Jump to content

לקראת עירוני קרית שמונה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

5 דקות לפני, Saar said:

גלזר, ייני וקארצב זה קישור שממש צריך להספיק נגד ק"ש, גם בחוץ.

הייתי שם אותם בקו אחד, יונתן כהן באגף ימין(במידה וסאבוריט לא פותח), גררו בשמאל ופשיץ חלוץ.

המשחק יהיה תקוע עם קישור כזה. הייתי מחליף את ייני בריקן/ביטון/גררו.

לפני2 שעות , BODIROGA10 said:

אם כאמור פרץ ייאלץ לנוח הערב, 

לעלות עם 3 ״מטרפדים״ בקישור (ייני,גלזר וריקן) וקארצב כקשר התקפי. 

לעשות הכל כדי לרדת למחצית ביתרון(אם הולך טוב אז ללחוץ על יתרון כפול) ובסביבות דקה 60-65 להחליף את מי שבסכנת צהוב..

יש מצב שדוידזאדה יפתח ע״ח סאבוריט, 

להציב את ריקן בסמוך אליו לתת לו גיבוי. 

אוהדים - להגיע מוקדם !!!! 

איך בדיוק תעלה ליתרון כפול אם אתה רוצה לעלות עם שלישיה של ייני גלזר וריקן (לא זוכר מתי מישהו מהם כבש) ועוד מוותר על אחד מהשלישיה הקדמית לטובת קארצב (נראה לי כבש רק אחד העונה מול פת)?

ועוד כל זה ויש לך גם דויזאדה בשמאל שהוא הרבה פחות מסוכן מסבוריט.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

מה שתגיד גבר. הכי אוהב כאלה שלא מסוגלים לקבל דעות אחרות.

הבעיה היא לא עם הדעה, זה הנפנוף הקבוע בדעה.

הבנו שאתם פסימיים, אתם לא צריכים לדרדר אחרים איתכם.

8 דקות לפני, דקסטר said:

סה"כ מנסה לאזן את השיח (מדבר על עצמי)

כותבים פה סבוריט לא בסגל? טוב נו, פרץ נפצע ולא כשיר? שטויות זה שלנו קל. למה שלא ננצח חיפה נתנו להם 4? כי זה כדורגל....

אני לא אומר שאנחנו לא פייבוריטים בכל מקרה או שעל הנייר אנחנו לא אמורים לנצח, רק שהפציעות/סכנת הצהובים זה מבאס רצח ויהיה קשה בטירוף.

נפגש בק"ש.

אחרי צר לי אם יצא שזה כביכול נפל עליך וברור לי שהכוונה לא רעה וכמובן שזה לא אישי חלילה בגלל זה מדבר ברבים.

אבל אומר לך אמיתי, זה אחד המאוסים, בנאדם מנסה לחשוב ולקוות לטוב ומהצד מגיע כל פעם התורן שמחמם אותו על למה יהיה רע, באופן קבוע.

לא מסוגל להבין.

יהיה בסדר הגרון מוכן

עם פרץ ובלי פרץ יהיה משחק קשה היום

ירקנו דם פעמיים מול קש, אין סיבה שזה יהיה שונה הערב.

לבוא, לתת את הכל ולקחת את ה3 נקודות

אפשר לחשוב רע בלי הפסקה, אבל ראבק תאמינו בקבוצה 

הם רוצים לקחת תאליפות הזאת לא פחות מאיתנו

5 דקות לפני, אקיטה said:

הבעיה היא לא עם הדעה, זה הנפנוף הקבוע בדעה.

הבנו שאתם פסימיים, אתם לא צריכים לדרדר אחרים איתכם.

זה כמו שאני אגיד שנמאס לי מאלה שאומרים שמזיינים אותם. זכותם לרשום את זה אם זאת דעתם כמו שזכותי לרשום שאני לא מסכים איתם.

אישית לא מתכוון "לנפנף" באף דעה, אלא רושם את מה שאני חושב. לא מנסה להיות/להראות שאני פסימי.

גם במשחק גביע האחרון תומר לוי פירסם שגלזר לא בסגל ובסוף הוא פתח..

גם אם פרץ לא יהיה בסגל היום אז שבוע הבא הוא כבר ישחק,איך הגעתם לזה שהוא כבר גמר את העונה,זה דור פרץ זה לא גולסה! 

ואנחנו חייבים לנצח היום גם בלי פרץ אין ברירה 

לא מזלזל בקרית שמונה,אבל הסגל שלנו הרבה יותר טוב,מקווה שיהיה בסדר 

ננצח היום וחיפה לא מנצחים מחר!

תרשמו

מדהים שאחרי רצף כזה עוד אפשר להיות פסימי, זה לא הקבוצה של דוניס ועשינו 3 תיקו לאחרונה שאיזנו קצת את כמות הניצחונות.

מה גם שהיה משחק טוב באשדוד שהחזיר את הביטחון, מאמין שנצא לרצף חדש עד סוף העונה. 

8 דקות לפני, עומרי הצהוב 8 said:

גם במשחק גביע האחרון תומר לוי פירסם שגלזר לא בסגל ובסוף הוא פתח..

גם אם פרץ לא יהיה בסגל היום אז שבוע הבא הוא כבר ישחק,איך הגעתם לזה שהוא כבר גמר את העונה,זה דור פרץ זה לא גולסה! 

ואנחנו חייבים לנצח היום גם בלי פרץ אין ברירה 

לא מזלזל בקרית שמונה,אבל הסגל שלנו הרבה יותר טוב,מקווה שיהיה בסדר 

ננצח היום וחיפה לא מנצחים מחר!

תרשמו

אף אחד לא יודע אם פרץ גמר את העונה, אבל גם גלזר ויונתן זה לא גולסה והם נפצעו להמון זמן. אי אפשר לדעת כלום, אבל לצערי העונה אין לנו מזל עם הפציעות. נקווה שזה כלום.

9 דקות לפני, Keano said:

מדהים שאחרי רצף כזה עוד אפשר להיות פסימי, זה לא הקבוצה של דוניס ועשינו 3 תיקו לאחרונה שאיזנו קצת את כמות הניצחונות.

מה גם שהיה משחק טוב באשדוד שהחזיר את הביטחון, מאמין שנצא לרצף חדש עד סוף העונה. 

החשש פה הוא לא על היכולת של הקבוצה, אלא על החיסורים הרבים ופרץ בראשם. אל תגיד לי שזה לא גורם לך לחשוש. פרץ זה לא עוד שחקן ואני אפילו לא מדבר על גולסה, סאבוריט וחוזז...

57 דקות לפני, אקיטה said:

אחרי צר לי אם יצא שזה כביכול נפל עליך וברור לי שהכוונה לא רעה וכמובן שזה לא אישי חלילה בגלל זה מדבר ברבים.

אבל אומר לך אמיתי, זה אחד המאוסים, בנאדם מנסה לחשוב ולקוות לטוב ומהצד מגיע כל פעם התורן שמחמם אותו על למה יהיה רע, באופן קבוע.

לא מסוגל להבין.

יהיה בסדר הגרון מוכן

יודע שלא אישי הכל טוב

תכלס? אצלי זה גם קטע של מנחוס/לחץ לפני משחק. 

גם אני מהצד שלי לא מסוגל להבין הודעות כמו "זה שלנו קל"/"אז מה שכולם פצועים? חיפה נתנו להם 4 אין סיבה לא לנצח"

תמיד מקווה לטוב אל תדאג, יאללה מלחמה.

41 דקות לפני, מכביסט לעד said:

החשש פה הוא לא על היכולת של הקבוצה, אלא על החיסורים הרבים ופרץ בראשם. אל תגיד לי שזה לא גורם לך לחשוש. פרץ זה לא עוד שחקן ואני אפילו לא מדבר על גולסה, סאבוריט וחוזז...

גם נגד חיפה בבית היינו עם חצי הרכב, ועכשיו המצב יותר טוב + יוני וגלזר, וגררו בכושר מצויין. 

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

לא היינו יותר טובים. במחצית הראשונה הם ישבו עלינו ובמחצית השנייה הם נעלמו. סביר להניח שתיקו היה משקף.

אני ממש לא מזלזל בקבוצה. תקח לכל קבוצה בעולם את שלושת השחקנים הכי טובים שלה ועוד שחקן רוטציה והיא תהיה חלשה משמעותית. אם חיפה מאבדים את חזיזה, נטע לוי ורודריגס אני פותח שמפניות. 

אתם זורקים פה סיסמאות בזמן שכל אוהד כדורגל רואה שאנחנו בתקופה לא טובה ופרץ מחזיק אותנו לגמרי בהגנה, בקישור ובהתקפה. 

כשגולסה עוד היה כשיר בגביע נגד הפועל חיפה ופרץ הוחלף כשהיה 3-1 לנו והמשחק היה בכיס שלנו חטפנו מהר מאוד שער והיינו מאוד קרובים לחטוף עוד אחד (כבר חטפנו מנבדל). 

יש עוד המון דוגמאות (חיפה במחצית הראשונה שהוא לא הורגש וגם אנחנו לא, המחצית נגד אשדוד, הפועל) לתלות העצומה בו. זה לא מתקרב לאף חסרון שהיה לנו. 

התכוונת שבחצי השעה הראשונה (שבה הם גם חטפו שער) הם לחצו אותנו קצת יותר ועדיין לא הגיעו לשום מצב (גם את הגול שלהם שהיה צריך להיפסל עקב עבירה הגיע ממצב נייח). אז גם הצלחנו לעצור אותם באופן מוחלט וגם השתלטנו על המשחק אחר כך ברוב שלבי המשחק. אז כן, היינו יותר טובים. 

מה שיפה במכבי של העונה זה שהיא מסוגלת להתעלות על עצמה לא משנה מי עולה. העומק שלנו והאיכות של העומק שלנו אין שני לו בליגה. לכן להשוות מצב של חיסורים אצלנו לעומת חיסורים אצל חיפה זה ממש לא אותו הדבר ועליהם זה משפיע הרבה יותר מאשר עלינו. 

אני לא זורק שום סיסמאות. אנחנו לא פ.ס.ז' ולא ברצלונה. בכל זאת מדובר בליגה הישראלית. אבל ברמות שלנו מה שיש לנו זה די והותר. עד עכשיו השחקנים בכל הסגל הוכיחו שהם מסוגלים. אז אני לא מבין למה אתה עדיין ממשיך לא להעריך אותם מספיק. אז כן הם לא הכי נוצצים כולם ולפעמים זה הולך יותר קשה, אבל הם עדיין מביאים את התוצאות וזה מה שחשוב. 

16 דקות לפני, אקיטה said:

באמא שלך עזוב אותי בשקט

סליחה, שכחתי שאתה לא מסוגל לקבל דעה אחרת. 

אשכרה היית עסוק בלצעוק נמאס מהפסימיות שלכם שבכלל לא שמת לב שפרץ נפצע. מדהים.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סליחה, שכחתי שאתה לא מסוגל לקבל דעה אחרת. 

אשכרה היית עסוק בלצעוק נמאס מהפסימיות שלכם שבכלל לא שמת לב שפרץ נפצע. מדהים.

צודק נגמרה העונה.

עכשיו,

21 דקות לפני, אקיטה said:

באמא שלך עזוב אותי בשקט