Jump to content

ק"ש - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, סלבה said:

זר עלום שבא במקום שחקן פצוע במשך שנתיים עם חוזה. אתה צריך למצוא סידור לניקוליץ', זה לא עובד ככה.

היו צריכים לעשות כמו בעונה שעברה אחרי הקורונה עם גויאגון. מבין שזה לא פשוט לשלם משכורת של עוד שחקן, אבל בשביל חצי שנה וקרב אליפות אולי זה היה שווה את זה.

בנוגע לאיכות הזר אף פעם אי אפשר לדעת, אבל הוא לא צריך להיות סאבוריט בשביל לעזור. צריך הרבה פחות מזה כדי לעשות יותר ממה ששחקני ההתקפה שלנו עשו.

אני מקווה שהיום הבינו במועדון שאין מקום לשחקנים כמו בן חיים וריקן לעונה הבאה.

כולל שכטר וכל שאר הותיקים, חייבים להצעיר את הסגל הזה, גם אם זה אומר שלא נתמודד על אליפות בעונה הבאה, צריכים דם חדש.

11 דקות לפני, itan17 said:

חוץ מהזבלים המסריחים שרבו עם פשיץ׳ באשדוד והיום קיללו את השחקנים בסוף.

איפה ישבת? מוזר.. ישבתי קצת משמאל לגוש והיה באמת נהדר.

Just now, antonio_margheriti2 said:

אני מקווה שהיום הבינו במועדון שאין מקום לשחקנים כמו בן חיים וריקן לעונה הבאה.

כולל שכטר וכל שאר הותיקים, חייבים להצעיר את הסגל הזה, גם אם זה אומר שלא נתמודד על אליפות בעונה הבאה, צריכים דם חדש.

צריך רק דבר אחד, את המוזהב.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

איפה ישבת? מוזר.. ישבתי קצת משמאל לגוש והיה באמת נהדר.

ימין למעלה מהגוש

חבורת מסריחים לובשי שחור שרק מעניין אותם לשיר נגד ערבים ולקלל את השחקנים.

חוץ מזה אחלה קהל.

1 hour ago, סלבה said:

זה לא רק טיבי. סמל המחצית הראשונה הוא שלושת הותיקים ביותר בהרכב, בפער, שפשוט הרסו למכבי את המשחק.

היה בלתי נתפס לראות את הקבוצה בעשרה שחקנים משחקת טוב יותר מזו של המחצית הראשונה אחרי שריקן ובן חיים יצאו. זה משחק ששולח את שניהם הביתה, לא רואה איך הם ממשיכים בקבוצה.

ריקן מאוד מאכזב העונה, אני בסדר עם זה שהוא לא תורם במשחק השוטף כל עוד הוא מביא את הגול החשוב, העונה גם באירופה הוא מחמיץ מצבים שבעונות האחרונות הוא מכניס בקלילות

31 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לדעתי הבעיה היא אצלך - טמבל

מי אתה שתגיד עליי שיש לי בעיה????? 

יא מושלם

אתה המושלם, קטונתי. למרות שרואה את מכבי עוד לפני שנולדת, אתה המושלם. אתה בטח גם מאמין בהכי חזק ויפה למרות שאף פעם לא ראית את אביל'ה משחק. אתה מושלם. לך תחפש אה

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

אולי, אז היינו מנצחים היום ואז מגיעים לטרנר ולא מנצחים, או מגיעים לבלומפילד ומפסידים, או באשדוד חוץ. 

עשינו ריצה מטורפת עם הרכבים לא טובים, אבל זה היה איזשהו נס. בכל משחק מאז הדרבי זה מרגיש ונראה לא טוב. 

חיפה הכלבים הגיעו למאני טיים בצורה טובה מאוד ואנחנו פשוט לא.

זה מרתיח כי הפציעות הרגו אותנו, הקורונה הרגה אותנו, השופטים הרגו אותנו, דוניס הרג אותנו, הנבחרת המסריחה הרגה אותנו, הקיץ הפח הרג אותנו, אירופה הרגה אותנו, האדומים של בלקמן וטיבי הרגו אותנו, הזונות של מיכה ואצילי הרגו אותנו ושאר הקבוצות הרגו אותנו. זה פשוט יותר מדי דברים בעונה אחת גם לקבוצה כמו מכבי. וזה כואב כי זה מרגיש לא צודק וכי כבר חשבנו שנצליח לעשות את הבלתי יאומן ובאמת שמגיע לנו, אבל זה לא מספיק. קצת מבאס שהשחקנים לא עולים לכל משחק כמו הדקות של המלחמה במחצית השנייה היום או נגד אשדוד, אבל אי אפשר לבוא אליהם בתלונות אחרי כל מה שהם עברו.

העונה הזאת גרמה לנו להבין שאין צדק בעולם וזה המצב. וואלה כואב לי מאוד.

לא הבנתי מה כואב לך, שום דבר עוד לא גמור, אנחנו חזק במאבק ויש עוד סיבוב פלייאוף שלם כולל מפגש מול חיפה. הם עוד יחרבנו במכנסיים ובסוף זה יהיה שלנו. עם הפציעות ודוניס והקורונה והשופטים ואירופה והאדומים והזונות והנבחרת. כל זה רק יעשה את זה פי אלף הרבה יותר מתוק בסוף. הגענו לאן שהגענו לא כי נתנו לנו אלא כי השגנו את זה בעצמנו בעבודה קשה. לא מזל ולא עזרה משמיים. נטו עבודה קשה של השחקנים והצוות המקצועי. וכמו שידענו להרים את עצמנו מפיגור 11 ולחזור לראש הטבלה כך נעשה גם עכשיו.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

לקח בדיוק לפני שבוע, או שאפשר להגיד כבר באותו יום חמישי ארור שגולסה נפצע.

לא לקח שום דבר עד שהצלחת לא רשמית ביד שלו. והיא לא תהיה

Just now, המכבייה said:

אתה המושלם, קטונתי. למרות שרואה את מכבי עוד לפני שנולדת, אתה המושלם. אתה בטח גם מאמין בהכי חזק ויפה למרות שאף פעם לא ראית את אביל'ה משחק. אתה מושלם. לך תחפש אה

אף פעם לא טענתי או אמרתי שאני מושלם

מה שאתה חושב עליי אני חושב עלייך פי כמה.

אני בניגוד אלייך, לא מכנה את מי שלא מסכים איתי במשפטים כמו "איך נולדו לנו אוהדים כאלה" או "שיש לך בעיה"  ולא תוקף אותו - יש לי קלאס קצת יותר ממך מסתבר.

ושוב, אתה טוען שאתה רואה את מכבי לפני שנולדתי ולמרות (שוב אני חוזר על זה) שאתה בכלל לא מכיר אותי ואין לך מושג מי אני או כמה שנים אני הולך אחרי מכבי.

רק לידע כללי את אבי כן ראיתי - אבל אתה טוען שלא... אתה חושב שאתה יודע הכול עליי למרות שאין לך מושג עליי שום דבר

יש לך ממש יכולות של קוסם וואו

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אף פעם לא טענתי או אמרתי שאני מושלם

מה שאתה חושב עליי אני חושב עלייך פי כמה.

אני בניגוד אלייך, לא מכנה את מי שלא מסכים איתי במשפטים כמו "איך נולדו לנו אוהדים כאלה" או "שיש לך בעיה"  ולא תוקף אותו - יש לי קלאס קצת יותר ממך מסתבר.

ושוב, אתה טוען שאתה רואה את מכבי לפני שנולדתי ולמרות (שוב אני חוזר על זה) שאתה בכלל לא מכיר אותי ואין לך מושג מי אני או כמה שנים אני הולך אחרי מכבי.

רק לידע כללי את אבי כן ראיתי - אבל אתה טוען שלא... אתה חושב שאתה יודע הכול עליי למרות שאין לך מושג עליי שום דבר

יש לך ממש יכולות של קוסם וואו

אז תקבל מועדון שיכול לטעות, להצליח, לפשל, לגדול מסיטואציות מסויימות. אתה אוהד שלו, לא? זאת העיסקת חבילה. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

אז תקבל מועדון שיכול לטעות, להצליח, לפשל, לגדול מסיטואציות מסויימות. אתה אוהד שלו, לא? זאת העיסקת חבילה. 

מקבל את המועדון ואת הטעויות שלו, הוא חלק ממני.

מותר לי כאוהד להביע פה ביקרות על אותן טעויות - בשביל זה יש פה את הפורום, גם להביע דעות.

גם אם אני טועה או שיש צד שני יש שחושב אחרת, הוא לא מכנה אותי כמו שאתה עשית ואני לא אותו.

יש פה לפעמים דעות שונות, אתה פשוט לא מסוגל לקבל מישהו או משהו שחושב אחרת.

וואו אסור לי להעביר ביקורות - אני בצפון קוראיה או משהו כזה?

בפעם הבאה אני אבקש ממך רשות, מקובל עלייך?

7 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מקבל את המועדון ואת הטעויות שלו, הוא חלק ממני.

מותר לי כאוהד להביע פה ביקרות על אותן טעויות - בשביל זה יש פה את הפורום, גם להביע דעות.

גם אם אני טועה או שיש צד שני יש שחושב אחרת, הוא לא מכנה אותי כמו שאתה עשית ואני לא אותו.

יש פה לפעמים דעות שונות, אתה פשוט לא מסוגל לקבל מישהו או משהו שחושב אחרת.

וואו אסור לי להעביר ביקורות - אני בצפון קוראיה או משהו כזה?

בפעם הבאה אני אבקש ממך רשות, מקובל עלייך?

ברור שאפשר. אף אחד לא מונע ממך. אבל אין שום אהבה אמיתית חוץ מאשר מנצחים. שם זה קל.  רק רואה חשבון של תפקידים ועוד בביטחון רב. 

לפני7 שעות , Krishi said:

לא הבנתי מה כואב לך, שום דבר עוד לא גמור, אנחנו חזק במאבק ויש עוד סיבוב פלייאוף שלם כולל מפגש מול חיפה. הם עוד יחרבנו במכנסיים ובסוף זה יהיה שלנו. עם הפציעות ודוניס והקורונה והשופטים ואירופה והאדומים והזונות והנבחרת. כל זה רק יעשה את זה פי אלף הרבה יותר מתוק בסוף. הגענו לאן שהגענו לא כי נתנו לנו אלא כי השגנו את זה בעצמנו בעבודה קשה. לא מזל ולא עזרה משמיים. נטו עבודה קשה של השחקנים והצוות המקצועי. וכמו שידענו להרים את עצמנו מפיגור 11 ולחזור לראש הטבלה כך נעשה גם עכשיו.

לא לקח שום דבר עד שהצלחת לא רשמית ביד שלו. והיא לא תהיה

די קרישי אני בטוח שאתה בעצמך מבין שזהו זה. נגמרו הימים שחיפה מחרבנת, נכנסו לעידן חדש. 

כואב הלב, לא ישנתי בלילה, אבל זה המשחק. ננסה לפחות להביא גביע שאולי ימתיק את הכאב.

1 hour ago, JustMac said:

הרכב מעכשיו עד סוף העונה וזה שלנו 

סבוריט-טיבי-הרננ-גארלדז

ייני פרץ קארצב

גררו פשיץ כהן 

זה שלנו להאמין

ממש לא שם את פשיץ׳ באנקר. לא הסגנון שאנחנו צריכים כרגע. גררו ושכטר בשפיץ יועילו יותר. 

39 דקות לפני, מכביסט לעד said:

די קרישי אני בטוח שאתה בעצמך מבין שזהו זה. נגמרו הימים שחיפה מחרבנת, נכנסו לעידן חדש. 

כואב הלב, לא ישנתי בלילה, אבל זה המשחק. ננסה לפחות להביא גביע שאולי ימתיק את הכאב.

למה נראה לך שאני אפילו קרוב ללהבין משהו כזה? 

סלח לי שאני לא מתחבר לדיבור הלוזרי המסריח הזה. גם אם חיפה מנצחים היום זה רק 4 הפרש כשיש עוד 15 בקופה, ביניהם מפגש ישיר מולנו. זר לו היה נכנס לפה היה חושב שזה הפורום של הפועל. תפסיק להיות כזה פסימי ולראות שחורות כל הזמן, אתה אוהד מכבי או מה? ואל תגיד לי "אני מציאותי", זה סתם תירוץ בשביל הלוזריות שלך. 

"נכנסו לעידן חדש עאלק" חח תגיד אתה מקשיב לעצמך בכלל? הם כבר לקחו פה רצף של 3 אליפויות שאנחנו באיזה עידן חדש? אפילו את הראשונה עוד לא הצליחו לקחת. וגם אז זה לא עידן חדש ולא כלום, שיחק להם הקלף עם דוניס וזאת הסיבה היחידה. 

נביא גם אליפות וגם גביע ונסיים עם קוואדרופל היסטורי. אתה מוזמן לא להגיע לחגיגות

מצד אחד פסימיות עד מוות מצד שני אופטימיות עד שכנוע עצמי, אני תקוע בינהם.

לילה שחור היה,  וגם הבוקר לא משהו.

צריך לזיין את חיפה פעמיים ולהמתיק את אובדן האליפות כנראה.

הסיבות לכשלון במשחקים האחרונים ברור, יכולת, מזל, פציעות, עייפות פיזית, ועייפות נפשית של 3 שנים כולל קורונה.

2 משחקים חשובים שצריך לתת בהם הכל, לא מרימים ידיים עד הסוף.

גם אם נאבד את האליפות, גאה במועדון הזה השנה יותר מתמיד.

15 דקות לפני, Krishi said:

למה נראה לך שאני אפילו קרוב ללהבין משהו כזה? 

סלח לי שאני לא מתחבר לדיבור הלוזרי המסריח הזה. גם אם חיפה מנצחים היום זה רק 4 הפרש כשיש עוד 15 בקופה, ביניהם מפגש ישיר מולנו. זר לו היה נכנס לפה היה חושב שזה הפורום של הפועל. תפסיק להיות כזה פסימי ולראות שחורות כל הזמן, אתה אוהד מכבי או מה? ואל תגיד לי "אני מציאותי", זה סתם תירוץ בשביל הלוזריות שלך. 

"נכנסו לעידן חדש עאלק" חח תגיד אתה מקשיב לעצמך בכלל? הם כבר לקחו פה רצף של 3 אליפויות שאנחנו באיזה עידן חדש? אפילו את הראשונה עוד לא הצליחו לקחת. וגם אז זה לא עידן חדש ולא כלום, שיחק להם הקלף עם דוניס וזאת הסיבה היחידה. 

נביא גם אליפות וגם גביע ונסיים עם קוואדרופל היסטורי. אתה מוזמן לא להגיע לחגיגות

זה לא הנקודות שנשארו, זה העובדה שכרגע חיפה בכושר יותר טוב מאיתנו ובחמישה משחקים הסיכוי שהוא ישתנה נמוך מאוד. 

כשהם נותנים שלישיות ורביעיות לקבוצות שאנחנו לא מצליחים לנצח זה בעייתי.

כשאני אומר נכנסים לעידן חדש אני מתכוון שנגמר החארטות עם חיפה יחרבנו. זה לא יחזור אז תוציאו את זה מהראש. בינתיים אנחנו אלה שחירבנו ולא הם.

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא הנקודות שנשארו, זה העובדה שכרגע חיפה בכושר יותר טוב מאיתנו ובחמישה משחקים הסיכוי שהוא ישתנה נמוך מאוד. 

כשאני אומר נכנסים לעידן חדש אני מתכוון שנגמר החארטות עם חיפה יחרבנו. זה לא יחזור אז תוציאו את זה מהראש. בינתיים אנחנו אלה שחירבנו ולא הם.

קודם כל יש פה הרבה עניין של מומנטומים ועייפות מצטברת, אבל זאת לא הנקודה בכלל. אנחנו איפה שאנחנו בגלל הרצון והשאיפה תמיד להמשיך קדימה ולנסות ואף פעם לא לוותר. נראה לך שאם השחקנים היו במוד כמו שלך לפני 5 חודשים היינו משיגים את חיפה? הם המשיכו לנסות ולהלחם ובאו על שכרם. מצידי שחיפה תהיה בכושר הכי טוב בעולם מה זה רלוונטי אליך? קודם כל קבוצות הכי טובות בעולם מפקששות משחקים, נגדנו הם מחרבנים כל פעם מחדש גם העונה. ודבר שני עדיין אתה מסתכל על עצמך וכל עוד יש סיכוי תיאורטי אתה אמור להלחם. קודם כל אתה, בלי להסתכל על היריבה שלך. לא מבין באיזה קלות אתה מרים ידיים. וזה תקף לא רק לך מן הסתם אלא לכל עדת הפסימיים פה. לפני חצי שנה כבר נתתם אליפות לחיפה, וגם עכשיו אותו הניגון חוזר על עצמו למרות שהמצב לא נורא ויש מלא נקודות בקופה ופער קטן ביותר. אתה כבר מסכם עונה ומכריז לי פה על עידנים חדשים לא ברורים והולך לישון ולא ברור למה, עוד לא 11 אפילו... 

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מספיק שאתה מנצח את חיפה 2-0 עוד שבועיים והפער יורד לנקודה אני בטוח שאתה מדבר אחרת