Jump to content

ק"ש - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

טיבי, עם הכי הרבה ניסיון בסגל מלבד שרן. שחקנים נזהרים ומודעים מכרטיס חמישי והוא עודה שני צהובים כאלה. אני חסר מילים לדבר הזה. זה שינה הכל. היינו גונבים את הניצחון הזה בסבירות גבוהה. 

שובר לב- האל הזה שהיה מושלם בעונות הראשונות ומכשיל אותנו לבתים. מתאושש וכאן עושה טעות כפולה. אין לי מילים לזה. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חיפה הכלבים הגיעו למאני טיים בצורה טובה מאוד ואנחנו פשוט לא.

בכר אגב הצליח לעשות פלייאופים מצוינים עם ב"ש ב-3 השנים שלו שם. ב-2017 ו-2018 הוא ברח לנו בפלייאופים עם הנפילות שלנו אז. 

אפשר להגיד הכל, אבל הבחור שועל קרבות ותיק ומנוסה בקטעים האלה ומראה את זה.

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

בכר אגב הצליח לעשות פלייאופים מצוינים עם ב"ש ב-3 השנים שלו שם. ב-2017 ו-2018 הוא ברח לנו בפלייאופים עם הנפילות שלנו אז. 

לצערי אי אפשר להתווכח עם מאמן שלקח 4 אליפויות. אולי באמת עשינו טעות שלא הבאנו אותו למרות שאישית הייתי נגד.

Just now, מכביסט לעד said:

לצערי אי אפשר להתווכח עם מאמן שלקח 4 אליפויות. אולי באמת עשינו טעות שלא הבאנו אותו למרות שאישית הייתי נגד.

את הרביעית הוא עוד לא לקח אבא

1 דקה לפני, המכבייה said:

טיבי, עם הכי הרבה ניסיון בסגל מלבד שרן. שחקנים נזהרים ומודעים מכרטיס חמישי והוא עודה שני צהובים כאלה. אני חסר מילים לדבר הזה. זה שינה הכל. היינו גונבים את הניצחון הזה בסבירות גבוהה. 

שובר לב- האל הזה שהיה מושלם בעונות הראשונות ומכשיל אותנו לבתים. מתאושש וכאן עושה טעות כפולה. אין לי מילים לזה. 

זה לא רק טיבי. סמל המחצית הראשונה הוא שלושת הותיקים ביותר בהרכב, בפער, שפשוט הרסו למכבי את המשחק.

היה בלתי נתפס לראות את הקבוצה בעשרה שחקנים משחקת טוב יותר מזו של המחצית הראשונה אחרי שריקן ובן חיים יצאו. זה משחק ששולח את שניהם הביתה, לא רואה איך הם ממשיכים בקבוצה.

29 דקות לפני, כהן said:

אם פשיץ' היה מביא את הסחורה לא הייתי חולק עלייך במילה, אבל הנה במשחק כמו היום, גררו עשה ככל יכולתו באגף וסידר שם כמה כדורים מסוכנים שהיו חייבים להסתיים בפנים, וזה לא קרה. יש לנו מחסור מוחלט בכנפיים, אבל הכוח שלנו הוא באמצע, אולי אפילו אפשר לצאת מהקופסא ולשים את גררו במקום ריקן כשחקן שמצטרף להתקפה מאחורה, אין לי ספק שאת המצבים של ריקן הוא מנצל. בעיתות מצוקה, צריך לשבור את המוסכמות ולהעז..

הקורונה הרגה לפשיץ את-המומנטום. הוא לא חזר אותו הדבר (חיפה עם ניקיטה אותו הדבר).

10 דקות לפני, המכבייה said:

אבל זה לא על פטריק. הוא מוציא כנראה את המקסימום ממה שיש. וזה סבבה. 

טעויות אקוטיות שנעשו בקיץ הם כמובן לא על פטריק. ההאשמות פה של אנשים כלפיו (ואני ביניהם אם לומר את האמת) הם בעיקר ביקורת נקודתית על ההרכבים של שני המשחקים האחרונים, יש תחושה שכזו שהראש שלו היה הרבה יותר מוכוון למשחק העונה, ועל הדרך הוא שכח שבין לבין ישנם עוד משחקים שחשובים וקריטיים לא פחות. ורק לציין שגם הביקורות הללו אין בהם בכדי למחוק או לעוות את השינוי ואת התוצאות המדהימות שעשה..

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אולי, אז היינו מנצחים היום ואז מגיעים לטרנר ולא מנצחים, או מגיעים לבלומפילד ומפסידים, או באשדוד חוץ. 

עשינו ריצה מטורפת עם הרכבים לא טובים, אבל זה היה איזשהו נס. בכל משחק מאז הדרבי זה מרגיש ונראה לא טוב. 

חיפה הכלבים הגיעו למאני טיים בצורה טובה מאוד ואנחנו פשוט לא.

זה מרתיח כי הפציעות הרגו אותנו, הקורונה הרגה אותנו, השופטים הרגו אותנו, דוניס הרג אותנו, הנבחרת המסריחה הרגה אותנו, הקיץ הפח הרג אותנו, אירופה הרגה אותנו, האדומים של בלקמן וטיבי הרגו אותנו, הזונות של מיכה ואצילי הרגו אותנו ושאר הקבוצות הרגו אותנו. זה פשוט יותר מדי דברים בעונה אחת גם לקבוצה כמו מכבי. וזה כואב כי זה מרגיש לא צודק וכי כבר חשבנו שנצליח לעשות את הבלתי יאומן ובאמת שמגיע לנו, אבל זה לא מספיק. קצת מבאס שהשחקנים לא עולים לכל משחק כמו הדקות של המלחמה במחצית השנייה היום או נגד אשדוד, אבל אי אפשר לבוא אליהם בתלונות אחרי כל מה שהם עברו.

העונה הזאת גרמה לנו להבין שאין צדק בעולם וזה המצב. וואלה כואב לי מאוד.

אוקיי מסכים. בסופו של דבר דברים התאזנו לרעתנו וזה מה יש, לכולם בחודש האחרון הייתה את התחושה שזה יכול לקרות.

2 דקות לפני, סלבה said:

זה לא רק טיבי. סמל המחצית הראשונה הוא שלושת הותיקים ביותר בהרכב, בפער, שפשוט הרסו למכבי את המשחק.

היה בלתי נתפס לראות את הקבוצה בעשרה שחקנים משחקת טוב יותר מזו של המחצית הראשונה אחרי שריקן ובן חיים יצאו. זה משחק ששולח את שניהם הביתה, לא רואה איך הם ממשיכים בקבוצה.

לצערי הם ימשיכו. לפחות אחד מהם. אין מי שיזרוק אותם. 

חייבים פה בעל בית סטייל ג'ורדי.

2 דקות לפני, סלבה said:

ריקן ובן חיים יותר נזק מאשר תועלת. לא זוכר מתי אמרתי ככה על שחקנים. ככ הרבה עצבים עליהם, אסור אסור אסור שיראו דשא באף משחק העונה. מטורף החולשה שלהם.

1 דקה לפני, robertod said:

הקורונה הרגה לפשיץ את-המומנטום. הוא לא חזר אותו הדבר (חיפה עם ניקיטה אותו הדבר).

עובדתית זה נכון, אבל פה טמון ההבדל, רוקאביצה חסר ועדיין הם מצאו את הפתרונות לכך, אנחנו לא, ועל זה בסופו של דבר תיפול האליפות. הדיון הוא פחות על פשיץ', ויותר לגבי תפקודו של גררו, אומנם אתה מרוויח אותו כשחקן אגף לא רע, אבל מפסיד אותו שחקן שמבקיע ומכריע משחקים, והתעדוף הזה של המאמן לא מביא בינתיים את הסחורה..

4 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אבל זה לא העניין. זאת רדידות. זה לשטח נתונים. בכר מאמן מעולה ובגלל לוח הזמנים בקיץ הייתי בעדו. לא צריך להשוות הכל להכל. חוץ מרכבת, הכל עבר על המכבי הזאת. בכר במירוץ בזכותו ומכבי סוחבת עליה את את הקשיים כבר מאוגוסט. בתכלס, זאת לא טרגדיה כל כך גדולה. הוא אחלה ואנחנו אחלה. 

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה בכלל לא משנה אלא אם רק טייטל מרצה אותך. אפשר לעשות עונה גדולה גם בלי. הייתי בעדו בקיץ רק בגלל הלוז ואני לא מצטער לשניה שהוא לא שלנו. 

21 דקות לפני, המכבייה said:

אבל זה לא על פטריק. הוא מוציא כנראה את המקסימום ממה שיש. וזה סבבה. 

כמובן שזה לא על פטריק, מסכים איתך עם כל מילה.

לא יודע מי אחראי על זה שחומר השחקנים שלנו חלש לקבוצה שרוצה אליפות, אבל זה על מי שאחראי.

על מי שחשב שבן חיים זה תחליף לאצילי למשל

2 דקות לפני, כהן said:

עובדתית זה נכון, אבל פה טמון ההבדל, רוקאביצה חסר ועדיין הם מצאו את הפתרונות לכך, אנחנו לא, ועל זה בסופו של דבר תיפול האליפות. הדיון הוא פחות על פשיץ', ויותר לגבי תפקודו של גררו, אומנם אתה מרוויח אותו כשחקן אגף לא רע, אבל מפסיד אותו שחקן שמבקיע ומכריע משחקים, והתעדוף הזה של המאמן לא מביא בינתיים את הסחורה..

אבל אתה לא ידעת את זה על גררו עד פת. והוא גילה לך את זה. אז? 

Just now, הישראלי היפה said:

כמובן שזה לא על פטריק, מסכים איתך עם כל מילה.

לא יודע מי אחראי על זה שחומר השחקנים שלנו חלש לקבוצה שרוצה אליפות, אבל זה על מי שאחראי.

על מי שחשב שבן חיים זה תחליף לאצילי למשל

זה בכלל לא שם. אף אחד לא חשב שטבח הוא תחליף לאצילי אבל כשהבעל בית שלך לא מעוניין בו ולא משנה מה היכולות שלו, אז אחלה. אני עם מיטש ואתה עם התוצאה האחרונה בקש. אני אגיע רחוק ממך. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

זה בכלל לא משנה אלא אם רק טייטל מרצה אותך. אפשר לעשות עונה גדולה גם בלי. הייתי בעדו בקיץ רק בגלל הלוז ואני לא מצטער לשניה שהוא לא שלנו. 

איך אתה לא מצטער אם הביאו את השמוק היווני (או שלא הבנתי אותך)?

1 דקה לפני, המכבייה said:

זה בכלל לא שם. אף אחד לא חשב שטבח הוא תחליף לאצילי אבל כשהבעל בית שלך לא מעוניין בו ולא משנה מה היכולות שלו, אז אחלה. אני עם מיטש ואתה עם התוצאה האחרונה בקש. אני אגיע רחוק ממך. 

זה שהוא לא מעוניין בו זה בסדר גמור ומקובל עליי, אבל איפה הצוות המקצועי שימצא לו תחליף?? בן חיים זה לא תחליף.

עוד פעם אתה מכנים את מיץ לפה למרות שבכלל לא הזכרתי אותו ולא העברתי ביקורת (אף פעם לא גם)??

הביקורת שלי היא על מי שהביא את בן חיים כתחליף

2 דקות לפני, Zizou said:

איך אתה לא מצטער אם הביאו את השמוק היווני (או שלא הבנתי אותך)?

מצטער אבל זאת עוד כרוניקה של מועדון כדורגל. מה חשבת? שיהיה 100 על 100 בהחלטות? זה לא קורה בחיים המקצועיים והאישיים שלנו. ידעו לתקן ולהפוך את העונה הזאת למרתקת. גם זה לא טוב? 

Just now, המכבייה said:

אבל אתה לא ידעת את זה על גררו עד פת. והוא גילה לך את זה. אז? 

לא שאני גאון גדול, אבל במקרה הספציפי של גררו תמיד הייתי בעדו, ובקשר ליכולת הכיבוש שלו וקור הרוח שלו, ראינו את היכולות של הבחור עוד לפני המשחק שציינת. כרגע, בנקודה המאוד מסוימת הזו בזמן, עלייך לקבל החלטות, ואם לוון חושב שהוא ממצה את יכולותיו של גררו באופן הטוב ביותר באגף אז אחלה, לא אצא למחות מול ביתו, אבל במבחן התוצאה, אני סבור שכרגע יכולים להפיק ממנו יותר בעמדה איקס מאשר בעמדה וואי, ולהועיל יותר לקבוצה ככלל, וזה חשוב אף יותר..

3 דקות לפני, הישראלי היפה said:

זה שהוא לא מעוניין בו זה בסדר גמור ומקובל עליי, אבל איפה הצוות המקצועי שימצא לו תחליף?? בן חיים זה לא תחליף.

עוד פעם אתה מכנים את מיץ לפה למרות שבכלל לא הזכרתי אותו ולא העברתי ביקורת (אף פעם לא גם)??

הביקורת שלי היא על מי שהביא את בן חיים כתחליף

נו בחייאת. אין לי מה להגיד על זה. אם אתה לא מודע, אז אתה לא מודע. חבל שלא הביאו את וואקמה החדש. חבל באמת. 

16 דקות לפני, כהן said:

איזה קשקוש. מכבי הייתה חסרה את המוציא לפועל העיקרי שלה, ובפער מעל כולם בסגל (וכנראה בליגה), במשך סיבוב שלם. לא היה את פשיץ', אז חוזז התבלט לתקופה מסוימת, ואז גררו בא עם הפריצה הנוכחית (חתיכת שחקן), ודור פרץ סוחב את הקבוצה על הגב.

גררו לא יכול לשחק כחלוץ מרכזי כשהאלטרנטיבות באגף כל כך פושרות, על אף שגם אני מסכים שהוא חלוץ קודם כל וצריך להיות שם בעונה הבאה). אי אפשר למחוק את פשיץ'. הברירה הבודדת למימוש גררו במרכז היא שינוי של כל המערך ושיטת המשחק, וזה רציונלי לחלוטין לא לעשות את זה בשלב כזה של העונה (אבל כן, שוב, אפשרות לקראת העונה הבאה).

התלונה היחידה שלי היום למאמן היא אי השיתוף של קארצב, וזה היפותטי לחלוטין (וגם הוא חוזר מפציעה לא פשוטה ושיחק קרוב ל-80 דקות ברביעי.