Jump to content

ק"ש - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, Krishi said:

קודם כל יש פה הרבה עניין של מומנטומים ועייפות מצטברת, אבל זאת לא הנקודה בכלל. אנחנו איפה שאנחנו בגלל הרצון והשאיפה תמיד להמשיך קדימה ולנסות ואף פעם לא לוותר. נראה לך שאם השחקנים היו במוד כמו שלך לפני 5 חודשים היינו משיגים את חיפה? הם המשיכו לנסות ולהלחם ובאו על שכרם. מצידי שחיפה תהיה בכושר הכי טוב בעולם מה זה רלוונטי אליך? קודם כל קבוצות הכי טובות בעולם מפקששות משחקים, נגדנו הם מחרבנים כל פעם מחדש גם העונה. ודבר שני עדיין אתה מסתכל על עצמך וכל עוד יש סיכוי תיאורטי אתה אמור להלחם. קודם כל אתה, בלי להסתכל על היריבה שלך. לא מבין באיזה קלות אתה מרים ידיים. וזה תקף לא רק לך מן הסתם אלא לכל עדת הפסימיים פה. לפני חצי שנה כבר נתתם אליפות לחיפה, וגם עכשיו אותו הניגון חוזר על עצמו למרות שהמצב לא נורא ויש מלא נקודות בקופה ופער קטן ביותר. אתה כבר מסכם עונה ומכריז לי פה על עידנים חדשים לא ברורים והולך לישון ולא ברור למה, עוד לא 11 אפילו... 

מסכים איתך שזה עניין של עייפות ומומנטום לא טוב ובגלל זה אני חושב שזה גמור. אנחנו לא טובים בכלל מאז הפגרה.

הכושר של חיפה רלוונטי כי כרגע אנחנו תלויים בהם ולא בעצמנו. השחקנים צריכים להמשיך להאמין כי זה המקצוע שלהם, להילחם עד הסוף בדיוק כמו שאני אסע לטרנר שבוע הבא למרות שאני חושב שזה נגמר.

זה לא עניין של פסמיות או אופטימיות. אם המצב הפוך וחיפה מתחילה את הפלייאוף בצורה כזאת בזמן שאנחנו מביסים בקלות אתה לא מתחיל לחגוג? 

הם כנראה יפקששו משחקים, אבל גם אנחנו. כבר אין אף משחק שאני בטוח שננצח בו.

6 דקות לפני, YallaMaccabi said:

מספיק שאתה מנצח את חיפה 2-0 עוד שבועיים והפער יורד לנקודה אני בטוח שאתה מדבר אחרת 

אולי אתה צודק, אבל בזמן ניצחונות מי לא מדבר אחרת? אחרי ההתלהבות של הניצחון פתאום הקבוצה הופכת להיות הכי טובה ופתאום הכל נראה אפשרי, אבל עכשיו כשאין התלהבות מבינים שזה לא בדיוק ככה.

ואף אחד לא מבטיח שננצח את חיפה. לא ניצחנו קבוצות חלשות ממנה והיא מגיעה בכושר טוב. אף תוצאה לא תפתיע אותי.