Jump to content

יתר מחזור 31

The yellow Toms

Recommended Posts

Just now, מכביסט לעד said:

שאוהדי ב"ש מעדיפים אליפות שלנו 

אז עובדה. לא קצת מהם זוכרים את המכירה של חיפה באליפות הראשונה שלהם, ואת השחצנות של האוהדים שלהם. 

יש גם את הקטע שהם לא רוצים שחיפה יחזרו על הגל כי הם חיים בסרט שאלונה חוזרת בכל הכח (טייק #569085) ויהיה להם קשה יותר להתמודד על האליפות בעתיד.

2 דקות לפני, Krishi said:

אז עובדה. לא קצת מהם זוכרים את המכירה של חיפה באליפות הראשונה שלהם, ואת השחצנות של האוהדים שלהם. 

יש גם את הקטע שהם לא רוצים שחיפה יחזרו על הגל כי הם חיים בסרט שאלונה חוזרת בכל הכח (טייק #569085) ויהיה להם קשה יותר להתמודד על האליפות בעתיד.

קרישי אוהדי חיפה ואוהדי ב"ש הם ה-BFF של הליגה

יהיה פה מכירה יפה בשני

Just now, פנחס שוף said:

קרישי אוהדי חיפה ואוהדי ב"ש הם ה-BFF של הליגה

יהיה פה מכירה יפה בשני

אני קורא לפעמים בפורום שם אני רואה את הלך הרוח, אולי זה לא הלך הרוח המרכזי אבל זה בהחלט משהו שקיים. 

לא תהיה מכירה כי את השחקנים זה לא מעניין, הם במילא יפסידו פשוט כי הם גרועים וזה עוד לפני שרוני לוי התחיל לאמן אותם (שהפך אותם לעוד יותר גרועים). 

קח קצת ציטוטים שלהם לקראת המשחק ובנושא יתר שלהם:

צטט
ב. הקבוצה האחרונה שמגיעות לה מתנות מאיתנו אחרי ההתבזות שלהם במחזור האחרון של 15/16

צטט
נותן להם רעל עם כפית.

צטט
לא יהיה מאושר ממני אם נהרוס להם במחזור האחרון,אבל אם נקדים ליום שני אני בכלל לא יתנגד

צטט

אין יותר מדי סיכוי לצאת עם נקודות (עם איך שאנחנו נראים זה 3 קל) למרות שאני מת להחזיר להם על הזילזול שלהם בשישייה ההיא.

צטט
הגול של משומר עוד צרוב חזק.

צטט

הייתה ״אחווה״ עם האוהדים של חיפה רק כשהם היו לא רלוונטיים למאבק האליפות והשנאה שלהם למכבי תל אביב גרמה להם לתמוך בנו (חלק מהגוש שלהם גם ישב עם הארגון בגמר הגביע המקולל וכשהארגון הותקף על ידי אוהדי מכבי לפני הגמר הם גם התערבו לטובת הארגון).
אבל כבר בשנה שעברה, ברגע שראו עצמם רלוונטיים, הם חזרו להיות אותו קהל שחצני ומתגרה שהיו בימי ההצלחות בקריית אליעזר, ואחרי הניצחון בטרנר שרו נגדנו וקיללו אותנו בחגיגות אחרי המשחק.

לא אשכח את תקופת האליפויות שלהם וההתנהגות שלהם אלינו בקריית אליעזר, שחצנות, יהירות כל יציע ג׳ שר ״למה לא סיימתם בית ספר״ כשהם עלו ל3-0 דקה 30, ובסיום המשחק למרות שניצחו 3-2 יציע ג׳ רדף אחרי האוהדים שלנו ושבר את השמשות של ההסעות שלנו (משהו שהיה מתרחש בחיפה לעיתים קרובות).

צטט

בלתי נסבלים זה לא מילה. עשר שנים עם תואר מסכן ועדיין באים עם האף למעלה ואפס צניעות. עם כל הצער שבדבר מעדיף המשך שושלת צהובה.
גם בסגל שלהם אין אף שחקן שאפשר לכבד. חבורה של ילדי נזלת שרק לחשוב עליהם חוגגים צלחת בא לי להקיא.

צטט

באמת שאני שונא את חיפה יותר.

צטט
19 אפריל 2021, 08:39
איך אפשר? מה יש לשנוא יותר משחצנות? כסף גדול? רמיסת הליגה עם קבוצת בת שמטפחת לך שחקנים בני 18,בכיינות אכלו לי שתו לי והכי גרוע לחשוב שאתה מעל כולם והכל מגיע לך וכך השאר זה בדיחה.גם באליפויות שלנו שהם קראנו לנו זמני והם רק רוצים לנוח קצת זאת זחיחות שאני מקווה שתעלה להם ביוקר.
מאחל להם לא לראות אליפות כל החיים. שהשנה חיפה תיקח אליפות ואשדוד גביע, לא איכפת לי רק לא אליפות צהובה

רק דבר אחד יותר גרוע מכל מה שציינת - לפתוח רגליים לקבוצה (שהיא במקרה גם היריבה הכי גדולה שלך) במשחק מכריע על אליפות.
ביום שחיפה התבזו מול מכבי במחזור האחרון של 15/16 ונתנו לה לרמוס אותם ואת הכבוד של המועדון, הם הפכו לשנואים ביותר.

מכבי נאבקה בנו, היה לה אינטרס לעשות כל מה שהם יכולים כדי לפגוע בהצלחה שלנו. חיפה? סתם סמרטוטים שוויתרו על הערך הכי חשוב בספורט - ספורטיביות ותחרות.

צטט

עדיין אני חושב שיש מקום להעדפה מבחינתו שהצהבת תיקח, במידה ואלונה מכוונת גבוה לא יודע עד כמה יהיה לנו טוב לרוץ מול חיפה שלאחר האליפות שחר ינפח עוד את התקציב וימשוך ליגיונרים ורכש יקר לבכר ומהצד השני גולדהאר כהרגלו יעמיד קבוצה חזקה לאליפות. מעדיף מירוץ צמוד מול הצהבת ושחיפה תמשיך לזכות במחמאות

צטט

הירוקים לא פחות שחצנים מהצהבת.
פשוט היו רדומים בעשור האחרון אז קל לשכוח.

צטט
שונא את חיפה יותר מאשר אני שונא מכבי ת"א

49 דקות לפני, Krishi said:

קח קצת ציטוטים שלהם לקראת המשחק ובנושא יתר שלהם:

רק עכשיו נקלט לאנשי רמת חובב שאוהדי חיפה התייחסו אליהם בתור מועדון קטן כמו שהם. 

במידה ונוף הגליל, שהיא קבוצת הבת של מכבי חיפה תעלה לליגת העל, איך זה יעבוד מבחינת הגינות בין שני המועדונים?

האם זה מותר שתי קבוצות עם קשר כזה באותה הליגה?

אשמח לתשובות.

18 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

במידה ונוף הגליל, שהיא קבוצת הבת של מכבי חיפה תעלה לליגת העל, איך זה יעבוד מבחינת הגינות בין שני המועדונים?

האם זה מותר שתי קבוצות עם קשר כזה באותה הליגה?

אשמח לתשובות.

איזה קבוצת בת, כמעט ואין שם מושאלים מחיפה.

לפני7 שעות , turgi said:

חיפה מנצחת את כל המשחקים לחוץ מבלןמפילד בקלות 

אז אתה בעצם אומר שאנחנו לוקחים על הראש שלהם גם גביע וגם אליפות? מעניין...

10 דקות לפני, judymaccabi said:

אז אתה בעצם אומר שאנחנו לוקחים על הראש שלהם גם גביע וגם אליפות? מעניין...

הוא התכוון שחוץ מבלומפילד הם מנצחים הכל בקלות, ינצחו בבלומפילד אבל לא יהיה קל

1 hour ago, דקסטר said:

הוא התכוון שחוץ מבלומפילד הם מנצחים הכל בקלות, ינצחו בבלומפילד אבל לא יהיה קל

ברור לי שהוא לא התכוון להיות אופטימי, אבל קשוחה לי הפסימיות המוגזמת הזאת. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

הרבה יותר כיף לפתוח שבוע בלי שחיפה מביסה אה? פותחים את השבוע קצת יותר ברוגע.

יום חופש מכדורגל

אוהדי הפועל זורקים דברים על בועט הקרן של בית"ר. ריינשרייבר פתאום מוריד את השחקנים, השדרן מגנה.

הכל בזכות צמד הליצנים בערוץ 5 והענישה המגוכחת של ההתאחדות.