Jump to content

ק"ש - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

24 דקות לפני, החתול הצהוב said:

חליק רביד, זה לא רק זה.

ב-11 מול 11 כל המשחק אחר לגמריי. ב-10 שחקנים בחצי השני זה היה משחק של תיקו מבחינת מצבים.

אני מסכים איתך שהיינו חייבים פה שער אחד. וזה ב-10 שחקנים. אבל שוב - ב-11 מול 11 זה משחק אחר. הצהוב השני של טיבי הוא מהפעולות המטומטמות ביותר של שחקן מכבי שראיתי בחיים שלי, ואני רואה את הקבוצה הזו הרבה זמן. זה צהוב שני, בהתקפה, עם הפנים והתנופה לשער היריב באמצע המגרש, כשאתה יודע שיש לך צהוב כבר.   בלתי נתפש איך שחקן כ"כ ותיק עם כ"כ הרבה ניסיון עושה שטות מטורפת שכזו.

אחלה טיבי ואחלה מכבי

כשעשינו ריצה של 20 ניצחונות ו-2 תיקו מ-22 משחקים או לא יודע כמה, לאף אחד לא היתה בעיה עם טיבי. כשלא ספגנו 14 מחזורים רצוף לא היו טענות לטיבי. כשלקחנו אליפות ב-30 הפרש לא היתה בעיה עם טיבי. ב 2-6 לא היתה בעיה עם טיבי. 

אחרי כמעט 9 עונות ו-50 משחקים העונה יש לטיבי מספיק קרדיט כדי לעשות את הטעות הזאת. 

6 דקות לפני, אקיטה said:

הכי טוב בהתקפה ביי פאר, גם באגף. אסור שיזוז משם כרגע.

הצד השני לא קיים, החל מהמשחק הבא יוני מולחם להרכב.

מה יעזור לך גם אם יש לנו את שחקני הכנף הטובים בעולם, אבל אין מי שינצל את הכדורים שמספקים? גררו הוא הגולר הטוב ביותר שיש לך, ועד הודעה חדשה, שם הוא צריך להיות..

2 דקות לפני, ravid said:

אחלה טיבי ואחלה מכבי

כשעשינו ריצה של 20 ניצחונות ו-2 תיקו מ-22 משחקים או לא יודע כמה, לאף אחד לא היתה בעיה עם טיבי. כשלא ספגנו 14 מחזורים רצוף לא היו טענות לטיבי. כשלקחנו אליפות ב-30 הפרש לא היתה בעיה עם טיבי. ב 2-6 לא היתה בעיה עם טיבי. 

אחרי 50 כמעט 9 עונות ו-50 משחקים העונה יש לטיבי מספיק קרדיט כדי לעשות את הטעות הזאת. 

אי אפשר לקחת מטיבי את מה שיש לו - ויש לו.

ועדיין -את הביקורות הקטלניות על היום הוא הרוויח בצדק גמור וביושר גמור. 

לא מדובר כאן באדום ישיר. מדובר כאן בצהוב שני, בסיטואציה לא הגנתית אלא התקפית, כשהוא יודע שיש לו צהוב כבר , ואחרי איבוד כדור סתמי באמצע המגרש הוא גולש בידיעה שיש לו צהוב ומקבל את השני. זו טעות פטאלית שמצדיקה כל ביקורת , צר לי. 

אגב, באליפות של ה-30 הפרש טיבי לא שיחק, אם כבר הזכרת...איביץ' מחק אותו אחרי ההפסד לנורבגים. 

3 דקות לפני, כהן said:

מה יעזור לך גם אם יש לנו את שחקני הכנף הטובים בעולם, אבל אין מי שינצל את הכדורים שמספקים? גררו הוא הגולר הטוב ביותר שיש לך, ועד הודעה חדשה, שם הוא צריך להיות..

מסכים איתך במידה והיה שחקן אגף אחר שכרגע נראה ראוי.

חוזז סיים את העונה, אלמוג וביטון לא בעניינים בכלל, טב"ח חלש.

פשיץ גם לא נגר.

Just now, Zizou said:

טיבי בלם על לליגה שלנו. פעם בעונה הוא נותן תצוגה מזעזעת כזאת. לא צריך לגמור אותו עכשיו כמה שזה מתסכל

כמו התצוגה מול סרפסבורג אז זה גם עלה 5 מ €

1 דקה לפני, אקיטה said:

מסכים איתך במידה והיה שחקן אגף אחר שכרגע נראה ראוי.

חוזז סיים את העונה, אלמוג וביטון לא בעניינים בכלל, טב"ח חלש.

פשיץ גם לא נגר.

אם פשיץ' היה מביא את הסחורה לא הייתי חולק עלייך במילה, אבל הנה במשחק כמו היום, גררו עשה ככל יכולתו באגף וסידר שם כמה כדורים מסוכנים שהיו חייבים להסתיים בפנים, וזה לא קרה. יש לנו מחסור מוחלט בכנפיים, אבל הכוח שלנו הוא באמצע, אולי אפילו אפשר לצאת מהקופסא ולשים את גררו במקום ריקן כשחקן שמצטרף להתקפה מאחורה, אין לי ספק שאת המצבים של ריקן הוא מנצל. בעיתות מצוקה, צריך לשבור את המוסכמות ולהעז..

3 דקות לפני, PLASTOMAN said:

הפציעה של גולסה פירקה אותנו. הגיעה בתזמון מאוד גרוע שאנחנו על הרזרבות. 

וכמובן במשחק נבחרת. חרא על המדינה הזאת

21 דקות לפני, Keano said:

גם עם ב"ש אז בפלייאוף הוא לא עשה בונקר פשוט בא טקטי לסגור את המשחק

מה שכן אם נגיע ב4 הפרש דווקא יש יותר סיכוי לנצח מאשר ב-2.

חיפה הזו לא דומה לב"ש בשום צורה. היא לא יודעת לשחק טקטי. זו קבוצה התקפית מאוד, לטוב ולרע. זו לדעתי גם הסיבה שכל כך קשה להם נגדנו בעוד שנגד קבצות אחרות הם מנצחים דיי בקלות.

6 דקות לפני, Dbolsa said:

כמו התצוגה מול סרפסבורג אז זה גם עלה 5 מ €

ושילם עליה בריבית דריבית. 

אני חושב שצריך להכין את המחליף שלו לעתיד אבל גם עכשיו הוא רמה מעל הליגה, בטח מעל בלטקסה ששווה גול למשחק

12 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אי אפשר לקחת מטיבי את מה שיש לו - ויש לו.

ועדיין -את הביקורות הקטלניות על היום הוא הרוויח בצדק גמור וביושר גמור. 

לא מדובר כאן באדום ישיר. מדובר כאן בצהוב שני, בסיטואציה לא הגנתית אלא התקפית, כשהוא יודע שיש לו צהוב כבר , ואחרי איבוד כדור סתמי באמצע המגרש הוא גולש בידיעה שיש לו צהוב ומקבל את השני. זו טעות פטאלית שמצדיקה כל ביקורת , צר לי. 

אגב, באליפות של ה-30 הפרש טיבי לא שיחק, אם כבר הזכרת...איביץ' מחק אותו אחרי ההפסד לנורבגים. 

בלאקמן חטף 5 עמודים של קללות על מהלך דומה. זה פשוט מהלך סופר מרגיז. איזה הבדל בינו לבין פרץ ששיחק כמעט 90 דקות, ועוד באמצע, כשאסור לו לקבל כרטיס. 

טיבי אחד הבלמים הטובים בארץ, אולי הישראלי הטוב ביותר. אחת הסיבות שהוא בקבוצה זה הניסיון שלו. זה ממש לא מה שאתה מצפה משחקן ותיק. האמת שאפשר גם להגיד דברים ברוח דומה על ריקן וטב"ח היום, אבל הם לפחות לא חירבו לנו לגמרי את המשחק.

22 דקות לפני, Keano said:

גם עם ב"ש אז בפלייאוף הוא לא עשה בונקר פשוט בא טקטי לסגור את המשחק

מה שכן אם נגיע ב4 הפרש דווקא יש יותר סיכוי לנצח מאשר ב-2.

אם לקרוא למה שהלך במשחק הזה זה "בא טקטי לסגור את המשחק" אז לא יודע מה זה בונקר. 

הוא יבוא לעשות בדיוק אותו דבר גם הפעם ולצערי לא רואה איך המצב יהיה שונה הפעם עם המצב המנטלי של השחקנים במשחקים האחרונים אבל הלוואי שאני טועה.

Just now, מכביסט לעד said:

טיבי דביל, אבל לא הוא לקח לנו את האליפות. גם אם הוא לא מקבל אדום זה לא היה שלנו. זה פשוט לא זה.

זה כנראה כבר זיוני מוח שלי מעצבים אבל אני חולק עלייך. החמצות מזעזעות של ריקן בהתחלה אבל לדעתי אם היינו ממשיכים לשחק כמו עד האדום זה היה שלנו.

10 דקות לפני, אלק נילאש said:

חיפה הזו לא דומה לב"ש בשום צורה. היא לא יודעת לשחק טקטי. זו קבוצה התקפית מאוד, לטוב ולרע. זו לדעתי גם הסיבה שכל כך קשה להם נגדנו בעוד שנגד קבצות אחרות הם מנצחים דיי בקלות.

התקפית נכון, אבל ביחד עם הגנה טובה יחסית, בכר יודע לעשות התאמות, קשה להם נגדנו אבל הפסידו רק פעם אחת מפנדל דקה 92.

3 דקות לפני, i.d.a.n said:

הוא יבוא לעשות בדיוק אותו דבר גם הפעם ולצערי לא רואה איך המצב יהיה שונה הפעם עם המצב המנטלי של השחקנים במשחקים האחרונים אבל הלוואי שאני טועה.

לא רק שלא היה בונקר אז ב0-0 מחצית ראשונה הם היו יותר טובים

43 דקות לפני, הישראלי היפה said:

זה אך ורק חומר השחקנים (בהתקפה אני התכוון), עם התקפה כזאת אי אפשר לקחת אליפות.

בכל קבוצה (לדעתי) שרוצה אליפות חייבת גם מספר 10 דומיננטי בנוסף.

האליפות נפלה על כל עניין ההתקפה

אבל זה לא על פטריק. הוא מוציא כנראה את המקסימום ממה שיש. וזה סבבה. 

1 דקה לפני, Keano said:

לא רק שלא היה בונקר אז ב0-0 מחצית ראשונה הם היו יותר טובים

לצערי אני זוכר את כל המשחק, הבנאדם בא במטרה להוציא 0:0 מגעיל. השחקנים שלהם עשו הכל בשביל לא לשחק אבל המשחק ההוא לא באמת הפואנטה. 

מקווה שמחר באר שבע יפתיעו. 

הדבר היחיד שמחזיק אותי אופטימי זה שחיפה לא יודעת מה לעשות שזה בידיים שלה, נקווה שזה ימשיך.

9 דקות לפני, Mtamir said:

זה כנראה כבר זיוני מוח שלי מעצבים אבל אני חולק עלייך. החמצות מזעזעות של ריקן בהתחלה אבל לדעתי אם היינו ממשיכים לשחק כמו עד האדום זה היה שלנו.

אולי, אז היינו מנצחים היום ואז מגיעים לטרנר ולא מנצחים, או מגיעים לבלומפילד ומפסידים, או באשדוד חוץ. 

עשינו ריצה מטורפת עם הרכבים לא טובים, אבל זה היה איזשהו נס. בכל משחק מאז הדרבי זה מרגיש ונראה לא טוב. 

חיפה הכלבים הגיעו למאני טיים בצורה טובה מאוד ואנחנו פשוט לא.

זה מרתיח כי הפציעות הרגו אותנו, הקורונה הרגה אותנו, השופטים הרגו אותנו, דוניס הרג אותנו, הנבחרת המסריחה הרגה אותנו, הקיץ הפח הרג אותנו, אירופה הרגה אותנו, האדומים של בלקמן וטיבי הרגו אותנו, הזונות של מיכה ואצילי הרגו אותנו ושאר הקבוצות הרגו אותנו. זה פשוט יותר מדי דברים בעונה אחת גם לקבוצה כמו מכבי. וזה כואב כי זה מרגיש לא צודק וכי כבר חשבנו שנצליח לעשות את הבלתי יאומן ובאמת שמגיע לנו, אבל זה לא מספיק. קצת מבאס שהשחקנים לא עולים לכל משחק כמו הדקות של המלחמה במחצית השנייה היום או נגד אשדוד, אבל אי אפשר לבוא אליהם בתלונות אחרי כל מה שהם עברו.

העונה הזאת גרמה לנו להבין שאין צדק בעולם וזה המצב. וואלה כואב לי מאוד.

אני פחדתי בתחילת המשחק מזה שטיבי השחקן הרכב היחיד בהגנה.. בסוף הוא זה שאיבד את הראש.

בכל מקרה אחלה טיבי. יש לו לפחות עוד שנתיים ברמה של מכבי

7 דקות לפני, i.d.a.n said:

ומה הוא עשה בעונת 16/17 תזכיר לי?

יש לו קבוצה עם התקפה לוהטת והוא מזהה שאנחנו על הברכיים, גמורים פיזית וכנראה גם במורל נמוך ואפשר להוריד עלינו את הגיליוטינה. זה לא אומר בהכרח שהוא יעשה את זה, אבל הוא עשה את זה בעבר ולא הייתי מתנבא מראש על הצורה בה הוא הולך לשחק.

די נו, כולם עפים פה לכל עבר על טיבי ופשיץ' וריקן וכל מי שהיה מעורב במשחקים האחרונים. תכוונו את העצבים לקיץ האחרון, דוניס, הקורונה ונבחרת ישראל. השילוב של הגורמים האלה הוא הסיבה למצב שלנו בטבלה