Jump to content

לקראת עירוני קרית שמונה בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

זה היה באוויר כבר הרבה זמן

סעמק

עם כל הפצועים בקישור כבר יותר טוב לשנות שיטה, אבל זה לא יקרה.

הפציעות יכריעו, אם לא זו תהיה הפתעה גדולה.

אגב הייתה פעם בשנים האחרונות ששחקן שלנו היה בספק ושיחק בסוף? לדעתי 0 מקרים

אם שחקני הסגל המורחב לא יכולים לנצח את ק"ש , אז הם לא ראויים להיות בסגל הקבוצה, חד משמעי.

תמיד התפארנו שכל הסגל יכול לפתוח בהרכב הפותח והקבוצה המשיכה לנצח, אז למה לא עכשיו? הם לא פצועים ולא

עייפים. צריך לתת את התחת במשחק ולהיות ראשונים לכל כדור והניצחון יגיע, שום תירוץ לא יתקבל.

אם כאמור פרץ ייאלץ לנוח הערב, 

לעלות עם 3 ״מטרפדים״ בקישור (ייני,גלזר וריקן) וקארצב כקשר התקפי. 

לעשות הכל כדי לרדת למחצית ביתרון(אם הולך טוב אז ללחוץ על יתרון כפול) ובסביבות דקה 60-65 להחליף את מי שבסכנת צהוב..

יש מצב שדוידזאדה יפתח ע״ח סאבוריט, 

להציב את ריקן בסמוך אליו לתת לו גיבוי. 

אוהדים - להגיע מוקדם !!!! 

1 hour ago, ron123 said:

לא רואה סרט שלא מנצחים את ק"ש אשדוד .

חיפה נתנו להם רביעייה שלישיה בחוץ אין סיבה שלא ננצח אותם בהרכב חסר אפילו 1:0 קטן .

:hooligan:

מקווה שפטריק יצליח לעשות עוד איזה קסם ולגרד פה ניצחון. הייתי עולה הפעם עם גלזר כ6 יחיד במשולש הפוך ומעליו קארצב ודן ביטון

איזה מאניה דפרסיה 

הכל לטובה , להזתכל על הכוס המלאה שפרץ ינוח (זה חייב לקרות) ולא יקבל צהוב כך שישחק נגד חיפה (אלא אם ייעדר לשנה) 

צריך לנצח את קריית שמונה גם בלעדיו

1 דקה לפני, Bigperetz said:

הדבר הכי מפחיד אותי זה לחזור מיואש 3 וחצי שעות בלילה מקריית שמונה אם נפסיד או תיקו... וואלה זה דכאון

תגיע מוקדם, ניתן את הכל ביציע ויהיה בסדר.

יאללה מכבי, זה שלנו גם עם רבע מהסגל!

1 hour ago, דקסטר said:

:hooligan:

הם לא לומדים.

1 hour ago, YallaMaccabi said:

איזה מאניה דפרסיה 

הכל לטובה , להזתכל על הכוס המלאה שפרץ ינוח (זה חייב לקרות) ולא יקבל צהוב כך שישחק נגד חיפה (אלא אם ייעדר לשנה) 

צריך לנצח את קריית שמונה גם בלעדיו

פרץ פצוע מה לנוח? עם הפציעות במכבי זה יהיה ליותר ממשחק אחד.

נניח שנשרוד את ק"ש בחוץ (משחק קשה, בסיבוב השני ניצחנו בזכות דור), מה עם ב"ש בטרנר? חיפה פעמיים?

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הם לא לומדים.

לא, כי חבורת המאוסים שממש נהנית להראות לכל העולם איזה "פסימיים" אעלק ריאליסטים, יותר נכון שקשקנים, הם אלה שלומדים אחרי שחרצו את גורל העונה במחזור 3 להזכירכם.

(וכן, יהיה משחק קשה אחושרמוטה)

2 דקות לפני, אקיטה said:

לא, כי חבורת המאוסים שממש נהנית להראות לכל העולם איזה "פסימיים" אעלק ריאליסטים, יותר נכון שקשקנים, הם אלה שלומדים אחרי שחרצו את גורל העונה במחזור 3 להזכירכם.

אף אחד לא נהנה להראות שהוא פסימי. צאו מהסרט הזה. אנשים רושמים את מה שהם מאמינים בו. 

אני פשוט חושב שזה לא הגיוני לזלזל ככה בקבוצות אחרות אחרי שעשינו את זה פעם אחר פעם וחטפנו. 

מדברים איתי על משחקים קלים, רביעיות וחמישיות כאילו הם לא רואים משחקים העונה. זה משגע אותי. מה זה משנה מה חיפה עשתה? מקבלים על 1-0 או 4-0 אותו מספר נקודות. 

אנחנו לא בעונה של משחקים קלים והכל יהיה קשה עד הסוף. 1-0 הכי מגעיל היום ואני מאושר.

גלזר, ייני וקארצב זה קישור שממש צריך להספיק נגד ק"ש, גם בחוץ.

הייתי שם אותם בקו אחד, יונתן כהן באגף ימין(במידה וסאבוריט לא פותח), גררו בשמאל ופשיץ חלוץ.

Just now, מכביסט לעד said:

אף אחד לא נהנה להראות שהוא פסימי. צאו מהסרט הזה. אנשים רושמים את מה שהם מאמינים בו. 

בפועל דואגים לצטט ולהסתלבט על אחרים, לחרבן על מה שהם מאמינים בו ולנסות לייבש כל גרם של שמחת חיים.

זה אפילו לא פסימיות נקרא, אתם הפארטי פופרים הכי מאוסים שראיתי בחיים שלי, בחיי שלא ראיתי אנשים שנהנים להיות מוכים.

8 דקות לפני, אקיטה said:

סה"כ מנסה לאזן את השיח (מדבר על עצמי)

כותבים פה סבוריט לא בסגל? טוב נו, פרץ נפצע ולא כשיר? שטויות זה שלנו קל. למה שלא ננצח חיפה נתנו להם 4? כי זה כדורגל....

אני לא אומר שאנחנו לא פייבוריטים בכל מקרה או שעל הנייר אנחנו לא אמורים לנצח, רק שהפציעות/סכנת הצהובים זה מבאס רצח ויהיה קשה בטירוף.

נפגש בק"ש.