Jump to content

רשמים מהניצחון על אשדוד ברבע גמר גביע בי"א | בגביע צריך רק 1-0 קטן, ממשיכים לחצי הגמר

Sawyer

Recommended Posts

לפני9 שעות , kutomer said:

בושה וחרפה שאנשים כאלה מגיעים למשחקים ועוד מרגשים מספיק בנוח לעשות את זה במרכז היציע.

זאת בעיה שבבונים כאלו שבאים רק לקלל אין להם מודעות עצמית לא לעצמם ולא לסביבה מסביב.

לכל מי ששאל כאן מתי ההגרלה. אז היום בשעה 14:00

חצאי הגמר יהיו בבלומפילד ב-11-13 במאי והגמר מתוכנן להיערך באצטדיון בחיפה בין התאריכים 26-30 במאי.

חישוב פשוט

מכבי נגד חיפה בליגה יהיה בשבת בגלל ששנינו בחצי גמר

אם יקרה נס(ולא יקרה) ונקבל את ביתר תא אז נשחק בשלישי

אם נקבל את חיפה או דרבי(ברור) נשחק ברביעי

איך יכול להיות שבמשחק ביום ראשון הוסיפו 5 דקות ואתמול 7?

בדרך כלל אני לא מאמין בקונספירציות וש"כולם נגדנו", אבל בשנה האחרונה זה נהיה ממש בולט, משתינים עלינו מהמקפיצה, קמפיין השופטים של מכבי עובד.

והמונולוג ההזוי של רבש אחרי המשחק הוא תוצאה של זה והכנה לעתיד הקרוב.

13 דקות לפני, Saar said:

איך יכול להיות שבמשחק ביום ראשון הוסיפו 5 דקות ואתמול 7?

בדרך כלל אני לא מאמין בקונספירציות וש"כולם נגדנו", אבל בשנה האחרונה זה נהיה ממש בולט, משתינים עלינו מהמקפיצה, קמפיין השופטים של מכבי עובד.

והמונולוג ההזוי של רבש אחרי המשחק הוא תוצאה של זה והכנה לעתיד הקרוב.

בוקר טוב

18 דקות לפני, Saar said:

התפכחות מאוחרת.

כולם נגדנו בגלוי ומוצהר! מעבירים כאן מעטפות מתחת לשולחן של בית קפה ברוטשילד. הנשיא כמו תמנון, ידו בכל.

אליפות שלנו למרות כל הבזנטים האלה תהיה כמו דקירה בעין של כולם.

11 דקות לפני, שמש צהובה said:

התפכחות מאוחרת.

כולם נגדנו בגלוי ומוצהר! מעבירים כאן מעטפות מתחת לשולחן של בית קפה ברוטשילד. הנשיא כמו תמנון, ידו בכל.

אליפות שלנו למרות כל הבזנטים האלה תהיה כמו דקירה בעין של כולם.

לא יודע אם זה מאוחר ואם זה בכלל רלוונטי, אבל צריך לדאוג שזה מוצף מעלה.

שיפוט זה עניין סובייקטיבי, אבל את הפגיעה שאכלנו בקיץ עם הסילוק של אצילי ומיכה על ידי התקשורת וההתעלמות מהעדויות על האליפות שגנבה לנו בש עם הסמים אלה שני דברים שחייבים לעלות לדיון ציבורי.

2 דקות לפני, Saar said:

הפגיעה שאכלנו בקיץ עם הסילוק של אצילי ומיכה על ידי התקשורת

אני תוהה ביני לבין עצמי אם מיץ' היה משאיר את מיכה ואצילי בקבוצה והעסק היה נגמר כמו שהוא נגמר מבחינת הפרקליטות, בטח היו יושבים לנו על הזנב איתם הא?

כי כיום לגביי אצילי בחיפה - אף אחד בתקשורת כבר לא זוכר את הפרשה.

בסופו של דבר, זו מכה קשה שמציקה לי עד היום. לא רק בכך שזרקו אותם בלי לחכות כמעט, אלא גם לעובדה שמ לעשות, יכול מאוד להיות שזה מה שמפריד בינינו לבין אליפות העונה. בעצם, אין לי ספק שאם מיכה ואצילי נשארים אצלנו לא רק שאנחנו טובים יותר התקפית , גם חיפה לא מתחזקת כמו שהתחזקה עם אצילי. במצב כזה אנחנו כמעט בוודאות אלופים העונה.

9 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אני תוהה ביני לבין עצמי אם מיץ' היה משאיר את מיכה ואצילי בקבוצה והעסק היה נגמר כמו שהוא נגמר מבחינת הפרקליטות, בטח היו יושבים לנו על הזנב איתם הא?

בסופו של דבר, זו מכה קשה שמציקה לי עד היום. לא רק בכך שזרקו אותם בלי לחכות כמעט, אלא גם לעובדה שמ לעשות, יכול מאוד להיות שזה מה שמפריד בינינו לבין אליפות העונה. בעצם, אין לי ספק שאם מיכה ואצילי נשארים אצלנו לא רק שאנחנו טובים יותר התקפית , גם חיפה לא מתחזקת כמו שהתחזקה עם אצילי. במצב כזה אנחנו כמעט בוודאות אלופים העונה.

בלי שום קשר לגולדהאר ולהחלטות שלו(זכותו המלאה ) אני עדין חושב שכל הסיפור הזה נבע מלחץ תקשורתי ברור עם מטרה מסוימת, אני בכלל חושב שגם אוהדי קבוצות בחשו מאחורי הקלעים עם מטרה מסוימת(כולנו יודעים את מי הכתב אוהד שפרסם את הכתבה) ויש לי הרגשה שהבנות הקטינות נדחפו על ידי קבוצה של אוהדים אחרים.

ככה שלא משנה אם זה היה מיץ' או בעלים אחר במכבי יש לי הרגשה שבסופו של דבר היו מגיעים לאותה תוצאה, אני מבטיח לך שגם אם מיץ' לא היה רוצה לשחרר היו מכריחים אותו.

11 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אצילי מזיין קטינות וכשהוא הצטרף לחיפה הפער היה 8 נק' והיום הפער רק נקודה אז מספיק למצוץ לו.

אפשר להתכחש לזה אבל אצילי מחזיק את חיפה בעניין כרגע, בלעדיו היינו כבר בפער, הם היו מחרבנים את זה כרגיל.

אצלנו או אצלם זה בהחלט ההבדל בין אליפות בתחילת הפליאוף למאבק צמוד.

לפני1 שעה , העכבר הצהוב said:

אצילי מזיין קטינות וכשהוא הצטרף לחיפה הפער היה 8 נק' והיום הפער רק נקודה אז מספיק למצוץ לו.

אצילי לא אלוהים אבל אין שום היגיון בלוגיקה הזאת כדי להקטין אותו. 

לפני1 שעה , העכבר הצהוב said:

כשיונתן כהן נפצע היינו בפיגור של 8 נק' מחיפה וכשחזר היינו נקודה מעליהם. לפי הלוגיקה שלך, המסקנה הבלתי נמנעת היא שחייבים להיפטר ממנו.

לפני7 שעות , עמית7 said:

כשיונתן כהן נפצע היינו בפיגור של 8 נק' מחיפה וכשחזר היינו נקודה מעליהם. לפי הלוגיקה שלך, המסקנה הבלתי נמנעת היא שחייבים להיפטר ממנו.

אבל הוא לא מזיין קטינות וזה חתיחת משתנה.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

אבל הוא לא מזיין קטינות וזה חתיחת משתנה.

שם כסף שיונתן אוהב מילפיות בנות 40-45 במצב שמור