנו.

פוקסמן - גועל נפש, פשוט התנהגות מגעילה כלפי מכבי. אני מבין שאתה עושה הכל נגדנו אבל טיפת מראית עין, באמת חייב חייב למות ויפה שעה אחת קודם.

קהל:

כמות יפה של אוהדים הצפינה לק"ש למשחק כ"כ חשוב. היה יפה לראות שהפכנו את המגרש הצפוני ביותר למגרש ביתי במשחק הזה והגענו כדי לתמוך בקבוצה. אני חושב שהעידוד היה לא רע והיו לנו כמה וכמה נסיונות להרים את הקבוצה (שהצליחו, הכדור לא נכנס). כואב ומאכזב אבל לא רואה את האשמה עלינו, ההרמה לקבוצה מהקהל בסוף "אני איתך והעולם מנגד, הם מחכים ליום שנשבר" - השחקנים קיבלו את המסר וילא יורידו את הראש. זה גם מה שאנחנו צריכים לעשות.

להפסד היום לדעתי אין שום קשר לכלום מלבד האדום, לא פטריק, לא הרוטציות ולא עייפות (שלא הייתה קודם), מרחק החלטה אחת של טיבי מלגרד עוד ניצחון עם הלשון בחוץ  - אבל זה קרה. וזה שובר ומוציא אוויר ואת השליטה מהידיים שלנו.

חיפה עוד יפסידו נקודות העונה, הבעיה היא שאנחנו כנראה לא ננצח את כל המשחקים, אבל אסור להרים ידיים ואסור ולוותר. נשארו לנו עוד מעט מאוד משחקים עד סוף העונה, צריך ואפשר לעשות הכל כדי לנצח את כולם ולקוות לניסים, חיפה הייתה כל העשור הזה המתנה שלא מפסיקה לתת, צריכים לעשות הכל כדי לתת להם הזדמנות לעשות את זה שוב פעם.

יום שני יוצאים למשחק מול ב"ש, משחק שממנו כבר באמת לא תיהיה דרך חזרה, משחק שחוץ מניצחון ואפשר לכבות את האורות על הליגה העונה. וזה דבר שאסור לנו לתת שיקרה, חייבים לבוא להלחם, ולנצח. עד השניה האחרונה. שני, 20:30 טרנר. נתראה שם.

להרים את הראש, שום דבר לא גמור. יש עוד סיבוב פלייאוף שלם. ניצחון על חיפה והם יחרבנו כבר לבד הכל.

5 מ-5 וזה שלנו. 

היום אני בטוח יותר מתמיד. 

אולי זה לא שלנו לקחת. אם טיבי מאבד את הראש, זה חלק מקבוצה וסגל.  מדברים רבות על הפור שדוניס נתן וזה תמיד היה מטומטם בעיני. בדיוק כמו טיבי היום. 

מעריץ את מי שעדיין אופטימי 

אבל היום זה נגמר,אני חושב שחיפה יאבדו עוד נקודות (פ״ת חוץ)

אבל לצערי מכבי גם יאבדו עוד נקודות וגם אם ננצח את חיפה זה לא יספיק...

עשו ריצה מטורפת ויפה אבל היום זה נגמר

מגיע לנו לפחות גביע בעונה כזאת

אסור לפסיץ ולריקן לפתוח עד סוף העונה,במיוחד לפסיץ !! שיתנו לשכטר,וייני לשחק כל משחק צריכים אופי במשחקים שנשארו !!

הקטע שכל משחק אתה חושב שזהו, לא יכול להיות יותר מכור מזה, אבל אז בא השופט התורן למראה לך שאתה לא מבין כלום. אני אישית היום במגרש כבר לא הבנתי מה קורה ,הכל הפוך, הכל לטובתם, צהובים, חוצים, אי שריקה, הזוי. 

מצד שני, קשה להשתחרר מזה שוואן לוון נתן ווואן לוון לקח. שני המשחקים האחרונים לדעתי,הרבה מאוד אשמה עליו.

ונקודה אחרונה, אף פעם לא הבנתי למה שוער צריך לעלות בקרן, מתי זה הניב גול? אבל אם כבר עלה? ברצינות? ששרן ירים? איפה המאמן כאן? איך שהוא ניגש אמרתי לחבר שלי, איך הוא מרים? הוא יתן איזה דרדלה משייטת שלא תעבור כלום, שזה יותר סכוי למתפרצת מאשר גול שלנו.

אחרי האכזבה הענקית היום, החצי גמר הפך לדעתי למשחק הכי חשוב.

מאמין שבלי האדום של טיבי כן היינו מגרדים עוד ניצחון, אבל הסגל כבר סחוט ופטריק כבר איבד קצת כיוון עם השינויים.

גם הניצחונות האחרונים שהיו זה ניצחונות של גירודים.

אנחנו והם במגמות הפוכות לגמרי בשלב הזה ועוד מהפך בפסגה יהיה כבר מפתיע מאוד.

אה והשופט, הפעם הגנרי שהיה עם המשרוקית אפילו לא ניסה לעשות כאילו הוא לא נגדנו.

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

סוייר קח עוד פיקנטריה, מאז חזרת הקהל למגרשים, אנחנו עם שלושה נצחונות, שלושה תיקו והפסד, אולי היה עדיף בלי 

אני באמת בטוח שבלי קהל, מכבי של העונה היא קבוצה פחות לחוצה ולא במקרה הגיעו כל הגולים המאוחרים במהלך העונה.

יש לחץ בשלב הזה של העונה כשכל נקודה חשובה.

כל טעות הכי קטנה עלולה לעלות ביוקר, היום זה קרה.

הבעיה העיקרית לדעתי שאנחנו לא מצליחים לכבוש מוקדם, זה גורם ללחץ במשחק.

כתבתי אחרי המשחק מול אשדוד שאני שונא לקבל קבוצות שקיבלו מחזור לפני כן בראש, לכן היה לי חשש נוראי מהמשחק הזה. 

פרץ בקושי הולך עוד מהמשחק נגד אשדוד. לא ברור לי החלוקת דק בקבוצה. למה קארצב לא מקבל דק כדאי לתת לפרץ אוויר.

למה בלקמן ושכטר שותפו ביחד ל5 דק. 

למה ביטון אפילו דקה לא מקבל.

ריקן בתפקיד 10 זה לא העמדה האידאלית בשבילו. ולצערי ראינו את זה בשבוע האחרון פעמיים.

2 דקות לפני, אלמוג מלול said:

פרץ בקושי הולך עוד מהמשחק נגד אשדוד. לא ברור לי החלוקת דק בקבוצה. למה קארצב לא מקבל דק כדאי לתת לפרץ אוויר.

למה בלקמן ושכטר שותפו ביחד ל5 דק. 

למה ביטון אפילו דקה לא מקבל.

ריקן בתפקיד 10 זה לא העמדה האידאלית בשבילו. ולצערי ראינו את זה בשבוע האחרון פעמיים.

חושב שעם כל החוסרים שלנו בקישור בחודשים האחרונים, היה מקום לשלב את ביטון קצת יותר.

יש לו יכולות, ראינו בעיקר בתחילת העונה.

מבין שהוא לא מתאים לשיטה של וואן לוון, אבל אולי היה מקום במקרים מסויימים אולי כן ללכת איתו..

בכל מקרה, ריקן לא מתאים לעמדה מספר 10.

אין עושה משחק כבר שנה!!!! מאמן שכל הזמן חושב על משחקים אחרים וחושב שבחצי השני הקבוצה תעשה קוסמות. למה לא עולה עם הרכב הכי חזק?? למה אף אחד מ12 היועצים לא ידע לכוון את הכרטיסים הצהובים ונשארנו תקועים חסרי אונים. תעלה עם ההרכב הכי חזק שיש ומה שיהייה במשחק הבא אלוהים גדול!! אין לו לואן לוון את הווינריות. פשוט אין לו. הוא מאמין בדרך.

מילה על רועי קהת . כאחד שגדל במכבי רק נגדינו אתה מתאמץ ומתנהג בצורה הכי מגעילה שיש.איכסה בושה

אני לא זוכר מתי הייתה הפעם האחרונה שמשחק היה "שלנו בכיס" (יתרון של 2 שערים צפונה) בדקה ה 80 צפונה. 

בתחושה, זה קרה אולי פעמיים-שלוש לאורך כל העונה. ההשפעה של הנתון הזה על הקבוצה, גם פיזית וגם מנטאלית, היא סופר משמעותית. 

"לנצח עם השיניים" זה ללא ספק אינדיקציה לקבוצה אלופה. אבל גם השיניים של הכריש הכי מאדר פאקר בבריכה, נשחקות עם הזמן... 

אחרי התיקו בדרבי התגבשה אצלי הדעה שללא גולסה כשיר (לפחות במחצית ממשחקי הפלייאוף), וללא תרומה של 4-5 שערי קלאצ' של יוני בפלייאוף - יהיה לנו מאוד מאוד קשה לרוץ עם חיפה 

עד הסוף. פרט לרוקאביצה, הם נכנסו לפלייאוף בפורמה כמעט מושלמת מבחינת מצבת השחקנים בסגל,  בעוד שאנחנו עם 4 שחקני מפתח לא כשירים (לא כולל הנס הגלוי ששמו דור פרץ - שרק אלוהים יודע איך עדיין מצליח לרוץ מבלי להיות מחובר לבלון חמצן). 

זה עוד ממש לא הזמן להספדים כמובן, כי העסק עדיין לא גמור, אבל אחרי התוצאה הערב זה כבר לגמרי של חיפה לקחת או לפקשש בשלומיאליות. 

מה שבטוח, הדרך שהקבוצה עשתה ועדיין עושה בעונה הזו היא סיפור מדהים, אקזמפלר ללב של אלופה. 

לכל אוהד מכבי יש משהו אמיתי להתגאות בו, וזה חשוב לא פחות מהתואר עצמו.

13 דקות לפני, Sawyer said:

בואו נתחיל בלקוות לנס לא צפוי מחר..

ב23:00 פחות או יותר אנשים יתחילו לדבר כאן שונה, מבטיח לך. בכלל, אם הם עושים 6/6 בטרנר ובמושבה אין מה להגיד- מגיע להם לקחת.

איך שההתקפה שלנו נראית לדעתי זאת טעות לא להשתמש בביטון, נכון שהוא רך אבל יכל להכניס טיפה דריבל ואיום מנייחים. ההכנסה של פיבן לפניו הייתה לא מובנת

מצטער אשם יש רק אחד וזה ואון לוון פשוט בושה לא יכול להיות מאמן שלא עולה בהרכב הכי חזק שלו אם כל כך מעט משחקים 

לא ברור שבוע שעבר קרה לא אותו דבר והוא לא לומד 

מתחיל לחשוב שהוא לא צריך להיות פה עונה הבאה צריך מאמן שבא לקחת אליפות בשיניים 

לפני2 שעות , JustMac said:

מצטער אשם יש רק אחד וזה ואון לוון פשוט בושה לא יכול להיות מאמן שלא עולה בהרכב הכי חזק שלו אם כל כך מעט משחקים 

לא ברור שבוע שעבר קרה לא אותו דבר והוא לא לומד 

מתחיל לחשוב שהוא לא צריך להיות פה עונה הבאה צריך מאמן שבא לקחת אליפות בשיניים 

מצטער לחלוק עליך אבל בעונה הזאת יש אשם אחד - מיץ': בזמן שהוא גירבץ היטב בקיץ בקנדה יענק'לה נתן עבודה. רק על אדי הדלק מהתקופה של איביץ' היינו צריכים לקחת פה אליפות. כמובן שאני אוהב את מיץ' וחושב שהוא הבעלים הכי טוב שיש אבל בעונה הזאת חיצי הביקורת הם כלפיו.

תגידו, מה הסיפור של קהת?

מה עשינו כל כך טוב שזכינו? אני לא מאלה שמתלהבים מטרנד הלא חוגגים נגד קבוצת עבר שהיית בה דקה. אבל הוא מחליא